Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадати

Ігри на бажання стали досить популярними в сучасному світі. Такого роду витівки особливо подобаються молодим людям. Для скорочення часу придумування бажань для дівчат доцільно заздалегідь заготовити список найбільш вдалих.

Які бажання можна загадати в грі? Список смішних, прикольних

Ігри на бажання можуть бути як спортивними змаганнями (шахи, біг наввипередки), так і настільними шарадами (карти, нарди, фанти). Головне — все сприймати в жартівливій і ігровій формі. Варто обговорити заздалегідь ступінь дозволеності — наскільки далеко можна заходити у загадывании бажань.

Список вдалих варіантів для дівчини:

 • пробігти по під’їзду (двору) з криками: «Я люблю вас, люди!»;
 • підійти до охоронця/ліфтеру і зізнатися йому в теплих почуттях;
 • випити коктейль з непоєднуваних продуктів (молоко і пиво);
 • надіти на голову нижню білизну і грати далі в такому вбранні;
 • намалювати помадою на лобі смішний принт і пройтися так по вулиці;
 • віджатися 10 разів;
 • викрикнути з балкона «Я зійшла з розуму!» 5 разів;
 • надіти зимовий одяг влітку і вийти на вулицю (або навпаки);
 • встати навшпиньки і стояти так 5 хв.

839323c9b3f40d478f311aaffd8e94f6 Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадатиНе можна переходити межу етикету і елементарних норм спілкування. Не рекомендується загадувати такі варіанти, які будуть порушувати особисті кордону і права дівчата.

Бажання у суперечці

Бажання для дівчат (список смішних ідей представлений далі у статті) можуть бути з відвертим романтичним підтекстом. Це стосується тих випадків, коли грають двоє коханих. Тоді дуже до речі придумувати саме такого роду варіанти: так можна зблизитися в парі, знайти загальне.

Ідеальним бажанням буде поцілунок партнера. Це добре позначиться на парах, які тільки починають пізнавати один одного. Сперечатися на інтимні моменти може бути привабливо і цікаво водночас. Протягом всього процесу в повітрі будуть витати романтичні флюїди, адже при будь-якому результаті спору трапиться зближення двох осіб.

Вдалими є наступні варіанти:

 • зробити масаж незвичайними частинами тіла (ногами, губами);
 • розгорнути солодкий батончик і з’їсти його, не вдаючись до допомоги рук;
 • набрати в рот великі цукерки і прочитати вірш з ними у роті;
 • попросити у випадкового перехожого грошей на каву;
 • придумати собі кумедний псевдонім і змінити нікнейм на нього в соціальних мережах;
 • намалювати агітаційний плакат і стояти з ним біля під’їзду, наприклад, «Давайте розмножуватися!».

Яке бажання загадати програла дівчину від хлопця, інших учасників?

Дівчата є більш вразливими й чутливими особами. Травмувати їх надто відвертими і інтимними бажаннями некоректно і принизливо. Інша справа, якщо сперечаються або грають хлопець і його кохана: тоді бажання можуть бути частиною романтичної гри чи забави.

Кілька хороших бажань для дівчат від хлопця та інших учасників:

 • нафарбувати губи яскраво-червоною помадою, зробити селфи і встановити фото на головну сторінку в соціальних мережах на 2 дні;a741cc2299fc3bc2e43e2f5d1f74e907 Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадати
 • піти на побачення з будь-яким з учасників (за умови, що дівчина вільна);
 • зобразити каракатицю іди будь-яке інше смішне тварина;
 • рачкувати і вигукувати власні переваги;
 • підійти до першого зустрічного хлопця і запитати телефон.

Яке бажання загадати дружині?

Бажання для дівчат (список може бути дуже довгим) перетворюються в дуже відверті і особисті, якщо грають або сперечаються подружжя. Це можна навіть назвати привнесенням новизни і гостроти почуттів у відносини. Такого роду заняття добре практикувати парам, які довго разом і відчувають нудьгу і одноманітність удвох.

Кілька вдалих варіантів для дружини:

 • задовольнити всі сексуальні бажання чоловіка за ніч, погодившись на всі експерименти;
 • вбратися в міні і ходити так по хаті цілий тиждень;
 • звертатися до чоловіка виключно «Мій пан» 3 дні;
 • мити посуд з нафарбованими губами і приспівувати еротичним голосом;
 • готувати 3 дні всі страви за запитом чоловіка.

Список побажань в карту бажань

Бажання можна оформити в спеціальну карту. Спочатку складається список основних вимог до дівчини. Потім всі вони по черзі оформляються на великий білий аркуш з допомогою картинок, фотографій, символів чи написів.

Володарка карти потім ставить готовий виріб на чільне місце і візуалізує все, що на ній зображено. Висока ймовірність того, що всі бажання здійсняться.a71ab61cbfbf39fafb63928d5d0cad89 Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадати

Основні правила складання карти бажань наведені в таблиці:

Сектор карти Розташування Бажаний відтінок оформлення
Я, моє здорове початок (власне фото) Центр карти Блідий, жовтий, бежевий
Слава, визнання Верхній центральний сектор Червоний
Відносини, шлюб, любов Правий верхній сектор Рожевий, фуксія
Діти Центральний правий сектор Білий
Подорожі Нижній правий сектор Жовті тони
Робота, кар’єра Нижній центральний сектор Блакитний
Знання, досвід Нижній лівий сектор Помаранчевий
Родина Центральний лівий сектор Зелений
Багатство, гроші Верхній лівий сектор Фіолетовий

Фінанси

При складанні фінансового сектора не варто прописувати або позначати конкретні суми або цифри. Досить буде зобразити або наклеїти малюнки, що зображують достаток, достаток. Це можуть бути фотографії конкретних грошових банкнот або монет. Також добре підійдуть картинки мішків із золотом.

Гроші найкраще зображати зрозумілим чином, можна символічно. Мозок повинен читати й розуміти інформацію. Незвична валюта може сприйматися як щось недоступне і недосяжне.

Здоров’я

Сектор здоров’я є одним з найважливіших. Йому слід приділити максимум уваги. Якщо є певна проблема зі здоров’ям, необхідно уважно подумати, яким чином зобразити позитивний результат хвороби. Це може бути, наприклад, фотографія органу, де є проблема, і позитивна напис («Ми перемогли», «Здорове серце»).f943967ef31007b5ea284010da496247 Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадати

Можна просто зобразити людини, що займається спортом, має гарне здорове тіло. Підійдуть також картинки з усміхненими обличчями і написи «Прекрасна здорове життя», «Повноцінне здоров’я».

Самовдосконалення і творчість

Даний сектор корисно заповнити кожній дівчині, а не тільки творчим натурам. Сфера пов’язана з досягненням нових цілей, будь то робітників або просто удосконалюють особистість і духовний розвиток. Якщо жінка давно мріє вивчити іноземну мову, буде доречно написати на ньому кілька мотивуючих фраз або слова з улюбленої пісні.

Головне — постійно заглядати в дану область, наповнюватися позитивними емоціями і візуалізувати бажане.

До самовдосконалення можуть ставитися:

 • психотерапія і психологія (вирішення дитячих проблем і травм);
 • придбання нових творчих навичок (малювання, ліплення, вишивання);
 • музичні здібності і їх удосконалення/отримання;
 • поліпшення якості відносин з партнером, дітьми або іншими;
 • підвищення кваліфікації у знайомій галузі.

Розваги і екстрім

Саме приємне і легке заняття в складанні карти бажань — це заповнення сектора розваг. Адже кожна дівчина здатна самостійно виділити ті сфери, які їй найбільш приємні і бажані.

Сюди зображують картинки з розважальних центрів, різних атракціонів. Якщо дівчина любить екстремальні види спорту і відпочинку або просто мріє спробувати їх, тоді буде доречно наклеїти принти серферів, скелелазів або парашутистів.

7b67353ffd1175e50453390a97b9926c Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадатиПриклад оформлення карти бажань для дівчат

Навіть якщо сама думка здається абсурдною або важким, не рекомендується обмежувати свою свідомість. Думки здатні набувати фізичні форми і виконуватися.

Подорожі, відпочинок

Відпочинок, відпустка або подорожі міцно увійшли в сучасне життя майже кожної людини. Однак часто буває і так, що жінка повністю поринає в роботу, забуваючи про належному часу байдикування. Тоді обов’язковим пунктом необхідно включити цю частину в карту бажань.

Відпочинок — невід’ємна частина здорового людини та розвиненої особистості. Якщо є конкретні країни, які хочеться відвідати, необхідно вклеїти фотографії цих місць в конкретний сектор. Буде доречно зробити барвистий колаж, застосовуючи власну фотографію в центрі.

Тіло і душа

Бажання, пов’язані з тілом, можуть означати як придбання фізичного здоров’я, так і поліпшення або зміна фізичних даних. Якщо дівчина страждає від зайвої ваги, буде доречно наклеїти фотографію стрункою і підтягнутою фігури.

Можна також використовувати мотивуючі гасла та заклики:

 • «Будь найкращої кожен день»;
 • «В здоровому тілі здоровий дух».

6922cc744628c25a2883010de165ed5e Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадатиДуша — поняття дуже об’ємне й широке. Для деяких цей сектор може бути наповнений картинками з медитаціями та духовними практиками. Окремої категорії осіб підійдуть позитивні афірмації, що дозволяють отримати духовний спокій і впевненість. Сюди можна розташовувати всі близькі людині мрії, прохання і бажання, втілення яких мало залежить від нього самого.

Спорт

Спорт вже давно став частиною життя будь-якого активного і розвивається людини. Без нього важко уявити повноцінне здоров’я. Тому в цей сектор добре клеїти і розташовувати картинки, мотивуючі займатися спортом, освоювати нові види і напрямки.

Якщо активність поки не займає провідної позицій дівчини, буде здорово розмістити кілька гасел і фраз, які будуть нагадувати і спонукати її почати це робити. Також чудово впишуться фотографії тренажерних залів, бігових доріжок і яскравих спортивних форм одягу.

Алкоголь

Шкідливі звички у сучасному світі відходять на 2 план. Це перестало бути модним і актуальним. Але якщо дівчина мріє спробувати якийсь рідкісний сорт або вид алкоголю, особливо якщо хоче це зробити у певному місці (на березі океану, в ресторані на даху), звичайно, можна наклеїти відповідну картинку.aa415216f74068d44ebc4779bfecf0d0 Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадати

Навпаки, якщо жінка давно мріє про позбавлення від згубної звички, буде доцільно нанесення визначених закликів і картинок, мотивуючих почати здоровий спосіб життя.

Їжа

Незвичайне блюдо може стати справжнім бажанням для дівчини. Наприклад, вона мріє відчути справжню паелью на березі сонячної Іспанії. Їжа можна бути пов’язана з певною місцевістю, яку хочеться відвідати.

Тоді фотографія кулінарної вишуканості вдало займе місце в секторі. Також ця область необхідна тим, які не вміють готувати, але дуже хочуть навчитися цьому корисному навичці.

Незвичайні бажання

Будь-яке заповітне бажання легко може бути розміщене на карті бажань. Кожна карта буде неповторною і індивідуальної. Немає строгих правил її створення. Необхідно прислухатися до свого внутрішнього Я і слідувати за власними амбіціями і прагненнями.

Не варто соромитися і уникати відвертих послань душі, можна завуалювати їх символікою та відзнаками, щоб іншим був неясний прихований сенс. Карта виразно повинна структурувати всі помисли, цілі і бажання. Вона створюється не тільки як джерело візуалізації, але і як схема основних уявних потоків.

Незвичайними бажаннями стануть:

 • бажання завести домашніх тварин;3c6b724f0b0265f86f1d03c5dda66286 Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадати
 • бажання навчитися водити автомобіль або скутер;
 • бажання отримати зоряну славу;
 • бажання організації чого-небудь.

Втілення бажань у життя — рекомендації

Бажання для дівчат (список у кожної буде індивідуальним) можуть бути реалістичними і не дуже. Але неодмінно кожна мріє про повну їх втіленні в життя.

Ось кілька основних рекомендацій для того, щоб це максимально вийшло:

 • щодня працювати над собою, дізнаючись щось нове і корисне;
 • складати і міняти карту бажань раз у 6 міс.;
 • вчитися ставити цілі і вміти їх відрізняти від нездійсненних мрій;
 • удосконалювати свої навички у всіх доступних напрямках;
 • перестати нерозумно мріяти і чекати, поки хтось прийде на допомогу в реалізації бажань. Кожна мрія належить певній дівчині. Тільки вона сама повинна докласти максимум зусиль для її втілення;
 • прописувати певні етапи на шляху до реалізації мрії або бажання;0d907235b111c4a49a8fdc091cd23aa7 Бажання для дівчини. Список прикольні, смішні для гри, від хлопця, не вульгарні. Яке краще загадати
 • відзначати і присвоювати власні невеликі досягнення на шляху до реалізації;
 • навчитися хвалити саму себе за зусилля;
 • вчитися не сильно турбуватися про неуспіх або промахи;
 • перестати дивитися на інших і порівнювати себе з іншими;
 • кожен новий день відзначати власні кроки і успіхи на шляху до мрії.

Необхідно вчитися правильно загадувати бажання. Дівчата часто бувають інфантильними і відірваними від реальності. Тому першим корисним кроком буде складання списку основних цілей і мрій.

Відео про карту бажань

Як правильно зробити карту бажань:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради