Як прати холлофайбер: основні правила, особливості матеріалу

Кожну людину цікавить питання про те, як прати холлофайбер, щоб не зіпсувати одяг, пошитий з цього матеріалу. Всі люблять і купують куртки, пальто, зимові костюми з такої фактури, але не всі володіють інформацією, як правильно доглядати за виробами, щоб вони зберігали початковий вигляд і могли служити довгостроково. На практиці матеріал не настільки примхливий, як може здаватися, головне — правильно скористатися порадами, які допоможуть відіпрати холлофайбер в домашніх умовах, без допомоги хімчистки.

kak stirat khollofajjber: osnovnye pravila, osobennosti materiala40 Як прати холлофайбер: основні правила, особливості матеріалу

Особливості матеріалу

Холлофайбер — вид синтетичного матеріалу, який має м’яку, пружну фактуру, має теплозберігаючим ефектом і дуже легкий на вагу. Завдяки пружності легко піддається численним водним процедурам, не скочується, не збивається і не втрачає форму після очищення. Як правило, такий вид матеріалу використовується сучасною промисловістю для шиття верхнього одягу, ковдр, подушок. Важливим плюсом холлофайбера є повна гипоаллергенност: носити і користуватися речами на основі матеріалу можуть навіть люди, що хворіють на астму.

Як правильно прати?

Провести очисну водну процедуру для виробу, пошитого з холлофайбер не так складно, як багато можуть уявити. Деякі господині вважають, що речі, пошиті з матеріалу, не можна очищати в пральній машині і відносять їх в хімчистку, оплачуючи об’ємні рахунки за надані послуги. Прати речі з холлофайбер можна в домашніх умовах і не тільки з допомогою пральної машини, але і ручним способом. Щоб зробити це якісно, потрібно дотримуватися декількох обов’язкових вказівок.

Основні правила прання

kak stirat khollofajjber: osnovnye pravila, osobennosti materiala41 Як прати холлофайбер: основні правила, особливості матеріалуВироби допускається очищати як вручну, так і машинкою-автомат, при цьому температура води не повинні бути більше 60 градусів.

  • Прати можна в машинному і ручному режимі.
  • Стежити за температурою води, яка не повинна перевищувати 60 градусів.
  • Якщо ручний режим очищення, виріб можна вичавлювати, викручувати і струшувати, щоб швидше позбутися від вологи. Річ від таких маніпуляцій не постраждає завдяки пружній фактурі матеріалу.
  • При виявленні сильного забруднення або застаріле плями рекомендують використовувати господарське мило, рідкий порошок або гелеві плямовивідники.
  • Не використовувати при пранні сухі, сипучі порошки, тип синтетичного продукту має властивості сильної абсорбції, тому від сухих засобів можуть залишатися білі важко виводяться розлучення.

Часто лякає очищення об’ємного пальто тканини холлофайбер. Нічого страшного в цьому немає, для початку потрібно вибрати миючий засіб, яким потрібно очистити забруднення. Якщо річ пошита з білої тканини, можна скористатися хитрістю і застосувати препарат, призначений для прання чорних виробів. Такий трюк зробить біле пальто більш білосніжним. Речі з кольорової фактури радять відпирати засобами для кольорової білизни. Щоб річ не деформувалася після водних процедур, не можна закидати в один режим кілька виробів. Досвідчені домогосподарки рекомендують розміщувати в барабан машини м’ячик для гольфу.

Щоб прання виробів з холлофайбер виявилася ефективною, і річ зберегла початковий вигляд, потрібно правильно підібрати миючий засіб. Бажано, щоб це були бессульфатные препарати для делікатного очищення.

Правильна сушка

Щоб процедура увінчалася успіхом, просто випрати річ недостатньо, її потрібно правильно висушити. Після очисної процедури річ потрібно сильно струснути, це допоможе позбавитися від надлишків рідини і поверне виробу початкову форму, матеріал уникає варіанти деформації. Сушитися річ з холлофайбер на свіжому повітрі або в провітрюване приміщення. Якщо процедура очищення проводиться в пральній машині, небажано застосовувати метод автоматичної сушіння.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради