До чого сниться сватання своє – сонник для жінок, дівчат, чоловіків

Сватання в сновидіннях не варто занадто буквально сприймати, адже такі сюжети часто передбачають не пов’язані з утриманням події.

8f9b433be37b49c082550b112199178d До чого сниться сватання своє – сонник для жінок, дівчат, чоловіків

Сонник сватання

Якщо людина побачив чужих сватів, спостерігав за процесом викупу нареченої зі сторони, то сновидіння принесе в життя тільки позитивні моменти. Скоро сновидець отримає нову посаду, підніметься по кар’єрних сходах і поліпшити власне матеріальне становище.

Якщо наснилося своє сватання людині, яка полягає в любовних відносинах, то варто підготуватися до неприємностей. Можливо, що в парі відбудеться розлад і тільки від закоханих залежить, чи залишаться хлопець і дівчина разом надалі.

Якщо в сновидінні дівчина дає згоду на весілля спеціально, щоб помститися або викликати злість, то вона легковажно ставиться до життя, абсолютно безвідповідальна особа. Вона здійснює не дуже хороші вчинки в житті, від яких страждають близькі.

Вплив дня тижня на значення

Сновидіння мають різне трактування залежно від дня тижня, тому варто уважно подумати, до чого сниться сватання, слід з цим ознайомитися.

 • З неділі на понеділок сновидіння не несе значущості для долі. Такі сни дозволяють задуматися про те, що сталося нещодавно.
 • У вівторок слід очікувати конфлікти і сварки.
 • У середу складні сни показують важкі і конфліктні відносини з родичами та близькими.
 • З середи на четвер сновидіння відноситься виключно до трудової діяльності, передбачають можливе підвищення, зміну роботи, надання допомоги.
 • У п’ятницю сновидіння мають пряме відношення до кохання і особистого життя, загрожують зміни на любовному фронті, вказують на таємні еротичні бажання і мрії, потреби.
 • З п’ятниці на суботу віщі сни, до яких слід обов’язково прислухатися. Вони можуть підказувати про те, як уникнути неприємностей у реальному житті.
 • У неділю слід звернути увагу на творчість, уві сні можуть з’явитися нові ідеї та відкриття, які вплинуть на подальшу долю.
 • Сновидіння про сватання

  Існує кілька основних значень сновидінь для розуміння того, до чого сниться сватання:

 • Якщо сновидець спостерігає за тим, яким чином проходить викуп нареченої, то варто в реальному житті чекати зради. Цілком можливо, що обраниця просто домагається бажаного, обманює і відноситься не щирі. На роботі теж очікують неприємності, пов’язані з обманом, крадіжками нового проекту або шпигунства.
 • Якщо бачити в сні власне сватання, але свати незнайомі, то не варто сподіватися на серйозність стосунків, вони ні до чого не приведуть, пара незмінно розлучиться.
 • Сонник для жінок з приводу сватання до дочки означає невизначеність, клопоти, пов’язані з родичами, неприємні сюрпризи, непередбачені витрати.
 • Якщо прийшли свататися до матері, то слід обов’язково відправитися в гості до батьків і поговорити з ними. Цілком можливо, що потрібна допомога родичам, у них великі проблеми зі здоров’ям. Свати в сновидінні можуть провіщати швидку смерть близьких людей.
 • 7f5343d2c26544a7fba4b32c51364449 До чого сниться сватання своє – сонник для жінок, дівчат, чоловіків

  Бути сватом уві сні

  Бути сватом у сні передвіщає несподівані зміни в житті і долі. Проте в залежності від дня тижня сон може передвіщати рішення зайнятися бізнесом, яке принесе невдачу і борги.

  Якщо дівчині сниться власне сватання, то вона незабаром заведе корисні знайомства, які можуть вплинути на її подальшу долю. Також може надійти пропозиція руки і серця відразу від декількох шанувальників.

  Наснилося сновидіння про сватання чоловікові допоможе йому добитися перемоги над конкурентами або вступити в більш високу посаду.

  Отримано згоду

 • Якщо наснилося сватання своє, і згоду було отримано, то слід чекати неприємностей. Можливо, що сновидець зробив поганий вчинок і намагається уникнути відповідальності. Однак цього разу доведеться відповідати за скоєне.
 • При отриманні згоди від дівчини – закоханість не виправдає очікувань, відносини незабаром закінчаться.
 • Якщо діти бачать сватання батьків, де отримано згоду – близькі потребують уваги з боку сновидця.
 • Сватання провалилося

  • Якщо людина уві сні розуміє, що його посватали без відома, слід підготуватися до труднощів. Сновидець може втратити роботу, кохану людину, сім’ї. Доведеться почати думати про кожну дію, намагатися вибратися з важкої ситуації.
  • Якщо наречена уві сні відмовляє нареченому, то незмінно слід очікувати обман, який сильно похитне довіру до оточуючих.
  • Якщо сниться сватання заміжній жінці і уві сні отримано відмову, то у неї з’явився невідомий шанувальник, який незабаром почне домагатися всіма коханої, і не дуже чесними способами.
  • Мусульманський ісламський сонник стверджує, що сватання незмінно приносити нововведення і зміну устрою як чоловікові, так і жінці. Тому, коли сватається незнайома людина у сні, у долі можуть відбутися істотні зміни, які можуть виявитися вельми неприємними для сновидця.
  • Коли сниться сватання, яке не приносить радості, слід задуматися про сьогодення. Можливо, що людина буде йти на невиправданий ризик, робити необдумані вчинки, про які згодом незмінно пошкодує. Фахівці радять ретельно обдумати кожне рішення, щоб потім не опинитися в невигідному положенні, інакше існує можливість особистих втрат.

  Підсумки сновидінь

  Якщо уві сні людина сватається, то слід підготуватися до прийняття доленосних рішень. Бажано в майбутньому виявляти обережність на переговорах по роботі, намагатися не вірити кожному слову близьких людей та обранця, за цим може послідувати обман.

  Довіряти не можна нікому і ніде, навіть при покупці нових речей. Також вкрай не рекомендується давати гроші в борг, якщо приснилося сватання. Інакше неприємності не примусять себе довго чекати.

  Варто пам’ятати, що сновидіння можуть нічого не означати, а бути вираженням власних думок людини. Тому немає необхідності нудитися очікуванням змін, а згадати про минулі події та проаналізувати майбутнє.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради