До чого свербить лоб: прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

Забобонні люди виділяються підвищеною уважністю, помічаючи навіть несуттєві деталі. Вони впевнені, що доля говорить з людиною знаками, які треба тільки розгледіти і правильно розшифрувати. Забобонам, що належать до частин тіла, відводиться важлива роль. Якщо лоб свербить, це неспроста. Знаючи сенс прикмети, можна з’ясувати багато цікавого і навіть вплинути на своє майбутнє.

9c14c56a9e03c5bf2d734b1c07347f70 До чого свербить лоб: прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

До чого за прикметами лоб свербить

Коли лоб свербить, прикмета пророкує настання доленосних подій. Людині доведеться прийняти важливе рішення. Тлумачення повір’я розрізняються між собою в залежності від статі і віку людини.

У незаміжньої дівчини

Якщо свербить лоб у дівчини, значить, її чекають любовні пригоди. Варто уважно придивитися до молодим людям навколо, можливо, з одним з них складуться відносини, які переростуть у взаємну любов.

Сверблячі брови вказують на майбутні сльози і розчарування, причиною яких стане хтось із друзів або рідних. Але смуток скоро відступить, а на її місце прийде радість.

У хлопця

Для хлопців прикмета не приготувала нічого страшного. Якщо лоб зачесався напередодні вечірки, сприймайте це як попередження. Постарайтеся не зловживати алкогольними напоями, інакше ризикуєте виставити себе на посміховисько в очах друзів.

У жінки

Раптовий зуд лоба у жінки пророкує зміни на любовному фронті. Ймовірно, обранець дозрів для шлюбу і в найближчому майбутньому планує пропозицію руки і серця. Почуття між подружжям обіцяють бути взаємними і міцними.

Відчувши свербіж біля коренів волосся, слід насторожитися. Можливо, благовірний зацікавився іншою жінкою, і дружина ризикує незабаром залишитися на самоті. Але не варто влаштовувати скандал, краще разом спокійно обговорити виниклі проблеми.

29300b70d55326fdfe03354ff08cec54 До чого свербить лоб: прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

У чоловіка

Якщо у чоловіків перед діловою зустріччю або укладенням контракту лоб свербить, потрібно завчасно підготуватися і ретельно стежити за ходом переговорів. Будь-яка необережна репліка буде сприйнята як критика і може пригальмувати кар’єрне зростання.

Свербіж, який виник в області скронь, до смерті когось із родичів. Крім того, прикмета застерігає про загрозу здоров’ю. Якщо робота пов’язана з ризиком для життя, то не зайвим буде взяти відгул і провести пару днів у колі сім’ї.

Чому свербить у визначеному місці

Щоб більш точно витлумачити прикмету, потрібно взяти до уваги місце, де відчувається свербіж.

З якого боку

Якщо лоб свербить праворуч, то скоро виникнуть проблеми, які людина зможе вирішити тільки за допомогою чоловіка. Коли свербить зліва, підтримку доведеться шукати у жінки.

Біля скронь

Якщо свербіж здолав скроневі зони, то народні прикмети вказують на наступне:

 • Головний біль з-за перевтоми. Потрібно приділити увагу здоров’ю і постаратися вирішити накопичені проблеми.
 • Майбутнє побачення. Але прикмета працює тільки для незаміжніх дівчат.
 • Нерозуміння і сварка, де винуватцем виступить опонент.
 • Загроза життю родичів або вашому здоров’ю. Щоб перестрахуватися, не затягуйте з ретельним медичним обстеженням.

ed896bf57cacf76e31d80ec1fa4c266d До чого свербить лоб: прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

Посередині

Свербіж в центральній частині лоба свідчить про майбутню доленосної зустрічі чи означає серйозна розмова з начальством. Спілкування пройде без негативних наслідків, якщо не виставляти напоказ гордість і зарозумілість. Конфлікт з керівництвом може завершитися звільненням.

Біля коренів волосся

Свербіж попереджає про насування складний період у відносинах з другою половинкою. Потрібно приділити увагу обранцеві, враховуючи його інтереси та уподобання. Можливо, це останній шанс зберегти відносини і розпалити колишню пристрасть.

Нерідко ця прикмета попереджає про підготовлюваний неприємний сюрприз з боку близьких людей. Значить, скоро зрадить хтось із рідних, друзів чи колег. Якщо заздалегідь підготуватися до такого повороту долі, то у вирішальний момент вдасться зберегти міцність духу.

Ближче до перенісся

Сверблячі відчуття в області перенісся попереджають про насуваються складнощі на роботі або в бізнесі. Доведеться докласти зусилля і повністю сконцентруватися на проблемі. Людині, стійкого духом і не що впадає у зневіру, виявиться під силу розібратися у складному питанні. Але навіть у разі невдачі потрібно зберігати спокій і ігнорувати негативні емоції — скоро все налагодиться.

Лоб свербить разом з бровами

Коли свербіж зачіпає брову з правого боку, прикмета попереджає про майбутню незаслуженої образи. Не варто переживати, можливо, незабаром винуватець конфлікту усвідомлює, що був неправий. Тому важливо, щоб непорозуміння не переросло у ворожнечу.

Якщо свербить брову, розташована зліва, можливо, скоро ви зробите боляче близькій людині, скривдите його випадково. Варто утриматися від різких висловлювань і необдуманих вчинків, оскільки не завжди вдається повернути довіру і повагу.

Тлумачення по днях тижня

Забобонні люди переконані, що для точного трактування прикмети, крім місця, де свербить, значення має і день тижня:

 • В понеділок. Намічені плани благополучно втіляться в життя завдяки неймовірному везінню. Якщо ви давно виношуєте заповітну ідею, то сьогодні підходящий день, щоб діяти. Крім прибутку, результати роботи принесуть моральне задоволення.
 • У вівторок. День обіцяє бути насиченим подіями, але, на жаль, не найприємнішими. Заздалегідь приготуйтеся до сварок з рідними або конфліктних ситуацій на роботі. Не варто піддаватися на провокації. З часом ваші опоненти зрозуміють, що були неправі.
 • В середу. Очікується зустріч з близькими людьми і приємне проведення часу у дружній атмосфері. Того, хто тривалий час старанно трудився, випадає шанс відпочити і відновити сили.
 • У четвер. В цей день прикмета передрікає неприємна розмова з начальством або з другою половинкою. У бесіді ретельно вибирайте слова, оскільки необережне висловлювання з часом загрожує обернутися негативними наслідками. Утримайтеся від спонтанних покупок і не підписуйте важливі документи.
 • У п’ятницю. Очікуються сприятливі зміни в особистому житті. Прикмета віщує романтичне побачення або визнання в любові. Удача буде супроводжувати у всіх сердечних справах і починаннях.
 • В суботу. Належить зустрітися з неприємними людьми або почути новину, яка принесе печаль. Але не треба засмучуватися, незабаром негаразди підуть, не залишивши після себе серйозних наслідків.
 • В неділю. Не варто чекати від долі сюрпризів. Час краще присвятити улюбленому хобі або домашнім справам.

b7b07ae5c2c24a48a2c5ba60624dc13e До чого свербить лоб: прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

Трактування за часом доби

Значення прикмети змінюється в залежності від часу доби:

 • Вранці. Можливо, результати рішень, які людина прийняв сьогодні, виявляться не такими райдужними, як очікувалося. Не варто поспішати, краще скрупульозно зважити всі за і проти.
 • В обід. Існує ризик отримати травму через зловживання алкоголем. Утриматися від спиртного варто не тільки водіям транспортних засобів, але і всім іншим.
 • Ввечері. Потрібно підготуватися до неприємних подій. Можливо, вас спробують прилюдно втягнути в конфліктну ситуацію. Наберіться терпіння і не піддавайтеся на провокацію.
 • Вночі — сприятливий знак, щоб втілити мрії та бажання в життя. Відчувши свербіж в області чола, дійте негайно.

Поради щодо нейтралізації негативних прогнозів

Несприятливі пророцтва простіше усунути, ніж потім боротися з їх наслідками. Від проблем, які виникли після того, як прикмета збулася, набагато важче позбутися, ніж від звичайних життєвих негараздів.

Для зняття негативної енергії використовують один із способів очищення:

 • Якщо виникло свербіння в області чола, освіжіть обличчя святою водою. Якщо її немає в будинку, використовуйте чисту проточну, взяту з повного відра. Можна додати у воду сіль, від цього ефект посилиться.
 • Нейтралізувати погану прикмету допоможе кактус, але згодом з ним доведеться розлучитися. Рослина, крім негативу, вбере в себе шкідливі випромінювання від комп’ютера і телевізора. Але з часом в кактусі накопичиться негативна енергія, і його доведеться викинути. Хороший знак, якщо рослина зацвіла. Можна спокійно зітхнути і не турбуватися з приводу неприємностей, які віщувала прикмета. У цьому випадку рослина можна залишити вдома.

Якщо нічого не допомагає: свербіж в області лоба не припиняється, а обіцяні прикметою проблеми переслідують людину, потрібно шукати допомогу в церкві. Вчасно поставлена свічка позбавить від негараздів і труднощів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради