Кращі чоловічі зачіски 2020-2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Чоловічі зачіски цього року не менш різноманітні і цікаві ніж жіночі моделі. Стилісти вже представили кращі варіанти актуальних стрижок, які допоможуть чоловікам перетворитися і створити по-справжньому сучасні, модні образи.

Перукарські тренди для чоловіків у 2020-2021 році

У цьому сезоні неймовірно популярні зухвалі, неординарні і навіть кілька бунтарські зачіски. Тому кожен представник сильної статі може дозволити собі вибрати сміливу стрижку. Короткі моделі залишаються в пріоритеті. Адже вони дуже зручні для повсякденного життя, за ними легко доглядати.

Це, насамперед:

 • канадка;
 • британка;
 • бокс;
 • андеркат;
 • напівбокс;
 • теніс;
 • зачіски з поголеними скронями, в стилі мілітарі та інші варіації.

3bd2cb7f5da91ef54850ed52eab37b55 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. ФотоАле в арсеналі стилістів також існують різноманітні моделі для чоловіків, які віддають перевагу оригінальні стрижки на середні волосся або довгі локони.

Найбільш актуальні зачіски:

 • локони, що обрамляють обличчя – вони підійдуть чоловікам, володіє тонкими, м’якими рисами овалу;
 • різні пучки, хвости;
 • подовжені пасма з оригінальними выбриваниями скронь і потилиці;
 • моделі з довгими чубчиками, а також варіанти нагадують ірокез.

Також зачіски, що поєднуються з бородою, все ще користуються особливою популярністю, хоча вони і дещо здали свої позиції. До подібного елемента способу підходять моделі, що мають достатню довжину. Наприклад: бокс, боб, каре. Всі ці стрижки вимагають уваги. Їх необхідно регулярно укладати за допомогою стайлингів.

Модні стилі

Чоловічі зачіски можна розділити на кілька найбільш модних напрямів. Адже вони повинні відображати індивідуальність чоловіка, його спосіб життя, стиль одягу.

Класика

Традиційні стрижки мають чіткі, рівні контури. Звичайна довжина пасм приблизно 3-5 см. Такі зачіски укладають максимально гладко. Локони зачесують наверх, або роблять проділ в центрі або збоку голови.

По всьому об’єму волосся створюють плавні переходи, які відрізняються рівномірної градуюванням. Ці моделі підходять чоловікам будь-якого віку та професії.

До подібного стилю відноситься стрижка:

 • британка;15e6fd3e8b6de1a58ba9633f5553e0a7 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото
 • майданчик;
 • канадка та інші види зачісок.

Спорт

Спортивні стрижки вважаються універсальними, зручними і практичними. Вони увійшли в моду, коли стилісти стали копіювати зачіски знаменитих спортсменів, головним чином футболістів, пропонуючи подібний стиль своїм клієнтам.

Особливості таких стрижок – це максимально поголені машинкою, а іноді під нуль скроневі зони і потилична частина голови. На маківці пасма залишають середньої довжини. Подібні зачіски мають чітко окреслені лінії. Вони поєднуються майже з будь-яким стилем одягу. Це бокс, бобрик, напівбокс, інші різновиди. А модель теніс підходить навіть до ділового стилю.

Романтика

Романтичні зачіски краще всього виглядають на середніх і довгих локонах. Хвилясті пасма роблять образи особливо стильними. Найчастіше такі стрижки доповнюють прямими або косими чубчиками.

Подібний стиль може бути аналогом класики, якщо надати йому невеликий штрих – зробити цікавий проділ або незвичайну укладання чубчика.

Кращі чоловічі зачіски в стилі романтики:

 • кучері, кучеряві локони;13c081591ed8b582291e57ebdb45d914 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото
 • градуированное каре;
 • стрілець;
 • боб.

Ці стрижки укладають по-різному: гладко зачесують, або надають локонам легку недбалість. Вони йдуть творчим, витонченим, мрійливим особистостям.

Мілітарі

Армійську стрижку виконують на коротких і середніх пасмах. Зазвичай сильно укорочені волосся не перевищують 2 див. Вони мають однакову висоту по всій голові. Їх збривають машинкою. Трохи подовжені пасма стрижуть і багатоступеневим способом. Майданчик на голові формують рівною.

Креатив

Креативні стрижки відрізняються оригінальністю, ексклюзивністю.

До них відносяться ефектні, нетривіальні варіанти:

 • короткі зачіски, прикрашені поголеними символами – ієрогліфами, блискавками, лініями;
 • асиметричні моделі;d9b588f150dacaeb9104f7428db92802 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото
 • чубчика, що стирчать в різні боки;
 • хвости, ірокези;
 • незвичайні проділи;
 • хаотично укладені локони;
 • стрижки з пасмами, пофарбованими в різні яскраві кольори по всій голові або оформлені мелірування окремих локонів.

Як підібрати стрижку та зачіску?

При виборі стрижки необхідно орієнтуватися не тільки на модні тенденції. Також немаловажне значення мають весняні дані її власника.

За типом волосся

Підбираючи зачіску, слід враховувати структуру локонів:

Кучеряві Їм підійдуть багатошарові стрижки, які не мають плавних переходів. Наприклад: каскад, канадка, боб. А також каре, британка. Але не варто виконувати прямий рівний зріз. Інакше стирчать локони зроблять голову схожою на кульбабу
Середня хвилястість Краще віддати перевагу зачісці андеркарт, помпадур, фэйд. Також можна вибрати квифф. Каре або каскад підійдуть для середньої довжини
М’які і прямі На таких пасмах добре виглядають практично будь-які стрижки. Однак не варто вибирати занадто довгі, гладкі зачіски. В іншому випадку волосся будуть виглядати брудними.dd75531aed6b7d4bf0913ab8d832a844 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. ФотоКаре — краща чоловіча стрижка для тонких і прямих волосся

Каре з проділом – це оптимальний варіант

Жорсткі прямі і Подібним локонам йде більшість стрижок, але найбільш стильно виглядають короткі стрижки, квифф, андеркарт
Рідкісні Не слід робити прилизані, зачесане назад пасма. Тонким рівним локонам підійдуть класичні зачіски або їжачок. Розпатлане волосся додадуть обсяг стрижці

За формою обличчя

Форма овалу вважається однією з головних складових при підборі стрижки:

Овальне обличчя Можна експериментувати практично з будь-якими стрижками. Але краще всього виглядають короткі зачіски. Волосся не слід зачісувати на лоб – це основне правило. Їх краще укладати вбік або назад.

Довгі локони краще збирати в пучок. З таким типом овалу добре виглядає модель бокс, канадка, напівбокс. Або укорочені варіації доповнені чубчиками. А також андеркат з поголеними скронями

Кругле обличчя Стрижки необхідно вибирати візуально створюють висоту і незграбності. Пасма повинні бути короткими з боків, ззаду, але більш довгими вгорі. Їх слід зачісувати вбік або назад.

Дуже добре виглядатимуть асиметричні зачіски. Слід уникати прямих чілок, округлих ліній. Довгі пасма краще стригти в багатоступеневою техніці, щоб вони мали різну висоту.

Кращі варіанти чоловічих зачісок – канадка, британка, квифф. Ну і, звичайно ж, андеркат138d5d42c972f5961a4d8549a0ffdec1 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Квадратне обличчя До такої формі овалу підходять практично всі зачіски. Вона вважається ідеальною. Це можуть бути класичні стрижки, подовжені пасма і укорочені пасма з боків. Щетина або борода допоможе згладити широкий підборіддя власникам темного волосся.

Також відмінно виглядають моделі в стилі 50 – 60-х, безладні, скуйовджене, кучеряві локони. А також гладко зачесане назад волосся, різні чубчика, стрижки зразок їжачка. Прекрасно підійде квифф, фэйд, андеркарт

Прямокутне обличчя Найбільше підходять зачіски з локонами, спадаючими з боків або на чоло. Добре виглядають зачіски доповнені чубчиком, а от від бороди краще відмовитися.88b8488defaab484a00b438c6e2cb909 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Не варто створювати обсяг макушечной зоні, а також залишати занадто короткі пасма на скронях. Найбільш підходящі стрижки – каре, андеркат, боб

Ромбовидное особа Краще всього виглядають короткі стрижки. Також зачіски середньої довжини з об’ємом на маківці згладять вуглуваті риси обличчя. Борода квадратної або круглої форми додасть образу вдалий силует.

Але не варто вибирати каскадні стрижки, подовжені пасма, укорочені віскі. Оптимальні стрижки – вояж, британка, гранж

Трикутне обличчя Краще вибирати зачіски з короткими пасмами з боків, але укороченими локонами на маківці. Також підійдуть подовжені стрижки доповнені чубчиком. Її слід укладати на бік або зачісувати назад.

Підходить модель британка, квифф, андеркатf32d7e89530352a8dd64bec49f010191 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Серцеподібне обличчя Краще всього підійдуть зачіски з довгими локонами. Короткі пасма лише підкреслять широкий лоб. Чубчик, зачес на бік згладить гострі риси овалу, а легка неголеність або борода візуально розширить підборіддя.

Найбільш відповідна зачіска – британка, канадка

Грушоподібної особа Слід віддати перевагу багатошаровим стрижок. Вони повинні створювати обсяг на маківці, скронях. Їжачок, гранж, зачіски з чубчиком на бік – це найбільш прийнятні варіантиcc91a0d369a316dd117f277d67358db2 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

За віком

Молоді чоловіки можуть дозволити собі практично будь-які зачіски, вони завжди будуть доречні. Підійдуть довгі локони, а також хипстерские стрижки. Наприклад, гранж, каре, боб.

Цілком гармонійно виглядають хвости top knot, косі подовжені чубчика, різні вибривання з малюнками. Серед молоді також актуальні романтичні, спортивні, класичні варіації. Ну і, звичайно ж, стиль мілітарі. Дуже популярні стрижки: британка, оксфорд, квифф.

Кращі чоловічі зачіски для представників сильної статі вікової категорії 30-35 років зазвичай відрізняються брутальністю.

Перукарі пропонують безліч різноманітних варіацій та ідей, які належать до таких напрямках як:

 • спортивні;
 • військові;
 • класичні;
 • мілітарі;
 • бійцівські;
 • бандитські.

fd24966349d58cbcd88bf08be2024063 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. ФотоЦе, насамперед андеркат, майданчик, фэйд. А також бобрик, канадка, преппи.

Чоловікам після 40 – 50 років необхідно підтримувати свіжий, молодий образ, що можна зробити з правильно підібраними зачісками. Такі стрижки не повинні бути набридлими, нудними або надто модними. З подібними завданнями найкраще впорається класика, гранж, а також спортивний стиль.

Гранжеве напрям передбачає розпатлане, трохи скуйовджені пасма, що підкреслює деяку ексцентричність чоловіки.

Проте представникам сильної статі за 60 краще вибирати укорочені моделі зразок полубокса або канадки, якщо вони воліють такий стиль. Чоловіки, що ведуть активний спосіб життя зазвичай обирають спортивні зачіски. Серед них найбільш популярний бокс, теніс, їжачок. Також це може бути бобрик, майданчик, стрижка машинкою.7606d8f7774155eaf40522ce429f23d6 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Класичні зачіски відрізняються геометричними формами, чіткими контурами. Зазвичай їх виконують на коротку, середню висоту волосся. Скроневі, потиличні пасма вкорочують, локони трохи довше залишають в макушечной області.

Кращі чоловічі зачіски в класичному напрямку – модель цезар відрізняється короткою чілкою, зачесом вперед, канадка, британка. А також стрижка прінстон. Вона відноситься до 30 р. минулого століття.

Кращі чоловічі стрижки і укладання

Сучасні стрижки для чоловіків вельми різноманітні і цікаві. Але вони мають деякі особливості.

Короткі моделі

Короткі зачіски вибирає більшість чоловіків. Вони зручні, практичні, за ними легко доглядати.

Бокс і напівбокс

Це найбільш популярні стрижки у всьому світі. Подібні моделі відносяться до спортивного стилю. Для них характерна коротка довжина. Бокс виконують, застосовуючи машинку, оснащену кількома насадками. Виголюють волосся приблизно до 4 див. на маківці. Іншу площу голови обробляють тримером майже під «нуль». Переходи роблять плавними.f3232edb390956f9ed06c2e18bd14586 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Напівбокс відрізняється від боксу довжиною пасм. Їх висота сягає близько 8 див. вгорі. Інші зони стрижуть дуже коротко. До того ж у цій моделі окантовку роблять трохи нижче, ніж у попередньої варіації. Також чубок тут використовують частіше. Ці стрижки краще виконувати на прямих, жорстких волоссі. Такі зачіски укладають із застосуванням мусу, гелю, воску.

Їжачок

Молодіжну стрижку роблять за допомогою машинки з одного насадкою 2 см. Висота, а також густина пасм виходить однаковою по всій голові. Зачіску укладають, намагаючись, щоб кінці волосся стирчало на всі боки зразок голок їжака. Для цього використовують різні стайлинговый кошти. Також роблять прямий або боковий проділ.

Бобрик

Зачіска відрізняється максимально короткою довжиною пасом на потилиці, скронях. Майданчик висотою 2,5 див. формується в макушечной зоні. Таку стрижку допустимо робити в будь-якому віці незалежно від типу, структури волосся. Її укладають, зачесывая локони вперед. Їх фіксують гелем, лаком, щоб зберегти графічність моделі.

Кроп

Подібна стрижка передбачає створення об’єму в зоні чубчика, маківки. Волосся текстурують треба лобом. На скронях, потилиці пасма виголюють, або косять, залишаючи висоту приблизно 3 – 5 мм.fd29b99b915b12b842b4f5adf20cddcc Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Укладаючи зачіску, чубок зачесують вперед, піднімають, загладжують на лоб. Така стрижка імітує собою «горщик». Вона може виглядати графічною або злегка розпатланою. Це залежить від манери укладання.

Модель для волосся середньої довжини

У чоловіків різного віку дуже популярні зачіски на середні волосся.

Британка

Ця модель відрізняється видовженими пасмами в тім’яній, макушечной області. А на скронях, потилиці їх стрижуть коротко. Чубок роблять довгою. Переходи створюють плавні. Передня пасмо має важливе значення в укладанні зачіски. Її зачесують на будь-пліч, тому кшталт кока, спускають недбало вниз.

Канадка

Така модель має багато спільного з британкою. Вона відрізняється більш довгими локонами обрамляють обличчя, а також розташованими позаду, але менш вираженою чубчиком. зачіска підходить власникам хвилястих пасом. Її укладають практично також як попередню модель.

Фэйд

Класична стрижка передбачає укорочення локонів приблизно до 0,7 – 1 див з боків, позаду. Однак найчастіше потиличну область і скроневі ділянки виголюють, зберігаючи досить подовжену чубок.080ab6262fd0ff2ef643ed7d7e01ef27 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

А також створюють проділ. Спереду пасмо піднімають нагору, укладають на одну сторону, опускають на лобову частину.

Combover

Трендова модель характеризується ультракороткими хвилями у скроневих зонах. Невелике подовження мається на потилиці. Пасма досягають 10 – 15 див. в макушечной області та чубчику.

Зазвичай зачіску укладають на бік, формуючи чіткий проділ. Але також волосся допустимо підняти нагору. Модель підходить молодим представникам сильної статі, що володіє прямими або трохи кучерявими локонами.

Боб

Романтична стрижка має об’єм на маківці, потилиці і виглядає як пишна шапка. Симетричний боб підходить прямим, густим локонам. Пасма укладають, роблячи чіткий проділ до скроневої області. Вона йде чоловікам з ідеальним овалом особи.

В інших випадках переважніше вибирати асиметричний варіант стрижки. Волосся зачесують гладко, або створюють легку недбалість. Найбільш модний варіант має косу чубок, спадающую на обличчя.

Ірокез

Така зачіска відрізняється середньою довжиною локонів в центрі голови, а також короткими пасмами з обох сторін. Укладання роблять, вертикально піднімаючи волосся. Їх формують зразок шипів або зачесують тому.99510246e0d48c0ba401436e5d93581e Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Найчастіше цю зачіску оформляють, яскраво фарбуючи її. На скронях пасма збривають зовсім, або прикрашають малюнками, лініями. Укорочений варіант ірокеза цілком прийнятний для чоловіків старше 40 років, хоча сама модель відноситься до молодіжного увазі зачіски.

Помпадур

Модна зачіска характеризується короткими пасмами на потилиці, скронях, але довгими пасмами в макушечной зоні. Об’ємну чубок на зразок кока укладають тому. За такою стрижкою необхідно частіше доглядати. Волосся миють щодня. Їх укладають за допомогою різних засобів фіксації.

Довгі моделі

Кращі чоловічі зачіски цього сезону призначені для довгих локонів. Зазвичай їх обирають представники творчої інтелігенції.

Каскад

Основний силует стрижки – короткі пасма обрамляють овал поступово переходять в довгі локони, що спускаються до рівня плечей. Зачіску доповнюють чубчиком або ж виконують без цієї деталі. Вона вимагає щоденного укладання з використанням мусу, лаку, пінки.cde947d3eeff7bbfced2574d6ee9efaf Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Волосся оформляють акуратно або створюють легкий безлад на голові. Передню пасмо зачесують трохи недбало на бік або вперед.

Каре

Ця зачіска вважається універсальною. Вона має чітку лінію зрізу по нижньому краю. Її доповнюють чубчиком або стрижуть без неї. Ця модель буває об’ємним, багаторівневої, асиметричною. Також її роблять з подовженням, а також косою передній пасмом. Волосся зазвичай укладають в бік, на лоб.

Пучок, Man bun

Пучок збирають трохи вище потилиці або на маківці. Висоту вибирають довільно. Хвіст роблять коротким, об’ємним.

Man bun має свої способи укладання:

 • гульку піднімають високо вгору однаково довгі локони;
 • хвіст стягують нижче рівня потилиці;
 • top knot являє собою поєднання андерката з голеними скронями і потилицею;
 • «ананас» або pineapple – це найбільш коротка варіація пучка зафіксованого на тімені.

Варіанти для кучерявого волосся

Кучеряві локони поєднуються з різними стрижками.

Андеркат

Оригінальна зачіска відмінно виглядає на коротких і довгих пасмах. Традиційний варіант передбачає выстригание машинкою потиличної, скроневої області. Волосся стрижуть проти їх росту, роблячи плавні переходи.fad44d161fd28f72b09f34ce4150b2d2 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Висоту локонів передній частині, маківки залишають тієї довжини, яку бажає клієнт. Також створюють легкий начіс, якщо локони тонкі. Таку конструкцію закріплюють лаком.

Градуированное каре

Креативна, екстравагантна модель відрізняється виголеним скронею з одного боку. Вільну площу прикрашають цікавими візерунками, татуюваннями. Контрастне фарбування робить таку зачіску ще ефектніше.

Її укладають такими способами:

 • Пасма зачесують зразок невеликого чубка попереду. Виходить як під Елвіса.
 • Створюють ірокез. Локони піднімають вгору. Їх фіксують спреєм. Іншим волоссю надають фактурність за допомогою воску, гелю.
 • Кучері укладають тому, їх закріплюють лаком.
 • Локони формують зразок кокона на середині голови, щоб створити подовжену рваний чубок.

Кожне пасмо зістригають в каскадної техніці. Верхні локони роблять коротше, ніж нижні. Що візуально надає волоссю багатоступеневу лінію зрізу. Зачіска підходить для будь-якого типу обличчя. Але круглому овалу потрібно подовження спереду. Її укладають, роблячи бічний проділ, або створюють легкий хаос кучерів.

Стрілець

Така стрижка підходить власникам тонких, окремих локонів. Вона відрізняється простотою, фактурністю. Її основний акцент – це високий бічний проділ, а також подовжена чубчик і локони в зоні скронь, маківки.11523b91e38cad7e94b2b25a1dc5556d Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Найчастіше цю зачіску поєднують з мелірування, що додає їй візуального об’єму. Кучері укладають, створюючи легкий безлад на голові.

Їжачок

Пасма збривають машинкою, залишаючи не більше 2 див. кучерів. Коротка зачіска не вимагає особливої укладання. Досить волосся помити і висушити. Якщо є подовження на маківці, потилиці, чубку локонам задають бажане напрямок з використанням стайлінгових засобів.

Квифф

Це найкращий варіант стрижки для кучерявого волосся, який підходить чоловікам будь-якого віку. Пасма на потилиці, скронях збривають під машинку. Верхівку і чубчик зберігають більш об’ємною. Передні пасма укладають наверх у високу зачіску.

Найкраще для лисіючих чоловіків

Облисіння – це природний процес, який пов’язаний зі спадковістю, способом життя або стресами. Але навіть при такому недоліку грамотно підібрана зачіска допоможе чоловікові створити стильний образ.

Під нуль

Голова поголена повністю, виглядає охайно, не вимагає особливого догляду. До того ж економиться час.

Цезар

Зачіска вважається класичною. Волосся стрижуть коротко з боків. Такий прийом допомагає приховати різні проблеми зовнішності.7420e9f198a8844532cf91a338580db6 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Зверху пасма залишають більш довгими або їх укорочують за бажанням. Передні пасма укладають на бік або лоб.

Напівбокс

Ця стрижка добре маскує залисини. Головна її відмінність – укорочують волосся на скронях. Зверху довжину пасом залишають приблизно 2 см або трохи менше. Від верхньої частини роблять плавні переходи до скроневим зонам. Зачіска не потребує укладання. Досить помити голову.

Ліга плюща

Основна суть стрижки – вона приховує залисини на лобі і не підкреслює лінію росту волосся. Пасма зачесують на правий, лівий бік, але їх не пригладжують.

Ретро

Вистригають волосся, доповнюючи рівним проділом збоку. Пасма залишають видовженими на маківці. Чубок укладають наверх.

Моделі для чоловіків з бородою

Кращі чоловічі зачіски для чоловіків з бородою відрізняються різноманіттям варіантів. Вони роблять образи брутальними.

Бокс і напівбокс

Прості стрижки добре поєднуються з бородою. Графічна чубчик, яка починається на маківці, підкреслить образ.2633bb8dc3db1fd1a76d90b27c62dc57 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Їй не потрібна особлива укладання. Передній пасма надають необхідний напрям при розчісуванні волосся.

Мілітарі

З такою зачіскою роблять бороди різної форми або трохи відрощують щетину. Стрижка не потребує укладання.

Теніс

На потилиці, скронях волосся стрижуть практично під нуль. Макушечные пасма досягають довжини близько 5 див. В тім’яній області пасма підстригають з відтягуванням догори, а також створюють плавний перехід. До зачіски роблять російську, голлівудську бороду або відрощують триденну щетину. В укладанні тільки передні пасма піднімають нагору.

Buzz Cut (Їжачок)

Дуже коротка стрижка має однакову висоту волосся по всій голові. З нею комбінують модель бороди Борідка, Фу Манчу, Ван Дейк та інші види. Зачіска не вимагає укладання.

Андеркат

Модель відрізняється поголеними скронями, довгою чубчиком і верхи мають контрастний перехід. Її поєднують із бородою воробей, французька вилка, уінфілд, іншими різновидами.ebabe8759a1111a027eb0b1dad800b4a Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Саму зачіску укладають на бік або назад, створюючи обсяг.

Гранж

Для цієї стрижки характерні рвані пасма, а також багатошаровість, хаотично-недбале розподіл локонів. Волосся укладають безладним чином. До подовженої зачіски підходять бороди будь-якого типу.

Варіанти для чоловіків у старшому віці

Чоловікам солідного віку слід більш ретельно вибирати собі зачіски. Стрижки повинні бути не тільки модними, але також вони покликані омолоджувати, освіжати образи. Віковим представникам сильної підлоги краще віддати перевагу класичний, гранжевый, спортивний стиль.

Класика

Стрижки подібної категорії відрізняються строгими геометричними формами, чіткими лініями. Такі зачіски мають короткі скроневі зони і потиличну область.1fb1ec2f67bc660bf4bd83f225504654 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

На верхівці ж пасма формують декілька довше. Зазвичай вони мають коротку, середню висоту волосся, а також безліч різних варіантів укладок.

Їжачок

Збривають волосся машинкою по всій площі голови, залишаючи довжину близько 3 – 5 мм. Стрижка проста в догляді, її не потрібно укладати.

Бокс

Пасма максимально вкорочують на скронях, потилиці. Їх довжина не перевищує 1 див. Іноді ці ділянки виголюють. Така зачіска не потребує укладання.

Напівбокс

Спортивна стрижка зразок попередньої моделі. Вона відрізняється більш довгими пасмами в макушечной, лобової, потиличної зоні. Це дає можливість створювати різні укладання. Наприклад, класичні або більш екстравагантні.

Канадка

Зачіску виконують зразок полубокса, але переходи роблять найбільш плавні, щоб створювалася ілюзія густоти волосся. У такій стрижці чубок укладають на бік або піднімають нагору.

Бакенбарди

Бакенбарди стали досить популярні останнім часом не тільки у вікових чоловіків, але і молодих хлопців. Їх роблять однієї довжини з іншими волоссям стрижки.6b1cbd7abdb815e5259deb0d187443e5 Кращі чоловічі зачіски 2020 2021. Стрижки хороші для кучерявого волосся, лисіючих, короткі, чоловіків з бородою. Фото

Баки необхідно акуратно зачісувати і укладати, щоб вони виглядали доглянуто.

Каре

Подібну модель зазвичай обирають творчі натури. Стрижка відрізняється рівним зрізом краю. Її укладають на одну сторону або назад.

Андеркат

Основну масу локонів залишають в тім’яної і лобної області. Нижні пасма максимально вкорочують. Межі між ними роблять згладженими або різко окресленими. Найчастіше стрижку доповнюють розширеним проділом. Чубок укладають у вигляді кокона, зачесують тому,

Сучасні чоловічі зачіски відрізняються різноманіттям. Необхідно лише підібрати найкращу стрижку до свого типу обличчя, волосся, щоб спробувати створити новий образ.

Відео про кращих чоловічих стрижках 2020 року

ТОП популярних стрижок 2020 року:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради