Оберіг Зірка Лади Богородиці – значення слов’янського символу, амулета для жінок

Зірка Лади – символ Жіночого щастя і благополуччя сімейних відносин. Лада – богиня слов’янського походження, яка зіграла важливу роль у створенні світу. Її зірка досі зустрічається в побутовому орнаменті або в символіці оберегів. Для людей такі речі виступають потужним захистом від негативної енергії. Проте не кожна людина знає коріння походження символів та його особливості.

b036c135dfa3cf5da8c37565251b3bbe Оберіг Зірка Лади Богородиці – значення словянського символу, амулета для жінок

Значення оберегу

Основне значення оберега зірка Лади – урівноваження енергетики жінки. Богиня була втіленням жіночності та витонченості. Її поважали і шанували предки слов’янського і слов’янського походження.

Її обирали для заступництва молоді дівчата і жінки, які готувалися вступити в спільне життя зі своїми коханими. До неї нерідко зверталися за допомогою:

 • налагодити стосунки з майбутньою свекрухою;
 • бути прийнятою сім’єю чоловіка;
 • швидко освоїтися в новому будинку і т. д.

Головна мета Лади полягала у сприянні освіти миру і гармонії між жінкою і чоловіком у сімейних відносинах. Не рідко до неї приходили за допомогою у вирішенні конфліктів.

В результаті, сила богині втілилася і в амулеті зірка Лади – восьмикутній зірці, що складається з квадрата і двох еліпсів. Наявність такого символу в сім’ї – це гарантія не тільки повного розкриття істинної жінки, але і гармонії і спокою в сім’ї. Представницю прекрасної статі обійдуть усі хвороби та недуги, якщо вона носить такий оберіг.

Символіка зірки лади

Враження від візуального огляду символу зірка Лади – дуже складний орнамент. На перший погляд, зобразити його на папері, металі, дереві або будь-якому іншому матеріалі самостійно практично неможливо. Однак вивчивши з яких складових він складний, проблем в його зображенні не виникне.

Богиня Лада в своєму символі об’єднує воєдино кілька елементів:

 • тіло, душу і дух;
 • світ Богів, реальний і потойбічний світ;
 • сьогодення, минуле і майбутнє час.

Ці елементи закладені в суть оберега.

Символіка зірки Лади Богородиці включає в себе кілька частин:

 • Квадрат. Він розташований на одній з своєї межі.
 • Еліпси. Вони мають витягнуту форму і перетину між собою. Кути закруглені і трохи виступають за межі квадрата.
 • При цьому в кожній частині є своє магічне значення. Квадрат або ромб – це символ врожайності. Якщо на полях буде пшениця, то у людини буде сите життя. Лінії еліпса, що виходять за межі, означають 3 якості людини – чесність, совісність і справедливість.

  92b9cb44c6782596262d40babb1ca9c6 Оберіг Зірка Лади Богородиці – значення словянського символу, амулета для жінок

  Та частина ліній, яка розташована в колі, уособлює символ традицій і знань, що належать стародавнім слов’янам. Коловрат вказує на безперервність розвитку і нескінченність буття.

  Не рідко можна зустріти зображення оберега в язиках полум’я. Це знак чоловіки Лади – Сварога. Таке значення – символ першого вогню, з’явився в його коваля.

  Магічні властивості символа

  За багато століть оберіг зміг увібрати в себе всю народну мудрість і силу. За деякими теоріями зірка Лади зберігає в собі найдавніші знання і величезний досвід предків. Таке зосередження інформації стане гарною передумовою щастя й удачі для людини, якій належить оберіг.

  В деяких джерелах вказані відомості, за якими носіння амулетів доступно для чоловіків і жінок. Однак оберіг зірка Лади вперше був створений саме для жінок або дівчат, яким потрібна була допомога в утворенні міцної і щасливої родини.

  Крім цього, вона допомагає знайти зовнішню і внутрішню красу, розкритися оточуючим і відшукати свою долю.

  Якщо дівчина знайшла свою другу половину, зірка перетворюється в амулет, який буде охороняти їх почуття від заздрісників і інших негативних складових життя.

  Тривале носіння позитивно позначається на представниці прекрасної статі. Вона підвищує свою розсудливість, покращує якість доброти, уникає конфліктних ситуацій.

  Для чоловічої частини населення був створений інший амулет подібного типу – Сварогов квадрат.

  Не рекомендується одягати зірку на маленьких дітей, у яких ще не сформувалося світогляд і ставлення до релігії. Така заборона пов’язана з тим, що людина, що носить амулет, вірити в його силу, а дитині це не підвладно. Найчастіше діти зовсім не звертають увагу на те, що на них одягають, тому вони не зможуть висловити належної поваги Ладі матері Богородиці.

  Як правильно носити оберіг лади

  Перед тим як придбати оберіг Зірка Лади, необхідно врахувати, що це родовий символ, який вбирає енергетику сім’ї. Не рекомендується купувати його у чужих людей. Кращим рішенням стане виготовлення своїми руками. Це може зробити будь-який представник жіночого роду сім’ї: мама, бабуся, сестра.

  9028c3b5da63dbd309c23dd740189167 Оберіг Зірка Лади Богородиці – значення словянського символу, амулета для жінок

  Така рекомендація має зв’язок з енергетикою, якою наповнюється амулет. Так, стороння людина в момент роботи може зарядити його негативом, що згодом позначитися на долі господаря у вигляді невдачі, хвороби та інших проблем.

  Носити оберіг можна у вигляді:

  • нашивки на одязі, сумці, головному уборі (особливо поширені були у слов’янського народу багато століть назад);
  • біжутерії (кільця, кулони, сережки тощо);
  • зображення на предметах побуту (посуд, меблі);
  • татуювання;
  • малюнка на папері.

  Слов’янський оберіг Зірка Лади можна носити і спільно з селянським хрестиком, це не заборонено. Однак така дія вважається суперечливим, так як ці елементи відносяться до різних релігій.

  Існує кілька правил носіння, які рекомендується дотримуватися:

  • якщо вибір припав на татуювання, то робити її краще в місці, де вона не буде видно стороннім людям;
  • при виборі матеріалу для створення Зірки необхідно прислухатися до внутрішніх відчуттів і на їх основі робити вибір;
  • важливо переконатися в безпеці матеріалу, в зворотному випадку оберіг принесе удачу, а захворювання у вигляді алергії;
  • перед використанням амулет слід очистити і зарядити наново.

  Дотримання запропонованих порад посприяє тому, що Зірка Богородиці буде тривалий час виконувати роль талісмана і захисника.

  Зірка Лади – талісман універсального типу, який підійде не тільки для захисту, але і для продовження роду і налагодження стосунків у сім’ї. Оберіг сприяє формуванню в жінці якостей справжньої хранительки домашнього вогнища.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради