Чи можна віддавати свої або дитячі речі іншим людям: прикмети

При переїзді в новий будинок або під час генерального прибирання деякі люди без жалю розлучаються зі старими речами, легко викидаючи непотріб на смітник. Зберігати зіпсовані або непотрібні предмети в квартирі небезпечно, так як вони негативно впливають на енергетику житла. Згідно старорусским прикметами, деякі речі і зовсім можуть істотно зіпсувати життя власнику, притягаючи безгрошів’я і скандали.

Від таких предметів потрібно негайно позбавлятися, але так, щоб ніхто не нашкодив колишньому власникові, знайшовши старі речі. Перед тим як звільняти житло від запылившегося мотлоху, слід прислухатися до мудрих прикметами про те, чи можна віддавати свої речі іншим людям і як правильно позбавлятися від непотрібних предметів особистого вжитку.

c2ad250c3abe4385cccb3e9a504b1290 Чи можна віддавати свої або дитячі речі іншим людям: прикмети

Чи можна віддавати старі речі

Народні повір’я і прикмети кажуть, що старі речі, роками скупчуються в квартирі, — джерело негативу. У будинках, заповнених мотлохом і дрантям, немає місця для нової енергії, тому зберігати непотрібні предмети означає не тільки жити минулим, але й притягувати негативну енергетику.

Щоб зрозуміти, чим ще загрожує зберігання старих речей у будинку, слід відповісти на питання про те, навіщо люди складують непотрібні предмети, замість того, щоб викинути. Відповіддю на це питання можуть бути наступні варіанти:

 • Речі знадобляться дітям. Зберігаючи стару одяг або посуд з надією, що предмети знадобляться дитині, батьки подумки ставлять установку на бідність. В результаті дітям насправді може житися несолодко.
 • Старі речі зберігаються на «чорний день». Якщо, складаючи речі про запас, думати про чорних днях, вони обов’язково настануть, так як думки людини мають властивість матеріалізуватися.

Іншими словами, старі речі в будинку — джерело негативу, від якого слід позбавлятися з легкою душею.

Згідно з прикметами, викидати старі речі не можна — вони можуть опинитися в руках несумлінних людей, які скористаються дрібничками в корисливих цілях.

Тому багато власників вважають за краще віддавати свої старі речі іншим людям в надії, що ті ще комусь послужать. Але одяг та інший скарб зберігає в собі енергетичний відбиток власника, тому перед віддачею речей потрібно дізнатися правила та прикмети, які убезпечать колишнього власника від псування і пристріту.

Правила віддачі старих речей

Згідно з прикметами, кожен предмет, який зберігається у будинку, вбирає в себе частину особистісної енергії власника. Перш ніж віддати речі чужим людям, слід дізнатися правила, які допоможуть убезпечити життя від негативного втручання сторонніх:

 • Прання. Віддаючи речі, які стикалися з шкірою та волоссям (одяг, головні убори, рукавички тощо), їх потрібно випрати. Згідно з прикметами і повір’ями, чаклуни найчастіше використовували в обрядах одяг з біологічним матеріалом. Виправши річ, власник позбавить магів такої можливості.
 • Уявний відріз. Після прання своєї старої одягу потрібно акуратно скласти речі і, заплющивши очі, уявити стопку. Потім слід подумки «перерізати» нитка, що зв’язує власника з одягом, і подякувати предмети за вірну службу.

8156d2680e0ebb4b56973ed9d148373b Чи можна віддавати свої або дитячі речі іншим людям: прикмети

Слід зазначити, що є речі, які, згідно з прикметами, віддавати і викидати категорично не рекомендується. До них відносяться:

 • Нижня білизна, піжами і взуття.
 • Сумки, гаманці, портмоне.
 • Постільна білизна, подушки, матраци.
 • Дзеркала і годинник.

Однак це не означає, що вищевказаний скарб потрібно зберігати вдома, особливо якщо він уже непридатний для використання. Необхідно позбавлятися від мотлоху іншими шляхами, наприклад, спалювати на багатті.

Чому не варто носити чужий одяг

Езотерики чітко висловлюють свою думку з приводу носіння чужих речей: приміряти одяг сторонньої людини — значить приміряти чужу життя. І хоча священики носіння таких речей не вважають гріховним, існують певні предмети, які не можна носити:

 • одяг померлих людей;
 • натільні хрести;
 • прикраси;
 • речі, знайдені на вулиці;
 • вироби, доля колишніх власників яких склалася благополучно.

7d8a2d2072ea8a1f02ff1cc676feee3e Чи можна віддавати свої або дитячі речі іншим людям: прикмети

Народні прикмети також свідчать про те, що речі сторонніх людей носити небажано:

 • Чужий одяг носити — біду в дім принести.
 • Надягати річ, здобуту нечесним шляхом, — поганий знак.
 • Знайдене золото щастя не приносить.

Однак в силу життєвих обставин деякі люди змушені купувати одяг і взуття секонд-хендах або ж приймати речі в дар. В цьому випадку потрібно очистити одяг, додавши в пральний порошок сіль, яка відмінно «змиває» залишки чужої енергетики. Інший варіант: віднести одяг в церкву і освятити.

Чому не можна викидати старе

Народні прикмети, які передавалися з покоління в покоління, кажуть, що не можна викидати старі речі, так як кожен предмет зберігає частину життєвої енергії. Крім цього, не слід виключати ймовірність того, що викинуті одяг і скарб можуть знайти недобросовісні або недобрі люди, які скористаються предметами в особистих цілях.

Однак складувати непотрібний мотлох не можна. Це призводить до захаращення не тільки простору будинку, але і особистої енергетики. Викидати пожитки потрібно правильно, керуючись старовинними прикметами і правилами.

Правильне позбавлення від старих речей

Позбуватися майна краще разом, використовуючи техніку «100 речей». Це енергетична маніпуляція, яка допоможе звільнити простір в будинку, а також звільнитися від старих думок, емоцій і переживань.

Суть методики полягає в тому, щоб зібрати в будинку 100 речей, покласти в пакет і закопати в лісі. Це можуть бути зламані або непрацюючі прилади, порвана або непотрібна одяг і взуття,

Таким чином виключається ймовірність повторного використання.

Як викинути речі, які за прикметами не можна викидати:

 • Годинник. За повір’ям, викидаючи працюють годинник, людина викидає свій час. Позбутися від непотрібного аксесуара можна, віднісши години в майстерню і продавши їх на запчастини.
 • Нижня білизна, піжами і постільну білизну слід спалити або закопати в лісі.
 • Гаманці та портмоне. Згідно з прикметами, викидаючи гаманець, людина викидає грошову удачу. Щоб цього не сталося, слід в старий гаманець щотижня підкладати по купюрі, поки не накопичиться значна сума грошей. На ці гроші купують подарунки рідним і близьким, а гаманець спалюють.

Що робити з дитячими речами

Якщо вірити народним прикметам, дитячі речі не можна рвати — так можна завдати непоправної шкоди маляті. Однак стару одяг і взуття дитини не потрібно зберігати їх треба спалити або віддати іншим людям, перед цим виконавши ритуал відв’язування:

 • Одяг та інший скарб слід випрати, додавши у воду сіль, щоб змити енергетику.
 • Потім на кожну річ окремо посипають сіль, і вимовляють змова: «Як ці речі мій будинок залишають, так на віки вічні з ними зв’язок зникає! Мова, замок, ключ під мій поріг!».

Після цього предмети можна без побоювання віддати іншим людям або спалити.

Народні прикмети говорять, що, викидаючи старі і непотрібні речі, людина звільняє місце для позитивних і добрих подій. Однак слід пам’ятати, що позбавлятися від особистого скарбу потрібно правильно і тоді можна без побоювань впустити в своє життя нові майбутні події.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради