Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, Оксі

При гарному догляді і відсутності проблем зі здоров’ям, нігтьова пластина має гладку привабливу поверхню. Але іноді відбувається погіршення зовнішнього стану нігтя, у таких випадках показана процедура вирівнювання.

Коли необхідно вирівнювати нігтьову пластину

Існує кілька ситуацій, коли необхідно виконати процедуру вирівнювання:

 • при наявності дефектів нігтя після попереднього манікюру: сильні спіли, неправильне формування форми;
 • якщо ніготь тонкий після тривалого носіння шелаку або з природних причин;
 • при наявності природних нерівностей і перепадів на нігтьовій пластині;
 • якщо є ламкість і розшарування пластини, це особливо важливо, якщо нігті страждають при професійної діяльності і в побуті;
 • після перенесених захворювань нігтів, які провокують деформації пластини;

f6a6734b6d6351be50ca3400da602374 Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, Оксі

 • зміцнення сприяє більш тривалого носіння кольорового покриття, яке можна зробити поверх;
 • зміцнюючий шар дає можливість при корекції і видаленні верхнього покриття не знімати матеріал до самого нігтя;
 • при бажанні відростити велику довжину, зміцнюючий матеріал захищає пластину, яка відростає до потрібної довжини разом з ним.

Інструменти та матеріали, які знадобляться

Вирівнювати нігтьову пластину необхідно з дотриманням правильної техніки з використанням необхідних інструментів.

Інструменти Як використовуються Особливості
Дерев’яні палички з апельсинового дерева. За допомогою них можна відсувати кутикулу і очищати внутрішню поверхню нігтя. Вони відрізняються за розмірами і формою, іноді мають абразивний напилення схоже з напиленням на пилках. Палички є одноразовими, так як відмінно вбирають рідину і не піддаються дезінфекції.
Пушери або косметичні лопатки – металеві вироби, що зовні нагадують шпатель, один кінець має форму лопатки, інший кінець загострений. Використовуються для підведення і видалення кутикули, видалення забруднень. Також підходять для створення форми нігтя при виконанні нарощування. Метал, з якого виготовляються пушера, призначений для стерилізації та дезінфекції. Тому виріб можна використовувати багаторазово.
Пилки та бафи мають різноманітні форми і виконуються з різних матеріалів. Мають покриття різної абразивності – дрібні або великі частинки. Пилки необхідні для створення форми нігтя і вирівнювання зрізів. Бафи використовуються для полірування самого нігтя або вже нанесеного затверділого покриття. Стерилізації підлягають вироби з металу. В інших випадках використовуються дезинфікуючі засоби.
Щітки з ворсом різної довжини і різної жорсткості. Необхідні для видалення пилу і частинок матеріалів після підпилювання. Також щіточки потрібні для очищення інструментів і насадок апарату. Кисті успішно піддаються дезінфекції.
Апарат для манікюру включає в себе велику кількість насадок. З допомогою механічної обробки апаратом можна вирішити наступні завдання:
 • виконання спилов і створення форми;
 • видалення кутикули, шліфування шкіри навколо кутикули;
 • видалення пилу, частинок матеріалів і залишків шкіри;
 • шліфування поверхні нігтя і його зрізу.
Всі насадки можна очищати і дезінфікувати.
Обезжиривающая рідина Видаляє липкий шар по завершенні висушування покриття в лампі. Також необхідна для обробки нігтів від жирової плівки. Рідина продається у великих тубах є обов’язковим елементом стійкого манікюру.
Праймер Наноситься на ніготь після знежирення, але до нанесення бази або основної речовини. Праймер необхідний для максимального зчеплення матеріалу і нігтя. Не потребує сушіння в лампі, висихає самостійно практично моментально після нанесення. Продається в пляшках з пензлем, зовні не відрізниш від будь-якого манікюрного покриття.
UV або LED лампа Використовується для затвердіння матеріалу. При використанні лампи може забруднюватися нижня поверхня, де розміщуються руки. Легко очищається миючими засобами схваленими інструкцією.

Вирівнювання нігтьової пластини базою

Вирівнювати нігтьову пластину з використанням бази гель лаку – найлегший варіант досягти бажаного результату. Важливий нюанс для успішного укріплення – якість і консистенція бази. При покупці матеріалу необхідно простежити, щоб на упаковці було вказівка про наявність у складі каучуку. Це гарантує густину і в’язкість бази.

a1e753999a096b5130ecc7c32f527372 Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, Оксі

Саме за рахунок консистенції можна досягти гарної форми і максимально ефективно приховати нерівності і вади нігтьової пластини.

Які бази підійдуть

Ось марки баз, які добре підходять для процедури вирівнювання:

 • Komilfo;
 • Lovely Base;
 • NeoNail;
 • Kodi;
 • Adore Professional.

Техніка вирівнювання і зміцнення

Процедура вирівнювання виконується у відповідності з основними етапами. Їх дотримання дозволяє досягти бажаної гладкості і міцності нігтьової пластини.

20500d475bc89c00521b82be2afa4192 Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, ОксіНа схемі показано, як правильно вирівнювати нігтьову пластину.

Ось необхідні кроки:

 1. Самий перший і найважливіший етап – підготовка нігтя. Потрібно прибрати кутикулу, щоб вона не заважала наносити матеріал. Залежно від ситуації можна видалити або просто відсунути до країв пластини.
 2. Далі варто надати нігтю бажану остаточну форму, обробивши вільний край. Відшліфувати бафом з великим зерном для кращого зчеплення матеріалу з нігтем.
 3. Протерти ніготь знежирюючим речовиною. Потім нанесіть праймер.
 4. Варто вибрати пензель, яка максимально підходить за розміром нігтя. Пензликом взяти невелику кількість гелю і помістити його на зону апекса – лінія біля кореня нігтя, що знаходиться на невеликому відступі від самого кореня.
 5. Далі краплю матеріалу варто розтягнути в одну сторону до кореня і в іншу сторону до вільного краю. Варто пам’ятати, що гель не застигає від зіткнення з повітрям на відміну від звичайного лаку для нігтів, тому огріхи і прогалини легко виправити повторними рухами пензля. При цьому натиск варто бути середнім по силі, щоб не формувалися глибокі борозни.
 6. Після обробки всієї пластини потрібно виконати запечатку вільного краю нігтя.
 7. Помістити нігті в простір лампи і витримати необхідну кількість часу, залежно від властивостей лампи.
 8. По закінченні видалити липкий шар з поверхні, якщо база передбачає наявність цього шару.

Поради майстрів

При використанні гелевою бази існує кілька секретів, які допоможуть створити ідеальне покриття:

 • після нанесення шару можна перевернути кисть долонею вгору, так база формує ефектну форму;
 • деякі фахівці рекомендують наносити і сушити нігті по одному, щоб база не встигала розтікатися і проникати в складки між шкірою і нігтем;
 • для більш ефективного застигання матеріалу рекомендується використовувати LED лампу, так як вона має більш швидкий час просушування.

Вирівнювання нігтьової пластини біогелем

Біогель – матеріал, що поєднує в собі 2 важливі властивості:

 • біологічна основа, яка надає лікувальний ефект на пошкоджені нігті завдяки вмісту в складі вітамінів А і Е, смолі тикового дерева і білків;
 • гелева основа, яка несе в собі відновлюючі речовини, формує міцну захист для пластини і приховує недоліки.

b38d4ae95ec776158131544c5780f531 Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, Оксі

Біогель сприяє активізації захисних властивостей нігтя і вироблення кератину.

Які підійдуть биогели

При використанні біогелю варто зупинити свій вибір на наступних марок:

 • Bio Stretch Gel (BSG);
 • Yoko;
 • Atica TM;
 • Creator;
 • Ель Коразон.

Техніка вирівнювання і зміцнення

Нанесення біогелю не має істотних відмінностей від нанесення гелю бази:

 1. Підготувати пластину – видалити або відсунути кутиткулу.
 2. За допомогою пилок надати бажану форму, зробити поверхню нігтя шорсткою.
 3. Знежирити нігті і нанести праймер.
 4. Тонким шаром нанести біогель на всю площу нігтя, поволі розтягуючи краплю матеріалу до кореня, а потім до вільного кінця нігтя. Висушити в лампі.
 5. Так як біогель має менш щільну текстуру після полімеризації, то варто повторити нанесення, щоб все вийшло від 2 до 4 шарів гелю. З кожним разом варто подовжувати час сушіння з 10 до 15 сек.

Особливості для С-вигину нігтя

З-вигин – це формування найвищої точки нігтя, яка розташовується ближче до вільного краю пластини. Для цього нанесення матеріалу починається з розміщення краплі в незначному віддаленні від кореня з наступним розтягуванням в сторони.

e7b225264f4bde47e29e7c1d62c42429 Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, Оксі

Потім для створення вигину потрібно розмістити руку пальцями вниз, щоб матеріал трохи стек в потрібну зону. Через кілька секунд руку варто розмістити в лампі і висушити покриття.

Поради майстрів

Для більшої стійкості покриття під біогель варто наносити базу.

Вирівнювання нігтьової пластини манікюрним гелем

Манікюрний гель дозволяє сформувати особливо міцні нігті з максимально рівною поверхнею. Це особливо важливо при наявності сильних пошкоджень і борозен.

Які підійдуть гелі

Оптимальну для зміцнення консистенцію мають наступні марки гелів:

 • Cosmoprofi;
 • Irisk;
 • Kodi;
 • CNI.

Техніка вирівнювання і зміцнення

Методика нанесення цього матеріалу універсальна:

 1. Підготовка нігтів, створення форми, обробка кутикули, створення шорсткої поверхні.
 2. Перед нанесенням праймера потрібно знежирити пластину.2ce4d17b849284b6f249b0c7c16ef6f3 Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, Оксі
 3. Нанести гель легким шаром від краплі по двом сторонам і просушити покриття. Потім повторити нанесення, у припустимо створення від 1 до 3 шарів.

Поради майстрів

Існує кілька секретів використання манікюрного гелю:

 • якщо гель формує нерівності з вільної сторони нігтя, їх можна коригувати за допомогою пилок, це можна робити на будь-якому шарі гелю;
 • для формування вираженого відблиску на покритті, після нанесення матеріалу варто розмістити нігті під лампою округлої форми, підійде навіть настільна, через 15-20 сек можна розміщувати пальці в лампі для закріплення.

Вирівнювання нігтьової пластини акриловою пудрою

Вирівнювати нігтьову пластину можна і за допомогою акрилової пудри. Вона є полімерним порошком, який після застигання здобуває пористу структуру, що дає можливість нігтям вільно дихати.

0af53b76f6720bada2032e234ce8a83f Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, Оксі

Так само покриття робить нігті міцними і запобігає розшарування. Використання пудри вимагає певної вправності і знань, тому мало підходить для самостійного використання новачками в домашніх умовах.

Які бази підійдуть

Найпопулярнішими і якісними пудрами вважаються вироби наступних марок:

 • Kodi Professional Power Clear;
 • Irisk Professional Clear;
 • TNL Professional Premium;
 • InGarden Pure Glass;
 • INM OTD Powder Natural;
 • RuNail.

Техніка вирівнювання і зміцнення

При використанні акрилової пудри в якості зміцнюючого матеріалу існують деякі відмінності порівняно з іншими класичними засобами:

 1. Підготовка нігтя є класичною – відсунути або видалити кутикулу, надати нігтю бажану форму, зробити поверхню пластини шорсткою.
 2. Провести знежирення нігтя.
 3. Нанесіть праймер і дочекатися її повного висихання.
 4. Взяти пензлем невелику кількість бази і розподілити по всій довжині нігтя, цей шар сушити не треба.
 5. Далі потрібно розмістити пальці над ємністю з пудрою, щоб залишки ссыпались назад.
 6. На свіжонанесену базу акуратно насипати невелику кількість пудри, просушити шар в лампі.
 7. Потім варто прибрати надлишки пудри з шкіри за допомогою спеціального пензлика.
 8. При необхідності нанести ще шар пудри.
 9. В залежності від інструкції по використанню пудри, припустимо нанесення верхнього закріплюючого шару.

Поради майстрів

При використанні пудри є кілька секретів, які допоможуть зробити цей вид манікюру ще більш комфортним:

 • для досягнення максимального результату потрібно купувати засоби одного виробника;
 • деякі майстри воліють не сипати пудру зверху, а занурювати ніготь з нанесеної базою повністю в баночку з пудрою;
 • для зняття мерехтливої покриття можна використовувати рідини для розчинення акрилових матеріалів або спиляти покриття апаратом.

Догляд після процедури

Максимальну користь для своїх нігтів можна отримати, виконуючи після вирівнювання кілька рекомендацій:

 1. Протягом 2 годин після виконання зміцнення не рекомендується мочити руки.
 2. Протягом перших діб після зміцнення необхідно берегти нігті від сильних механічних і хімічних впливів.
 3. В холодну погоду необхідно активно зволожувати шкіру рук і навколо нігтів, особливо перед виходом на вулицю.cc7fb81562e148afe4bdee465e3e112f Як вирівнювати нігтьову пластину на ногах, руках базою, біогелем, гелем Kodi, Блюскай, Оксі
 4. Перед сном рекомендується виконувати масаж шкіри навколо нігтів спеціальним маслом для кутикули.
 5. По можливості видаляти покриття, які застигають в лампі з допомогою апарату, а не методом розчинення і ручного спилювання.
 6. Після тривалого носіння гелевого та акрилового покриття, варто давати нігтям відпочити і відновитися.

Дотримання простих правил після процедури вирівнювання, дозволяє зберегти відмінний зовнішній вигляд і поліпшити здоров’я нігтьової пластини.

Відео про вирівнювання нігтьової пластини

Швидкісне вирівнювання нігтів базою:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради