До чого виє собака (у дворі, на вулиці, у сусідів, будинки, вночі або вдень) – народні прикмети

Більшість ухвалить, що розповідають про те, до чого виє собака, мають негативне забарвлення. Люди вірять, що тварина так себе веде далеко не без причини, і це не до добра. Але не варто засмучуватися – відвести погана прикмета можна за допомогою змов.

2e0e7061332373d482da7b2c0ed0ab7a До чого виє собака (у дворі, на вулиці, у сусідів, будинки, вночі або вдень) – народні прикмети

Прикмети: до чого виє собака

Виття дворової собаки пов’язують з присутністю нечистої сили. Вважалося, що пси відчувають її поява, про що і повідомляють господарям. Якщо при цьому на виття починають збігатися інші собаки, значить, почався розгул нечисті.

Якщо виє домашня собака, на це також важливо звернути увагу – shaggy друг намагається про щось попередити, і майбутні події можуть стосуватися як і інших домочадців, так і безпосередньо житла.

 • Якщо перебуваєте в очікуванні важливої події (наприклад, народження первістка, подорож, весілля, ювілей), то в такому випадку вихованець намагається повідомити про майбутні труднощі. Це недобрий знак, який не можна ігнорувати – тут важливо переглянути плани і зайвий раз перестрахуватися.
 • Коли пес завиває неголосно, поклавши голову на лапи, він таким способом говорить хазяїнові, що його долає хворобу. Більшість прийме трактує таку поведінку, як очікування швидкої кончини – вихованець відчуває, що наближається смерть. Якщо він дійсно доріг, терміново подбайте про здоров’я собаки.
 • Якщо виглянувши у вікно, помітили кілька виючих собак – очікується веселощі. Незабаром відбудеться пишне торжество, в якому візьмуть участь.

1af5bcd595018f8010f217458ab767a7 До чого виє собака (у дворі, на вулиці, у сусідів, будинки, вночі або вдень) – народні прикмети

До чого собака виє у дворі або на вулиці

Прикмета, що пояснює, до чого виє собака на вулиці, не має найкраще значення, особливо якщо у двір забіг бродячий пес. Разом з «піснею» він приніс погані новини здалеку.

 • Якщо собака виє і при цьому риє землю – на порозі будинку стоїть смерть, яка може забрати як власника, так і когось з родичів.
 • Коли собаче завивання під вікном чує дівчина і, виглянувши, вона виявляє відразу кілька тварин, – в недалекому майбутньому її чекає пропозицію руки і серця.
 • Якщо пес подвывает і качається по землі – життя власника будинку зміниться, при цьому зміни будуть досить значними.
 • Якщо хазяйська собака виттям збирає інших псів з найближчих околиць, то прикмети в цьому випадку обіцяють непрості часи для всього селища.
 • Коли собака виє у дворі і при цьому дивиться на будинок – слід боятися злодіїв. Зайва обережність і міцні замки не завадять.
 • Якщо пес звернув увагу на що вийшов з будинку людини і почав протяжно вити, то це говорить про насуваються неприємності. І наздоженуть вони саме того, на кого вив собака.

d561263b2f7400ea1098dfa4db1565e0 До чого виє собака (у дворі, на вулиці, у сусідів, будинки, вночі або вдень) – народні прикмети

В квартирі або будинку

 • Якщо собака виє на одну зі стін в будинку, це означає, що людину, яка за нею проживає, чекають неприємності. Причому тут неважливо, знаходиться там одна з ваших кімнат або ж сусідських. Особливо варто побоюватися в тому випадку, коли собака робить це кілька днів поспіль.
 • Інша прикмета пояснює, до чого виє собака будинку, піднявши голову вгору – така поведінка говорить про високу ймовірність пожежі. Можливо, вихованець відчув слабкий запах гару, злякався і поспішив повідомити про проблему. У цій ситуації варто терміново перевірити електричні прилади, підключені до мережі, і плиту на кухні.
 • Тихе завивання пса, який при цьому притиснув голову до підлоги, може свідчити про погіршення здоров’я у когось із членів сім’ї. Собаки чують запах, який виходить від тіла хворої людини, і намагаються повідомити про це іншим.
 • Якщо собака виє біля ліжка хворого і при цьому тривожно кидається з боку в бік життя цієї людини може обірватися. Якщо подібна поведінка пса спостерігається у дитячого ліжечка – малюк може незабаром захворіти.
 • Коли пес сідає на поріг, голосно виє і при цьому не бажає нікуди йти – поганий знак. Це обіцяє втрати, в більшості випадків справа стосується фінансової сфери або ж здоров’я.
 • Якщо відданий пес починає крутитися біля ніг одного з гостей і при цьому подвывает – цей чоловік задумав щось недобре. Вихованець попереджає про те, що вірити йому не можна, так як, швидше за все, ця особистість лицемірна, завистлива і лише прикидається вашим другом.
 • Собака залізла під стіл або в інше затишне місце і почала вити – ваш чекають сумні звістки і неприємності.
 • Якщо пес завиває і дивиться прямо перед собою – настають важкі часи. Раніше така поведінка собаки пророкувало війну або голод. Прикмета в цій ситуації рекомендує зробити запаси продуктів харчування та речей першої необхідності.
 • Коли собака протяжно виє, опустивши голову вниз, вона повідомляє домочадцям про наближення чиєїсь смерті. Причому така ознака може ставитися і до одного з мешканців будинку, і до їх друзям або родичам.

347e4adc235498fa95f909686cf08dca До чого виє собака (у дворі, на вулиці, у сусідів, будинки, вночі або вдень) – народні прикмети

У сусідів

Якщо чуєте, як завиває сусідський пес, значить, в їх будинку будуть неприємності. Причиною такої поведінки тварини може служити хвороба господаря або майбутні труднощі.

Якщо тварина виє изо дня в день протягом кількох тижнів – бути біді. Висока ймовірність пожежі, який почнеться через загоряння з необережності або через витік газу.

На перехожого

Великі неприємності і біди чекають людину, за яким на вулиці ув’язалася чужа або бродячий собака і почала при цьому вити. Це дуже погана прикмета. При цьому якщо тварина практично впритул підійшло, то перехожого незабаром може очікувати тяжка хвороба або нещасний випадок.

Але якщо завывающая собака має біле забарвлення, то її виття буде хорошим знаком – незабаром людина, за яким вона ув’язалася, отримає досить непоганий прибуток. При цьому фінансова нагорода буде несподіваною.

7b77cc396286744b03a8fe68cd0eeab4 До чого виє собака (у дворі, на вулиці, у сусідів, будинки, вночі або вдень) – народні прикмети

На молодят

Іноді собака може вити на молодят. Подібна поведінка є ознакою того, що чоловік і дружина будуть нещасливі в шлюбі. Їх чекають постійні сварки та скандали, що закінчиться швидким розлученням.

Але якщо виє пес білого забарвлення, при цьому дивлячись на наречену, – це хороша прикмета, яка обіцяє поповнення в родині.

Якщо собака скиглить

Буває, собака починає жалібно скиглити і в той же час дуже наполегливо. Прикмети кажуть, що таким чином вона намагається привернути до себе увагу свого господаря.

Вихованець намагається попередити його про прийдешні проблеми. Багато хто пов’язує це з хворобою. І якщо господар відчуває себе добре і впевнений в тому, що він абсолютно здоровий, значить, необхідно звернути увагу на стан свого чотириногого друга. Можливо, він відчуває себе погано – перевірте, вологий чи його ніс.

a713fa25d081947734e6731013c0c909 До чого виє собака (у дворі, на вулиці, у сусідів, будинки, вночі або вдень) – народні прикмети

Трактування прийме в залежності від часу доби

Якщо ваша собака почала вити з ранку – будьте обережні! Ваш день може скластися вкрай невдало і перешкоди того чи іншого характеру будуть зустрічатися на кожному кроці. Прикмета в даному випадку радить дотримуватися граничну уважність, особливо по дорозі на роботу, будучи в дорозі.

Є прикмета, яка пояснює, чому виє собака будинку днем, – це до сімейних конфліктів. Очікують суперечки на побутовому ґрунті, які здатні перейти у велику сварку. Постарайтеся стримати себе і не піддавайтеся на провокації, інакше розладу в сім’ї не уникнути. Причому важливо пам’ятати, що конфлікт може бути досить серйозним, аж до рукоприкладства.

Чути виття собаки у дворі вночі, яка при цьому дивимося на хвіртку, до нещастя. Вихованець попереджає про появу нечистої сили, яка принесла з собою біду. Погані події можуть статися не тільки з власником або домочадцями, але й за межами двору. Можливе отримання неприємних звісток від далеких родичів або постраждаєте у власному будинку від рук ворогів, які незабаром завітають.

Якщо вночі на вулиці пес виє на місяць, то прикмети в цьому випадку обіцяють переміну погоди.

3ea6f2df4706d14739bc5fc8581a27ab До чого виє собака (у дворі, на вулиці, у сусідів, будинки, вночі або вдень) – народні прикмети

Як нейтралізувати поганий прогноз

Багато забобони, які стосуються виючого пса, несуть погані наслідки. І щоб відвести поганий знак, вимовити певний змова.

 • Згідно з народними повір’ями, поганий знак, який стосується наближення смерті, можна нейтралізувати, прочитавши наступний змову: «Пора, не пора, йди смерть з двору». Ці слова вимовляють тричі, після чого пригощають свого пса ласощами.
 • Якщо вночі виття собаки не дає заснути, і ви боїтеся поганих наслідків, то переверніть подушку і скажіть такі слова: «На свою голову». Цей простий змова відведе негативні думки, і швидко зануртеся в глибокий сон.
 • Можна також встати, підійти до псові, покласти перед ним туфлю підошвою вгору і стати на неї босою ногою. Повір’я говорять, що цей прийом плутає злих духів, і вони сходять з наміченого шляху.
 • Якщо ваша або сусідська собака виє кілька ночей поспіль – вийдіть з хати чи з двору, станьте у воротах, і проговоріть, дивлячись у бік вулиці: «Іди, біда не в ці ворота. Собака гавкає, вітер носить». Ця змова вбереже від біди, і ви спокійно заснете. При цьому якщо на ранок пес все ж залишився в будинку і продовжує завивати, то це означає, що сьогодні вас або сусідів наздожене несподівана небезпека.
 • Нейтралізувати погана прикмета можна, поставивши свічку за здоров’я своїх рідних в церкві. Якщо виття собаки обіцяє погіршення стану здоров’я когось з домочадців, то в такому випадку бажано замовити сорокоуст.
 • Яку б трактування не мала прикмета про виючої собаці, не слід карати вихованця. Пам’ятайте, що чотириногий друг не кличе біду, а лише повідомляє про неї. Вірний пес намагається попередити про насування неприємності, тому постарайтеся взяти це до уваги.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради