Як скачати файл в PowerShell

kak skachat fajjl v powershell177 Як скачати файл в PowerShell

PowerShell стає найпопулярнішим інструментом серед користувачів Windows. PowerShell не замінює командний рядок, але робить її використання простіше. Одним з таких прикладів є завантаження файлів. Якщо ви хочете завантажити файл з командного рядка, у вас є кілька досить складних способів. Для завантаження файлів з командного рядка, вам буде потрібно встановити додаток на зразок wget або Cygwin. З допомогою PowerShell завантажити файли набагато простіше. Ви можете завантажувати файли з PowerShell і зберігати їх в поточній папці або будь-яку іншу папку за вашим бажанням.

Зміст

 • Як скачати файл в PowerShell в папку за замовчуванням
 • Як скачати файл з PowerShell в певну папку
 • При завантаженні файлів з PowerShell треба врахувати
 • Як скачати файл в PowerShell в папку за замовчуванням

  Для скачування файлів з PowerShell вам не потрібні права адміністратора. Все, що вам потрібно, це правильна команда. Наступна команда завантажує файл і зберегти його в поточному каталозі. Якщо ви запускаєте PowerShell в якості звичайного користувача, він за замовчуванням відкриває папку користувача. Якщо ви не зміните папку, ви можете знайти завантажений файл в кореневій папці вашого користувача.

  Синтаксис:

  1 powershell -command& { iwr url/FileName.Extension -OutFile FileName.Extension }”

  Приклад:

  1 powershell -command& { iwr https://cloud.tech-geek.ru/wp-content/uploads/2018/03/Lines-In-The-Sky.jpg -OutFile image.jpg }”

  kak skachat fajjl v powershell178 Як скачати файл в PowerShell

  Як скачати файл з PowerShell в певну папку

  Існує два способи завантаження файлів з PowerShell і збереження їх у певну папку.

  Перший спосіб завантаження файлів в PowerShell вимагає попередній перехід в папку призначення.

  Наприклад, при відкритті PowerShell відкривається поточна папка користувача. Ви можете використовувати команду cd для перемикання, наприклад, в папку «Завантаження».

  Синтаксис:

  1 cd папка

  Приклад:

  1 cd C:UserstechgeekruDownloads

  Коли ви перейдете в потрібну папку, ви зможете завантажити файл, використовуючи команду з попереднього розділу.

  Другий спосіб завантаження файлів в PowerShell не вимагає переходу в місце призначення. Замість цього ви можете просто додати папку збереження в команду.

  Синтаксис:

  12 $client = new object System.Net.WebClient $client.DownloadFile (url/FileName.Extension”,”SaveLocationFileName.Extension”)

  Приклад:

  12 $client = new object System.Net.WebClient $client.DownloadFile(“https://cloud.tech-geek.ru/wp-content/uploads/2018/03/Lines-In-The-Sky.jpg”,”С:Папкаімаде1.јрд”)

  kak skachat fajjl v powershell179 Як скачати файл в PowerShell

  При завантаженні файлів з PowerShell треба врахувати

  • PowerShell не буде перевіряти, чи використовується вже ім’я файлу. Він буде перезаписувати файл без попередження, тому, якщо у вас вже є файл з ім’ям image.jpg у папці, переконайтеся, що ви не завантажуєте і не зберігаєте інший файл з тим же ім’ям.
  • Якщо ви використовуєте PowerShell як звичайний користувач, він не дозволить вам зберігати файли в кореневому каталозі вашого диска Windows.
  • PowerShell не виправляє розширення файлів.

  На цьому все. Тепер ви знаєте як скачати файл в PowerShell.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради