Корекція навислого обличчя: покроковий урок

Проблема нависло століття не є новою: на сьогоднішній день, мабуть, кожен третій має цю рису і намагається з нею боротися. Саме для прекрасних власниць так званих «важких» око ми підготували макіяж для нависло століття, урок якого покроково виконаємо в даній статті.

Загальні рекомендації

Перед тим, як створити макіяж очей з навислим століттям, давайте розберемося з тим, що означає це поняття.

Нависле повіку увазі під собою опущені куточки очей і своєрідний «мішечок», утворений важким верхнім століттям, який ніби «нависає» над рухомим.

Якщо бути вільним, то в загальному сенсі це створює ілюзію сумних, втомлених і трохи припухлих очей. Це не віковий фактор, оскільки такими очима володіють і безліч молодих дівчат. Наприклад, на фото представлено відомі заморські селебріті, яким нависле повіку здається зовсім не заважає. Як бачите, вони виглядають чудово.Так чому ж їм вдається уживатися з цією особливістю, а ми все ще продовжуємо переживати? Відповідь на питання, як прибрати навислі повіки напрошується сам собою: макіяж. Макіяж для нависло століття або макіяж для опущених куточках очей без сумніву допоможе вам візуально позбавитися від важких повік, але його, звичайно ж, слід виконувати, дотримуючись певних правил.

  • Тіні. Щоб позбутися відчуття припухлості і тяжкості, для макіяжу очей використовуйте переважно світлі або пастельні відтінки. Також відмінним варіантом стануть перламутрові тіні або тіні з стветоотражающими частинками. По-перше, світлі кольори зроблять очі візуально більше, по-друге, додадуть погляду свіжості і легкості. Віковий макіяж також варто будувати, виходячи з цього правила. Але, до слова сказати, це зовсім не означає, що вам слід позбавитися від всіх темних тіней в косметичці: просто використовуйте їх на область трохи вище природного складки століття, а також виділяйте ними зовнішній куточок.

 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

  • Вії. Макіяж для опущених куточках очей неможливий без довгих і пишних вій. Створюючи ранковий або вечірній мейк-ап, приділіть особливу увагу віям у зовнішньому куточку і ви відразу ж помітите різницю. Вони не тільки приховають особливість вашого погляду, але також і як би «підтягнуть» опущені куточки до верху, коригуючи форму і відкриваючи очі.
  • Консиллер. Оскільки очі з навислими століттями і без того виглядають трохи втомленими, зайва припухлість внизу вам на руку не зіграє. Ваш макіяж не повинен обходитися без консиллера області під очима, інакше ви просто підсилите тяжкість своїх повік. Також обов’язково використовуйте крем для очей і, по можливості, добре висипайтеся.

Мабуть, це основні рекомендації для того, щоб очі з навислими століттями змогли перетворитися. Звичайно, це не все, що може допомогти вам позбавитися від цієї риси, але насправді навислі повіки зовсім не є якоюсь великою проблемою або тим більше дефектом, щоб ховати їх за сімома замками і під десятьма шарами косметики. Це особливість, абсолютно звичайна і звична, яка при правильному оформленні макіяжем навпаки здатна стати вашою родзинкою. Справа в тому, що погляд таких очей є пронизує, млосним і шалено сексуальним, що, погодьтеся, є рідкістю. Щоб переконати вас у тому, що очі з важкими навислими століттями можуть бути красивими і привабливими, ми покроково виконаємо 2 уроки макіяжу.

Покроковий урок: денний макіяж

Денний макіяж ми побудували на стрілках, але вони, звичайно ж, будуть значно відрізнятися від звичних вам раніше. Техніка, яку ми будемо застосовувати, дозволить вам візуально повністю позбутися відчуття тяжкості і абсолютно інакше поглянути на свої очі.

Завдавши тональний крем і рум’яна, ми приступаємо до оформлення брів. Олівцем в тон ми підкреслюємо природну форму і колір, а потім укладаємо волоски гелем, трохи піднімаючи і створюючи невеликий злам.

 korrekciya navisshego veka: poshagovyjj urok 19 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

На всю верхню повіку наносимо тіні слонової кістки, а у внутрішній куточок перламутрові тіні. Молочно-коричневими тінями підкреслимо складку століття, але, як говорилося вище, відтворимо її контур трохи вище природного. Подивіться, як це виглядає на фото. Цими ж тінями трохи підкреслимо нижню повіку.

 korrekciya navisshego veka: poshagovyjj urok 20 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

Приступаємо до найцікавішого: малювання стрілки. Беремо чорний олівець і малюємо галочку в куточку ока, як це показано на фото. Тепер просто з’єднайте верхню частину галочки з століттям і продовжуйте малювати стрілку. При бажанні, ви можете продублювати малюнок підводкою. Ця техніка нанесення стрілок «сховала» вашу навислу складку, не изломав при цьому свого малюнка, як це було б при звичайній стрілкою.

 korrekciya navisshego veka: poshagovyjj urok 21 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

Виділимо слизову нижньої повіки білим олівцем. Покриємо вії тушшю, приділяючи особливу увагу віям у зовнішніх куточках. На губи наносимо блиск або помаду. Ось і все, макіяж готовий! Такий макіяж універсальний: він і вікової і молодіжний, підійде як на кожен день, так і, якщо доповнити його яскравою помадою, на яке або вечірній захід.

 korrekciya navisshego veka: poshagovyjj urok 22 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

Покроковий урок: вечірній макіяж

Техніка, яку ми будемо використовувати, для вечірнього макіяжу, дозволить нам не тільки скорегувати нависає повіку, але і значно збільшити очі. Оскільки вечірній макіяж призначений для певної події, ви можете вибрати будь-яку гаму кольорів, яка підійде до кольору ваших очей, головне дотримуйтесь того алгоритму, який пропонуємо ми.

Завдавши тон, рум’яна і коректор, ми приступаємо до оформлення брів і робимо все те ж саме, як і в першому уроці. Далі на всю верхню повіку наносимо базу під тіні, а якщо ви робите віковий макіяж, то на всякий випадок опрацюємо їй і трохи нижнього століття.

 korrekciya navisshego veka: poshagovyjj urok 23 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

На кисть наберемо темні тіні і намалюємо своєрідну петлю навколо зовнішнього куточка. Слідкуйте за тим, щоб її частини як би «охоплювали» що нависає складку, як на фото. Трохи підкреслимо нижню повіку.Фіолетовим відтінком продовжимо вийшов малюнок у бік внутрішнього куточка. Растушуем відтінки між собою.

 korrekciya navisshego veka: poshagovyjj urok 24 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

Світлим персиковим відтінком оформимо частину століття, як на фото. Оформляємо внутрішній куточок перламутровими тінями. На слизову нижньої повіки наносимо білий олівець. Тонким пензлем додатково відтворимо складочку у зовнішньому куточку і нижню повіку.Фарбуємо вії тушшю, а на зовнішні куточки клеїмо накладні пучки. Вуаля!

 korrekciya navisshego veka: poshagovyjj urok 25 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

Красивий вечірній макіяж готовий. На цьому можна зупинитися, але якщо ви насправді хочете мати карколомним поглядом, то оформіть внутрішній куточок ока контрастним відтінком олівця, наприклад, зеленим, як на нашому фото. Цей акцент виглядає дуже екзотично і додає очам пікантності і грайливості.

 korrekciya navisshego veka: poshagovyjj urok 26 Корекція навислого обличчя: покроковий урок

Додатково про макіяжі нависающего століття ви можете дізнатися з відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради