До чого свербить права щока — прикмети та їх тлумачення в залежності від статі

Люди здавна пов’язують частини тіла з певною сферою життя і намагаються розгадати, які ж знаки через них подає доля. Саме тому існує величезна кількість візьме про те, чому може свербіти рука, шия або лоб. Сьогодні ви зрозумієте, до чого свербить щока або, може, відразу обидві щоки, чому вони можуть свербіти у вівторок або в суботу, і дізнаєтеся, як попередити негативні наслідки, про які попереджає прикмета.

До чого свербить права щока

Права щока відповідає за накопичені емоції, в основному, позитивні, але і негативні. Тому нав’язливий свербіж праворуч говорить про те, що ці емоції терміново потрібно виплеснути, щоб не допустити емоційного вигорання.

Особливо до приймете потрібно прислухатися жінкам. Постарайтеся не вступати в конфлікти і не зривати негативні емоції на інших людях. Краще витратити цей заряд емоцій на роботу, улюблене хобі або зустріч з подругами. Але і чоловікам слід уникати сутичок з друзями, рідними, колегами і начальством. У запалі сварки можна зіпсувати відносини з ними.

c13a05c45b2230c47d05b00e35f46de6 До чого свербить права щока — прикмети та їх тлумачення в залежності від статі

Якщо права щока свербить у хворого, то це говорить про швидке одужання.

Вагітній жінці прикмета каже про народження хлопчика або близнюків.

Свербить ліва щока

Свербіж лівої щоки обіцяє людині тільки позитивні емоції, адже ця щока відповідає за романтику, пригоди, приємні зустрічі. Якщо свербить ліва щока, знайте, вас чекають успіхи в роботі та відносинах, а також приємні сюрпризи в інших сферах життя.

У буддизмі ця прикмета символізує повернення додому. Причому будинок не в буквальному сенсі, не місце, де ви проживаєте, а те місце (або навіть людина), де вам спокійно, комфортно і тепло.

Також свербіж зліва говорить про швидкої грошової вигоди. Це може бути великий проект по роботі, поділ майна або повернення вам великого боргу. Що б то ні було, все пройде добре; вам не доведеться ні з ким сперечатися і сваритися.

Якщо свербить ліва щока у молодої закоханої дівчини, то її обранець незабаром відповість їй взаємними почуттями. Заміжній жінці належить важлива розмова з сім’єю. Вагітній жінці прикмета каже про народження дівчинки.

Молодого хлопця також чекає на визнання в любові і романтичні відносини. Але якщо у чоловіка немає другої половинки і почуттів до кого-небудь, то у нього будуть неприємності з кимось із близьких. Втім, неприємності невеликі і тимчасові, але все ж треба бути уважнішими до оточуючих.

6b1977f62b8b94718be926d5b25665ea До чого свербить права щока — прикмети та їх тлумачення в залежності від статі

Обидві щоки

Щодо свербежу обох щік є повір’я, що людині незабаром доведеться витирати сльози. Отже, тлумачення у прикмети несприятливий – вас чекають образи та розчарування.

Дівчині прикмета обіцяє сльози від несправедливої образи. Можливо, це буде зрада когось із близьких, помилкове звинувачення або безпідставні образи від оточуючих.

Чоловіка, у якого сверблять обидві щоки, чекають всілякі проблеми і негаразди. Потрібно буде докласти масу зусиль, щоб їх вирішити. Може здатися, що в житті настала чорна смуга. Але не давайте неприємностей вибити вас з колії і не впадайте у відчай. За чорною смугою завжди наступає біла.

Значення прикмети для людей різної статі

У прекрасної половини людства щоки сверблять до справах серцевих. Ліва – до швидкого побачення і успіхів у особистому житті. Права – до приємних зустрічей з друзями і колегами.

82431328d6837e69442c0828016a01c6 До чого свербить права щока — прикмети та їх тлумачення в залежності від статі

Сильна половина надає прикметам куди менше значення, якщо надає взагалі. Але і для чоловіків є своє тлумачення. Свербіж лівої щоки обіцяє приємні події: побачення з другою половинкою, захоплюючі подорожі або підвищення на роботі; свербіж правої щоки попереджає про сутички з оточуючими і про важких розмовах про гроші.

Свербіж обох щік обом полам говорить про швидкі сльозах. Особливо погано прикмета обертається в пізній час доби. Це означає, що хтось, кому ви перейшли дорогу або нашкодили, хоче помститися.

Тлумачення по днях тижня

Тлумачення прикмети також залежить від днів тижня. Давайте розберемося, до чого сверблять щоки в той чи інший день.

  • У понеділок — до приємних подій. Свербіж лівої щоки говорить про знайомство з новою людиною. Ви можете просто добре провести час за бесідою, знайти товариша або навіть винести для себе якусь вигоду. Права щока обіцяє вам несподіваний подарунок від близької людини. Сюрприз влаштує друга половинка, хтось із рідних чи друзів.
  • У вівторок прикмета попереджає про можливу сварку. З вашої вини може спалахнути конфлікт з кимось із близьких. Постарайтеся не наробити дурниць і особливо будьте обережні, якщо у вас поганий настрій, щоб не зривати його на оточуючих.
  • У середу свербіж буде означати, що удача на вашій стороні. Задумане здійсниться, якщо ви самі не боїтеся зробити крок до мрії – а сьогодні найсприятливіший час для цього.
  • У четвер щоки сверблять до несподіваним, але приємним поворотів долі. Життя різко зміниться в кращу сторону, хоч спочатку ситуація вас і налякає.
  • У п’ятницю до вас приїдуть неочікувані, але бажані гості. Це можуть бути старі друзі або родичі, яких ви давно не бачили. Причому вони не тільки нанесуть візит, але і принесуть з собою хороші вісті.
  • У суботу щоки сверблять до великої трати грошей. Ви не замислюючись купити дорогу річ або відпочинете «з розмахом». Це не обов’язково погано, відпочинок не завадить, але все ж знайте міру і не кидайте гроші на вітер.
  • У неділю права щока попереджає, що пора б приділити час собі, відпочити і розібратися з усіма думками і переживаннями. Ліва ж, навпаки, говорить про події та зміни на особистому фронті.

Прикусити щоку

Кожен хоч раз прикусывал щоку під час захопленого розмови або поїдання чого-небудь смачного. Але чи знали ви, що навіть на цей випадок є прикмета? Причому її тлумачення змінюється в залежності від того, що ви робили, коли прикусили щоку.

5ed155acd8d9fb92e5f2130a9405d9b3 До чого свербить права щока — прикмети та їх тлумачення в залежності від статі

Якщо ви приймали їжу, то прикмета обіцяє поцілунки і сприятливі події.

Якщо спали або відпочивали – удача незабаром повернеться до вас обличчям. Ви зможете отримати бажане і здійснити те, що давно хотіли зробити.

А якщо розмовляли з кимось-це поганий знак. Можливо, співрозмовник вам нахабно бреше чи хоче нашкодити вам цією інформацією. Тому не поспішайте йому довіряти на слово – хто знає, які в нього наміри?

Але якщо це ваш близька людина, в якому ви впевнені, то прикмета каже тримати язик за зубами, щоб не посваритися з ним і не наговорити образливих речей.

Якщо щоку ви прикусили деякий час тому, але тільки потім відчули біль або свербіж – вас чекають сльози. Але не переживайте завчасно, адже це також можуть бути сльози щастя.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Є кілька невеликих простих ритуалів, які відведуть від вас негативні наслідки.

Можна умити щоки святою водою або золотим кільцем накреслити на обличчі хрест. Цей обряд притягне замість поганих подій удачу.

У зимовий час року можна вмитися чистим снігом, в теплу пору – кубиками льоду. Білий сніг забере негатив на себе.

Також від поганих подій захищає сіль. Замість неї можна взяти перець або попіл.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради