До чого сняться вівці ? жінці чи чоловікові ? Наснилися вівці, ягнята або барани ? Сонник

Є кілька варіантів, до чого сняться вівці: цей образ у сні може бути передвістям благополуччя, стабільного фінансового становища, а може відображати покірне, безініціативність, безпорадне стан самого сновидца. Щоб точно розшифрувати сновидіння, необхідно згадати його деталі.

5f82ed185d7ebbe204d0d4471574054e До чого сняться вівці ? жінці чи чоловікові ? Наснилися вівці, ягнята або барани ? Сонник

Тлумачення різних сонників

У більшості тлумачів вівця – символ радості, щасливих подій, розміреності і благополуччя в житті. Але, в залежності від деталей, сновидіння може отримати негативну трактування.

Тлумачення Міллера

По самому популярному сонником, ягнята на лузі – символ вірних друзів, готових за першим покликом прийти на допомогу. Матка, що годує дитинча, символізує благополучну і розмірене життя. Баран – образ дурного людини з оточення.

Пояснення Фройда

Знаменитий психолог вважав вівцю уві сні відображенням сором’язливості і скутості сплячого. У реальному житті сновидець не може пояснити партнеру, чого хоче від сексуальних відносин, змирився з тим, що все залишиться, як є.

2d16bc91eef926315333ba7cf86f2596 До чого сняться вівці ? жінці чи чоловікові ? Наснилися вівці, ягнята або барани ? Сонник

Тлумачення Ванги

Ясновидиця вважала, що вівця може снитися до щасливого і гармонійного сімейного життя. Ягня у сні – вказівка на те, що комусь із близьких потрібна допомога, якої не можна відмовити. Годувати дитинча – небудь до приємних турбот, або до вчинення доброго вчинку.

Англійський сонник

Бачите уві сні вівцю – скоро відбудеться хороша подія. Можливий підйом по кар’єрних сходах.

Східний сонник

Приснилася овечка – сновидець займе лідируюче положення.

Тлумачення медіума Хассе

Сонник вівці – до добробуту, здоров’ю. Пасти їх – до поліпшення фінансового становища. Стригти – до прибутку. Убиті – до біди. Тварини білої масті – вірні друзі, чорного – лицеміри в оточенні. Велика отара – до стабільної і розміреного життя.

5ca00667d776ef33fb12f9429f2feae6 До чого сняться вівці ? жінці чи чоловікові ? Наснилися вівці, ягнята або барани ? Сонник

Місячний сонник

Що означає вівця уві сні – вірний друг та надійний діловий партнер. Стригти – прибуток стане можливою завдяки допомозі близьких людей.

Психоаналітичний сонник

Вівця в сновидіннях відображає риси характеру сплячого або оточуючих його людей: відсутність самостійності в прийнятті рішень (стадний інстинкт), інфантильність, слабкість, соціальну пасивність, скутість, сором’язливість, брак інтелекту.

Сон, у якому фігурують вовки і вівці, вказує на протиборство доброго і злого початку.

Тлумачення чаклунки Медеї

Вівця – відображення несамостійності, покірності, безініціативність сплячого, відсутності у нього індивідуальності.

Сприятливий сон, у якому тварина спить або знаходиться в оточенні ягнят, – сновидець буде поважаємо за добрі вчинки. Ягня – відображення жертовності, самовідданості та милосердя сплячого.

Езотеричний сонник

Сон – вказівка, що сплячий сильний своєю безстрашністю. Овече стадо – сновидця захищають вищі сили. Овеча шкура – перспективна робота, можливість кар’єрного росту.

Сонник для всієї родини

Отара – проведення часу у дружній компанії. Тікає вівця – до конфлікту з неслухняною дитиною.

Сон привидівся в ніч на п’ятницю – прийняте сновидцем рішення вплине на долю дитини. У ніч на суботу – слід контролювати емоції, щоб не завдати шкоди самому собі. На неділю – позбутися від проблем простим шляхом не вийде. На понеділок – виникне незручна ситуація.

9d34171ed7f85d0eb7ae0332223c4f38 До чого сняться вівці ? жінці чи чоловікові ? Наснилися вівці, ягнята або барани ? Сонник

Малий Велесов сонник

Вівці сняться до щастя, грошового благополуччя, добрим друзям, виконання мрії, сватання. Білі тварини – вірні й надійні люди. Чорні або сірі – лицеміри й брехуни. Вівці з ягнятами – перспективне підприємство.

Стадо йде у двір – до багатства. З двору – до біди. Виганяти тварин – до смерті. Вівці пасуться – до здоров’я і добробуту. Барани б’ються – перевтома. Вбити вівцю, знімати з неї шкуру – зганьбити людину. Стригти до отримання спадщини. Обстриженные звірі – до грошей. Убиті вівці – до бідності. Пасуться – до збагачення.

Циганський сонник

Вівця на лузі – здійсниться бажання. Барани б’ються – до виконання важкою болісною роботи. Стригти до отримання великої спадщини.

Тлумачення Дмитра та Надії Зими

За сонником вівця біла – символ чистих і щирих почуттів. Чорна – ознака занепокоєння, порушення душевної рівноваги. Баран – образ спокою, миролюбного і благородного поведінки, досягнення успіху. Отара віщує діловий успіх.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяЖивотные з брудною збитої шерстю сняться, коли справи занедбані, немає планів на подальше життя. Разбредающееся або разбегающееся стадо – вказівка на погіршення фінансового стану через неорганізованість. Стрижка вовни – успіх у реалізації планів.

Загальне тлумачення

Щоб правильно розтлумачити сновидіння, потрібно згадати, як виглядало тварина, як себе вела, де знаходилося:

 1. Біла овечка – у вірності, відданості і порядності друзів не варто сумніватися. Чорна – у близькому оточенні є лицемірний і заздрісний людина, в голові якого зріють недобрі плани. Наснилися дві вівці темної і світлої забарвлення – сновидінню доведеться вибирати сторону між конфліктуючими друзями. Єдине чорне тварина в білій отарі сниться до успіху в кар’єрі. Начальство оцінить старання і, можливо, віддячить премією.
 2. Жива, здорова і бадьора овечка сниться до успіху і благополуччя, мертва чи издыхающая – до грошових втрат, сімейних сварок або розриву відносин з обранцем.
 3. До чого сняться йдуть додому вівці – розпочату справу завершиться успішно.
 4. Овече стадо в хліві, а в двері злий пес – в реальності сновидець буде сильно наляканий.
 5. Собака загриз овечку – друг зрозуміє, що вчинив неправильно, і попросить розуміння і підтримки.
 6. Тварина заблукало – сплячий потрапить під чужий вплив.
 7. Велике стадо сниться до раптової і несподіваної прибутку.
 8. У стаді одні барани – сновидець поважаємо колегами.
 9. Тварини в загоні – до швидкого підйому кар’єрними сходами.

Також при розшифровці сну сновидець повинен враховувати, як він вів себе по відношенню до тварини, що робив:

 1. Кататися верхи на ягнички – до виконання мрії.
 2. Боротися з бараном – певна особистість проявляє до сплячого підвищений інтерес.
 3. Зарізати тварину – доведеться довго шкодувати про дурного вчинку.
 4. Пасти – до великого доходу.
 5. Стригти – до поліпшення фінансового становища, досягнення поставлених цілей. Для бізнесмена – до вигідного договором. Якщо шерсть сострижена криво, то не варто братися за справу, в якому немає навичок і досвіду.
 6. Приймати пологи у вівці – до набуття нового друга. Ще сон може означати перехід в новий дружній та згуртований колектив.
 7. Доглядати за вагітною вівцею – до отримання дорогого презенту.
 8. Гнати отару з пасовища додому – тримати під контролем колектив. Але якщо вони не бажають йти за маршрутом, розходяться куди попало, то в реальності сплячий не може налагодити контакт з співробітниками на роботі.

Тлумачення в залежності від статі

До чого сниться вівця молодій жінці – до швидкого материнства. Якщо жінка ще не заміжня, то сон натякає на швидке сватання. Приснилася матка з ягням – сновидица хороша мати.

Для чоловіка вівця уві сні образ його дружини. Велика отара означає, що дружина – чудова господиня і чудова людина. Тварина загубилася або загинуло – до розлучення. Чоловік бачить, як хтось виносить з дому баранину – дружина знайде коханця.

До чого сняться вівці і барани

Багато тварин різної статі – в житті настає світла смуга.

Тікати від барана – до неприємностей і важким клопотів. Баран нападає – розпочату справу виявиться невдалим. Зловити убегающее тварина – вдасться уникнути ділових проблем. Спокійний баран – символ успіху, суспільного визнання спроможності впоратися з будь-яким життєвим випробуванням.

Вівці з ягнятами

Матка і дитинча – символ заспокоєння душі, позбавлення від тривог.

Тримати ягня на руках – здійснити жертовний, але благородний вчинок. Сплячий гладить дитинча – скоро отримає дорогий подарунок.

Вівця в сновидінні – символ неоднозначний. Вона вказує на щасливі події, зростання добробуту, але може бути відображенням слабких сторін самого сплячого. Щоб правильно розшифрувати сюжет, необхідно згадати забарвлення тварини, його поведінку і стан, а також власні дії під сні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради