Все, що ви хотіли знати про томаті Бурлак F1: опис, характеристика, відгуки

На томатних грядках городники завжди прагнуть до різноманітності! Не вродив один сорт — інший-то вже точно не підведе. Тому любов до експериментів такого плану цілком зрозуміла й логічна. І якщо ви перебуваєте в творчому пошуку, варто звернути увагу на один з нових гібридів — томат Бурлак. Докладний опис і характеристика нового вихованця для грядки допоможуть визначитися з тим, щоб вирішити — це ваш варіант чи ні.

vse, chto vy khoteli znat o tomate burlak f1: opisanie, kharakteristika, otzyvy88 Все, що ви хотіли знати про томаті Бурлак F1: опис, характеристика, відгуки

Опис сорту

Томат Бурлак F1 — це гібрид від компанії Сади Росії. Однією з його особливостей є незвичайна форма листової пластини, на ній практично немає розтинів, з-за чого здається, що лист зовсім як у картоплі. Хоча цей томат відноситься до детерминантному типу, і заявлена виробником висота рослин — 60-70 см, численні відгуки покупців говорять про розмірах стебел до 1,4 м.

Увага! Томат має ранні терміни дозрівання, всього за 90-95 днів можна отримати великі (до 500 г) смачні плоди. Що є великою рідкістю для ранньостиглих сортів, плоди яких зазвичай важать не більше 250-300 р.

Томат має високу врожайність, при належному догляді і підгодівлі з 1 м2 можна зібрати до 15 кг! Плоди яскраво-червоні, плоско-округлої форми, з легкої ребристістю. Цей томат призначений для відкритого грунту, і це ще одна його перевага — помідори починають достигати якраз разом з тепличними, що дозволяє вам зберігати цінну обігрівається площа для більш зніжених сортів. Хоча, згідно з відгуками, і цей томат можна помістити у теплицю при великому бажанні.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Урожайність, кг/м2 Колір зрілого плода Характеристики плода
Ранньо-стиглий Детер-минантный Салатний Для відкритого ґрунту до 500 м до 15 кг/м2 Червоний Плоско, слаборебристі

Переваги і недоліки

Вирощування томата Бурлак F1, як і будь-якого іншого, має свої переваги і недоліки. Однак виробник дає порівняно мало інформації про цей гібрид, так що судити про нього можна лише за відгуками досвідчених садівників. Ось що вони говорять про переваги томату:

 • Дійсно великі плоди, що для раннеспелого гібрида вельми незвично.
 • Досить висока врожайність.
 • Завдяки незвичайній формі листа помітно виділяється на грядці — не потрібно робити спеціальну маркіровку, так і в цілому дуже естетично виглядає.
 • Можна вирощувати у відкритому ґрунті, і в теплиці.
 • Підходить для холодних регіонів.
 • Смак томатів солодкий, м’якоть м’ясиста.
 • vse, chto vy khoteli znat o tomate burlak f1: opisanie, kharakteristika, otzyvy89 Все, що ви хотіли знати про томаті Бурлак F1: опис, характеристика, відгуки

  Недоліки у томата теж є. Ось їх список:

 • Інформації на упаковці виробника порівняно мало і не вся вона відповідає дійсності! За деякими відгуками форма плоду не відповідає заявленій: замість плоскоокруглых отримували витягнуті сливовидні, абсолютно гладкі.
 • Середні розміри плодів не 500 м, а 400 р. Домогтися максимальної ваги можна тільки в умовах теплиці!
 • Даний гібрид не внесений в державний реєстр і здійснюється тільки компанією Сади Росії.
 • Особливості агротехніки

  Терміни посіву на розсаду — з 1 по 15 квітня. Раніше садити детермінантний гібрид просто недоцільно, так як томат переросте і втратить якість. Обов’язкові пікіровка, регулярні підгодівлі (одноразово борофоской, потім гуматом калію, обприскування по листу кальцієвою селітрою). Докладно про те, як підгодовувати томати, читайте в цій статті.

  Висадка томату повинна здійснюватися при стійкій плюсовій температурі не нижче 8°С — з 10 травня по 10 червня. Оптимальна схема, за якою можна висаджувати розсаду — 60х50 см, але допускається відстань між кущами в 40 см, а в міжряддях залишати за 60 див. Дізнайтеся більше про те, як высажить розсаду томатів у відкритий грунт.

  Томат потребує формування в 1 стебло, на ньому зав’язується від 4 до 6 кистей, так можна досягти найбільших розмірів плодів.

  Відгуки дачників

  Томат Бурлак зібрав про себе досить велику кількість відгуків, серед яких є досить суперечливі. Проте, кожен з них — це безцінний досвід садівників, який ви можете використовувати в свою користь:

  • Олена. Бурлак F1 дав відмінні результати! Раніше ніколи не збирала зі своїх грядок плоди томатів крупніше 300 г, а тут просто все як на підбір, тепер цей сорт у шані!

  vse, chto vy khoteli znat o tomate burlak f1: opisanie, kharakteristika, otzyvy90 Все, що ви хотіли знати про томаті Бурлак F1: опис, характеристика, відгуки

  • Анна. Вид плодів у гібрида Бурлак абсолютно не відповідає фото на упаковці, вони більше схожі на велику сливку. Смак теж, на жаль, не порадував: мало солодощі, а м’якоть водяниста. Більше садити не буду.
  • Олена. Розсаду Бурлака висадила в перших числах червня, пару раз підгодовувала, пасынковала не дуже відповідально, але все ж результат порадував! Дуже рекомендую цей сорт!
  • Олексій. Садимо Бурлак від Садів Росії вже кілька років, завжди у них кущі розміром не менше 1,2 — 1,4! Часто купуємо саджанці і насіння цього виробника, пересорт зустрічається, на жаль. Але з томатами ще жодного разу не потрапляли в халепу. По частині плодів томат відповідає заявленій характеристиці. Подобається цей сорт, шкода, обмаль насіння в пакетику — штук 15, раніше було більше.

  Томат Бурлак — відмінний ранньостиглий гібрид з гарною врожайністю і великими плодами, хороший для холодних регіонів. При належному догляді і дотриманні агротехніки може стати одним із улюбленців. Однак, існує досить багато альтернатив цьому сорту і з більш привабливими характеристиками, особливо якщо справа стосується південних районів.

  Помідори від «Садів Росії»: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради