Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекції

Торгова марка Loro Piana– всесвітньо відомий бренд у взутті, одязі, аксесуарах, предметах інтер’єру. Ексклюзивна продукція цієї фірми, що випускається обмеженими партіями, завжди популярна. Виконані з якісного матеріалу, виробу її виробництва відносяться до предметів розкоші.

Історія компанії Loro Piana

Відома фірма Loro Piana має майже вікову історію існування. Заснував компанію в 1924 році інженер Pier Loro Piana в текстильному районі італійського міста Триверо. Взявши у спадок ткацьку мануфактуру, він організував власну фірму по виробництву вовняних тканин. У роки Другої світової війни разом з ним починає працювати син його брата Franco Loro Piana.

a40dda2aa4173e88095fe4c1fb19a880 Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїLoro Piana Mens

Після війни фабрика займає провідне місце по країні у виробництві одягу. В цей час текстильна промисловість стрімко розвивається, зростає жорстка конкуренція на ринку збуту. Саме боротьба Piana за найвищу якість продукції робить її тканини популярними у всьому світі. Основна закупівля проводиться країнами Азії, Європи і Америки.

У 1970 році фірму очолило шосте покоління однойменної родини — Sergio і його брат Pier Luigi Loro Piana. Вони продовжили справу з виготовлення вовняних тканин. Для виробництва вони закуповують шерсть дуже високої якості. Цей показник безпосередньо пов’язаний з товщиною нитки. Чим тонше волосся шерсті тварини, тим якісніше виходить з нього тканину.

054641356d213ee7d5f758a4e2669ea1 Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїSergio і Pier Luigi

Фірма використовує вовна овець і кіз по всьому світу, в таких країнах, як:

 • Австралія.
 • Тасманія.
 • Нова Зеландія.
 • Китай.
 • Монголія.
 • Підприємство укладає договори з постачальниками з Китаю, Монголії, Індії. Кліматичні умови в цих країнах дозволяють розведення цінних порід кашемірових кіз. У Тасманії закуповується шерсть мериносових овець, яка відрізняється винятковими міцнісними якостями. Волокно дуже тонке і міцне, має велику довжину і при цьому дуже легке.

  Торгова марка домоглася ексклюзивного права на отримання сировини з вовни вікуньї. Це різновид лами, яка зустрічається лише в горах Південної Америки. Предмети одягу з хутра цих тварин були відомі ще стародавнім інкам. Подібні речі дуже цінувалися, і носили їх тільки вожді.

  7532a9b56dfc16e1f63b6e82cfa1802c Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїНа початку 90-х років компанія заснувала заповідник у Перу, де налічувалося 5000 особин вікуньї. Тварини були взяті під охорону компанії, тепер же чисельність таких лам збільшилася в 3 рази. При видобутку матеріалу виробництва жодна тварина не страждає. Шерсть з них вичісується спеціальними пристосуваннями і йде на виробництво.

  На світовому ринку кілограм вовни вікуньї коштує більше 1000 $. Для цього потрібно постригти не менше 5 лам. На продаж в магазини тканина не надходить. Її купують Будинки моделей, де шиють ексклюзивні вироби. Метр такої тканини коштує більше 3000 $. Підприємства компанії Loro Piana переробляють в рік 6000-8000 кг вовни вікуньї.

  Варто згадати також про потужності виробництва. До кінця минулого століття фірма Loro Piana переросла у величезну корпорацію по виготовленню тканин з натуральної вовни. Зараз їй належать 10 заводів в різних точках світу. Період першого розквіту популярності фірми припадає на другу половину минулого століття.

  bc4fc4533e9d18d049a6a25a62123e97 Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїСтиль Loro Piana

  Разом з іншими відомими компаніями, в 80-е роки Loro Piana фінансує спортивні змагання. В основному це морські регати і стрибки. Пізніше вона займеться удосконаленням якості спортивного одягу. У 90-ті роки торгова марка починає випускати одяг з власних тканин.

  По всьому світу відкриваються брендові бутіки. На сьогоднішній день їх кількість — понад 130 магазинів.

  Loro Piana – відомий виробник взуття, одягу, костюмів, по всьому світу. Французька імперія LVMN в 2013 році придбала більшу частину акцій компанії Loro Piana (80%). LVMN впевнена, що Piana має великий потенціал. У цьому ж році помер Sergio Loro Piana, але справа всього його життя процвітає.

  Особливості продукції

  Loro Piana (одяг цієї марки представлена в сегменті «Преміум») — фірма, яка зробила рівень якості своєї продукції головним критерієм свого виробництва. Вироби компанії виконані з такою ретельністю і скрупульозністю, що вважаються справжнім еталоном в текстильній промисловості. Кожна операція у виробництві продукції проходить багаторазову тестову перевірку.

  fd7a08fcdad61b170188bad1b0bce19e Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїТканини Loro Piana

  Обов’язковий поетапний контроль проходять такі процеси, як:

  • Закупівля сировини.
  • Ткацька справа.
  • Пошиття готової речі і продаж.

  Можна також звернути увагу на особливе ставлення власників компанії до своїх постачальників. Loro Piana фінансує покращення якості закуповуваного сировини — спілкується з вівчарями, переконуючи їх, створювати необхідні умови для поліпшення структури вовни овець (чим тонше волосся, тим цінніше потім продукт).

  Слід перелічити деякі заходи, завдяки яким фабрика може повноправно виставляти за свою продукцію найвищі ціни:

  • Фірма проводить щорічні міжнародні змагання з визначення тонини вовни, знятої з тварини. Переможцю, який зменшив попередній показник тонкощі волокон, вручається солідна премія.
  • Торгова марка здійснює контроль доставки сировини на фабрику. Стежить за дотриманням необхідних параметрів температури і вологості перевезеної продукції.
  • Перед запуском у роботу волокна досліджуються під мікроскопом, проходячи заплановане тестування (до 450 пунктів).

  0cf20e585b94a122089a1e782280334d Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїЛами з яких виходять тканини Loro Piana

  Одна доросла лама дає раз в 2 роки не більш 300 г пуху. Шерсть у цього виду парнокопитних відростає дуже повільно. Стрижуть викунью з проміжком в 2 роки, отримують довжину знятої вовни не більше 30 мм, 5 мм залишають на тварину. Компанія є найдорожчим виробником кашемірової продукції. Loro Piana — одна з провідних компаній з випуску цього продукту.

  За рік її підприємства переробляють 900 000 кг сировини під кашемір. Відмітна особливість тканини з натурального кашеміру – вона не збирається «катиші», що також додає марці балів. Кашемір отримують із шерсті й підшерстка кіз, вичісуючи тварина в період линьки. З однієї кози можна взяти не більше 200 г продукту. Після обробки залишається не більше 120 р.

  Пряжа виходить дуже тонкої (менше 18 мкм), тому забарвлюється і тчеться тільки вручну. Крім того, в світі є ще один різновид подібної тканини — BabyCashmere. Вичісується така шерсть з кози віком до 1 року, з породи під назвою Hircus. З однієї одиниці можна вичесати не більше 30 р. Компанія витратила на організацію цього проекту понад 10 років.

  В результаті 30-річного проекту Loro Piana в 2015 році отримано новий вид вовняного волокна. Порода овець для нього була виведена вівчарями — селекціонерами Австралії і нової Зеландії. Її назва — мериносова шерсть «Дар королів». 1 м. кв. тканини з неї важить 250 р. Костюми за рахунок цього виходять легкими і еластичними.

  f8ef2c39a32b2ab4f3334998aa12cc18 Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїНовий вид волкна

  Крім вовни тварин, фірма має дозвіл на виробництво одягу, взуття, предметів інтер’єру з волокон рідкісних порід рослин. З 2009 року вона випускає тканини з волокон лотоса. Отримання ниток з цієї рослини – дуже трудомісткий процес. Для виготовлення стандартного шарфа потрібно близько 20000 стеблин лотоса.

  Фактура тканини схожа на шовк. Вона легка, дихаюча, не промокаемая. Для фарбування волокон використовуються натуральні барвники. Тчуться такі тканини вручну.

  До речі, ручне ткацтво – одна з особливостей історії виробництва тканин цієї фірми. Loro Piana (одяг, в більшості випадків, виготовляється вручну) має власний фірмовий знак, що захищає річ від підробок. Він являє собою унікальну металеву печатку, за допомогою якої бирка скріплюється з виробом. На ній є порядковий номер.

  Стиль компанії

  Loro Piana в першу чергу завжди називають вовняної компанією. Вона прагне дати людям найкраще, що створила природа в цій області. Постійне вдосконалення якості вовняного волокна при виготовленні самих вишуканих речей для активного відпочинку і міського життя – ось перше кредо фірми.

  Висока якість, довговічність, оригінальність, кращі характеристики комфорту відрізняють цей благородний і лаконічний стиль. Унікальність виробів, що випускаються невеликими партіями або ексклюзивно, може задовольнити самий вишуканий смак клієнта.

  b2dce072a30ba5322c9558bdc0290392 Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїСтиль Loro Piana

  Ось головні характеристики цих речей:

  • Одяг надзвичайно легка. Пальто або костюм важать як футболка. Речі стають «другою шкірою». Вони довговічні і улюблені.
  • Фактура тканини, з якої зшиті вироби, радує не тільки своїм дорогим видом, її можна чіпати руками і отримувати насолоду. Хочеться назвати стиль цієї торгової марки «чуттєвим».
  • Взуття Loro Piana не лише бездоганно якісна, естетичні, але й легка — практично невагома. Для її виготовлення беруться тільки натуральні, оброблені з унікальним сучасним технологіям матеріали.
  • Одяг та взуття для дітей мають високий рівень зносостійкості. Дитина з неї виростає, а вона продовжує виглядати дорого.
  • Спеціалізований одяг для спорту, що випускається брендом, надзвичайно міцна, повітряна, не намокає, не продувається вітром.

  Новим витком в історії фабрики став дизайн. З 2006 року у фірмі було розроблено власний підхід до оформлення інтер’єру. Компанія почала виробляти натуральні тканини для меблів з додаванням волокон вовни дорогих порід тварин. Це зробило її продукцію популярною у забезпеченого класу населення та у сфері елітного бізнесу: готелів, літаків, яхт.

  В 2018 році, на виставці Високої моди в Мілані, колекція Loro Piana була представлена в скляних еркерах затишного будинку.

  Клієнти отримали можливість побачити все розмаїття виробів при природному освітленні: ручне виконання, стильні сучасні кольори одягу (наприклад, пальто жіноче, виконане в кольорі рожевих збитих вершків), дозволили назвати колекцію самої жіночною за всю історію будинку.

  Зважаючи всіх перерахованих вище позитивних якостей необхідно згадати найголовніший фактор – ціноутворення. Loro Piana мають високу ціну. Вони доступні вузькому елітного кола покупців. Це стиль успішного, процвітаючого і забезпеченої людини.

  Технологія виробництва

  Основним принципом роботи підприємств є те, що виробничий технологічний процес охоплює і ретельно контролює весь ланцюжок — від одержання первинної сировини до доставки готової продукції, проводить багатоступеневий контроль всіх виробничих циклів.

  3011239e3285cf8671222935c0569734 Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїВиробництво одягу

  Loro Piana (одяг такого фасону вимагає ручної роботи із застосуванням деяких верстатних конструкцій) виконує всю роботу на найсучаснішому обладнанні, із застосуванням інноваційних ідей технічного прогресу. Компанія починала випуск з моделей спортивної тематики. На цих тканинах вперше була випробувана методика Storm System:

  Технологія Storm System – подвійний захист тканини від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. Вона включає в себе Rain System – просочення, що має здатність не пропускати воду. У той же час, вона залишається «дихаючої» і сприяє випаровуванню вологи через тканину.

  Друга частина Storm System — приклеювання до тонких волокон вовни особливої мікроскопічної мембрани. Інновація дозволяє отримати тканину, яка легко випаровує внутрішню вологу і утримує тепло. Гідроізоляційну мембрану можна віднести до розробок передових технологій. Плівка товщиною 0,1 мм витримує температуру повітря до 30 градусів.

  Подвійний захист Rain System + Storm System підвищує зносостійкість матеріалу, надає йому міцність і захист від негативного впливу погодних опадів, вітру. Подібна одяг має один великий мінус – вона боїться механічних впливів, наприклад, проколювання декоративними елементами.

  9ed09ca98086844673420e3502f3ca11 Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїRain System + Storm System

  При проколюванні технічні властивості мембрани пропадають. До продукції з тканин із застосуванням Storm System допускається тільки суха очищення від забруднень. Сушити їх рекомендується при кімнатній температурі. Прасувати виріб потрібно праскою, виставленим на низьку температуру, не відпарювати.

  Незважаючи на малу стійкість до механічних пошкоджень, тканини для спортивного одягу, що пройшли обробку Storm System, зарекомендували себе дуже добре. Вони стали настільки популярними, що фірма, на прохання клієнтів, стала застосовувати цю систему захисту до деяких тканин для пальто, костюмів, пуховиків, курток, взуття і до інтер’єрних тканин.

  Колекція тканин

  Loro Piana, (одяг цієї марки ніколи не містить сторонніх домішок) виготовляє костюми, сукні та інші речі з основних видів тканини, що мають у своєму складі волокна:

  • вовни вікуньї;
  • унікальною шерсті австралійських овець «Дар королів»;
  • кашеміру;
  • babe кашеміру;
  • шовку;
  • льону;
  • бірманського лотоса;
  • натуральної бавовни.

  Торгова марка Loro Piana виробляє тканини класу «Люкс» і «Преміум». До 2016 року виробничим відділом фабрики був випущений каталог головних типів вироблених тканин.

  b43bce8b2c4daf1301e22585737eebdc Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїКолекція тканин

  Ось їх перелік:

  Назва Опис
  Vicuna Loro Piana Марка тканини з волокон шерсті вікуньї. Товщина волосини 12 мкм, має найвищі показники тепловіддачі.
  Tasmanian Невагома тканина (вага 1 м полотна менше 250 м), має високі термостійкі показники. Виготовляється з вовни овець з острова Тасманія. В спеку дає прохолоду, у холод зігріває. Тому зустрічається в колекціях одягу як для зими, і для літа.
  Wish Сувора вовняна тканина, в якій використані волокна менше 15 мкм.
  WishCashmere Переплетення вовни з кашеміром дає унікальний ефект тепла для виробів зимових колекцій. Тканина виходить тонкої на дотик і має шовковистий вигляд.
  Zelander і Zinit Марки тканин з дуже тонкої вовни. Вони виконані з пряжі, отриманої з породи овець, яку розводять в Новій Зеландії. Це теплі, міцні, не мнущиеся тканини. Полотно виходить дуже тонким, але не втрачає критеріїв зносостійкості.

  Loro Piana також випускає тканини різноманітного складу. Останні колекції представлені в асортименті, де, поряд з виробами з чистої вовни, кашеміру, виставлені зразки із змішаних волокон. Наприклад, тканина, що має в своєму складі 80% вовни і 20% шовку або babe альпака – 80% альпака і 20% поліаміду.

  Така тканина м’яка і гнучка. Двошаровий кашемір однотонний і двосторонній. Обидві лицьові сторони. Найбільшу популярність набула тканинне полотно вовни з кашеміром Storm System. Тканина в ньому – це вовна з шовком, виготовлена по технології Storm System. Такі варіанти підійдуть для пошиття костюмів і пальто. Вони гнучкі, пластичні.

  Їх щільність середня. Виворітна сторона покрита тонкою мембраною, яка захищає виріб від дощу, вітру і пилу, при цьому випаровуючи вологу з поверхні тіла. З таких тканин можна шити куртки, ветровки, пальто і костюми. Вони мають стильний вигляд, при цьому практичні і функціональні. Продукція такого типу підходить для чоловіків, жінок і дітей.

  Колекції

  Loro Piana робить презентацію колекцій у власних бутиках. Вона також регулярно бере участь у виставках Високої моди по всьому світу.

  Колекції взуття та одягу завжди відрізняються простотою та вишуканістю стилю. Моделі виконані з натуральних матеріалів високої якості: кашеміру, baby кашеміру, вовни класу «Люкс» і «Преміум». Одяг та взуття від Loro Piana — це поєднання затишку, насолоди і захоплення.

  19bf95b4169a0dfe1b6c673da92fa0ff Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїОдяг Loro Piana

  Варто зупинитися на найбільш популярних лінійках:

  • Колекція жіночого одягу представляється в класичному стилі з елементами сучасної урбанізації. Асортимент дуже різноманітний.
  • Теплі зимові куртки прямого крою, які виготовляються з 100% кашеміру. Капюшон оторочивается хутром лисиці. Використана система Storm System.
  • В колекціях завжди присутній кашемірове пальто з шкіряним поясом. Модель ця двостороння: синього і бордового кольору. Обидві лицьові сторони. Пальто має родзинку – спущену лінію плеча.
  • Сукня «Стефані романтик» — хіт ось вже кількох показів, складається з вовни з шовком. Довгий рукав з манжетами неймовірно прикрашає цю модель. Спідниця – плісе. Це вишукане плаття для міського стилю.
  • На показах нерідко бувають представлені сукні з baby кашеміру, мають фактурний перловий візерунок. Довжина вище коліна, без рукава.
  • В останніх випусках з’явилося багато цікавих моделей суконь і светрів з кашеміру великої в’язки. Зустрічаються також світлі светри з кашеміру з шовком.

  Колекція моделей взуття часто представляється двома типажами: у стилі елегантного класичного зразка і взуття сучасного модного спортивного стилю. Жіночі чоботи виготовляються з 100% замша модель завжди на блискавці. Підкладка складається з кашемірового текстилю з шкірою. Каблук досягає 10 див. У цього типажу зручна сучасна колодка, закруглений носок.

  Спортивне взуття від компанії – це снікерси, виконані з фірмового вовняного трикотажу Wish, 100%. У них широка колодка, укріплений задник шкірою, шкіряна ж підкладка, внутрішня обробка, знімна устілка з символікою бренду. Підошва цього взуття – з спіненої гуми.

  Колекція чоловічого взуття має різноманітний асортимент моделей: від зимових черевиків на хутрі до легких тапочок. Верх туфель і черевиків зазвичай зроблений з замші, шкіри або текстилю з водовідштовхувальним просоченням. Символіка бренду присутній на підошви, устілки і заднику.

  Де купити продукцію Loro Piana в Росії

  Підприємство має свої бутики в 4-х містах Росії: у Москві (5 магазинів), в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Нижньому Новгороді. У будь-якому цьому місті продукцію Loro Piana: одяг, взуття, тканини, аксесуари, предмети інтер’єру можна придбати у великих торгових центрах. Кожен магазин цієї марки – справжній витвір мистецтва.

  6b66b47ab83a432f8bdacb3f6c8188e4 Loro Piana: взуття, одяг, костюми, пуховики, куртки, пряжа, текстиль. Історія компанії, мода, стиль, колекціїКолекція Loro Piana

  Інтер’єр завжди відповідає класичному стилю заможних людей, ввічливі і вмілі консультанти допоможуть підібрати костюм точно до вибраного події.

  Вивчаючи історію італійської торгової компанії Loro Piana, можна зазначити, що система цінностей, властива їй: досягнення найбільших висот у контролі якості, турбота про комфорт клієнта і прагнення до досконалості, зробила її елітної.

  Серед прихильників Loro Piana члени англійської королівської сім’ї, Папа Римський, президент Росії, відомі актори та інші знаменитості. Купуючи продукцію цієї фірми, можна бути впевненим у придбанні дійсно прекрасною речі. Loro Piana – не тільки якісна і стильна одяг, а справжній сімейний бізнес, що цінує традиції і поважає моду.

  Слідуючи багаторічним традиціям, компанія впроваджує на своєму виробництві найдосконаліші технології, але не на догоду швидкоплинної моди, а для створення неймовірно елегантного образу при зовнішній простоті одягу. Приємні на дотик довговічні вироби з натуральних тканин багато років приносять радість людям.

  Відео про компанії Loro Piana

  Чоловічий образ у стилі Loro Piana:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради