Квітка Декабрист: чи можна тримати вдома — прикмети і забобони про мир у домі, таємних ворогів і смерті

Шлюмбергера (зігокактус) — кімнатна рослина, прозваний в народі «декабристом» за особливість починати цвісти на Різдвяні свята. Вважається, що рослина чудове прикраса для дому та хороший провісник різних подій.

Декабрист – квітка, який при гарному догляді в домашніх умовах, якщо вірити в прикмети, здатний наповнити атмосферу позитивною енергетикою.

6e5a351f19bfa58a8b2b78799c38e470 Квітка Декабрист: чи можна тримати вдома — прикмети і забобони про мир у домі, таємних ворогів і смерті

Прикмети на зовнішній вигляд квітки

Вважається, що коли декабрист цвіте, він має здатність поглинати сімейні конфлікти і є талісманом в будинку, допомагає захистити від негативного впливу і подолати труднощі.

Позитивні прикмети

 • Шлюмбергера, який розцвів і рясно цвіте в грудні, активно зростає, має насичений зелений колір, говорить про те, що в будинку присутня хороша енергетика і гармонія, а мешканців чекає удача і фінансова прибуток в наступаючому році.
 • Декабрист зацвів ближче до Новорічних свят, то прикмети говорять про те, що майбутній рік буде вдалим у фінансовому плані. Для самотніх, це означає, що вони, нарешті, знайдуть другу половинку і створять міцну сім’ю.
 • Період цвітіння на початку грудня говорить про отримання несподіваною прибутку, спадщина, виграші в лотерею, або поповнення в сім’ї в наступному році. Рясноквітнучий декабрист віщує торжество, радісна подія.
 • Для людей творчих професій, вчасно квітучий декабрист провіщає нові досягнення, визнання і славу.

Якщо в будинку багато хорошої енергетики, присутня гармонія і взаєморозуміння, то і кактус шлюмбергера буде радувати гарним та пишним цвітінням, пробуджуючи доброту і щирість.

З допомогою декабриста, за прикметами зовнішнього вигляду, виявляють недоброзичливих людей серед гостей, які погано ставляться до членів сім’ї.

298c2b9db46fbc88ce72348339ebf7fa Квітка Декабрист: чи можна тримати вдома — прикмети і забобони про мир у домі, таємних ворогів і смерті

Негативні прикмети

В народі існують погані прикмети, безпосередньо пов’язані з квіткою, у що вірили наші предки.

 • Якщо рослина тривалий час не може зацвісти, а виглядає мляво і болісно, то в оселі присутній несприятлива енергетика, яка виходить від мешканців. Можливо, між живуть в одному домі людьми є недомовки, або часто трапляються конфлікти. Необхідно досягти взаєморозуміння серед домочадців, тоді декабрист знову буде цвісти.
 • Якщо рослина зацвітає не у встановлені терміни, готуйтеся до невдалого року, який принесе безгрошів’я, проблеми зі здоров’ям, труднощі на роботі і в сім’ї.
 • Якщо зігокактус розцвів на початку весни — рік буде дуже важким, пов’язаний з проблемами у сім’ї та на роботі.
 • Цвітіння в квітні пророкує, проблеми зі здоров’ям у одного з членів сім’ї, безгрошів’я і великі неприємності.
 • Зростання бутонів у травні віщує великі фінансові труднощі. Якщо між подружжям відбуваються постійно сварки, то цвіте в кінці весни зігокактус віщує відхід одного з подружжя з сім’ї.
 • Найстрашнішим вважається повір’я, пов’язане з хворобами, або загибеллю декабриста — це віщує смерть одного з близьких людей, гине квітка наче тягне чоловіка за собою. Трагедія в сім’ю може прийти раптово. Однак, це старовинне повір’я попереджає про те, що в будинок прийде біда і дозволяє підготуватися.
 • Якщо раптом з’являються ознаки хвороби у декабриста, або він різко скидає листя, це говорить про те, що хтось із недоброзичливців, навів порчу.

Звичайно, не завжди забобони мають сенс і до чогось закликають, квітучий декабрист посилає знак, який допомагає задуматися про можливу причину виниклих проблем і невдач.

Якщо вірити в прикмети і забобони про квітку декабрист, то він зовнішнім виглядом говорить про панувала атмосфера в будинку і попереджає про прийдешні неприємності, які можуть статися з домочадцями.

4461d22ab6ef05b055bde947cc0450ea Квітка Декабрист: чи можна тримати вдома — прикмети і забобони про мир у домі, таємних ворогів і смерті

Варто тримати рослину будинку

Деякі забобони є дуже страшними і змушують замислитися, чи можна тримати декабриста будинку. Однак, квітка всього лише намагається попередити про майбутню трагедію, а не притягує біду в дім.

Під час цвітіння декабрист, здатний забирати в себе негативну енергетику, тому його часто можна побачити в кабінеті психологів. Вважається, що він допомагає людині справлятися з душевними захворюваннями, надає необхідну життєву силу, підвищує працездатність, благотворно впливає на організм людини.

Радиться ставити декабрист в дитячій кімнаті, так як він позитивно впливає на здоров’я та розвиток дитини, здатний очищати атмосферу від негативного впливу.

Але також вважається, що декабрист — чоловікогін, тобто «виганяє чоловіка з дому», тому незаміжнім жінкам тримати його в хаті не радили — це віщувало самотність на довгі роки.

Підведемо підсумки. Декабрист володіє магічними властивостями, які можуть:

 • вказати на таємного ворога;
 • попередити про важкої хвороби і смерті;
 • передбачити матеріальне благополуччя;
 • наділити позитивною енергетикою.
 • Декабрист має позитивні і негативні властивості, але якщо погані прогнози не лякають, то ця квітка прикрасить будинок незвичайним цвітінням у Новорічні свята. Його рекомендується дарувати егоїстичним і зарозумілим людям, він здатний зробити їх м’якше і добріше по відношенню до оточуючих.

  Якщо з квіткою розмовляти і балувати дотиками, то декабрист, судячи з прикметами, в будинку допоможе створити теплу атмосферу і налагодити стосунки з оточуючими людьми.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради