Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель-лаку з шимером, блискітками, сріблом

Зараз популярні акуратні штучні нігті середньої довжини, своєю структурою і відтінком нагадують натуральні. Для їх створення призначена камуфлюється база, яка являє собою полімерний манікюрний складу. Це матеріал, що використовують для моделювання нігтьової пластини та поліпшення адгезії гель-лаку.

Що таке камуфлюється база для нігтів?

Склад служить базовим шаром для нанесення фінішного покриття. Камуфляж буває різної консистенції і оттеночной палітри. Найчастіше використовують пастельні кольори, оскільки вони найкраще відповідають забарвленню природному людської шкіри. Завдяки цьому змодельована нігтьова пластина виглядає максимально натуралістично.

Природні тональності:

 • універсальні;
 • завжди актуальні;
 • ідеально вписуються в будь-який дрес-код;
 • добре підходять під різні комплекти одягу.

Це оптимальний варіант для дівчат з тонкими і шаруванням нігтями. Своєю структурою і щільністю камуфляжний косметичний склад нагадує природну нігтьову пластину. Такий манікюр виглядає максимально натуралістично.

a0903900c2e1dc9a83c31efce089f6b5 Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, сріблом

Камуфляж полімеризується під впливом ультрафіолетової лампи або LED-випромінювання. Процедура нарощування нігтів не забирає багато часу і не вимагає спеціальних навичок.

Природність нюдового манікюру на основі камуфлирующей бази дозволяє вдало поєднувати його з модними предметами гардероба та аксесуарами, а різноманітність тілесної гами – підібрати відтінок під забарвлення шкірного покриву рук та обличчя.

Склад утворює на нігтьовій пластині тонку і міцну полімерну плівку з підвищеними адгезивними властивостями. Він відмінно підходить для самостійно нарощування та створення бездоганного манікюру в домашніх умовах.

В’язкий матеріал робить нігтьову пластину абсолютно гладкою. Він забезпечує доступ повітря до тканин, перешкоджаючи розвитку грибкової мікрофлори і виникнення запального процесу на самому чутливому ділянці жіночих рук.

Для чого потрібен камуфляж?

Нюдовый манікюр на основі каучуку, акрилу або силікону використовують для подовження і зміцнення нігтьової пластини, маскування естетичних вад та анатомічних дефектів. У триступеневої системи камуфляж служить фундаментом, на якому тримається гель-лак. Тому до його міцності і надійності пред’являються підвищені вимоги.

6062886b10cefc4e486471972ad6ceba Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, сріблом

Камуфлюється база (що це за полімер – окреме питання вибору засобу) буває акрилової, силіконової або каучукової. Її роблять нюдовой, пастельного або прозорою. Останній варіант використовують при створенні художнього французького манікюру – френча.

Основні призначення камуфляжу:

 • моделювання нігтьової пластини;
 • поліпшення її анатомічної будови;
 • виправлення і маскування різноманітних дефектів;
 • створення стійкої основи для нанесення гель-лакового покриття;
 • підвищення довговічності манікюру;
 • захист тканин від шкідливого впливу хімічно агресивного фарбувального пігменту;

Важлива функція полімерного фундаменту – вирівнювання поверхні для розподілу фінішного шару.

Камуфляж надає деструктивним нігтьовим пластин з мікротріщинами, горбиками, іншими естетичними дефектами однорідну текстуру. На такій поверхні манікюр зберігає первинний вигляд довше звичайного. До того ж база ущільнює нігтьову пластину і робить її міцнішою.

Часто нюдовый камуфляж використовують для гель-лакового покриття з:

 • шимером;
 • блискітками;
 • сріблястим напиленням;
 • оригінальним дзеркальним або футуристичним титановим ефектом.

Полімерна основа виконує лікувальну функцію, реанімуючи і відновлюючи природну структуру нігтьової пластини після зняття кольорового хімічно агресивного манікюру. Її формула благотворно впливає на навколишні шкірні покриви.

Особливості нанесення

Для створення бездоганного манікюру на основі камуфляжу застосовується особлива технологія покриття. Завдані таким способом гель-лак довго тримається, не скалываясь, не розшаровуючись, не дряпаючись. У салонах майстри попередньо готують нігтьову пластину до процедури.

Камуфлюється база (що це таке і послідовність дій при нанесенні описані в інструкції, яка додається до манікюрному складу) накладається тільки на очищену і знежирену поверхню. Професійна підготовка проводиться спеціальним апаратом.

З його допомогою усувають забруднення, кутикулу видаляють, знімають омертвілі фрагменти навколишнього нігтьову пластину епідермісу. В домашніх умовах можна використовувати приналежності манікюрного набору – щипці, звичайну пилку для нігтів, шліфувальний баф.

ebd759a0d533ae343d7e2e5ad8e354d8 Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, сріблом

На оброблену поверхню наносять праймер. При художньому оформленні нігтьової пластини камуфлирующим полімером можна використовувати складу темного відтінку для створення. виразної межі між ложем і крайовими контурами.

В модних тенденціях французького манікюру полімерну основу тришарової конструкції застосовують спільно з гель-лаком ніжного молочного відтінку. При виражених деструкциях нігтьової пластини бажано використовувати камуфляж максимально щільної консистенції з високим показником в’язкості.

Типи камуфлирующего гелю

Існує 3 фази маскуючої полімерної основи. Кожен тип має власне призначення і використовується для різної різновиди нігтьових пластин. Підбирати базу потрібно індивідуально, залежно від бажаного ефекту.

Фази відрізняються:

 • консистенцією;
 • хімічними властивостями;
 • фізико-механічними характеристиками;
 • передбаченої технологією нанесення.

Всі вони виконують функцію, що вирівнює і забезпечують надійне зчеплення гель-лаку з поверхнею нігтьової пластини.

1-фазний

4ee98904184ad3f291bfadc9814648fd Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, сріблом

Це найбільш часто використовувана і зручна для нанесення полімерна основа манікюру.

Такий склад зазвичай прозорого кольору, середньої густини і в’язкості, не пузириться.

Він швидко полімеризується під впливом ультрафіолетового випромінювання.

Після повного висихання йому можна легко надати бажану форму опиливанием або поліруванням.

Камуфлюється база 1-фазного типу забезпечує надійне зчеплення нігтьової пластини з наступними шарами.

Що це дає:

 • манікюр тримається довго;
 • володіє високою стійкістю до зовнішніх чинників;
 • має бездоганно естетичний вигляд;
 • легко піддається нанесення гель-лаку з шимером, блискітками, сріблястим ефектом.

Таку акрилову або силіконову основу можна використовувати для створення однорідного матового або глянсового покриття, формування будь-яких зображень.

2-фазний

Цей тип камуфлирующей бази має менш густу консистенцію, тому працювати з ним трохи легше. Його застосовують для нарощування нігтів з попутним їх укріпленням. 2-фазний камуфляж накладають на архітектурне базове покриття для додання манікюру максимально природного вигляду. Таку базу наносять в 3 шари.

Кожен з них має своє функціональне призначення:

 • 1-й – забезпечує надійне зчеплення гель-лаку з нігтьової поверхнею;
 • 2-й – виправляє анатомічні похибки пластини;
 • 3-й – закріплює вирівнюючий ефект.

Такий полімер не користується великою популярністю, оскільки не дає настільки довговічного результату, як попередній варіант.

3-фазний

Такі камуфлирующие бази самі рідкі. Склад швидко розтікається по поверхні нігтя. 3-фазну основу накладають гранично тонким шаром. Для потовщення нігтьової пластини потрібно послідовне багаторазове нанесення після висихання нижнього ярусу.

Такий склад з-за рідкої консистенції схильний до утворення міхурів. Щоб уникнути цього небажано ефекту, полімер розподіляють по поверхні нігтя повільно, обережно, ретельно.

Створення манікюру на основі 3-фазної камуфлирующей бази займає багато часу. Але і результат виходить відмінним. Такому покриттю не страшні механічні дії.

Переваги і недоліки

Камуфлюється основа надає нігтьовій пластині анатомічну бездоганність, високу міцність, абсолютну гладкість. Цим перелік переваг полімерної бази не обмежується.

3e43ac4f3ca9481d2db831c396ad03f4 Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, сріблом

З важливих переваг такого багатошарового манікюру можна виділити:

 • зміцнення ослаблених і пошкоджених нігтів;
 • зміст особливих біологічно активних компонентів, що перешкоджають грибкового зараження і розвитку запального процесу;
 • унікальну формулу полімерного покриття, що забезпечує вільне проникнення атмосферної суміші в тканини;
 • тривалий термін служби косметичного покриття;
 • природний вигляд;

Камуфлюється база (що це таке і які її особливості описано в статті) не дозволяє багатошаровому покриттю розшаровуватися. Вона ідеальна для прихильниць модного французького манікюру – френча. Полімерний матеріал не позбавлений ряду недоліків.

Найбільш суттєві з них:

 • висока ціна камуфлирующей основи, процедури нарощування та естетичної корекції нігтьових пластин;
 • необхідність робити повторний манікюр щомісяця;
 • деякі компоненти таких складів здатні викликати алергічні реакції;
 • при недотриманні технології нанесення засобу можна пошкодити нігті;

Неправильне використання УФ-лампи призводить до мікроскопічним опіків шкірного покриву. З мінусів такого манікюру варто відзначити тривалість процесу нарощування нігтів.

Колір камуфлирующей основи

Сучасна індустрія краси намагається охопити якомога ширший спектр споживчої аудиторії. Тому виробники випускають камуфлирующие склади для будь-якого кольоротипу зовнішності і відтінку шкірного покриву.

Смуглолицим дівчатам ідеально підходять такі забарвлення:

 • бежеві;
 • абрикосові;
 • персикові;
 • нюдовые;
 • блідо-рожеві.

b77bd40c6f8560d067bc015cce367a48 Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, сріблом

Вони створюють найбільш виразні колористичний контраст. Власницям світлої шкіри має сенс віддати перевагу напівпрозорому складу, кольору слонової кістки або чайної троянди.

Варіюючи густотою і насиченістю полімерного покриття доступною можна створювати унікальні забарвлення камуфлирующей бази для гель-лаку з шимером, блискучими вкрапленнями, з сріблястим ефектом.

Дуже виразно на пекучих брюнетках виглядає манікюрна основа рідкісного відтінку Айворі Йди ніжного вершкового кольору.

Самі незвичайні забарвлення серійно випускаються нюдовых камуфляжів:

 • «томний поцілунок»;
 • «мигдальний грильяж»;
 • «кремове праліне»;
 • «зухвалий персик».

Всі вони зараховуються до панелі тілесних відтінків і являють собою затемнену або осветленную варіацію класичного бежевого кольору різної в’язкості і колористичної насиченості.

Теплі фарби (персикова, абрикосова та інші) підкреслюють витончену сяйво бронзового загару або смаглявої шкіри. Такі камуфлирующие бази актуальні для літнього періоду. Сучасною класикою жанру вважається прозорий полімер у поєднанні з французьким манікюром.

Вкраплення білого пігменту наповнить ноткою морозного настрою літній образ будь-якої дівчини. Під сріблястий гель-лак доцільно підібрати тілесну основу, наближену до жовто-бежевого кольору. Для манікюру з блискітками відмінно підійде нюдовая камуфлюється база, максимально наближена до природного тону шкіри.

Як зробити правильний вибір?

Орієнтуватися потрібно не тільки на колір основи, але і на інші критерії. Один з найважливіших – тип полімерного складу. Для естетичної корекції та моделювання природного анатомічної будови нігтьової пластини призначаються кошти на каучуковій основі.

Ця деревна смола лягає рівномірним шаром, збільшує товщину поверхні, надає складом густоту і тягучість. Каучукові бази відмінно підходять для вирівнювання проблемних нігтів. Вони рекомендовані власницям тонких і тонких пластин. Такий полімер виключає утворення мікротріщин.

Камуфлюється база (що це таке і для чого вона потрібна розказано в статті) підбирається в залежності від бажаного ефекту та стану нігтьових пластин. Популярні манікюрні склади на основі акрилової пудри.

Вона полімеризується під впливом ультрафіолетового випромінювання і утворює тонку, але дуже міцну плівку. Потім наноситься ще один шар, ретельно полірується, а тільки потім накладається гель-лак з шимером, блискітками, сріблом або з іншим ефектом.

Тандем акрилової камуфлирующей основи з фінішним покриттям утворює міцний нігтьової каркас. Він запобігає розшаровуванню пластини і забезпечує довговічність манікюру. Єдиний істотний недолік – складність зняття.

97e0920ab51a9bdc839f68545711f09a Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, сріблом

Часто використовується і силіконова база. Її випускають як у гелевидний стан, так і у вигляді стікерів. Перший варіант вибирають для бездоганного розрівнювання пошкодженої нігтьової пластини. Гелеподібний силікон відрізняється хорошими ущільнюючими властивостями і в’язкою консистенцією.

Стікери підійдуть тим, хто хоче відновити природну форму нігтів або подовжити їх. Така основа не потребує полімеризації і легко знімається. Саме дихаюче покриття створює рідка камуфлюється база на водній основі. Її головний мінус – недовговічність манікюру.

Як користуватися камуфлирующей базою для нігтів?

Таку процедуру проводять переважно в косметичних салонах. При дотриманні технології нанесення камуфлирующей бази та гель-лаку створити бездоганний манікюр можна в домашніх умовах.

e91b04f6e45a0a1779fc2157f2d5e697 Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, срібломНа малюнку показані правила використання камуфлирующей бази для вирівнювання нігтів.

Покрокова інструкція:

 1. Спочатку готують нігтьові пластини, очищаючи і обезжиривая їх.
 2. Виконують стандартний гігієнічний манікюр, м’яким бафом видаляючи пил.
 3. Нігтям надають бажані обриси шляхом обпилювання.
 4. Потім накладають форму для нарощування таким чином, щоб її центр співпадав з серединою рідний нігтьової пластини.
 5. Шаблон надійно закріплюють.
 6. Далі пензликом захоплюють невелику кількість камуфлирующего полімеру і розподіляють його тонким шаром рівномірно по всій оброблюваної поверхні.
 7. Полимеризуют під УФ-лампою 2 хв.
 8. Знімають дисперсійне покриття і манікюрної пилою надають нігтьовій пластині обтічні контури.

Якщо камуфлюється база наноситься декількома шарами, кожен з них полімеризується 2 хв. після повного висихання попереднього. По завершенні процесу шаблон знімають і накладають закріплює гель-лак.

Огляд камуфлирующих баз для нігтів

Полімерні склади всіх виробників мають фактично ідентичну хімічну формулу, за винятком використовуваного фарбувального пігменту. При виборі потрібно впевнитися у відсутності алергічної реакції на нього.

f2c41fcc315e79c34f3a7fae6bcc1581 Камуфлюється база. Що це таке, як використовувати для гель лаку з шимером, блискітками, сріблом

Перелік популярних камуфлирующих баз для гель-лаку з шимером, блискітками, сріблом:

Назва Опис продукту Обсяг Ціна
CND Base Coat Склад щільної консистенції. Полімеризується за 30 сек. Сумісний з будь-якими гель-лаковими покриттями. Ідеально вирівнює нігтьову пластину. Часто застосовують для гель-лаків з шимером. 12,5 мл 1830 руб.
Uno, Color Rubber Base Склад на каучуковій основі. Завдяки щільною текстурою і підвищеної в’язкості володіє хорошими вирівнюючими властивостями. Колір – бежевий з ніжним рожевим подтоном. 8 мл 490 руб.
Cosmolac Cover Base 01 Камуфлюється база середньої консистенції. Застосовують для розрівнювання, тонування, зміцнення нігтьової пластини. Час полімеризації – 3 хв. 7,5 мл 240 руб.
Kodi Rubber Base Каучуковий полімер тягучою консистенції. Колір – нюдовый. Підходить для будь-лак-гелів. 7 мл 450 руб.
Klio Professional Склад нейтрального бежевого відтінку на каучуковій основі. Застосовують для розгладження горбистою нігтьової пластини. Володіє зміцнюючою дією. Полімеризується під ультрафіолетом – 2 хв., під LED-лампою – 1 хв. 12 мл 470 руб.
Haruyama Base Камуфлюється база середньої густоти і нейтрального тілесного відтінку. Добре розподіляється рівномірним шаром по нігтьовій пластині. Популярний він завдяки низькій ціні. Несумісний він з кольоровими китайськими гель-лаками. 30 мл 600 руб.
Beautix Royal Каучуковий полімер з самовирівнювальним властивістю. Забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень крихких нігтів. Універсальний нюдовый відтінок дозволяє поєднувати його з будь-якими гель-лаками – з шимером, блискітками, сріблом. 15 мл 990 руб.

Особливо високим попитом користується продукція американського бренду CND. Такі склади мають оптимальну консистенцію. Нанесення такого полімерного складу в домашніх умовах не представляє складності.

Як зробити камуфлирующую основу своїми руками?

Самостійно виготовити подібний манікюрна засіб нескладно. У продажу є рідкий силікон, який цілком підійде для цієї мети. Можна використовувати гелеподібний каучук або акрилову пудру. Таке речовина змішують в невеликій ємності зі звичайним лаком для нігтів бажаного відтінку.

В результаті вийде універсальна камуфлюється база. На 20 мл полімерної речовини додають 2-3 краплі лаку для нігтів. Можна використовувати готову прозору основу, розвести її до потрібної консистенції і додати барвний пігмент бажаного відтінку. Це дасть можливість отримати унікальну кольорову гаму і ексклюзивну текстуру.

Відео про камуфлирующей базі

Огляд камуфлирующих баз:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради