До чого дарують білі троянди: прикмети, що означають дівчині в подарунок від хлопця

Саме ці квіти серед всіх інших завоювали найбільшу популярність. Троянди — символ кохання, глибоких, щирих почуттів. Найніжніші з них — білі, здавна вважаються уособленням чистоти, непорочності. Букет з них зазвичай несе на весіллі наречена. Троянди, у тому числі білі, прийнято дарувати не тільки другій половинці. Такий сюрприз означає дуже багато, і важливо знати, яке саме послання будуть нести квіти.

a6fe1897cf1a5fe343f30a657158c36a До чого дарують білі троянди: прикмети, що означають дівчині в подарунок від хлопця

Що означають білі троянди

Квіти такої фарбування завжди приваблювали людей. Хоча білі троянди і здаються простими порівняно з яскравими кольорами інших сортів, вони заслужено вважаються самими ніжними. Флористи стверджують, що букет з ними не вимагає ніяких додаткових деталей, які тільки зіпсують чистоту. У першу чергу такі квіти — атрибут весілля, адже вони асоціюються з невинністю нареченої і підходять до її сукні.

Крім того, троянди цього забарвлення мають ще кілька значень:

 • чистота, невинність;
 • щира любов;
 • чиста енергетика, світло, добро;
 • теплі дружні почуття;
 • щира прихильність;
 • родинна любов.

Такі квіти будуть символом духовності, височини. Їх дарували своїм коханим королі, лицарі. Цим вони показували, що дівчина стала дамою серця.

Можна дарувати білосніжні квіти

Кожен відтінок володіє власним значенням, яке потрібно враховувати при виборі подарунка. Білий колір досить нейтральний. У нього немає негативних значень, навпаки, він у будь-якому випадку показує чистоту намірів. Тому троянди можна дарувати жінці і на початку знайомства, і після тривалих відносин. У першому випадку це буде знак симпатії, у другому — обіцянка стабільності, міцною і довгої любові.

Завдяки своїй чистоті білосніжні квіти вважаються символом гарного настрою, успіху у всьому, щастя. Тому букет з ними несе в собі найкращі побажання. Його можна дарувати не тільки коханим, але і друзям, родичам.

Згідно з прикметами, якщо подарувати білі троянди дівчині, скоро вона вийде заміж. Причому дарувальник в даному випадку не важливий. Квіти обов’язково бережуть, щоб залишалися свіжими як можна довше. Тоді і весілля станеться дуже скоро.

Коли і кому підносять в подарунок

Приводів для того, щоб дарувати комусь троянди, чимало. В першу чергу їх підносять чоловіки своїм обраницям, коли роблять пропозицію. На відміну від червоних, такі квіти не будуть нести в собі непотрібну агресію. Зате вони покажуть, що дарує готовий на все заради дівчини.

Квіти дарують нареченій на весілля родичі і друзі. Такий подарунок завжди буде доречним. Він несе не тільки побажання щасливого сімейного життя, але й показує, що дарувальник захоплюється дівчиною, причому без будь-якого підтексту. Крім того, білий букет підійде до будь-якого весільного декору.

7b460355943dd10ee5a7a13f85799b70 До чого дарують білі троянди: прикмети, що означають дівчині в подарунок від хлопця

Вони означають, що на землю прийшла нова безневинна і юна душа, яка починає свій життєвий шлях. Зазвичай букет перев’язують простими золотими нитками або стрічками, щоб він поєднувався з шатами для хрещення.

Є ще кілька випадків, коли доречно піднести білі троянди в подарунок:

 1. На початку відносин дарують закриті бутони. Те, як вони будуть повільно розпускатися, послужить символом розвивається любові.
 2. 11 троянд означають щирі почуття, неупередженість та справедливість. Дарують жінкам з правоохоронних органів або суддям.
 3. Після серйозної сварки також підносять білі квіти. Букет означає, що людина не хоче розставання і готовий йти назустріч половинці.
 4. Такий подарунок для мами буде вираженням вдячності за подароване життя і турботу.

Можна дарувати білі троянди і в інших випадках, наприклад, на ювілеї, офіційні свята. Їх вибирають для колег, начальниц, родичів і подруг. У будь-якому випадку ніжний і чистий колір означатиме побажання щасливого життя.

Коли білі троянди дарує чоловік

На відміну від інших відтінків, такі квіти означають спокійні, стабільні відносини. Немає ніякого тиску на дівчину, загравань, пристрасті, які відлякують. Замість цього чоловік, який дарує білі троянди, каже, що готовий взяти на себе відповідальність за майбутнє своєї половинки. Тому жінка, яка отримала такий подарунок, може бути впевнена, що її обранець — дорослий, зрілий і серйозний чоловік.

У деяких випадках троянди будуть визнанням, якщо сам представник сильної статі чомусь не наважується сказати про почуття. Крім того, букет може говорити про наступних якостях:

 1. Чоловік по натурі стриманий і консервативний, не звик відкривати свою душу.
 2. Він романтичний, влюбливий, але до дівчини дійсно відчуває серйозні почуття і бажає тільки добра.
 3. Кавалер бачить в обраниці чистоту і непорочність, крихкість, прагне оберігати її.

Білі троянди дарують не тільки закохані чоловіки, але і колеги, шанувальники. При цьому подарунок не натякає на романтичне захоплення. Його можуть піднести родичі.

Серйозні наміри

Якщо червоні троянди — це зазвичай символ флірту, раптово спалахнула пристрасті, яка може ні до чого не привести, то білі мають протилежне значення. Їх не прийнято дарувати, якщо чоловік не має намір пов’язати життя з дівчиною. Після такого сюрпризу зазвичай слід пропозицію.

Букет означає щасливий шлюб, він буде оберегом для сімейного вогнища. Але якщо на трояндах є шипи, його слід брати з обережністю. Згідно з прикметами, якщо дівчина вколе пальця, то скоро посвариться з коханим. Щоб нейтралізувати негатив, шип відривають і кидають у воду, де стоїть квітка.

Чистота почуттів

Білі троянди завжди означають самі гарні наміри. Тому їх часто дарують на початку відносин. Підійдуть вони і для першого побачення, коли дівчина і хлопець тільки знайомляться один з одним. Надалі такий подарунок також буде доречний. Він покаже, що чоловік готовий до розвитку відносин, хоче створити зі своєю обраницею сім’ю.

Таке визнання можна отримати тільки від дійсно серйозної людини, який вже все обдумав. Крім того, троянди, особливо без шипів, можуть розповісти про особу чоловіка, показати, що він романтичний, але не вітряний.

fb9bb675475f4ad469062aed840311af До чого дарують білі троянди: прикмети, що означають дівчині в подарунок від хлопця

Знак примирення

Троянди можуть навіть врятувати відносини, які знаходяться на межі розриву. Для цього дарують букет з цих кольорів, причому допустимо не тільки чисто-білий окрас, але і рожева окантовка по краях. Подібний подарунок чоловіки дарують тільки тоді, коли всі негативні почуття уляглися, людина обдумав подію і зрозумів, що не хоче втрачати свою половинку. Саме такий посил і буде нести букет. Добра прикмета — доріжка з пелюсток, яка і приведе до коханих місцем примирення.

Пропозиція

Такі квіти підходять не тільки для весільного торжества. Коли чоловік дарує букет, яким буде супроводжувати пропозицію руки і серця, найкращий варіант — саме білі троянди. Вони означають, що сімейне життя складеться вдало, без сварок і конфліктів.

Цим жестом чоловік показує, що готовий до такого відповідального кроку. Тому вважається поганим тоном робити подібну пропозицію занадто скоро. Тоді довіра до чоловіка буде підірвано. Але якщо пара вже давно перебуває у відносинах, то букет стане оберегом для їх любові.

До чого дарують білі троянди

Коли збирають букет для подарунка, враховують не тільки відтінок і кольорів. Кожна деталь важлива. Кращим варіантом будуть білі троянди без шипів, тому що останні несуть у собі небезпеку, значить, подарунок вже не буде таким невинним. Якщо дотримати це правило, то білі троянди можна подарувати майже до будь-якого свята.

Однак не варто робити цього, якщо дарувальник відчуває якісь негативні почуття. Білий колір — символ чистоти і добрих намірів. Він викликає довіру, яку не можна підривати. Тому троянди часто дарують на початку відносин. Чоловік показує, що він бачить у дівчині свою майбутню половинку, яку буде оберігати і любити. Ще краще, якщо бутони ще не розкрилися. Вони символізують тільки зароджуються почуття, які не терплять поспіху.

В залежності від кількості

У композиції обов’язково повинно бути непарне число квітів. Але недостатньо просто подарувати великий букет, важливо знати, як змінюється значення в залежності від кількості троянд:

 • один квітка — душа дарувальника, його серце і найщиріші почуття;
 • три — означають визнання, заповітні слова «Я тебе люблю»;
 • п’ять — дарують на удачу;
 • дев’ять — захоплення дівчиною, також каяття, співчуття, бажання знову бути разом;
 • одинадцять — одну душу, одне серце; зазвичай дарують дружині як символ спорідненості, близькості;
 • п’ятнадцять — повага, відданість; гарний подарунок для матері, бабусі, начальниці;
 • дев’ятнадцять — побажання щастя на весіллі, довгого життя на ювілеї;
 • двадцять п’ять — освідчення в почуттях; такий букет підносять під час пропозиції.

cf0a8a745c6f45148fe7d22a6e1e7ddb До чого дарують білі троянди: прикмети, що означають дівчині в подарунок від хлопця

Тринадцять троянд зазвичай не дарують нікому, так як це вважається поганою прикметою і навіть побажанням нещастя.

Значення поєднання кольорів в букеті

Білі троянди гарні самі по собі, їх люблять використовувати в композиціях. Найчастіше комбінують квітки того ж виду. Найпопулярнішими є червоні троянди, які означають палкі почуття. Поєднання молочних і червоних бутонів символізує з’єднання душі і тіла, щирою чистої любові і пристрасті. Вони позначення стосунків між чоловіком і жінкою, в яких переплітається божественне і тілесне, людське. З них часто створюють візерунки в букетах, наприклад, серця. Ще один цікавий варіант — шаховий орнамент.

Білі троянди будуть хорошою основою для букетів. Найчастіше їх з’єднують з квітами ніжних, пастельних відтінків, наприклад, з ліліями, орхідеями. Такі букети зберігають значення невинності, чистоти, вони як і раніше символізують щирі і серйозні наміри.

Не дивно, що білі троянди вважаються ідеальним подарунком для дівчини. Вони підійдуть майже до будь-якого свята та події, а головне — повідають про світлі почуття дарувальника. Немає кращого способу розповісти про те, як обраниця важлива, що чоловік готовий створити міцну сім’ю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради