Прикмета: прищ під правим або лівим оком

Доля нерідко залишає людині знаки, попереджаючи його або повідомляючи радісні вісті. Щоб розпізнати їх, необхідно придивитися до себе або навколишньому середовищу. Важливою деталлю є висипання на тілі людини. Шрами на обличчі може вказати на позитивні або негативні події найближчого майбутнього. Досить звернути увагу на стан і зовнішній вигляд вискочив вугра, після чого відкриється його значення.

d7d7e5ba8425bec428ffa0f2aef631b6 Прикмета: прищ під правим або лівим оком

Прикмети про праве око

Як свідчить прикмета, прищ під правим оком вказує на майбутні події, пов’язані з фінансовою стороною життя. Як і висипання під лівим оком, марновірство може передвіщати як позитивні, так і негативні явища.

 • Прищ, що з’явився під оком по середині, вказує на достаток. Людина зможе збільшити дохід, наполегливо працюючи над кожним завданням. При цьому йому доведеться приділяти більше часу розвитку необхідних навичок.
 • Прищ, вискочив під оком ближче до третього століття, віщує криза. Індивід не зможе впоратися з усіма витратами, з-за чого візьме гроші в борг у декількох осіб. Його заробітна плата піде на покриття боргів, з-за чого настане важкий час без надмірностей.
 • Якщо з’явився прищик під протилежним кутом ока, то людину чекає повне позбавлення від матеріальних проблем. Людина не тільки знайде спосіб розібратися з боргами, але і знайде гроші на задоволення повсякденних потреб. При цьому йому не доведеться обмежувати себе або шукати нові способи заробітку.
 • Висипання на нижній повіці правого ока — передвістя підвищення. Індивід зможе влаштуватися на високооплачувану посаду, збільшивши свій бюджет. Поява грошей буде коштувати часу і зусиль, витрачених на роботу і посадові обов’язки.

Прикмети про ліве око

Як і прищ під правим оком, вугри на лівій стороні також пророкують події, що відносяться до певної сфери діяльності. Прищ біля лівого ока, як свідчить прикмета, вказує на зміни в особистому житті. Зрозуміти, що саме обіцяє висипання, можна, звернувши увагу на розташування по відношенню до століття.

 • Прищ, що розташувався в середині простору під оком, віщує швидке весілля. Людина наважиться розкрити свої почуття, завдяки чому пара одружиться. Проте із-за поспіху і довіри почуттям замість розуму наречені не стануть ідеальними партнерами. У характерах обох будуть ті риси, які не дозволять коханим жити в мирі та гармонії.
 • Вугри під третім століттям лівого ока — передвістя розставання. Любі не зможуть знайти компроміс в черговому конфлікті, з-за чого їх почуття один до одного значно ослабнуть. Прихильності буде недостатньо, щоб зберегти хороші стосунки, тому пара розпадеться.
 • Прищ, вискочив у кутика лівого ока — добрий знак. Він вказує на вирішення всіх конфліктів в парі. Любі зможуть знайти оптимальні рішення всіх проблем, тому їх спільне життя стане щасливішим.
 • Якщо висипання розташувалися на нижньому столітті близько до вій, то людини і його другу половинку чекає серйозна сварка. У суперечці виявиться, що у коханих занадто багато претензій один до одного. При цьому доведеться розбиратися з усіма недопониманиями і негативним думкою про особистісних рисах партнерів негайно, інакше їх відносинам загрожує розрив.

Прищі близько перенісся

Висипання на переніссі можуть передбачати події в різних сферах життя. В залежності від того, яким був прищ, значення прикмети буде позитивним або негативним.

 • Запалений прищ — передвістя розлуки з батьками. Людина на тривалий час відсторониться від мами з татом. При цьому він перерве спілкування як з батьками, так і з друзями сім’ї та близькими родичами. Однак після такої ізоляції індивід з великим трепетом буде ставитися до членів сім’ї.
 • Вугри, всередині яких знаходиться гній, віщують конфлікт з начальством. Людина не зможе утримати всередині свій гнів, із-за чого буде скандал з босом. Після такої витівки ставлення з адміністрацією значно погіршитися, що змусить людину поміняти місце роботи.
 • Малопримітний прищик вказує на неприємні наслідки минулих помилок. Людині доведеться проаналізувати зроблені раніше помилки, із-за чого на нього нахлинуть спогади. Хороші і погані минулі події наповнять думки індивіда, тому той зануриться в меланхолію.

Прищі над віками

Щоб зрозуміти, що значить прищ, вискочив над століттям, також потрібно поглянути на його розташування. При цьому немає різниці в тому, над яким оком з’явилося висипання.

 • Прищ, що з’явився у століття, вказує на швидку звістку від родичів. Новина буде позитивною, тому в людини протягом тривалого періоду часу буде гарний настрій.
 • Якщо прищ вискочив ближче до брови, то людину чекає нещастя. Прикмета не вказує на причину горя, однак стан людини незабаром стане краще.

Незважаючи на те, що у народній мудрості рідко бувають помилки, не варто повністю їй довіряти. Досить вірити в щасливе «завтра», тоді потік позитивних емоцій наздожене індивіда вже сьогодні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради