Прикмета: втратити сережку з лівого або правого вуха, якщо золоту

Даний аксесуар здавна вважався оберегом, тому будь-які дивацтва, пов’язані з ним, сприймалися як провісники. Згідно з народними прикметами і повір’ями втратити сережку – значить чекати змін. Сприятливими вони будуть або негативними, що залежить від декількох умов.

f4c43aaeda547ba488a016447fbd0b94 Прикмета: втратити сережку з лівого або правого вуха, якщо золоту

До чого втратити сережки

Щоб отримати точну ознаку щодо загубленої речі, необхідно врахувати кілька факторів. Слід пам’ятати, що ознака не є чимось непоправним, завжди є ризик невірного тлумачення. Крім того, це всього лише попередження, порада змінити поведінку або продовжити чинити в тому ж дусі. Особливо забобонні люди можуть провести спеціальні обряди по нейтралізації негативного впливу.

На що звернути увагу при інтерпретації прикмети при втраті сережки:

 • з якого вуха;
 • як загубилася;
 • з якого матеріалу;
 • кому належала;
 • сімейний стан господині чи господаря аксесуара.

Слід враховувати, що значення повір’я, якщо людині приснився сон про втрату сережки, протилежно відмінно від події наяву.

Тлумачення в цьому випадку часто з негативним характером, змушує замислитися. Можливо, слід змінити ставлення до оточуючих людей, раціонально вести бюджет або зайнятися власним здоров’ям.

З правого вуха

Згідно з народними прикметами втратити цю сережку – дуже сприятливий знак. Подія предзнаменует наступ в життя світлої смуги, удачу, успіх у справах. Вважається, що права сережка втрачається, коли на людину наслали порчу, пристріт, прокляття. Таким способом аксесуар захищає свою власницю від негативного впливу ззовні. Згідно забобонам, втратити сережку з правого вуха – значить передумову радісної події, отримання добрих звісток, приємне знайомство.

З лівого вуха

Ця сторона не так однозначна. Деякі намагаються шукати в приймете поганий знак, негативне тлумачення. Насправді, вплив повір’я може бути лише слабкіше, ніж на правій стороні. Втратити сережку з лівого вуха пророкує представниці жіночої статі зміни в любові, а чоловікові – зміни на службі або в сім’ї. Для точної інтерпретації слід враховувати сімейний стан і вік людини.

Що робити з другою сережкою при втраті однієї

На якийсь час рекомендується залишилася сережку прибрати на місце. Цілком можливо, що пара незабаром знайдеться. Якщо втрату поверне інша людина, то знайшла слід висловити подяку. Забобонні особистості можуть почитати змови, провести обряди по нейтралізації можливої поганої енергетики, освятити сережки у церкві.

Якщо немає бажання чекати, прикраса не було настільки дорогим серцю, то можна вчинити на власний розсуд – викинути, золоту і срібну здати в ювелірну майстерню або переплавити на новий аксесуар. В останньому випадку бажано зібрати побільше брухту з дорогоцінних металів, перш ніж звертатися до ювелірам.

5778a6d2fcafeb1979af50dc3ab9e621 Прикмета: втратити сережку з лівого або правого вуха, якщо золоту

До чого втрачаються відразу обидві

Це найбільш сприятлива з усіх прикмет про сережки. Незалежно від матеріалу ювелірного виробу інтерпретація позитивна, обіцяє зміни в житті і добрі звістки. Можна чекати успіхів у нових починаннях, успішного вирішення давніх проблем, покращення умов проживання.

На які сфери життя поширюється дія прикмети:

 • здоров’я;
 • любов;
 • родина;
 • фінанси;
 • робота;
 • навчання.

Важливий матеріал виготовлення сережки

Втративши сережку, крім визначення з якого вуха вона була, необхідно звернути увагу на матеріал, з якого ювелірний виріб виготовлено. У більшості випадків інтерпретація змінює силу і масштаби впливу в залежності від цінності загубленого предмета. Можливі винятки, коли різновид металу показує сферу життя, в якій відбудуться зміни.

Найбільш поширені матеріали для виготовлення сережок:

 • золото;
 • срібло;
 • хірургічний сплав;
 • мідь;
 • кераміка;
 • кость;
 • нержавіюча сталь.

Золота

Найбільш сприятливий і сильний вплив прикмета надає при втраті золотий сережки. Спектр поширення повір’я досить широкий, але найбільш часто даний метал пов’язують з серцевими справами. З цієї причини забобони пророкують в найближчому майбутньому пов’язати себе узами шлюбу. Також можливі матеріальна прибуток, підвищення по службі, кар’єрне зростання, одужання від важкої хвороби.

4352ae468e17c59a64d32b62d3966f27 Прикмета: втратити сережку з лівого або правого вуха, якщо золоту

Срібна

Прикмета обіцяє сприятливі зміни трохи меншої сили, ніж у випадку золотого виробу.

До чого втратити срібну сережку:

 • сватання;
 • доленосне знайомство;
 • прибуток;
 • приємна несподіванка;
 • добрі, довгоочікувані новини.

Інші метали

Інтерпретація не змінюється, але зміни менш виражені і радісні, хоча й позитивно забарвлені. Втрата сережки з хірургічного сплаву або більш дешевих металів – ознака приємних клопотів, дружніх зустрічей, романтичних побачень, флірту, знайомства з порядною, цікавою людиною.

Якщо втратили сережку, а потім знайшли

Будь-яка прикмета діє тільки коли все відбувається випадково. Але сережки як губляться, так і здатні незабаром відшукатися. В цілому це не скасовує дії прикмети, пророцтво отримано і в найближчому майбутньому має виповнитися.

Єдиною негативною стороною знайденої сережки є те, що почалися нові відносини можуть швидко закінчитись.

Вірити в це не обов’язково, оскільки погані думки нашкодять знайомства з коханою людиною більше, ніж всі прикмети разом узяті. Навмисно ігнорує знахідку не потрібно, навіть якщо присутні побоювання швидкого розриву відносин. Рекомендується вірити в хороше.

Особливо вразливим і забобонним можна прошепотіти: «Всі мої знахідки і придбання залишаться зі мною. Моїм є і старе, і нове. Хай буде так». Слова припустимо придумати самостійно, але потрібно щиро вірити у все сказане.

Заміжня жінка чи ні

Основна інтерпретація прикмети полягає в зміні особистому житті. З цієї причини рекомендується враховувати сімейний стан прикраси господині. Чоловікам бажано орієнтуватися на ті ж принципи при тлумаченні повір’я.

Для отримання точної ознаки слід звернути увагу на чинники:

 • сімейне положення;
 • не є прикраси подарунком чоловіка;
 • є друга половинка.

Прикмети для жінок, які перебувають у стосунках чи шлюбі

Коли прикраса втрачається у тих, хто вже не шукає нареченого, прикмета може означати появу коханця. При цьому важливо враховувати, з якого вуха впала сережка. Якщо з лівого, то зрада можлива з боку другої половинки. Але дане тлумачення зустрічається рідко, частіше сприятливе значення.

Винятком є втратити прикраса у сні. Сонники рекомендують розглядати розвиток ситуації за негативним сценарієм. Це може означати не сам факт зради, а лише настрій чоловіка, зацікавленість іншою жінкою.

869ce8c424f1fa2bfec78c64cf3eee99 Прикмета: втратити сережку з лівого або правого вуха, якщо золоту

Якщо втрачені сережки, подаровані чоловіком

У цьому випадку прикмета для жінок інтерпретується двояко. Частина тлумачень виключно позитивні і пророкують поліпшення відносин. Інші носять протилежний сенс і обіцяють розлученням в самому найближчому майбутньому. З цієї причини рекомендується звернути увагу на сформовані в родині відносини і при необхідності додати тепла, затишку і любові.

Навіть від’ємне значення забобони – всього лише попередження, а не доконаний факт. У більшості випадків достатньо переглянути свою поведінку по відношенню до чоловіка, не соромитися показати почуття, прихильність, проявити турботу.

Для незаміжньої дівчини

Втратити сережку на вулиці чи вдома і довго не знаходити для молодої вільної дівчини означає швидке знайомство з цікавою людиною. Краще втратити одночасно обидва прикраси, оскільки це може говорити про зустрічі судженого. Також подібні припущення можливі, якщо аксесуари були виготовлені з дорогого матеріалу, наприклад, золота. Втрата дешевих може означати приємну зустріч, не обов’язково з незнайомцем.

До чого ламається сережка

Про прикмети слід згадувати лише в тому випадку, якщо несподівана поломка, а прикраса була виготовлена з міцного матеріалу, дбайливо використовувалося.

Дешева біжутерія може ламатися в перший день після покупки, тому в цьому випадку не слід шукати містичний сенс у тому, що сталося.

Якщо ж зламалася сережка високої якості, з міцного металу, тлумаченням повір’я може бути один з варіантів:

 • зустріч судженого;
 • подорож;
 • прибуток;
 • захист від негативного впливу ззовні.

Останній варіант найбільш вірогідний. Таке тлумачення народної прикмети дається, якщо сережка розстебнулася і впала, але була вчасно помічена. Також можна випадково виявити поломку у вигляді несправної застібки відвалилася чи камінця.

Прикмета: знайти сережку

До подібної знахідку рекомендується поставитися з обережністю. Прикраса є оберегом, вбирає енергетику власника, а також відображає чужий негатив. З цієї причини безпечний на перший погляд аксесуар здатний принести чимало проблем тій жінці, яка його знайшла.

ec9218cb23bcd388a1a9baa9b19bb80f Прикмета: втратити сережку з лівого або правого вуха, якщо золоту

Господиню дорогий штучки бажано спробувати відшукати, розмістивши оголошення на спеціальних інтернет-майданчиках, соціальних мережах, розпитавши перехожих. У невеликих містечках люди часто не знають один одного, тому можуть допомогти в пошуках власника. Дешеву дрібничку краще взагалі не піднімати, тим більше, що без пари вона нікому не потрібна.

Якщо прийнято рішення залишити прикраса у себе, то носити його не рекомендується, навіть якщо знайдений комплект. Бажано переплавити знахідку на інший аксесуар або продати в ювелірній майстерні. Носити можливо тільки після окроплення святою водою і прочитання молитви.

Сережки вважаються сильним оберегом від негативного впливу поганих думок, псування, пристріту, прокляття. Втратити, зламати або випадково знайти прикраса – може бути ознакою змін у житті, часто пов’язаних з любовними відносинами. Точну інтерпретацію прикмети можливо зробити при обліку всіх супутніх факторів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради