Можна передаровувати подарунки: прикмета, чому не можна

Можна передаровувати подарунки, цікавить багатьох, хто на іменини або інше свято отримали не те, що хотілося. Цінна, але не потрібна річ буде безцільно лежати в коробці на антресолях, займаючи місце, а іншому може виявитися необхідною і корисною. Деякі люди намагаються позбавлятися від небажаних презентів, передаривая їх. Але це не завжди добре з точки зору етики, так і прикмети, пов’язані з передариванием, застерігають про негативні наслідки.

Можна дарувати подароване

Передаривание – це насамперед жест неповаги до дарувальника. Людина з любов’ю вибирав, витратив час і гроші, а його подарунком, несе частинку позитивної енергії, знехтували. Вважається, що передаровувати подарунки – прикмета погана, адже при цьому розривається ментальна зв’язок з подарував.

 Можна передаровувати подарунки: прикмета, чому не можнаАле з правила завжди є винятки. Перш ніж вирішити, передарувати непонравившийся предмет іншому чи ні, варто ознайомитися з прикметами, що стосуються подарунка.

Випадки, коли не можна передаровувати:

 • Авторський виріб. Навіть якщо річ не дуже подобається, треба пам’ятати, що людина, бажаючи порадувати, зробив її своїми руками, вкладаючи частинку душі. Таке говорить про щирих почуттях дарувальника.
 • Дарувальник – близький друг або родич.

Такі подарунки рекомендується зберігати і, якщо можливо, ними користуватися. Це зміцнить доброзичливі відносини.

Якщо близькі люди знають смаки одержувача і намагаються подарувати потрібне, то подарунки від колег, далекої рідні або знайомих можуть виявитися марними і накопичуватися в коморі. Доречніше буде їх передарувати.

Випадки, коли допускається передарувати:

 • Презент «для галочки». Таке частіше буває, коли малознайомі люди або колеги по роботі обмінюються святковими сувенірами.
 • Купівля без душі. Дарувальник купив першу-ліпшу річ, йдучи на свято. Незважаючи на те, що подарунок може бути дорогим, він не несе позитивного заряду.
 • Дарує недоброзичливець чи людина, з якою погані відносини. Навіть якщо подарунок зроблений з метою примирення, він все одно може нести в собі заряд негативу. У цьому можна переконатися, потримавши предмет у руці – з’являється відчуття тяжкості та дискомфорту.
 • Річ викликає неприємні асоціації. Якщо дівчині не подобається хлопець, але він вручив їй м’яку іграшку, її можна подарувати дитині. Це доставить малюкові радість, а жінку позбавить від неприємних емоцій.
 • Подарунок має термін придатності. Наприклад, ви отримали дорогий набір продуктів для суші, а готувати не вмієте і немає бажання вчитися. Чекати закінчення терміну придатності, а потім викинути – нерозумно. Краще передарувати подрузі чи мамі, якщо вони люблять готувати страви японської кухні.

Важливо, щоб передаренный подарунок був новим. Дарувати використані речі не можна.

 Можна передаровувати подарунки: прикмета, чому не можнаВарто подбати і про етичні нюанси. Дарувальник не повинен знати, що його презент передарили іншому.

Що відбувається при передаривании подарунка

З езотеричної точки зору, подарунок, обраний від душі, заряджений побажаннями щастя і благополуччя. Він наповнює теплом, навіть якщо це дрібничка, яка висить на стіні або стоїть на туалетному столику. Вважається, що позитивний заряд при даруванні створює невидиму духовну зв’язок з подарував.

Передаровувати такі речі – погана прикмета. Разом з ними до іншого людині переходить і позитивний заряд. Є прикмета, що передаренное не принесе добра ні одержувачу, ні того, кому передарили.

Як вчинити з непотрібними речами

Буває, що дарують другу мультиварку, третій пилосос, м’які іграшки або непотрібні, але красиві предмети. Зберігати в коморі – захаращувати квартиру речами, які лежать «мертвим вантажем» псують енергетику. Є кілька варіантів, як вчинити в цьому випадку:

 • Віддати техніку та речі родичам, якщо їм потрібно.
 • Віднести непотрібне в благодійні організації.
 • Солодощі та м’які іграшки подарувати знайомій бідній родині.
 • Обміняти подарунок в магазині на щось інше, якщо залишився чек. На пострадянському просторі річ з чеком поки дарують рідко, а на Заході це загальноприйнята практика. Вкладений чек підтверджує, що презент не передарований, а обраний спеціально для винуватця торжества.

Передаровувати подарунки можна, але небажано. Якщо прийнято рішення щось передарувати, то робити це треба від душі і з чистими намірами. Бажання «сплавити» заважає техніку або річ, презентувавши її на свято, не принесе нічого доброго ні дарувальнику, ні одержувачу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради