Прикмета: чому не можна дарувати годинник коханій людині, на день Народження подарунок жінці

Годинник — дорога, статусна і при цьому корисна річ, відмінний подарунок. Багато замислюються про те, щоб піднести годинник коханим, друзям або родичем на якусь пам’ятну дату, свято. Однак існує народна прикмета, згідно з якою, не можна дарувати годинник близьким людям, це до смерті або до швидкого розставання з тим, хто їх подарував. Так що, перш ніж робити такий подарунок, варто з’ясувати, що про таке думає обдаровуваний.

74aab4374b753a3d2350184bfb413e6e Прикмета: чому не можна дарувати годинник коханій людині, на день Народження подарунок жінці

Витоки забобони

Повір’я про те, що годинник, отримані в дар — недобрий знак, прийшло з глибокої давнини. Механізм, здатний вимірювати час, невидиме людському оку, був оповитий безліччю таємниць і забобонів. Прикмети народжувалися в колах людей неосвічених, для яких механізм роботи хронометра був незрозумілий і здавався чимось чаклунським.

Є повір’я про те, що підносити в дар годинник шкідливо для самого того, хто дарує. Віддаючи прилад, дарувальник разом з ним ніби віддає і частину часу, відміреного йому.

Крім того, забобон про те, що годинник — невідповідний дарунок коханим, могло прийти до нас з Китаю. У китайців є таке повір’я: ієрогліф «смерть» дуже схожий на зображенні з ієрогліфом «годинник» — це основна причина упередженого ставлення до цього приладу. Людина, яка отримала такий презент, може порахувати, що йому побажали смерті.

Погана прикмета: годинник в подарунок

Згідно з повір’ям, проблеми у відносинах почнуться тоді, коли годинник встануть або зламаються. Досить ризиковано дарувати річ, недбале поводження з якої здатне привнести розлад у сім’ю.

Жінки

Розкішні ювелірні годинник-браслет — бажана річ для багатьох жінок. Але, з точки зору прикмети, дарувати такий аксесуар — не найкраща ідея.

Особливо не рекомендується дарувати хронометр своїй дівчині або дружині. Згідно приймете, почуття згаснуть, як тільки стануть стрілки годинника. Не всі вірять у прикмети, але краще не ризикувати і вибрати в якості подарунка що-небудь інше, наприклад, прикраса.

164779e8ccb2b918777ae89012bdf86e Прикмета: чому не можна дарувати годинник коханій людині, на день Народження подарунок жінці

Для подарунка мамі годинник також не самий вдалий вибір, особливо якщо мова йде про день народження. Багато літні люди трепетно відносяться до часу і не люблять спостерігати за його перебігом. Біжать стрілки можуть нагадувати про вік.

Годинники, подаровані дочки, несуть менше негативу, але все ж і на цей рахунок поширюється погана прикмета, і якщо стрілки зупиняться або механізм зламається, то зіпсуються і ці відносини.

Не всі вірять у прикмети, але при виборі подарунка цей аспект варто враховувати. Перш ніж вирішити піднести дамі хронометр, варто акуратно поцікавитися у неї про ставлення до повір’ям, щодо подарованих годин.

Чоловікові

Солідні годинник — чудовий презент, на перший погляд, доречний і чоловікові, і сину, і брату, і хорошого друга. Але, повір’я говорить про те, що розглядати хронометр для дарування все ж не слід.

Найбільш категорично повір’я щодо подружжя і коханих: дарувати хронометр своєму чоловікові ні в якому разі не можна.

У бізнес-сфері годинник — досить поширений презент поряд з дорогими канцелярськими приладами і елітним алкоголем. Люди цього кола рідко бувають забобонні і з задоволенням приймуть у дар якісні брендові годинники.

Улюбленим

Згідно приймете, в першу чергу не слід дарувати годинник коханій людині, бо це веде до розлуки з ним.

Повір’я категорично не рекомендує купувати хронометри в дар чоловікові або дружині по будь-якому випадку, будь то ювілей, Новий рік чи іменини. Вважається, що любов згасне, якщо стрілки годинника раптом зупиняться.

Краще поцікавитися у своєї половинки її думкою про марновірстві, перш ніж робити такий подарунок. Багато пані можуть прийняти це як натяк і серйозно засмутитися, навіть отримавши в якості презенту дорогий і стильний аксесуар.

Друзям

Вибирати в дар годинник, як і ножі або дзеркала, вважається негативною ознакою і для друзів. Значення у забобони все те ж: дружбу прийде кінець, якщо раптом годинник зупиняться.

182d6242f72bdf3e9638bceb56b4a9fe Прикмета: чому не можна дарувати годинник коханій людині, на день Народження подарунок жінці

Якщо відношення іменинника нейтральне, можна сміливо купувати подрузі або другу годинник, наприклад, на ювілей. Дарувати можна і наручний годинник-браслет, і підлогові і настінні.

Літнім

При виборі годинника в якості подарунка літнім людям, батькам, тим більше на день народження, ювілей, слід бути особливо уважними. Крім забобони, багато людей у віці не люблять замислюватися про час, оскільки це навіює думки про смерть.

Як правильно подарувати і прийняти в дар

Прикмета стосується всіх видів, не тільки наручних, але і підлогових і настінних. У минулому годинник не тільки не носили з собою, але і в будинку намагалися не тримати. Час дізнавалися з міським годинником на вежі, яку було видно здалеку.

На загальні свята

Прикмета свідчить, що дарувати годинник не можна, неважливо з якого приводу, будь то Різдво, день Святого Валентина або іменини. Хронометр в дар, згідно з повір’ям, принесе нещастя як дорослим, так і дітям.

Годинник — символ Нового року, тому здається, що піднести їх на це свято більш ніж доречно. У будь-якому випадку все залежить від того, кому дар призначений. Деякі люди можуть поставитися з побоюванням, але для кого-то гарні годинники стануть прекрасним подарунком у новорічну ніч.

На день народження, весілля, ювілей

Перш ніж вручити хронометр молодятам — важливо дізнатися їх думку про такий подарунок. Молоді люди зазвичай не забобонні, так що, можливо, стильні настінні годинники стануть практичним подарунком для новоявленої сім’ї.

День народження особливе свято, коли все крутиться навколо іменинника, і гості зазвичай заздалегідь знають, що потрібно подарувати. Ось тут, по безпосередньому бажанням відзначає, годинник цілком актуальні.

Як уникнути негативних наслідків

Якщо все ж принципово піднести в дар саме годинник, то важливо враховувати кілька моментів:

  • По-перше, як вже згадувалося, варто з’ясувати особисте ставлення людини до прикметам і забобонам.
  • По-друге, щоб уникнути непорозумінь, годинник можна представити як деталь інтер’єру, прикраса або календар з функцією годинника, тоді погана прикмета не пошириться на подарунок.

Якщо через незнання близька людина купив годинник тому, хто прикмету вірить, і хотів би уникнути негативного впливу, є ряд способів, що допомагають вирішити неприємну ситуацію.

Отримавши годинник від дорогої людини, щоб не розлучитися, згідно з повір’ям, натомість прийнято давати будь-яку річ або монетку. Тоді це вже не дар, а обмін або покупка, а значить і марновірство не має працювати.

Годинник у дар — не завжди погана прикмета. Виняток становить випадок, коли хронометр дарується партнеру по бізнесу. У діловому середовищі годинник — ознака статусу і відмінний аксесуар.

Народні прикмети не завжди однозначні, але багато люди в них вірять. Тому краще знати поширені забобони, щоб уникнути незручних ситуацій. Годинники можуть стати прекрасним подарунком, якщо врахувати нюанси і піднести презент правильно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради