Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Народні прикмети вказують на те, що не можна дарувати столові прилади. Правда, не все так однозначно. Потрібно враховувати вид посуду і привід для піднесення презенту. У певних ситуаціях такий подарунок буде цілком доречним.

54775927b78f877a58fd52da0390e6e8 Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Можна дарувати столові прилади

Виделки і ложки є в кожному будинку. Правда, підносити їх у подарунок допускається не завжди. Варто розібратися, що означає за прикметами столовий прилад і чому його дарувати не рекомендується.

Ложки

За прикметами дарувати ложку не можна. Інакше на винуватця торжества будуть навлечены численні нещастя. Правда, у будь-якого правила є винятки:

 • ексклюзивні екземпляри або оригінальні набори можна подарувати на Новий рік або 8 Березня;
 • золоті столові прилади доречно буде подарувати на весілля молодятам. У них буде щасливе сімейне життя, наповнене довірою і взаєморозумінням;
 • срібні прийнято вручати дітям на хрестини. За прикметами вони забезпечують малюкові безбідне життя і благополуччя;
 • можна дарувати ложки, виготовлені з дерева. Вони віщують подорож. Багато в чому при цьому маршрут залежить від зовнішнього вигляду подарованої ложки. Якщо на ньому хохломская розпис – очікується поїздка за кордон. Прості прилади обіцяють поїздку в село, але вона також виявиться вельми пізнавальної;
 • маленька ложечка – чудовий талісман, який захищає від бідності. Дарує при цьому варто сказати, що її треба постійно тримати в портмоне або гаманці.

310a491c62628ca6eda6dab055dc92b8 Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Вилки

За прикметами такий подарунок має негативне значення. Він здатний стати причиною конфліктів, розладу у стосунках. Якщо подарувати вилки молодятам або подружній парі на річницю весілля, їм загрожують постійні сварки і навіть розлучення.

До чого сниться козел з рогами ?: білий або чорний – сонник для жінок і чоловіків

Близьким друзям і родичам також не варто вибирати подібні подарунки. Внаслідок цього зв’язок з ними може бути втрачена назавжди. Крім того, на людину при цьому навлекаются біди і нещастя. Особливо в тому випадку, якщо вилки були подаровані на Новий рік. Протягом усіх дванадцяти місяців їм доведеться вирішувати численні проблеми.

Дозволяється дарувати посуд

Однозначної думки з приводу дарування посуду немає. Багато в чому значення прийме залежить від її різновиду й ряду інших деталей.

Гуртки

Чашка – дуже практичний подарунок, який неодмінно порадує будь-яку господарку.

Щоб подарована гуртка не виявилася причиною проблем, підноситься вона за певними правилами:

 • Не можна дарувати кухоль тільки одній людині з пари. Обов’язково слід підносити обом подружжю. Інакше самотня посуд призводить до розриву відносин.
 • Подарована хлопцем або дівчиною своїй другій половинці чашка – знак швидкого розставання. Потрібно набувати для себе таку ж кухоль.
 • Не рекомендується вручати самотній людині. Кружка розглядається як побажання назавжди залишитися без супутника життя.
 • Літнім людям не можна вибирати посуд темно-синього кольору. Вона за прикметами сприяє швидкому наближення смерті.

9a23bba37044c4abde8bf5b91cbe4349 Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Чайник

Багато в чому значення прийме залежить від того, з якого приводу і кому людина збирається дарувати чайник:

 • на весілля. Вкрай небажано. Обіцяє молодятам постійні сварки. Природно, що про благополучного сімейного життя в цьому випадку мови бути не може.
 • на Новий рік. Дарувати заварювальний чайник з оригінальним дизайном на це свято допускається сімейній парі. Він принесе в дім добробут. Також можна подарувати друзям. Чайник в цьому випадку обіцяє безліч нових приємних знайомств;
 • самотній людині. Якщо посуд ефектна, незабаром можливі любовні пригоди, але вони будуть скороминущі. Якщо ж чайник класичний, людина зустріне свою другу половинку.
Прикмета: знайти, втратити гудзик, значення кількості дірок

Сковороду

Судячи за народним повір’ями, підносити сковорідку можна. Головне, не дарувати її порожньою. У посуд обов’язково потрібно щось покласти. Інакше людині загрожують бідність, постійні думки про хліб насущний.

Каструлі

Вибираючи каструлі, слід ретельно їх оглянути. Неприпустимі подряпини, відколи й подряпини. Інакше життя одержувача такого дару стане істотно гірше. З’явиться безліч проблем, виникнуть конфлікти в сім’ї.

Тарілки

Дарувати тарілки за прикметами не заборонено. Головне, класти в них випічку, солодощі або фрукти. Тоді у домі буде достаток і благополуччя.

Враховується, на яке свято посуд подається:

 • на Новий рік. Одержувачу гарантовано безбідне існування;
 • на новосілля. Відмінним рішенням буде набір тарілок. У новій квартирі чи будинку буде достаток, його власники ніколи не дізнаються, що таке нужда;
 • 20-я річниця весілля. Рекомендується піднести порцеляновий сервіз. Відносини між подружжям при цьому стануть ще більш теплими.

Припустимо такий подарунок на день народження

Згідно з прикметами на день народження можна дарувати ложки та виделки. Вони призводять до сварок між дарувальником і одержувачем подарунка.

Ще один невдалий варіант – чайник. Він обіцяє імениннику отримання неприємної новини

1def8dda78cc464c12d20b17aa9223b6 Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Щодо іншого посуду суворої заборони немає:

 • тарілки. Вибір потрібно зупиняти на сувенірних варіантах. Вони принесуть в будинок фінансову стабільність і благополуччя;
 • чашки. Їх потрібно наповнити крупою або цукерками. У першому випадку буде забезпечено безбідне існування, а в другому – солодке життя;
 • каструля або сковорода. Подарунок не заборонений, але може образити іменинника. Тому сковорідки і каструлі вручають тільки якщо людина сама натякне, що не відмовився б від них.

Як оцінює подарунок етикет

Посуд – потрібний і бажаний для багатьох дар. Щоб чоловік був радий його отримання, враховується наступне:

 • для каструлі або чайника має знайтися місце на кухні. Інакше вони стануть для мешканців будинку непотрібним вантажем, що займає простір;
 • придбання того або іншого варіанта здійснюється з урахуванням рівня урочистості. Наприклад, недорогий чайник, піднесений молодятам, буде виглядати недоречно;
 • презентувати посуд треба з добрими думками, висловивши при цьому теплі побажання.
Слов'янський оберіг Молвинец: значення для чоловіків і жінок

Як обійти погані прикмети

Уникнути негативних змін при даруванні тарілок, ложок та іншого посуду досить просто. Потрібно лише дати за неї символічну плату. Всього 2-3 монети при цьому допоможуть запобігти передбачені в прикметах проблеми.

Посуд – відмінний подарунок. Наприклад, її прийнято вручати на новосілля й весілля. Нерідко чашки або тарілки несуть у будинок іменинника. Це доречний подарунок. Головне, підносити його за правилами.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!