Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Народні прикмети вказують на те, що не можна дарувати столові прилади. Правда, не все так однозначно. Потрібно враховувати вид посуду і привід для піднесення презенту. У певних ситуаціях такий подарунок буде цілком доречним.

54775927b78f877a58fd52da0390e6e8 Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Можна дарувати столові прилади

Виделки і ложки є в кожному будинку. Правда, підносити їх у подарунок допускається не завжди. Варто розібратися, що означає за прикметами столовий прилад і чому його дарувати не рекомендується.

Ложки

За прикметами дарувати ложку не можна. Інакше на винуватця торжества будуть навлечены численні нещастя. Правда, у будь-якого правила є винятки:

 • ексклюзивні екземпляри або оригінальні набори можна подарувати на Новий рік або 8 Березня;
 • золоті столові прилади доречно буде подарувати на весілля молодятам. У них буде щасливе сімейне життя, наповнене довірою і взаєморозумінням;
 • срібні прийнято вручати дітям на хрестини. За прикметами вони забезпечують малюкові безбідне життя і благополуччя;
 • можна дарувати ложки, виготовлені з дерева. Вони віщують подорож. Багато в чому при цьому маршрут залежить від зовнішнього вигляду подарованої ложки. Якщо на ньому хохломская розпис – очікується поїздка за кордон. Прості прилади обіцяють поїздку в село, але вона також виявиться вельми пізнавальної;
 • маленька ложечка – чудовий талісман, який захищає від бідності. Дарує при цьому варто сказати, що її треба постійно тримати в портмоне або гаманці.

310a491c62628ca6eda6dab055dc92b8 Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Вилки

За прикметами такий подарунок має негативне значення. Він здатний стати причиною конфліктів, розладу у стосунках. Якщо подарувати вилки молодятам або подружній парі на річницю весілля, їм загрожують постійні сварки і навіть розлучення.

Близьким друзям і родичам також не варто вибирати подібні подарунки. Внаслідок цього зв’язок з ними може бути втрачена назавжди. Крім того, на людину при цьому навлекаются біди і нещастя. Особливо в тому випадку, якщо вилки були подаровані на Новий рік. Протягом усіх дванадцяти місяців їм доведеться вирішувати численні проблеми.

Дозволяється дарувати посуд

Однозначної думки з приводу дарування посуду немає. Багато в чому значення прийме залежить від її різновиду й ряду інших деталей.

Гуртки

Чашка – дуже практичний подарунок, який неодмінно порадує будь-яку господарку.

Щоб подарована гуртка не виявилася причиною проблем, підноситься вона за певними правилами:

 • Не можна дарувати кухоль тільки одній людині з пари. Обов’язково слід підносити обом подружжю. Інакше самотня посуд призводить до розриву відносин.
 • Подарована хлопцем або дівчиною своїй другій половинці чашка – знак швидкого розставання. Потрібно набувати для себе таку ж кухоль.
 • Не рекомендується вручати самотній людині. Кружка розглядається як побажання назавжди залишитися без супутника життя.
 • Літнім людям не можна вибирати посуд темно-синього кольору. Вона за прикметами сприяє швидкому наближення смерті.

9a23bba37044c4abde8bf5b91cbe4349 Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Чайник

Багато в чому значення прийме залежить від того, з якого приводу і кому людина збирається дарувати чайник:

 • на весілля. Вкрай небажано. Обіцяє молодятам постійні сварки. Природно, що про благополучного сімейного життя в цьому випадку мови бути не може.
 • на Новий рік. Дарувати заварювальний чайник з оригінальним дизайном на це свято допускається сімейній парі. Він принесе в дім добробут. Також можна подарувати друзям. Чайник в цьому випадку обіцяє безліч нових приємних знайомств;
 • самотній людині. Якщо посуд ефектна, незабаром можливі любовні пригоди, але вони будуть скороминущі. Якщо ж чайник класичний, людина зустріне свою другу половинку.

Сковороду

Судячи за народним повір’ями, підносити сковорідку можна. Головне, не дарувати її порожньою. У посуд обов’язково потрібно щось покласти. Інакше людині загрожують бідність, постійні думки про хліб насущний.

Каструлі

Вибираючи каструлі, слід ретельно їх оглянути. Неприпустимі подряпини, відколи й подряпини. Інакше життя одержувача такого дару стане істотно гірше. З’явиться безліч проблем, виникнуть конфлікти в сім’ї.

Тарілки

Дарувати тарілки за прикметами не заборонено. Головне, класти в них випічку, солодощі або фрукти. Тоді у домі буде достаток і благополуччя.

Враховується, на яке свято посуд подається:

 • на Новий рік. Одержувачу гарантовано безбідне існування;
 • на новосілля. Відмінним рішенням буде набір тарілок. У новій квартирі чи будинку буде достаток, його власники ніколи не дізнаються, що таке нужда;
 • 20-я річниця весілля. Рекомендується піднести порцеляновий сервіз. Відносини між подружжям при цьому стануть ще більш теплими.

Припустимо такий подарунок на день народження

Згідно з прикметами на день народження можна дарувати ложки та виделки. Вони призводять до сварок між дарувальником і одержувачем подарунка.

Ще один невдалий варіант – чайник. Він обіцяє імениннику отримання неприємної новини

1def8dda78cc464c12d20b17aa9223b6 Можна дарувати вилки і ложки, чайник, інші столові прилади і посуд

Щодо іншого посуду суворої заборони немає:

 • тарілки. Вибір потрібно зупиняти на сувенірних варіантах. Вони принесуть в будинок фінансову стабільність і благополуччя;
 • чашки. Їх потрібно наповнити крупою або цукерками. У першому випадку буде забезпечено безбідне існування, а в другому – солодке життя;
 • каструля або сковорода. Подарунок не заборонений, але може образити іменинника. Тому сковорідки і каструлі вручають тільки якщо людина сама натякне, що не відмовився б від них.

Як оцінює подарунок етикет

Посуд – потрібний і бажаний для багатьох дар. Щоб чоловік був радий його отримання, враховується наступне:

 • для каструлі або чайника має знайтися місце на кухні. Інакше вони стануть для мешканців будинку непотрібним вантажем, що займає простір;
 • придбання того або іншого варіанта здійснюється з урахуванням рівня урочистості. Наприклад, недорогий чайник, піднесений молодятам, буде виглядати недоречно;
 • презентувати посуд треба з добрими думками, висловивши при цьому теплі побажання.

Як обійти погані прикмети

Уникнути негативних змін при даруванні тарілок, ложок та іншого посуду досить просто. Потрібно лише дати за неї символічну плату. Всього 2-3 монети при цьому допоможуть запобігти передбачені в прикметах проблеми.

Посуд – відмінний подарунок. Наприклад, її прийнято вручати на новосілля й весілля. Нерідко чашки або тарілки несуть у будинок іменинника. Це доречний подарунок. Головне, підносити його за правилами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради