До чого свербить язик з правого або лівого боку

Здавна народ вірив прикметами, а вже ті сигнали, що посилав людині який-небудь орган, і зовсім не залишався без уваги. Особливо уважно стежили за тими відчуттями, які відчував мову. Так, наприклад, якщо мова зачесався, то за всіма народними прикметами слід чекати неминучих змін. Ось тільки принесуть ці зміни радість чи біду з’ясовувалося, як і з якою саме сторони з’явився свербіж у цьому людському органі.

Свербить ліва сторона мови

Нічого хорошого це не обіцяє. Чекайте в будинок не зовсім приємних вам людей. Мало того що вони з’являться абсолютно не вчасно, так ще й спілкування не принесе радості. А ось часу буде витрачено багато. А ось господарям будинку доведеться, щоб мінімізувати неприємності, проявити до тих гостям такт і дипломатію. Та ще й намагатися зобразити радість, інакше сварки і інші домашні неприємності після таких гостей можуть затягнутися надовго. Але вже якщо є впевненість у міцності сімейних відносин, то можна і виставити таких гостей втришия.

a01285c9e4d086e4de9591cebd6dfcf0 До чого свербить язик з правого або лівого боку

Свербить права сторона

Просто чудово, швидше за все, отримайте запрошення на свято, де вам буде приділено особливу увагу. Можливо, це буде ваш свято, де ви займете ключову роль і будете говорити промову, яка справить незабутнє враження на оточуючих.

Можлива зустріч з новим впливовою людиною, який надасть вам неоціненну послугу, тому стежте за своїми словами, інакше можете все зіпсувати. Будьте акуратніше в бесідах з незнайомцями.

Свербить підстава

Ось це найнебезпечніше в прикметах з мовою. Якщо засвербіло основу мови, то неприємний розмову з близькими людьми просто неминучий. Навіть якщо ви відтягували його дуже довгий час, тепер уникнути його не вдасться. Будьте обережні у висловлюваннях, інакше відносини з рідними можуть бути зіпсовані назавжди. Тому постарайтеся в цій розмові бути як можна більш тактовним, заздалегідь продумати розмову, ретельно підбирати слова.

Свербить самий кінчик

Швидше за все, вам доведеться стати свідком того, як хтось пліткує про вашої персони. Але ці плітки не стануть критичними в житті. Це просто розмови заздрісників, особливої шкоди вони не принесуть. Але, якщо вже вам так важливо, що про вас говорять інші люди, просто зав’яжіть вузлик білої нитки і спалите його у вогні свічки. Або просто укол кінчик язика собі голкою.

7cf0ee9789f60d11a2ae856f3a59aa4c До чого свербить язик з правого або лівого боку

Свербить середина мови

А ось таке відчуття доводить, що ви й самі не проти поговорити когось із знайомих. Любов до пліток може привести вас до великої неприємності. Тому будьте обережні у своїх бажаннях поділитися з ким-небудь своїми емоціями та враженнями. Намагайтеся не обговорювати зі знайомими спільних друзів. Ваші слова, навіть сказані в позитивному контексті, можуть перекинутися зовсім іншим підтекстом. Тому краще взагалі уникати таких тем у розмові.

Прикусили язика

Якщо ви прикусили язика, то це свідчення того, що ви сказали багато зайвого — «прикуси мову». Є повір’я, що прикушенный мова свідчить про те, що хтось занадто багато говорить про вашу персону. Або ваша любов до перебільшень зіграла з вами злий жарт. Зупиніться у своїй брехні. Та й краще зовсім припинити навіть милу бесіду після прикусу мови, інакше вона переросте у велику сварку або великий скандал.

a70e792793411ed7ca7520abfb5efb53 До чого свербить язик з правого або лівого боку

Звичайно, віра в прикмети — особиста справа кожного, але найчастіше люди все ж звертають увагу на те, що відбувається з їх організмом. А вже останнім часом езотерика, різні вірування і зовсім увійшли в моду. Тому на будь-які прояви найчастіше звертають увагу.

Значення для чоловіків і жінок

Прикмети, пов’язані з сверблячкою мови, ще й розрізняються за статевою ознакою, бувають різними для чоловіків та жінок:

 • Так, якщо мова зачесався у панянки, яка не була заміжня, з лівого боку, то, швидше за все, заплановане заздалегідь побачення зірветься. Щось або хтось завадить цієї довгоочікуваної зустрічі.
 • Якщо у дівчини мова зазудел з правого боку, то спілкування з подругами і друзями у веселій компанії відбудеться. Причому спілкування обмежиться порожніми розмовами і клятвами.
 • Їли ж зачесався кінчик мови у заміжньої матрони – все. Можете сміливо розраховувати на великий скандал з чоловіком. Причому з’ясування стосунків буде дуже бурхливим.
 • Коли заміжня жінка відчуває свербіж біля самої основи, то, швидше за все, все закінчиться просто непотрібними розмовами з абсолютно непотрібними людьми, простими плітками.
 • У разі, коли свербить ліва сторона мови у заміжньої дами, то готуйтеся до зустрічі непроханих і нежданих гостей.
 • Коли зачесався мова у чоловіка, то це гарантує йому конфлікти на роботі. А вже якщо вискочив прищ, то підступи ворогів можуть довести даного суб’єкта і до великих неприємностей.

Свербіж мови по днях тижня

Мало того, що свербіж мови має різне значення для чоловіків і жінок, так є ще й особливі доповнення до цієї приймете по дням тижня, коли ця подія відбувається. Так:

 • у понеділок попереджає про те, що відбудеться зустріч з чоловіком, який буде мати величезний вплив на події у вашому житті;
 • у вівторок попереджає про непотрібних витратах грошей, фінансовій кризі;
 • у середу свербить до зустрічі зі старим приятелем;
 • у четвер попередить господаря про насувається хвороби, вимагає негайного візиту до лікаря;
 • по п’ятницях свербить до розголошення всяких прихованих намірів;
 • в суботу може зачухатись, попереджаючи про насуваються неприємності;
 • недільний ж почухування, навпаки, обіцяє приємні сюрпризи та подарунки.

d7dae00ad5e1685f6981fc8d9c3ede2a До чого свербить язик з правого або лівого боку

Обереги від неприємностей, пов’язаних з сверблячкою мови

Ну і, звичайно, якщо є погані прикмети, пов’язані з сверблячкою мови, то є і протидія цим предзнаменованиям.

Для того щоб позбутися від неприємностей, що обіцяють тим, у кого зачесався мову, можна спробувати:

 • зав’язування вузлика. Це проробляється, якщо вам обіцяють прикмети злісні пересуди і плітки про вас. Коли будете в’язати вузлик, уявляйте що це мова недоброзичливця. Після обов’язково спалите його в полум’я свічки
 • посипати собі кінчик язика сіллю, якщо він раптом зачесався в несприятливий момент
 • укол кінчика язика голкою теж добре допомагає замовкнути недоброзичливцям
 • мову можна злегка собі і прикусити, якщо вже так не терпиться почухати його з ким-небудь.

Завжди пам’ятайте, якщо відомі правильні тлумачення різних народних прикмет, то завжди можна знайти протидію, яка вбереже від неприємностей.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради