Порізати палець — прикмета для закоханих і не тільки, як позбутися від наслідків

Якщо на кухні сталася невелика травма, після надання першої допомоги майже кожен замислюється, до чого ця прикмета – порізати палець. Схильні до цього в основному жінки, так як вони приділяють більше часу ведення домашнього господарства. Буває, порізалися ножем, лезом або іншим гострим предметом, зупинилися і задумалися: до чого б це, адже здавалося, діяли обережно.

До чого порізати палець

Пальці рук, ніг і кінчики волосся є провідниками космічної енергії. Періодична стрижка волосся проводиться для зняття негативної енергетики з людини. Ненавмисно порізати собі палець віщує інше. Частіше можна порізатися ножем, причому постраждати може будь-який палець правої або лівої руки, незалежно від того, людина лівша чи правша.

bb606911227c4c25d2b6ec636f39832a Порізати палець — прикмета для закоханих і не тільки, як позбутися від наслідківЛегко запам’ятати, що з енергетичних потоків, ліва сторона — жіноча, а права — чоловіча енергетика. Призначені прикметою відносини будуть будуватися з одним або з іншим підлогою.

Глибина рани лезом, склом, ножем або ножицями також має значення для розшифровки передвістя. Безумовно, що поява рани фізично значить у пророцтві не дуже хороші вісті, а іноді болючі.

Якщо порізати палець правої руки — чекайте скандалу з чоловіком.

Ліва сторона як у чоловіків, так і у жінок, більш вразлива. Це не пов’язано з моторними здібностями переважаючою руки. Ліва сторона обох статей відображає співчуття, милосердя, гармонію — це позитивні слабкості.

Прикмета порізати палець ножем на лівій руці означає розлад або насторожене ставлення з жінками. Причому це стосується не тільки чоловіків, але і жінок: їх відносини можуть похитнутися у сім’ї (з дочкою, сестрою), так і з колегами. Значення, до чого порізати палець лівої руки при невеликій рані, вказує бути акуратніше в ділах, стосунках, оточенні.

Трактування по кожному пальцю

Розшифрувати передвістя можна не тільки по сторонах рук, але і з ран на певному пальці.

9b3e4b9f2d50b9941c33fe82c295327e Порізати палець — прикмета для закоханих і не тільки, як позбутися від наслідківЯкщо ви вирішили порізати палець навмисно, це виключається з прикмет. Передвістя Всесвіту може бути лише випадковістю.

При появі рани все увага приділяється їй. Прогноз обіцяє негайне участь у вирішенні проблеми. Тільки в чому вона полягає – підкаже пошкоджений палець.

Великий

Енергетика великого пальця відповідає за головні життєві сфери. Ліва сторона — за сім’ю і близьке оточення, права — за кар’єру і фінанси. Порізати великий палець лівої руки означає проблеми сім’ї, друзів. Можливо, це остання або єдина надія на вирішення ситуації, яка може зіграти далеко не на вашу користь.

d92e02c18a4c683c9389321e4d5412df Порізати палець — прикмета для закоханих і не тільки, як позбутися від наслідківПоріз великого пальця правої руки трактує фінансовий погіршення при недбалому відношенні до капіталу. Уважно укладайте угоди і робіть ставки, також перегляньте способи збереження грошових заощаджень.

Вказівний

Цей палець названий однойменно з вольовим актом влади. Порізати вказівний палець лівої руки пов’язано з прикметою розбіжності поглядів на вирішення проблем або спорів з держорганами. Не потрібно вступати в суперечки, варто вислухати позицію іншої сторони і прийти до згоди.

Порізати на правій руці означає негайно прийняти участь у розв’язанні конфліктної ситуації більш вузьким колом.

Середній

Він довше за всіх інших, а значить, ближче до «вхідної» та «вихідної» енергетиці.

dc20b4efa407d792b1bd1ca079b741b0 Порізати палець — прикмета для закоханих і не тільки, як позбутися від наслідківСтавлення до себе, навколишнього світу полягає в енергетиці середнього пальця.

Якщо трапилося порізати палець на правій стороні — чекай «ножа в спину» від близьких. Можливі зрада, зрада, відступ друга і партнера від спільно прийнятого рішення.

Прикмета порізати середній палець на лівій руці вимагає змінити ставлення до друзів і рідних. Не пропустіть можливість розслабитися в колі близьких людей.

Безіменний

Це носій кілець і перснів. Наповнений енергетикою прикраси, він пов’язаний з сім’єю і особистими відносинами, статусом, посадовим зростанням, репутацією.

Безіменний палець на правій руці, так і на лівій попереджає про похитнулися відносинах в родині, репутації на роботі. Ці сфери швидко зруйнувати і складно утримати. Пошкодження його як вісник назрілої проблеми: попереджений — озброєний.

Мізинець

За матеріальну сторону відповідає мізинець. Порізати його на лівій руці по прикметі застерігає про почуття дискомфорту, який пов’язаний з витратою накопичень. Поріз правого боку обіцяє незаплановані витрати, причому неминучі.

Поранити відразу два і більше пальців

Якщо незаміжня дівчина порізала палець і рана виявилася глибокою, прикмета трактує, що її шанувальник виявляє справжні почуття до неї. Причому чим сильніше рана, тим серйозніші наміри шанувальника.

a4db3f03c4ed51a08e3f322d06f1712e Порізати палець — прикмета для закоханих і не тільки, як позбутися від наслідківЯкщо поранили руку — значення по пальцях визначити неможливо.

Для обох статей порізатися ножем чи вістрям настільки необережно, що вдалося зачепити два і більше пальчиків, варто розшифровувати по тому, який постраждав найбільше.

Якщо пошкодження приблизно однакові, то потрібно розглядати сукупно.

Порізати руку

Молода незаміжня жінка може переживати тільки про біль, якщо їй сталося порізати долоню. Прикмета їй принесе гарні новини про судженого.

В інших випадках рана не має добрих вістей. Поріз правої руки означає сварку у вузькому колі людей, для жінок — в основному з чоловіками з сімейного кола. Пошкодження лівої руки пророкує хворобу друга або родича, закликає до необхідності вашої участі.

Захист від негативного впливу

Порізи – це хворобливі і відкриті до зараження каліцтва. Такі рани необхідно обробити відповідно до медичних рекомендацій. При необхідності — звернутися за лікарською допомогою. Чистота матеріалів і правильне їх закріплення — запорука швидкого загоєння. І лише після цього можна розпізнавати попередження Всесвіту по рані.

79b6fa7141b6e6053be3c0921595d614 Порізати палець — прикмета для закоханих і не тільки, як позбутися від наслідківПозитивно налаштовані думки і подальша обережність з гострими предметами допоможуть уникнути поганих прикмет.

За релігійним поняттям срібло очищає не лише воду. Воно має бактерицидну властивість для ушкоджень, звільняє від поганих думок. Можна надіти срібне кільце на пошкоджений перст або затиснути в пораненій долоні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради