Еволюція для вашої теплиці. Опис розовоплодного біф-томату і поради по агротехніці

Всім шанувальникам рожевих м’ясистих помідорів варто звернути свою увагу на гібрид Еволюція від агрофірми «Партнер». Гармонійний смак, висока врожайність і привабливість важких плодів не залишать вас байдужими. Детальний опис гібридної культури допоможе розібратися в техніці вирощування і переваги перед іншими сортами.

ehvolyuciya dlya vashejj teplicy opisanie rozovoplodnogo bif tomata i sovety po agrotekhnike32 Еволюція для вашої теплиці. Опис розовоплодного біф томату і поради по агротехніці

Опис і оглядова характеристика

Рослина високоросла, з відсутньою точкою зростання, завдяки чому томат Еволюція є ідеальним кандидатом для вирощування в теплиці. По термінах дозрівання культура потрапляє в среднераннюю категорію. Це означає, що якщо висадити 65-ти денну розсаду, то зняти пробу з першого врожаю можна буде на 40-45 день.

За вегетаційний період рослина встигає сформувати 5-7 плодів, на кожному з яких дозріває на 5-7 великих (до 400 г) насичено-рожевих томатів. Плоди, в більшості своїй, округло сплощені, однак частина з них з витягнутим носиком, що є рідкістю для великоплідних помідорів. Цей «носик» надає томатам серцеподібну форму, додаючи їм привабливості та покращують товарний вигляд (представлено на фото).

Перша кисть бере свій початок над 7-8 листом. Наступні, враховуючи короткі міжвузля, розташовуються часто.

Увага! Не покладайтеся на товщину і міць стебел, обов’язково подвязывайте плодові кисті, інакше загальна маса томатів призведе до неминучого згинання кистей, тим самим перекриваючи доступ поживних речовин.

Плоди дозрівають і наливаються кольором рівномірно, зеленої плями у плодоніжки немає. Шкірочка щільна, рятує томати від розтріскування. На розрізі помідори сповна виправдовує свою приставку «біф» — дуже м’ясисті, бифштексные, цукристі. Камер багато, однак розміри їх скромні. Смакові характеристики на висоті, але томат здасться пріснуватим любителям традиційної помідорної кислинки.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Характеристики плода
Середньо-ранній,

105-110 днів

Индетерми-нантный,

170-200 см

Універсальний Для захищеного грунту 250-400 20 кг Рожевий. Округлосердцевидная форма.

Ребристість слабка

Про переваги та недоліки

З вищесказаного стає ясно, що томат Еволюція великий, смачний і красивий. Однак це не всі його гідності.

 • У гібрида завидна врожайність – з 1 кв. м. можна отримати до 20 кг томатів.
 • Щільність шкірки не тільки перешкоджає розтріскуванню при визрівання, але і робить томат придатним до транспортування, що досить рідко зустрічається в сімействі великоплідних помідорів.
 • Томати добре зберігаються і дозариваются.
 • Плодоносить до самого закінчення городнього сезону.
 • Культура чинить опір більшості томатних хвороб.
 • Мінуси теж є:

  • насіння з власноруч вирощених томатів непридатні для висадки на наступний сезон, т. к. гібриди безплідні;
  • не уникнути формування куща з видаленням пасинків;
  • враховуючи розміри томатів, для маринування та соління в цілісному вигляді вони непридатні (лише самі дрібні з них протиснутися через горловину банок);
  • не підходить для культивування на відкритих грядках.

  Особливості агротехніки і відгуки помидороводов

  Щоб зовнішній вигляд і характеристика томатів в цілому не розчарували, слід дотримуватися рекомендацій від селекціонерів гібрида:

  • щільність посадки на 1 кв. м. не повинна перевищувати 3-4 сіянців;
  • формувати рослина в 1 або 2 стебла;
  • по досягненню томатом відмітки 2 м, слід обмежити зростання шляхом прищипування верхівки.

  ehvolyuciya dlya vashejj teplicy opisanie rozovoplodnogo bif tomata i sovety po agrotekhnike33 Еволюція для вашої теплиці. Опис розовоплодного біф томату і поради по агротехніці

  Про те, яких результатів досягли на своїх садових ділянках досвідчені городники, повідають відгуки.

  Олена з Нижнього Новгорода пише: «Теплиця у мене не дуже висока, тому формувала томат в 2 ствола. З 4-х кущів отримала близько 18 кг. Смак, як для салатів, чудовий. В інших стравах не використовувала, всі помідори свіжими з’їли».

  Ірина з Орловської області нарікає: «Побачити урожай я змогла лише на другий сезон. У перший рік ні на одному з 3-х кущів не було плодових кистей – одна бадилля під дах теплиці. Вперто посадила два куща Еволюції на наступний рік. І, о диво! Один кущ ломився від прекрасних, крупних помідорів, а другий, як і раніше порожній. І якщо після першої невдачі я грішила на погоду, то на цей раз підозрюю неякісне насіння».

  Ніна з Липецької області захоплюється: «Мене дуже порадували ці помидорища! Красиві і сладющие! Хвалилася перед усіма сусідами. Обов’язково буду їх вирощувати ще».

  Описова частина підійшла до свого завершення. Для повноти картини рекомендуємо подивитися тематичне відео від безпосереднього виробника насіння.

  Еволюція F1: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради