Еволюція для вашої теплиці. Опис розовоплодного біф-томату і поради по агротехніці

Всім шанувальникам рожевих м’ясистих помідорів варто звернути свою увагу на гібрид Еволюція від агрофірми «Партнер». Гармонійний смак, висока врожайність і привабливість важких плодів не залишать вас байдужими. Детальний опис гібридної культури допоможе розібратися в техніці вирощування і переваги перед іншими сортами.

ehvolyuciya dlya vashejj teplicy opisanie rozovoplodnogo bif tomata i sovety po agrotekhnike32 Еволюція для вашої теплиці. Опис розовоплодного біф томату і поради по агротехніці

Опис і оглядова характеристика

Рослина високоросла, з відсутньою точкою зростання, завдяки чому томат Еволюція є ідеальним кандидатом для вирощування в теплиці. По термінах дозрівання культура потрапляє в среднераннюю категорію. Це означає, що якщо висадити 65-ти денну розсаду, то зняти пробу з першого врожаю можна буде на 40-45 день.

За вегетаційний період рослина встигає сформувати 5-7 плодів, на кожному з яких дозріває на 5-7 великих (до 400 г) насичено-рожевих томатів. Плоди, в більшості своїй, округло сплощені, однак частина з них з витягнутим носиком, що є рідкістю для великоплідних помідорів. Цей «носик» надає томатам серцеподібну форму, додаючи їм привабливості та покращують товарний вигляд (представлено на фото).

Перша кисть бере свій початок над 7-8 листом. Наступні, враховуючи короткі міжвузля, розташовуються часто.

Увага! Не покладайтеся на товщину і міць стебел, обов’язково подвязывайте плодові кисті, інакше загальна маса томатів призведе до неминучого згинання кистей, тим самим перекриваючи доступ поживних речовин.

Плоди дозрівають і наливаються кольором рівномірно, зеленої плями у плодоніжки немає. Шкірочка щільна, рятує томати від розтріскування. На розрізі помідори сповна виправдовує свою приставку «біф» — дуже м’ясисті, бифштексные, цукристі. Камер багато, однак розміри їх скромні. Смакові характеристики на висоті, але томат здасться пріснуватим любителям традиційної помідорної кислинки.

Великодній кролик своїми руками — майстер-класи та ідеї, як зробити кролика на Великдень 2020
По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Характеристики плода
Середньо-ранній,

105-110 днів

Индетерми-нантный,

170-200 см

УніверсальнийДля захищеного грунту250-40020 кгРожевий. Округлосердцевидная форма.

Ребристість слабка

Про переваги та недоліки

З вищесказаного стає ясно, що томат Еволюція великий, смачний і красивий. Однак це не всі його гідності.

 • У гібрида завидна врожайність – з 1 кв. м. можна отримати до 20 кг томатів.
 • Щільність шкірки не тільки перешкоджає розтріскуванню при визрівання, але і робить томат придатним до транспортування, що досить рідко зустрічається в сімействі великоплідних помідорів.
 • Томати добре зберігаються і дозариваются.
 • Плодоносить до самого закінчення городнього сезону.
 • Культура чинить опір більшості томатних хвороб.
 • Мінуси теж є:

  • насіння з власноруч вирощених томатів непридатні для висадки на наступний сезон, т. к. гібриди безплідні;
  • не уникнути формування куща з видаленням пасинків;
  • враховуючи розміри томатів, для маринування та соління в цілісному вигляді вони непридатні (лише самі дрібні з них протиснутися через горловину банок);
  • не підходить для культивування на відкритих грядках.

  Особливості агротехніки і відгуки помидороводов

  Щоб зовнішній вигляд і характеристика томатів в цілому не розчарували, слід дотримуватися рекомендацій від селекціонерів гібрида:

  • щільність посадки на 1 кв. м. не повинна перевищувати 3-4 сіянців;
  • формувати рослина в 1 або 2 стебла;
  • по досягненню томатом відмітки 2 м, слід обмежити зростання шляхом прищипування верхівки.

  ehvolyuciya dlya vashejj teplicy opisanie rozovoplodnogo bif tomata i sovety po agrotekhnike33 Еволюція для вашої теплиці. Опис розовоплодного біф томату і поради по агротехніці

  Про те, яких результатів досягли на своїх садових ділянках досвідчені городники, повідають відгуки.

  Олена з Нижнього Новгорода пише: «Теплиця у мене не дуже висока, тому формувала томат в 2 ствола. З 4-х кущів отримала близько 18 кг. Смак, як для салатів, чудовий. В інших стравах не використовувала, всі помідори свіжими з’їли».

  Ірина з Орловської області нарікає: «Побачити урожай я змогла лише на другий сезон. У перший рік ні на одному з 3-х кущів не було плодових кистей – одна бадилля під дах теплиці. Вперто посадила два куща Еволюції на наступний рік. І, о диво! Один кущ ломився від прекрасних, крупних помідорів, а другий, як і раніше порожній. І якщо після першої невдачі я грішила на погоду, то на цей раз підозрюю неякісне насіння».

  Ніна з Липецької області захоплюється: «Мене дуже порадували ці помидорища! Красиві і сладющие! Хвалилася перед усіма сусідами. Обов’язково буду їх вирощувати ще».

  Описова частина підійшла до свого завершення. Для повноти картини рекомендуємо подивитися тематичне відео від безпосереднього виробника насіння.

  Еволюція F1: відео

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради
  Залишити відповідь

  ×
  Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
  Спасибі, я вже з Вами!