Прикмета потрапити під дощ: їхати, подорожувати

primeta popast pod dozhd uezzhat puteshestvovat be6636f Прикмета потрапити під дощ: їхати, подорожувати

Наші предки не вміли з точністю передбачати капризи погоди, зате вони відрізнялися дивовижною для нас здатністю помічати явища, які сучасна людина найчастіше схильний називати випадковістю. Однак людям, наділеним філософським складом розуму, відомо, що випадковостей у цьому світі не буває: всі події безпосередньо залежать один від одного, потрібно тільки вміти помічати ці причинно-наслідкові зв'язки. Саме вивчення повторюваних закономірностей і призвело до появи народних прикмет.

Дощ в дорогу – прикмета найчастіше сприятлива, незважаючи на те, що негода може доставити мандрівникові певні незручності.

Їхати, подорожувати або повертатися під дощем: тлумачення прикмети

primeta popast pod dozhd uezzhat puteshestvovat 2018e7f Прикмета потрапити під дощ: їхати, подорожувати

Як правило, прикмети охоплюють нетипові випадки. Наприклад, немає сенсу міркувати, що означає прикмета «прищик на лобі», якщо вам точно відомо, що виникла висип – це алергічна реакція. Так і зі стихіями: в розрахунок приймаються тільки старанність, яких не можна було очікувати, з огляду на поточні обставини. Можна три осінніх місяці прогуляти без парасольки і ні разу не промочити ніг, а потім за хвилину вимкнути до нитки, не дивлячись на практично безхмарне небо. Або потрапити під зливу в день власного весілля.

Для того, щоб отримати точне пояснення прикмети, потрібно звернути увагу на кілька важливих аспектів: характер опадів, що ви робили, коли хлинув дощ і навіть день тижня, на який довелося цю подію.

Прикмета «дощ в дорогу»: до чого мрячить або ллє як з відра

Їхати з дому під проливними струменями дощу – добрий знак, тому відкладати поїздку через примхи природи було б неправильно. Наші предки вважали, що небесні води – це благословення, надіслане богами. Вищі сили розчищають подорожньому дорогу, наділяють людини силою і оберігають від неприємностей. Сильний, але короткий злива – це найсприятливіший знак небес.

Погано, якщо в середині шляху вас застала буря з грозою і поривами вітру. Це попередження, що заплановані справи можуть піти шкереберть, завдяки діям інших людей, про яких ви поки не знаєте і не можете прийняти відповідних заходів. Усі виниклі проблеми доведеться вирішувати безпосередньо в пункті прибуття.

Якщо опади застигли мандрівника, що повертається додому, це привід для радості. Не варто сердитися на природу: вона повідомляє вам, що вдома все благополучно, а залишок шляху ви зробите без затримок і неприємних пригод.

Трактування прикмети за характером опадів

Легкий грибний дощик вважається найкращим знаком вищих сил, який повідомляє, що настають сприятливі зміни. Дощові краплі, сяючі в променях сонця, означають, що всі ваші плани незабаром збудуться.

Сильна злива уособлює собою справжній дар Всесвіту: промокнув під пружними струменями, можете не сумніватися – ви отримаєте більше, ніж могли уявити в найсміливіших мріях. Чому? Хто знає, може бути, світобудову вирішило, що ви заслуговуєте заохочення за свої добрі вчинки.

Прикмета «потрапити під дощ з градом» віщує хороші перспективи. Якщо негода застала вас під час тривалої поїздки, значить, всі заплановані завдання будуть успішно вирішені, будь то відпочинок або сімейні справи. Якщо ж ви просто прямували, скажімо, на роботу, можете сміливо розраховувати на заохочення керівництва. Словом, будь-який шлях, зазначений дощем з градом, таїть приємний сюрприз на фініші.

Розшифровка прикмети по днях тижня

primeta popast pod dozhd uezzhat puteshestvovat b58a65f Прикмета потрапити під дощ: їхати, подорожувати

Життя наших предків була більш упорядкованим і розміреним ніж зараз. Кожен день року був наповнений особливим змістом: наприклад, нікому б не спало на думку працювати по неділях, а також сіяти, ткати полотно, ремонтувати хату в позаурочний час. Тому має важливе значення, в який день тижня вас промочив дощик:

  1. Похмурий понеділок попереджає подорожніх про труднощі, які виникнуть по дорозі. Якщо обставини дозволяють, поїздку краще відкласти на кілька днів. якщо ж перенести виїзд неможливо, в дорозі слід бути обережними і уважність.
  2. Вівторок вважається вдалим днем для подорожей. Якщо ж у цей день ви промокли під дощем, значить, небо обіцяє вам набагато більший успіх, ніж можна було розраховувати.
  3. Дощова погода не повинна затьмарювати настрій, якщо негода випало на середу. Цей день особливо сприятливий для переїзду, а й будь-яка інша поїздка, запланована на середу, буде сприятливою.
  4. Щочетверга прикмета «йде дощ» трактується з урахуванням інтенсивності дощу. Так, грибний дощик або хороший злива забезпечать спокійне дорогу, а ось грозові хмари – це вірний знак, що сподіватися на удачу в дорозі не варто.
  5. Незважаючи на те, що дощ вважається в цілому сприятливою прикметою, по п'ятницях тривалих поїздок краще не планувати, навіть якщо небо обкладене дощовими хмарами.
  6. Субота настільки сприятлива для всіляких пересувань, що навіть гроза здатна хіба що трохи зіпсувати настрій, але доставити серйозні неприємності не в силах.
  7. Неділя – не найкращий день для форсування подій, він призначений для відпочинку, молитви, підведення підсумків. По неділях прикмети, пов'язані з дощем, втрачають свої сприятливі значення.

Наші предки недарма століттями спостерігали за погодою, помічаючи різноманітні знаки природи. Результати цих спостережень дійшли до нас у вигляді прикмет і забобонів, на які сьогодні мало хто звертає увагу, а дарма. Шанобливе ставлення до предзнаменованиям вищих сил допомагає спіймати удачу за хвіст і домогтися успіху навіть у самому безнадійному справі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради