Чихалка на понеділок по часу – Народні прикмети пояснять до чого це

Якщо вам довелося чхнути, подивіться на годинник, потім знайдіть значення події в таблиці (чихалке). Знаковими вважаються тільки чхання здорової людини. Якщо чхання відбувається з-за простуди або алергії, воно нічого не віщує. Зате значення безпричинних пчихів визначаться залежно від дня тижня, часу, обставин і кількості пчихів.

947d49e132e6fe3b4e3a7eae55c3498e Чихалка на понеділок по часу  Народні прикмети пояснять до чого це

Ворожіння чихалка понеділок виділяє, як день отримання любовних зізнань, побачень, з’ясування відносин. Якщо уважно поставитися до рекомендацій народної мудрості, можна уникнути сварок, позитивно вплинути на долю.

Значення понеділка

Перший день тижня невипадково вважається важким днем. У понеділок більшість людей розсіяні, повільні, стривожені. Одні не встигли виспатися, інших лякає необхідність діяти, приймати рішення, спілкуватися з небажаними людьми.

Емоції у цей день часто не піддаються ніяким поясненням. Потрібно проявляти обережність в операціях з матеріальними цінностями чи грошима. Не дарма є негласний закон: понеділок – не «базарний» день (не приносить успіху ні покупців, ні продавців).

Зате в понеділок добре виходить виконання рутинної роботи і повсякденних справ. Російська чихалка на понеділок в основному віщує радісні події. Так що, чхайте на здоров’я (тільки не навмисне).

На думку Даля, якщо чхнув в понеділок – готуйся до отримання гарного прибутку протягом тижня. В Європі ж чхання в перший день тижня – ознака серйозних труднощів, неприємних подій, проблем зі здоров’ям.

Інші тлумачення:

 • Чхнути в понеділок натщесерце – ознака отримання подарунка чи матеріальної винагороди.
 • Чих ввечері – знак швидкої далекої дороги.
 • Нічний чхання – до хвороби.

Як тлумачити чхання по часу

Якщо вам доводиться чхати в понеділок, орієнтуйтеся по часу доби і по годинах. Якщо вам не сподобаються передбачення чихалки, відженіть від себе погані думки – ваша доля у ваших руках.

Вночі

У темний час доби людям рідше доводиться чхнути, ніж вдень. Тим більше вони не намагаються зафіксувати час пчиху. Під час міцного сну ніхто й не відчує, що довелося чхнути. Якщо ж ви чуйно спите, зверніть увагу на цей факт, а вранці подивіться значення чихалки по часу на понеділок – результат може вийти дуже цікавий. Подумайте, адже чхнути уві сні доводиться явно неспроста. Більшість передбачень попереджають про сварки, про необхідність вибору, а інші – пророкують любовні пригоди.

 • 00.00–01.00 – «Заспокійливий чих», який характеризує вас, як особу вельми привабливу, розумну, цікаву особистість. Понеділок може стати для вас «зоряною годиною». Постарайтеся гарненько виспатися, щоб не упустити свій шанс підкорити оточуючих, гідно прийняти заслужені компліменти (про шикарному зовнішньому вигляді або хорошому вчинку).
 • 01.00–02.00 – Чхнути в понеділок серед ночі – попередження про отримання листа. Причому звістка прийде не в електронному вигляді, а саме у вигляді поштового відправлення (конверта або листівки, повідомлення). У посланні будуть важливі новини, які вплинуть на ваше подальше життя. Але якщо повідомлення виявиться поганим, намагайтеся не зациклюватися на цьому неприємності. Швидше за все, день буде вдалим.
 • 02.00–03.00 – Якщо ви запам’ятайте, що довелося чхнути в цей момент, готуйтеся отримувати компліменти прямо з ранку і протягом усього понеділка. Зберегти приємні спогади про похвалу від знайомих, щоб в радісному настрої провести весь тиждень.
 • 03.00–04.00 – Чхнути в цей ранній час – отримати попередження про підступний вчинок несимпатичних вам людини. Будьте пильні і обережні. Але вислухайте ворога. Можливо, його повідомлення допоможе вам в майбутньому. Якщо вдасться скористатися отриманою інформацією, це призведе до позитивних змін у житті.
 • 04.00–05.00 – Чихалка підштовхує до рішучих дій. Годі сумніватися! Ваша недовірливість може зламати всі плани. Не думайте про погане, не перебирайте в пам’яті негативний досвід і події, не діліться ні з ким сумнівами – все це притягує нові невдачі. Проявіть обережність з новими знайомими – це не ті люди, які вам потрібні в житті. У другій половині понеділка є шанс отримати хороші новини щодо хвилюючого вас питання.
 • 05.00–06.00 – Чхнути ближче до ранку понеділка – попередження: можливо, незабаром вам не вдасться зберегти чужу таємницю. Тому протягом всього дня не діліться ні з ким планами, не розмовляйте про секрети (тим більше чужих). Можливо, вас будуть провокувати на відверту розмову, а ви тримайте себе в руках, не вступайте в суперечку. Так, вам вдасться уникнути проблем у майбутньому.
 • 06.00–07.00 – Чихалка сигналізує: скоро вам доведеться зробити доленосне дію (подарунок, поїздка, висловлювання). Але найчастіше, чхнути в цей ранковий годину понеділка – нічого не означає, поганого не віщує – це напевно. Займіться собою, сходіть в салон краси, похід по магазинах теж принесе масу задоволення.

Вранці

Народні прикмети про чхання у понеділок пророкують за часом пчиху поява гостей або отримання любовного освідчення, радять, як вчинити.

 • 07.00–08.00 – Чихалка пророкує візит нежданого гостя. Ця людина викликає у вас симпатію. Постарайтеся взяти його «на вищому рівні», підкорити своєю хазяйновитістю, вишуканими ласощами, привабливим зовнішнім виглядом. Развлеките гостя цікавою бесідою. Не виключено, що він зізнається в своїх любовних почуттях до вас. Не відкидайте пропозицію про зустрічі з улюбленим людиною, попросіть час на роздуми.
 • 08.00–09.00 – У вас є таємний залицяльник. Він часто мріє про кохання і стосунки, але ви мало спілкуєтеся. Підказка: у нього світле волосся. Проаналізуйте своє оточення – можливо, любов всього вашого життя крутиться десь поблизу. Визначивши кандидата на руку і серце, зверніться до свого внутрішнього голосу – чи цікавий вам ця людина. Якщо з вашого боку теж є симпатія, дійте без зволікання. Заведіть невимушена розмова з передбачуваним шанувальником, пустіть в хід всю свою чарівність. Далі все вийде само собою, довіртеся силі свого магнетизму і жіночого шарму.
 • 09.00–10.00 – Чихалка попереджає: належить дізнатися неприємну річ про близьку людину (улюбленому, родича або друга). Він перебуває у важкому душевному стані, потребує підтримки. Не кидайте його наодинці з проблемами. Він змушений поділитися з вами, тому що вже не може спати ночами. Якщо в цей день ви опинитеся черствою і байдужою, потім дуже довго будете шкодувати про це.
 • 10.00–11.00 – Якщо довелося чхнути в цей годину – чекайте швидкого визнання в любові, запаморочливих відносин. Не чиніть опору прекрасним почуттям, але зберігайте холодний розум, щоб не стати безпорадною. У цілому прогноз на любовному фронті дуже сприятливий. Якщо ви заміжня дама, дружина готує вам романтичний сюрприз, прийміть його з вдячністю. Вільній жінці не варто відмовлятися від захоплюючого рандеву з приємною людиною. Якщо ви не отримаєте любовного визнання – це означає, що шанувальник просто хвилюється. Допоможіть йому – зробіть перший крок.
 • 11.00–12.00 – Чхання у цей час говорить про те, що ваші почуття взаємні. «Предмет вашої пристрасті» теж думає про вас, хоч і рідше, ніж ви про нього. Сьогодні все таємне проясниться. Ви отримаєте визнання в любові. Чихалка нічого не говорить з приводу того, чи буде воно очікуваним чи ні, і не дає рекомендацій, якої дати відповідь.

28d47edea8c49868b041c531d2616ef4 Чихалка на понеділок по часу  Народні прикмети пояснять до чого це

Вдень

Якщо дівчина чхнула в денний час понеділка, її чекає непросте рішення.

 • 12.00–13.00 – Цей понеділок подарує вам романтичне побачення (зустріч на березі річки, або вечеря при свічках). У будь-якому випадку, проведені наодинці з коханою хвилини ви не забудете ніколи. У вас ще є час добре підготуватися до побачення. Якщо вам вдасться продемонструвати свої принади, зберігаючи при цьому природність, закоханість партнера може перерости в більш серйозні почуття.
 • 13.00–14.00 – Якщо довелося чхнути на цьому часовому інтервалі понеділка, це віщує кілька годин смутку про коханого. Обранець не надає вам належної уваги – це не дає спокою душі. Але недостатні залицяння не кажуть про байдужість коханої. У нього просто не вистачає часу, є невеликі проблеми. Зберігайте спокій, підтримайте хлопця. Скоро все налагодиться, або ви самі зрозумієте, що обрали не ту людину.
 • 14.00–15.00 – Чхнути в цей годину – буквально «накликати» суперницю. Якась особа претендує на вашого коханого. Навіть якщо ви здогадуєтесь, хто вона, не варто влаштовувати скандал. Краще підготуйтеся до побачення. Ваш коханий жадає зустрічі, яка повинна відбутися за його ініціативою. Не форсуйте події, щоб підігріти інтерес кавалера.
 • 15.00–16.00 – Чих в цей момент підтверджує, що понеділок – важкий день. Вас підстерігає зрада або повний розрив відносин з коханою. Не варто впадати у відчай. Ви все подолаєте, не піддавшись паніці й зневірі. Можна попросити близьких людей про допомогу.
 • 16.00–17.00 – Чхнути в цей час – отримати сигнал про майбутню провокації конфлікту. Що б не сталося, не підтримуйте скандаліста. Побережіть нерви, проявіть холоднокровність.
 • 17.00–18.00 – Чихалка рекомендує сьогодні лягти спати раніше, а перед сном поміркувати на хвилюючі теми. У цю ніч з понеділка на вівторок) ви побачите сон, якому судилося збутися. Швидше за все, вам присниться коханий чоловік, з яким ви давно не бачилися. Сон буде дуже натуральним: ви будете чути лагідні слова, відчувати бажані дотику – буде важко зрозуміти, що це – не дійсність. Не хвилюйтеся, скоро це все станеться і в реальності. Про хороше сновидінні нікому не розповідайте. Якщо сон вас не порадує, змийте неприємні відчуття під ранковим душем.

Ввечері

Правдива вечірня чихалка в основному пророкує отримання зізнань у коханні.

 • 18.00–19.00 – В цей час припадає чхнути того, хто повинен провести сьогоднішній вечір вдома в колі близьких людей. Прислухайтеся до рекомендації чихалки і насолоджуйтеся суспільством членів своєї сім’ї (повечеряйте разом, подивіться улюблені фільми, згадайте про щасливих моментах).
 • 19.00–20.00 – Отримано попередження про непростому розмові з коханим. Не відвідуйте сьогодні галасливих компаній, відмовтеся від походу на вечірку, побудьте наодинці з собою. Вас дратує нерозуміння партнера до такої міри, що ви готові розірвати стосунки. Відмовтеся від спонтанного вчинку. У такій ситуації тільки час може все розставити по своїх місцях.
 • 20.00–21.00 – Чхнути в цей час можна лише у двох випадках: або перед довгоочікуваним приємним спілкуванням, або перед отриманням визнання в любові. Причому друге буде зроблено в оригінальній кумедній формі. Чоловік, колишній іншому, настільки зачарує, що ви забудете про всі життєві проблеми і інших негараздах. Він стане для вас «кам’яною стіною», ви не захочете з ним розлучитися. Як мінімум, ви проведете вечір чудово.
 • 21.00–22.00 – Чихалка попереджає про існування таємного шанувальника, який не наважується відкрити свої почуття. Якщо ви здогадуєтесь, про кого йде мова, допоможіть йому, проявіть ініціативу (але тільки у випадку взаємного інтересу). Якщо вам подобаються хлопці сміливіше, не витрачайте час на невдалого кандидата. Якщо він зараз боязкий і нерішучий, то, найімовірніше, таким і залишиться.
 • 22.00–23.00 – Якщо вам довелося чхнути в цей момент понеділка, загадайте бажання – воно обов’язково збудеться. Інша версія пчиху – ви повинні отримати презент від коханого. Швидше за все, ви отримаєте те, про що довго мріяли. Не звертайте уваги на якість подарунку – головне, що він обраний і піднесений з душею.
 • 23.00–00.00 – Чхнути ближче до опівночі понеділка – ознака приходу гостей (гостя). Він давно намагався проникнути у ваш будинок. Тепер настав слушний момент. Вистачить відкладати, прийміть кавалера. У нього серйозні наміри. Він не шукає розваги з вами на один вечір, не дозволить собі нічого зайвого. Чоловік думає про вас, як майбутній дружині. Як мінімум, ви добре проведете час, і зможете про це довго згадувати.

7b934367954027cf7119365a9131da43 Чихалка на понеділок по часу  Народні прикмети пояснять до чого це

Якщо чхнути кілька разів поспіль

Іноді безтурботні люди кажуть, що їм «все – чхати». Вони навіть не замиваються про те, що нещодавно чиханию надавали величезне значення, пророкували майбутнє. Причому для токування ознаки має значення: час, обставини і кількість пчихів.

Виявляється, не тільки час і обставини чхання мають значення для передбачення. Народна чихалка в понеділок і будь-який інший день підкреслює важливість кількості пчихів поспіль.

Значення чхання залежно від обставини:

 • Під час їжі – передвіщає виникнення нових приятельських стосунків.
 • В бані – передбачає отримання матеріальної вигоди.
 • Під час хвороби – обіцяє швидке одужання.
 • На виході з будинку – пророкує, яким буде шлях, як пройде день. Непарна кількостей пчихів – погане знамення, парне – хороша прикмета.
 • У порту на борту корабля – віщує невдале плавання.
 • Є досить поширена прикмета: якщо людина чхнув – значить, його хтось згадує. Зрозуміти, погано чи добре говорять про чихнувшем, можна за кількістю пчихів:

  • 1 — добре відгукуються про вас.
  • 2 — засуджують.
  • 3 — говорять зневажливо.

  Є й інші цікаві значення.

  Один раз

  Крім гарних розмов про чихнувшем, одноразове чхання перед виходом на вулицю віщує невдалу дорогу, потрібно проявляти обережність.

  Якщо один раз довелося чхнути юнакові або дівчині, індивідуум може сподіватися на бажаний поцілунок.

  Два рази

  Цій події кілька пояснень:

  • Вас лають, не підбираючи слів, за поганий вчинок чи прикру помилку.
  • Друзі або товариші по службі пліткують за вашою спиною.
  • Передвістя знайомства, у якого є перспектива розвинутися в запаморочливий роман з продовженням.

  Якщо комусь пощастило чхнути двічі на виході з дому, це віщує спокійний день: особливих радощів чекати не доводиться, але і прикрощів не буде.

  Три і більше

  Багаторазове чхання передбачає подорож, романтичну прогулянку, отримання прибутку або посвячення в чужу таємницю.

  У цьому випадку все залежить від кількості пчихів:

  • 3 – треба збиратися в дорогу, шлях належить неблизький. Інше значення – отримання приємної новини.
  • 4 – віщує хворобу. Інше значення – очікується романтичне рандеву.
  • 5 – обіцяє отримання невеликого прибутку.
  • 6 – отримаєте великий куш.
  • 7 – ненавмисно розкриєте чужу таємницю.

  Знавці езотерики вважають причиною багаторазового чхання негативну енергію, яка накопичується в людині, а потім виривається назовні разом з повітрям. У деяких африканських племенах виконується цілий обряд примусового чхання з допомогою нюхального порошку (так аборигени виганяють «злих духів»).

  А ось в Азії намагаються не чхати. Вважається, що бажання чхнути з’являється у людини, якого темні сили вносять у список мерців. Якщо вдасться стримати чих, рука злісного писаря здригнеться, рядок залишиться незаповненою. Зате в Стародавній Греції чхання визнавалося знаменням богів, проясненням розуму, підвищенням інтелектуальних здібностей.

  pinit fg en rect red 28 Чихалка на понеділок по часу  Народні прикмети пояснять до чого це

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради