Чому не можна ставити сумку на підлогу, стіл: прикмета

Побутові прикмети, створені на основі досвіду і спостережень, супроводжують людину всюди. Одне з найпоширеніших марновірств – чому не можна ставити сумку з грошима на підлогу – міцно увійшло у повсякденне життя.

f3e62470528d107dbb854067a6494449 Чому не можна ставити сумку на підлогу, стіл: прикмета

Чому не можна ставити сумку на підлогу: прикмета

Це народне повір’я прийшов у сучасне життя з глибини століть. У той час не існувало сумок в звичному для всіх вигляді. Проте були предмети, які виконували їх функції.

Речі, які грали цю роль, символізували матеріальний достаток, багатство. Саме з цієї причини до них ставилися дбайливо, з деякою часткою поваги. Звідси беруть початок всі прикмети, що стосуються сумок.

У своєму будинку

Місце, про яке кажуть: «Мій дім – моя фортеця», – не тільки захищає людину від холоду і спеки, але і припускає особливу поведінку в ньому. Крім того, порядок у житлових приміщеннях забезпечує комфорт і затишок, він ще гарантує душевну рівновагу мешканцям.

Предмет, в якому зберігаються гроші, документи і деякі особисті речі, обов’язково повинен мати постійне місце. Для цього в своєму будинку підійдуть стілець, тумбочка, полку або платтяна шафа в передпокої. Хтось воліє зберігати сумку в житловій кімнаті або спальні. Це теж допустимо, якщо для такої мети є підходяще місце.

Не рекомендується залишати сумку на підлозі. Народні повір’я попереджають у цьому випадку про великих матеріальних і моральних втрат. Ними можуть бути:

 • непередбачені витрати;
 • крадіжка або втрата особистого майна;
 • душевний розлад.

Те ж саме марновірство стосується рюкзаків, саквояжів і баулів.

eff1c049cbefab08d243d8a4b3413114 Чому не можна ставити сумку на підлогу, стіл: прикмета

В чужому домі

Перебуваючи в гостях у родичів або близьких знайомих, сумку можете залишити в передпокої у спеціально відведеному для цього місці. Там, де господарі зберігають свої речі, знайдеться місце і для сумки гостя.

Якщо ж відвідування чужої квартири пов’язано з робочим візитом, то сумку або валізу необхідно тримати при собі. Коли господарі будинку запросять гостя в кімнату і запропонують присісти, її можна буде поставити на коліна або повісити на спинку стільця.

В громадському місці

Прикмети про сумках пов’язані не тільки з перебуванням людини у власному будинку або в гостях з дружнім або робочим візитом. Забобонне ставлення до них поширюється і на громадські місця:

 • У театрі або кінозалі сумка повинна знаходитися на колінах господаря. Ридикюль або клатч не займуть багато місця.
 • У залі очікування вокзалу на підлогу можна поставити тільки баул, в якому немає документів і грошових коштів. Сумочки з ними тримають в руках або надягають за допомогою ремінця на плече. У сидячому положенні сумка повинна зберігатися на колінах.
 • В інших місцях скупчення народу господареві сумки не варто залишати її без уваги або звертатися з нею недбало.

Таке ставлення до сумок, баулам, рюкзаків не тільки забезпечить їх збереження, але і приверне грошову енергію.

Зберігати сумку на підлозі

Самою поганою прикметою про сумках, обіцяє неприємності, вважається предмет, поставлений на підлогу. Логічно таку прикмету можна було б пояснити тим, що це суперечить правилам гігієни. Однак народні повір’я розглядають дане питання інакше:

 • Поставлена на підлогу сумка з грошима передрікає фінансові труднощі як для чоловіків, так і для жінок.
 • Жінки, не надають значення народними прикметами, можуть разом з втратою достатку придбати ще й духовні проблеми. Це стосується відносин з близькими людьми та колегами на роботі. Можливі конфлікти на грунті пліток і пересудів.
 • Чоловікам необачне поводження пророкує проблеми в особистому бізнесі, конфлікти з керівництвом або партнерами. Гармонійність сімейних відносин також може бути порушена.

Сумка, будучи предметом, в якому зазвичай носять або зберігають особисті речі або цінності, не повинна контактувати з брудом або чужими руками. Інакше вона з надійного «сховища» може перетворитися в «ящик Пандори».

1d8d2ee8e14cf9d1377bd037f05b8715 Чому не можна ставити сумку на підлогу, стіл: прикмета

Пояснення по фэншую

Стародавнє східне вчення розглядає підлогу як зосередження негативної енергії. Особливо це стосується місць, де буває велике скупчення народу.

І справді, звідки на підлозі взятися позитивної енергії, якщо за нього ходять різні люди, що несуть у собі не завжди позитив. Брудне взуття тільки посилює дію негативу.

Підлога в будинку теж не призначені для того, щоб на них можна було поставити, а тим більше забути там сумку, яка потрібна для збереження всього самого необхідного або цінного.

Прихильники китайської науки феншуй вважають, що негативна енергія брудного підлоги здатна впливати негативно на все майно, яке зберігається в сумці.

Чому не можна ставити сумку на стіл

Місце, де вся родина збирається за обідом або для обговорення будь-яких подій, з точки зору народних повір’їв, не вважається вдалим для сумок будь-якого формату. Сама енергетика столу асоціюється з мирною обстановкою в будинку, достатком в сім’ї і щедрістю господарів. Грошові кошти, що зберігаються в сумках, вважаються носіями нечистої енергетики з-за того, що вони проходять через тисячі різних рук.

Звичка ставити сумку на стіл, згідно з народним повір’ям, означає:

 • Господарі будинку втратять сімейний бізнес.
 • Фінансові витрати можуть перевищити розмір доходів, що потягне за собою величезні борги.
 • Стабільність подружніх уз завалиться. Сім’я буде під загрозою розпаду.
 • Стосунки між близькими людьми зіпсуються безпричинними сварками і скандалами.

Стіл вважається одним з атрибутів домашнього затишку і комфорту. Не дарма його здавна називають «долонею бога». Енергетика цього предмета несумісна з вмістом будь-яких сумок.

3b3a73f496aab894091b937ffb515eb1 Чому не можна ставити сумку на підлогу, стіл: прикмета

Куди подіти сумку

Люди, які сліпо вірять прикметами, найбільше бояться негативних наслідків. Однак життя багатогранне, і в ній завжди є місце не тільки негативним, але і позитивним подіям.

Адепти фэншуя радять залучати позитивні енергетичні потоки самостійно:

 • Розмовляючи з приємним співрозмовником, помістіть сумку праворуч від себе. Це відкриє шлях позитивної енергетики.
 • Спілкування з неприємною людиною можете припинити, розташувавши її зліва. Така дія зіграє роль захисту від негативу.
 • Купуючи сумку, враховуйте не тільки її зовнішній вигляд і місткість. Бажано, щоб колір речі викликав приємні асоціації.

Сумка, наповнена всякими дрібницями, незалежно, де її поставити або покласти, внесе сумбур в життя господаря. Однак і порожні ридикюлі або клатчі не обіцяють нічого окрім самотності і безгрошів’я. В сумку, якої довго не користуються, можна кинути монетку на залучення удачі.


Вічна суперечка між скептиками і людьми, такими забобонами, ніколи не припиниться. Одні до пророкувань підходять з точки зору логіки, а інші – з позиції прийме. Так чи інакше, повір’я, засновані на народному досвіді, мають право на існування. А вже вірити в них чи ні – кожен вибере для себе сам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради