Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Далеко не всі жінки знають свій розмір грудей, а якщо і впевнені, що знають, він часто виявляється визначений не зовсім точно. Багато покладаються на примірку в магазині, але не у всіх є можливість переміряти кілька десятків бюстгальтерів.

До того ж, при купівлі в інтернет-магазині це зробити просто неможливо. Саме тому важливо знати, як правильно зняти мірки, і заздалегідь розрахувати ідеальний розмір пояса і чашок бюстгальтера.

Як виміряти розмір грудей: інструкція

Для визначення розміру знадобиться м’яка сантиметрова стрічка, та, за допомогою якої кравчині знімають мірки. Найкраще спеціально придбати стрічку, а не використовувати стару, так як стрічка з часом розтягується, і результати спотворюються.

Щоб обчислити розмір, потрібно провести сантиметрову стрічку спочатку під грудьми і записати результат, потім по самим виступаючим точкам грудей через лопатки – також записати параметри.

Перед вимірюванням необхідно одягти найліпше сидить бюстгальтер з усіх наявних. Крім того, він не повинен бути з ефектом пуш ап. Рекомендується вибирати бюстгальтер без кісточок з тонкого еластичного матеріалу.

Щоб результат у вимірює вийшов максимально точним, потрібно знати кілька правил і слідувати їм при визначенні розміру:

 • Вимірювати груди, видихнувши повітря з легенів. Не потрібно робити це максимально глибоко. Жінці необхідно видихнути так, як при нормальному режимі дихання.
 • Сантиметрова стрічка повинна добре прилягати до тіла, але при цьому не упиватися в нього, тобто лежати вільно.9177d3200e461f9173e9ae58b12127ef Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру
 • Вимірювальний інструмент повинен розташовуватися паралельно підлозі.
 • Плечі при вимірюванні необхідно опустити. Якщо самостійно виміряти обсяг в такому положенні не виходить, краще попросити допомоги іншої особи. Це, крім того, дозволить зняти мірки найбільш об’єктивно, без обліку бажаного результату.

Розмір грудей 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6 – це який

Щоб дізнатися розміри грудей у жінок, провівши вимірювання по інструкції, з другого результату віднімають перший. В першу чергу, визначають, який розмір грудей– 0, 1, 2, 3, 4, 5 або 6 – виходить, згідно з російської маркуванні.

З наведеної нижче таблиці видно, що розміри бюстгальтерів пронумеровані від 1 до 10 з кроком в 2 див. І ключовим параметром, який допомагає визначити розмір грудей, є опуклість молочної залози відносно грудної клітки.

7e9f8d7b8029211d48b6d136c8a3351b Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Якщо різниця між обсягами, виміряними за опуклим точкам грудей і під грудьми, становитиме 10-11 см, то розмір грудей – 0. Якщо різниця складе 16-17 см, то це вже третій розмір.

Як визначити розмір бюстгальтера по обхвату під грудьми: 70, 75, 80, 85, 90 – це який розмір грудей

Якщо мова йде про виробників Росії, Білорусі, Німеччині, то безпосередньо об’єм під грудьми і буде вказаний на виробі. Причому необхідно округлити до п’ятірки чи нуля в більшу або меншу сторону, залежно від того, до якого числа виміряне значення ближче.

2c296824186f093b41c59b5ef24d0bfa Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміруРозміри грудей: як визначити, дізнатися у жінок? Дивіться цю таблицю.

Бюстгальтер з розміром 75, приміром, буде сидіти ідеально і при обхваті 73 і при обхваті 77, тому що він зазвичай має кілька застібок, з допомогою яких регулюється розмір з допуском 5 див. в

Як визначити розмір чашок бюстгальтера: a,b c d e f g – це який розмір

Розмір чашок бюстгальтера часто маркують літерами: AA, A, B, З, D, E і так далі. Для визначення повноти чашок знову ж слід провести вимірювання і дізнатися, який в принципі розмір грудей. Потім по таблиці дивляться (див. вище), який маркується літерою 1, 2, 3 або будь-яке розмір. Нульовий, наприклад, позначається, як AA, перший як A, другий як B, третій як C і т. п.

Повні розміри грудей (як визначити, дізнатися у жінок за вимірюваннями зазначено вище) маркують поєднанням числа і літери (букв).

Тобто розмір 75B означає, що бюстгальтер підійде жінкам з обхватом під грудьми від 73 до 77 см і грудьми другого розміру. Розмір 80A слід приміряти жінкам з обхватом під грудьми від 78 до 82 см і першим розміром молочної залози. Таким же чином визначають відповідність будь-яких знятих мірок розміром.

S, M, L, XL – це який розмір

З деякими зарубіжними виробниками, зокрема китайськими, справа йде складніше, оскільки деякі з них замінюють буквено-цифрове поєднання тільки буквеним позначенням.

Наприклад, розмір найменшого бюстгальтера, відповідного обхвату під грудьми 68 см буде маркований як S (у деяких виробників як XS), самі ходові розміри – 75 і 80 – будуть позначені, відповідно, як M і L (або як S/M і L/XL, в залежності від об’єму чашки). XL відповідає розміру 80D.52263c7103f082a9b2b6345fe5a7b03b Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Характерно, що марковані таким чином бюстгальтери, враховують вимірювання під грудьми і об’єм грудей в сукупності. В наступній таблиці, яка взята з сайту Алиэкспресс, можна побачити, що, наприклад, розмір M одночасно відповідає і розміром 70D, і 75B, 75C, і 80A. Це в деякій мірі відповідає поняттю «паралельні розміри», про що будемо докладніше розказано нижче.

Всі розміри футболок: Італія, Франція, Іспанія, Австралія, США, Англія – таблиця

Навчившись визначати розміри грудей (як визначити, дізнатися у жінок докладно розписано вище), відповідно до російської системою, можна з легкістю з’ясувати, що означає маркування на білизну від будь-якого виробника і підійде обраний бюстгальтер.

ed57dd24e1763def573465ee2e6c829d Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Білизна англійської та американського виробництва маркується у відповідності з вимірюванням в дюймах, а так як дюйм дорівнює 2,45 см, то, відповідно, і розмір буде відрізнятися приблизно в стільки ж разів. 70 розмір, наприклад, буде відповідати 32-му, 85 співпаде з 38-м і т. д.

Італійська маркування найбільш проста і нагадує звичні перший, другий, третій розмір, так як об’єм під грудьми визначається цифрами від 1 до 12, де обхвату 65 см – відповідає 1, 70 – 2, 75 – 3 і т. д.

В Австралії прийнято визначати розмір виробу числами від 8 до 30. Французькі та Іспанські виробники використовують іншу систему: маркують білизна числами від 80 до 135 з кроком в 5 одиниць, як і в Росії.

У деяких випадках може зазначатися подвійний розмір в сантиметрах, і в дюймах через дріб. Тоді розмір буде виглядати як 30/65, 32/70, 34/75, 36/80 і т. п.
Це, що стосується обсягу під грудьми.

Незалежно від зазначеного числа повнота чашки також враховується. Вона записується звичним чином – латинськими літерами. Але невеликі відмінності існують і у маркуванні чашок, хоча вони не настільки істотні.

fef8fd9f7bf3a23ba1a73c3f8f84a30c Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Як видно з таблиці, В Італії і Австралії не використовують розмір AA, а замість літери E, наступної за черговістю, використовують поєднання двох D. З-за цього відбувається розбіжність на один порядок, порівняно з іншими маркуваннями.

DD замість E використовують також виробники Англії і США. В Америці ще можна зустріти розмір DDD, який відповідає російському і німецькому F або італійської та англійської E.

Паралельні розміри

Буває так, що бюстгальтер начебто підходить за розміром, але носиться з деяким дискомфортом. Якщо бюстгальтер саме такий, може спостерігатися просвіт під грудьми між тілом і чашкою. В цілому, бюстгальтер щільно сидить на грудях і пояс теж натягнутий, але груди ризикує випасти в отвір. У цьому випадку обрано бюстгальтер з дуже широким поясом і маленькою чашкою.

Інша ситуація, коли пояс бюстгальтера розташовується не паралельно підлозі, а немов підвішений на спині. Це відбувається з-за занадто великої чашки, доводиться притискати її з допомогою бретелей, скорочуючи їх, з-за цього пояс піднімається на спині.

Ці та інші проблеми, пов’язані з неприємними відчуттями при носінні або неідеальної посадкою, вирішуються підбором альтернативних або суміжних розмірів бюстгальтера.

Тому експерти рекомендують приміряти замість свого традиційного розміру ще й відрізняються на 1 одиницю чашкою і розміром пояса. Причому, якщо збільшується розмір чашки, зменшується розмір пояса, і навпаки.d9fe263aa551a6d07cfa262487b0218d Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Наприклад, при рідному розмірі грудей 85B може краще сісти як бюстгальтер розміру 90A, так і бюстгальтер розміру 80С. Зведена таблиця альтернативних розмірів представлена вище.

Як визначити розмір грудей візуально

На око визначити розміри грудей (як визначити, дізнатися у жінок розмір грудей по обхвату вже було розказано), допоможе її візуальне порівняння зі спортивними снарядами, які мають стандартизований розмір.

Приклади:

 • М’яч для пінг-понгу за розміром збігається з першим розміром грудей дівчини.
 • Якщо груди більше схожа на більярдну кулю, значить, вона першого розміру.
 • Груди третього розміру більше відповідає м’ячу для крокету.
 • Четвертий розмір грудей за розміром збігається з м’ячем для гандболу.
 • Груди п’ятого розміру – все одно що футбольний м’яч.
 • А шостий розмір грудей за обсягом збігається з м’ячами для волейболу. Вони трохи крупніше футбольних.

 

Як визначити розмір грудей руками

Чоловіки, яким довелося доторкнутися до грудей коханої жінки, можуть орієнтуватися на положення руки (рук).

Досить згадати, в якому становищі перебувала долоню в цей момент:

 • Якщо пальці складали разом з долонної частиною руки практично пряму лінію, значить, дівчина – володарка першого розміру грудей.645045c3a74233ce7d203ecaaece1b39 Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру
 • Якщо пальці і долоню розташовувалися під кутом, але великий палець при цьому був притиснутий до долоні, отже, розмір перший.
 • Груди другого розміру поміщається в руку, але між великим пальцем і долонею утворюється проміжок.
 • Груди третього розміру в одну руку не поміщається, щоб покрити її повністю, потрібно використовувати долоню другої руки.

 

Який бюстгальтер підібрати подарунок за розміром грудей

Визначившись з розміром грудей за вимірюваннями, буквено-цифровому позначенню, візуальним або тактильним відчуттям, слід вибрати тип бюстгальтера.

Як підібрати бюстгальтер в подарунок:

 • Для самого маленького розміру грудей однозначно слід вибирати бюстгальтер з ефектом push up.
 • Перший розмір грудей також можна підправити за допомогою такого бюстгальтера.
 • Для другого розміру грудей можна купувати білизну без поролонових вставок, так як такий розмір і так гармонійно виглядає.
 • Для грудей третього розміру рекомендується підбирати бюстгальтер без вставок, але з досить щільного матеріалу, щоб він підтримував груди.
 • Четвертим розміром підійде білизна з еластичними вставками.
 • П’ятий розмір потребує бюстгальтері з кісточками в каркасі і додатковим поруч застібок, бажані широкі бретельки.
 • При шостому розмірі грудей жорсткий каркас і широкі міцні бретельки обов’язкові.

 

Для точного визначення розміру грудей мало правильно зняти мірки, необхідно добре розбиратися в маркуванні різних виробників. Навіть одні й ті ж цифри або букви в маркуванні бюстгальтерів різних фірм можуть позначати різні розміри.

Крім того, для вибору ідеального бюстгальтера необхідно приміряти білизна паралельних розмірів, так як особливості посадки відрізняються в залежності від марки та колекції.

Фото грудей нульового розміруc52fdd79cc326f8575f98333baab2561 Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Фото груди першого розміру680ca01a905b759bfef9f1d1d668df4f Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Фото грудей третього розміруc58e9b9031a34a6054807d8372e7fcf3 Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Фото грудей четвертого розміру13a5c15a9e41da71adb99fdacdabab0c Розміри грудей. Як визначити, дізнатися у жінок. Фото нульового, першого, другого, третього, четвертого розміру

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради