Сніговик F1: універсальний томат для городу і теплиці. Опис гібрида та рекомендації

Кожен досвідчений садівник-городник знає, що крім сортових культур, необхідно висаджувати гібридні рослини, і тоді вже точно сезон не пройде без врожаю. А Сніговик не тільки порадує в свіжому вигляді своїми ароматними округлими томатными формами, але і дозволить запастися солідної консервацію на зиму. Ознайомтеся з докладним описом і оцініть переваги цього томату.

snegovik f1: universalnyjj tomat dlya ogoroda i teplicy opisanie gibrida i rekomendacii77 Сніговик F1: універсальний томат для городу і теплиці. Опис гібрида та рекомендації

Опис сорту

Людина влаштована так, що насторожено ставиться до незнайомців, і це цілком зрозуміло. Перефразовуючи відому фразу: «Мій сад-моя фортеця». Що ж, дозвольте представити:

 • Молодий червонощокий гібрид Сніговик F1, який був удостоєний внесення до Держреєстру РФ в 2007 р.
 • Ростом невеликий (до 70 см), але міцний і витривалий.
 • При належної турботи обдарує щедрим урожаєм (4-5 кг з кожного куща) в дуже ранні терміни (приблизно до 90-го дня від початку сходів).
 • Округлі плоди середньої вгодованості (180-200 г), припадуть до смаку і в салаті, і в маринаді.
 • Невередливий — чудово себе відчуває як в теплиці, так і на відкритій місцевості.
 • Росте за принципом «в тісноті та не в образі» — на 1 кв. м. можна посадити 4 куща.
 • По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Колір зрілого плода Характеристики плода
  Ранньо-стиглий,

  85-90 днів

  Детермінанти-нантный,

  50-70 см

  Універсальний Для теплиць і відкритого грунту 180-200 Теплиця – 16-20 кг

  Відкритий грунт – до 15

  Червоний, малиновий Кругла форма, сплощення у верхній частині

  Переваги і недоліки томату

  Отже, поверхневе знайомство відбулося, і лід недовіри злегка підтоплений. Настав час дізнатися про всі переваги Сніговика. Ось коротка характеристика:

  • томати, незважаючи на свою ранньостиглість, гарною щільності, не схильні до розтріскування;
  • виділяється дружним дозріванням (яскраво-червоні помідори при повній зрілості, і молочно-білі в технічній);
  • стабільно висока врожайність;
  • не боїться фітофторозу та деяких інших томатних хвороб (борошнистої роси, вершинної та кореневої гнилі, бактеріальної плямистості);
  • терпимо до спеки і до зниженій температурі;
  • посухостійкий.

  Рекомендуємо вам дізнатися більше про можливі хвороби томатів, щоб зберегти урожай.

  Недоліків, по суті, томат не має, якщо не вважати того, що Сніговик, незважаючи на свою зимову назву, легко пошкоджується заморозками.

  Рекомендації та особливості агротехніки

  У кожній помідорної «душі» є свої примхи та особливості, які необхідно враховувати, інакше не бачити багатого врожаю. І Сніговик не виняток. Ознайомтеся з нюансами вирощування та догляду за томатом.

  snegovik f1: universalnyjj tomat dlya ogoroda i teplicy opisanie gibrida i rekomendacii78 Сніговик F1: універсальний томат для городу і теплиці. Опис гібрида та рекомендації

 • З 1 по 10 березня найбільш сприятливий період для посадки насіння на розсаду.
 • Пікіровка проводиться в горщики з поживним грунтом, розмір яких 10х10 див.
 • Висаджувати на грядку в перших числах травня. Як точно проводити цю процедуру, читайте тут. Однак необхідно перестрахуватися, і вкрити томати плівкою до встановлення стійкої теплої погоди.
 • Оптимальна схема для висадки 60х50 див.
 • У відкритому грунті немає потреби в пасинкування.
 • Рада. Видаліть 2 нижніх пасинка, якщо хочете, щоб томати зросли трохи крупніше і дозріли на тиждень раніше.

  Відгуки досвідчених городників

  Антоніна з Кірова стверджує, що не відчувала труднощів при вирощуванні цих томатів, а урожаєм Сніговик порадував, хоча сезон був не з найкращих.

  Галина Петрівна з Тюменської області пише: «Вперше побачила фото сорту і опис на одному з форумів. Була приємно здивована, дізнавшись, що томат від Мязиной Л. А. Так що довго не роздумувала і купила насіння. Зійшли всі, крім одного. Виростила 6 кущиків томата в теплиці, на підв’язці. Підгодовувала двічі мінеральними добривами. Помідорчики акуратні, в середньому по 150 г вийшли, і смак їх задоволена».

  Андрій Васильович з Кулытино стримано висловлюється: «Що сказати, компактний томат, листя трохи, не пасынковал. Смак особливо не здивував, але і не засмутив. В цьому році багато дощів було, може із-за цього. Але дружині сподобався томат, особливо нахвалювала, коли на зиму його в банки закатувала».

  Озброївшись знаннями про томаті Сніговик і спираючись на відгуки бувалих фермерів, вам залишається лише виростити його на власній ділянці і скласти власне враження про представленому гібриді.

  Сніговик червоний: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради