До чого дарують рожеві троянди: що означають квіти дівчині в подарунок від чоловіка

Букет рожевих троянд вважається універсальним подарунком. Він чудово підходить друзям, колегам, родичам і коханим. З його допомогою можна виразити любов, ніжність, дружбу, відданість і багато іншого. Рожевий колір не такий категоричний, як червоний, тому подарований букет ні до чого не зобов’язує ні дарувальника, ні того, кому був піднесений.

8bce7a5628f6f4630bd4df2e8228e507 До чого дарують рожеві троянди: що означають квіти дівчині в подарунок від чоловіка

Про що повідає колір

Подаровані троянди здатні розповісти про почуття та наміри дарувальника. При визначенні значення букета рекомендується звернути увагу на відтінок квітки, розмір, кількість і ступінь розкриття бутонів. Якщо піднесені в подарунок червоні квіти часто асоціюються з палкими почуттями, бажанням і пристрастю, то букет рожевих троянд здатний висловити різні емоції.

Широка палітра відтінків одного кольору внесе ясність при тлумаченні подарунка:

 • Ніжно-рожеві нерозкриті бутони, адресовані юній дівчині, підкреслять її молодість, красу і вкажуть на зароджуються відносини, просочені ніжністю.
 • Біло-рожева композиція означає симпатію і захоплення, щастя і подяку.
 • Насичені темно-рожеві, майже бордові квіти передають повагу до адресата. Такий подарунок підійде жінці, яка займає високе становище на роботі і в суспільстві. Подібна квіткова композиція розповість про відданість, якщо подарувати її близькому другові, що грає важливу роль в житті дарувальника.
 • Напіврозкриті світло-рожеві бутони асоціюються з глибоким родинним почуттям. Вони стануть відмінним презентом для одного з членів родини.
 • Бузковий відтінок рожевого кольору свідчить про розкутості і свободи, а фіолетові троянди вказують на мінливість і легковажність дарувальника.
 • Яскраво-рожевий букет стане прекрасним рішенням для переможців змагань, підкреслить їх успіх і тріумф. Ці квіти, подаровані близькому другові, говорять про щирості відносин.

До чого дарують рожеві троянди

Для вираження своїх почуттів і намірів чоловіки часто звертаються за допомогою до королівського квітці. При тлумаченні значення букета рекомендується звертати увагу не тільки квіти, але й на ситуацію, в якій вони були піднесені:

 • Елегантні і романтичні троянди, які хлопці дарують на початку відносин, підкреслюють прагнення до розвитку почуття. Приймаючи подарунок, протилежна сторона надає дарувальнику право на подальше залицяння та інші знаки уваги.
 • Рожеві троянди, подаровані чоловіком, свідчать про неостывшем почуття по відношенню до супутниці життя.
 • Композиція з повністю розкритих бутонів, яку подарували зрілої дами, здатна передати захоплення її природною жіночою красою.
 • Побачений незаміжньою дівчині букет з рожевих троянд віщує зародження нового почуття у найближчому майбутньому.

16de9db44d5f1661e18f288ebc7e3aed До чого дарують рожеві троянди: що означають квіти дівчині в подарунок від чоловіка

Які знаки вважаються поганими

Отримуючи рожеві троянди, багато не враховують приховане значення, яке несе подарунок. У ряді випадків презент розглядається в якості поганого знака:

 • Композиція з насичено-рожевих троянд, бутони яких повністю розкриті, вважається поганим рішенням для жінок у віці, так як вказує на її власниці старість і в’яне красу.
 • Букет, піднесений начальству, передвіщає невдачу в кар’єрі і навіть втрату посади.
 • Варто уважно придивитися до подарунку з повністю розкритих рожевих троянд. Така композиція повинна насторожити адресата, так як часто символізує бажання завершити відносини.

Але не варто буквально оцінювати кожен отриманий букет. Дарувальник міг за незнання вибрати невдалу композицію, не надаючи значення її таємним змістом.

Флористи і езотерики сходяться на думці, що почуття і думки, з якими були піднесені квіти, означають набагато більше прикмет і забобонів.

Як нейтралізувати значення поганий прикмети

У світі езотерики і містики увагу приділяють різним речам, отриманих в подарунок. Навіть банальний букет набуває символічного значення в конкретних ситуаціях. Квіткова композиція, що складається з рожевих троянд, здатна принести негативні зміни. Щоб нейтралізувати дію прикмети і позбутися від поганих наслідків, рекомендується дотримуватися ряду правил:

 • Швидко зів’ялий букет асоціюється з нещирістю дарувальника. Такий презент, подарований коханою людиною, вкаже на остигле почуття. Для відновлення колишньої пристрасті необхідно приділити більше уваги другій половинці або задуматися про те, чи потрібно продовжувати стосунки.
 • Не варто зберігати вдома засушені рожеві троянди, отримані від коханого, так як це призведе до сварки, яка може закінчитися розривом відносин.
 • Флористи і квітникарі рекомендують частіше міняти воду у вазі з букетом. Це допоможе продовжити квітам життя і знизить імовірність накопичення негативної енергії в будинку.
 • Не варто дарувати і приймати в дар зіпсовані квіти. Надламані стебла троянд пророкують крах планів і надій, вказують на неможливість виконання бажань.

f7f82c4d14fc444d7b41ed48a12fc8df До чого дарують рожеві троянди: що означають квіти дівчині в подарунок від чоловіка

Про мову квітів чули багато хто, але мало хто знає, що рожеві троянди означають початок відносин, щиро захоплення і вдячність. Вибираючи букет, потрібно подбати про те, щоб він був зрозумілий правильно і підходив адресату.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради