Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

Відмінний спосіб зробити очі більш красивими, виразними — використовувати нарощені вії. Однією з популярних технік є 2Д ефект. Фото наочно демонструють різницю між природними і нарощеними віями, але перед сеансом важливо дізнатися про особливості існуючих технік, види ефектів, ознайомитися зі специфікою подальшого догляду.

Особливості нарощування вій 2Д і ціна

Нарощені вії 2Д ефект (фото можна побачити нижче) — косметична технологія. В ході сеансу до власних натуральних вій за допомогою гелевого клейового складу кріплять штучні ворсинки. Довжину їх підбирають індивідуально, а основна відмінність такої технології від класичного нарощування полягає в тому, що до однієї своєї вії кріплять дві штучні.

4c13840352cb41c7851c875117eaea5a Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

В класичному варіанті на кожен окремий волосок кріпиться одна вія.

Здвоєний пучок робить натуральні вії більш об’ємними, гарний ефект досягається за рахунок того, що кінчики розходяться в сторони. Така методика набирає популярність, особливо серед тих дівчат, які намагаються добитися максимально природного, але більш об’ємного ефекту.

При проведенні процедури майстром підбирається довжина волокон, колір і фактуру. На сьогоднішній день асортимент пропонує різноманіття натуральних відтінків, так і більш сміливі і незвичайні кольори волосків для оригінального ефекту. Також в індивідуальному порядку визначається частота та спосіб розташування.

Багато чого при цьому залежить від стану, довжини власних вій, а також від особливостей розрізу очей.

03b967667228afc98e267b5b0e756864 Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

При нарощуванні 2D, як і при інших техніках, використовують спеціальний гелевидний клей, який відрізняється високими гіпоалергенними характеристиками. Тому метод підходить також для тих, у кого спостерігається підвищена чутливість органів зору.

За допомогою гелю волоски фіксують з зовнішньої сторони століття, не зачіпаючи слизову. Дуже важливо при виборі майстра ознайомитися з його роботами, зібрати відгуки, а також звернути увагу на дотримання безпеки, обов’язкових правил септики і дезінфекції. Це допоможе в майбутньому уникнути негативних наслідків.

Для технологією 2D, на відміну від класичного варіанту, використовується пучковий метод.

9f8810a23df486b1e338c2b2d5f40f30 Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

Ворсинки сдваиваются в мікропучок, нагадуючи латинську букву «V», а потім кріпляться за крайньої лінії століття до кожної окремої вії. В результаті створюється натуральний, але більш об’ємний ефект, волоски мають більш пухнастий вигляд. Також відмінністю від класики є використання більш тонких волосин, майстер вибирає товщину 0,07, або 0,1 0,15 мм.

Вартість нарощування за технологією 2D залежить від кількох факторів:

 • кваліфікації і досвідченості майстра;
 • якості і кількості використовуваних матеріалів;
 • складності технології;
 • рівня і місця розташування косметичного кабінету.

06fa32fb5d0ca24023f00267e92506d0 Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

Середня ціна на процедуру нарощування вій подвійним об’ємом в столичних салонах становить від 2000 руб. за первинне нарощування, і від 1500 руб. за корекцію. У регіонах сеанс нарощування коштує дешевше – від 1000 руб.

Види нарощування вій з об’ємом 2Д

Техніка подвійного об’єму дозволяє додати погляду більшої виразності, при цьому вії виглядають природно. Перевагою такої технології є довготривалість ефекту, простота в догляді, комфорт в повсякденній шкарпетці. Метод дозволяє моделювати форму і розріз очей, створюючи об’єм навіть при нерівномірному зростанні власних вій.

ef5a1524b23fc2f3e18c2e5fbecce62b Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. ЦінаНарощені вії 2Д ефект: фото демонструє візуальну різницю між типами війчастих волосків

Існує кілька способів нарощування подвійного об’єму:

 • Японська техніка. Її особливістю є застосування натуральних матеріалів, таких як шовкові або норкові волокна. Шовкові вії надають більший обсяг, а норкові роблять їх довше. Праця по нарощуванню при даній техніці копітка: вії кріплять до кожного волосу по одній, а вже потім слідує етап створення пучків. Перевагою методу є більш довговічний ефект, якщо вії випадають, по лінії росту не утворюється явних прогалин. Вартість такого нарощування досить висока, але і ефект залишається на довгий час.
 • Пучковий метод. Суттю даної методики є прикріплення на клейовий склад по лінії росту готових пучків. Процедура займає менше часу, ніж японське нарощування, але і естетичний ефект тримається набагато менше часу. Для нарощування пучковим способом майстра, як правило, використовують синтетичні матеріали, наприклад, виготовлені з силікону. Перевагою такого методу є більш доступна вартість порівняно з японським нарощуванням. Головний недолік — утворення видимих лисин при випаданні пучка.

Відео про процес нарощування вій по японській технології:

Японська технологія вимагає від майстра більш високої кваліфікації і досвіду, ніж пучковий спосіб. Вибір тієї чи іншої техніки залишається за клієнтом, виходячи з бажаного результату і його фінансових можливостей.

Техніка нарощування вій поетапно

Нарощені вії 2Д ефект (фото моделей можна побачити нижче) — це салонна процедура, своїми руками без досвіду та кваліфікаційної підготовки зробити таку процедуру вдома неможливо.

ed6d4c782b87f6b9ce516d1687de26de Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

Нарощування подвоєним об’ємом відбувається за певним алгоритмом:

 • Перед початком сеансу майстру необхідно оцінити стан природних вій, довжину, товщину, особливості росту волосків.
 • На підготовчому етапі майстер з клієнтом обирають техніку кріплення волосків, довжину вій залежно від бажаного ефекту.
 • З області видаляють всю декоративну косметику, шкіра периорбитальной області очищується від часток жиру, пилу і бруду. Очистити необхідно з особливою ретельністю, від цього буде залежати довговічність результату.
 • В області нижньої повіки накладаються спеціальні смуги, що розмежовують нижнє з верхнім повіку, а також захищають вії від склеювання під час сеансу.
 • Пінцетом на гелеподібний клейовий склад кріпляться вії по одній або пучками, в залежності від обраної техніки. Протягом всієї процедури очі повинні бути закриті, а повіки нерухомі.
 • Важливо в ході сеансу не допускати потрапляння клею на слизову, це може викликати роздратування, неприємне відчуття печіння. Тривалість процедури становить від 1,5 до 2,5 ч. Час проведення залежить від досвіду майстра, обраної техніки подвійного об’єму.

  Можливі ефекти після 2Д нарощування

  Нарощені вії — можливість виглядати привабливо без щоденного макіяжу. На відміну від природної класики, 2Д ефект більш об’ємний, на фото звітних робіт лешмейкеров можна порівняти результати. Очі виглядають яскравіше, але досить натурально.

  При нарощуванні 2d майстер може запропонувати той чи інший ефект, все залежить від вихідних даних і побажань клієнта.

  388e4129d5a5cb435931373c5605c939 Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

  Двомірний обсяг може бути декількох видів:

  • Натуральний, або класичний. Суть його полягає в кріпленні пучків або здвоєних ворсинок, однакових по довжині, по краю верхньої повіки. В результаті вії виглядають природно, не громіздко, але об’ємно.
  • Лисячий. Виконується трирівневе кріплення волосинок різної довжини. Роботу виконують за наступним принципом: спочатку кріплять короткі волоски ближче до внутрішньої частини повік, довгі — ближче до зовнішнього краю. Ворсинками середньої довжини заповнюють простір між шарами довгих і коротких вій. Ефект додає погляду більшої вишуканості, глибини.
  • Беличий. Він дещо схожий з лисячим ефектом, але виконується за іншим алгоритмом. Лінія зростання густо заповнюється волосинками рівної довжини. Головним штрихом є те, що ближче до зовнішнього куточка кріпиться кілька довших пучків. Погляд набуває ноти грайливості, кокетливості.
  • Ляльковий. Для створення такого ефекту при нарощуванні здвоєними ворсинками застосовують принцип рівномірного кріплення штучних волосинок по всій лінії росту. Відмінністю від класики є обрана довжина. Для лялькового ефекту вибираються екстремально довгі вії з вигином. Така техніка дозволяє створити епатажний, яскравий образ.
  • Котячий. Для створення котячого ефекту майстра-лешмейкеры використовують вії двох довжин. Більш короткі кріплять по лінії від внутрішнього куточка до середини, а далі, до зовнішнього кута, кріпляться довгі волосинки.
  • Розріджений. Такого ефекту лешмейкеры можуть домогтися, розставивши вії з кріпленням не на кожну волосинку, а з невеликим рівномірною відстанню. Метод дозволяє зберегти початковий обсяг, додавши погляду виразності. Техніка підійде власницям природних густих вій, бажаючим надати більшої ефектності погляду.
  • Коктейльний, або промені. Принцип такого нарощування полягає в кріпленні вій різної довжини та товщини в довільному порядку. Комбінуючи хаотично волоски, можна створити яскравий вечірній образ. Для тонких променів майстри використовують шовкові ворсинки, для більш об’ємних — соболині.
  • Голлівудський. Подвійний голлівудський обсяг дозволяє домогтися максимальної густоти. Таке нарощування підходить для фотосесій, вечірок, а так само любителькам яскравих образів.
  • Мультикольорової. Вії можуть бути не тільки класичного чорного або коричневого кольору, їх палітра набагато багатшими. Для сміливих і креативних дівчат лешмейкеры пропонують двомірне мультицветное креативне нарощування з використанням вій будь-якого кольору. Кольорові ворсинки можна додати в ряд між віями класичного відтінку. Такий метод підходить всім любителькам сміливих креативних образів.
  • Зі стразами. Для святкового або весільного образу майстра можуть декорувати вії стразами, додати до ряду класичного відтінку блискучі золотим або срібним глітером вії, декорувати витонченими кольоровими пір’ям, краплями і іншими деталями.

  При нарощуванні важливо також підібрати товщину вій, оптимальний матеріал, а також вигин, який маркується літерами B, C, D, U, L, L+.

  Для двомірного будь-якого іншого об’ємного нарощування майстри використовують вії типу D і С. Саме з їх допомогою можна створити той самий інтригуючий, спокусливий погляд. Ефект вибирається виходячи з побажань клієнта, заходу, а також природних даних. Оцінку проводить майстер, після чого підбирає той чи інший ефект нарощування.

  Вибір в залежності від форми очей

  Щоб результат двомірного нарощування вийшов виразним, гармоніював з природними даними, ефект підбирають залежно від вихідної форми очей.

  a917d03f2694f71cdfe8b9aa87f1d3a8 Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

  У таблиці представлені найбільш вдалі поєднання:

  Форма очей Ефект Результат
  Мигдалеподібна форма Будь ефект нарощування Єдина форма очей, якої підходять абсолютно всі можливі ефекти.
  Близька посадка Беличий, лисячий Метою є загустити зовнішні куточки, щоб візуально розставити очі
  З опущеними куточками Беличий Кілька пучків довгих закруглених вій у зовнішньому куточку візуально піднімуть очі, зробивши погляд більш відкритим
  Великі опуклі очі Класичний, лисячий Класичний ефект з допомогою досить товстих ворсинок додасть обсяг і візуально звузить очі. Беличий ефект скоректує форму, наблизивши її до мигдалеподібної.
  Глибока посадка Класичний, розріджений, промені, мультикольорової Головним завданням є округлення з акцентом довгими променями вій з сильним вигином, починаючи з середньої частини ока. Вдало коригує форму гра кольору з комбінуванням волосків темного і світлого відтінку
  Азіатський розріз Котячий, класичний, ляльковий Для азіатської форми рекомендується округлити центр, розставивши промені довгих вій
  Очі з капюшоном (навислими століттями) Лисячий, котячий, ляльковий Навислі повіки можна заховати за гарним вигином лисячого або котячого ефекту, а також за екстремальної довжиною лялькового

  ed797d92264628a372f50691538b46e5 Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

  Правильна мигдалеподібна форма є універсальною, тому лешмейкер може застосувати будь-який з ефектів подвійного об’єму. Для інших форм існують обмеження, але досвідчений майстер зможе домогтися максимальної естетики та виразності, підкресливши достоїнства і скорегувавши недоліки.

  Подальший догляд

  Нарощені вії 2Д ефект (фото для ознайомлення з різними ефектами допомагають підібрати підходящий варіант) — спосіб підкреслити, зробити яскравіше природну красу.

  Щоб отриманий естетичний результат тримався як можна довше, необхідно слідувати простим правилам догляду:

  • Не наносити на периорбитальную область, а також безпосередньо на вії, косметику на основі масел, жирні креми. Клей розм’якшується, вії моментально випадають.
  • Не потрібно терти очі, повіки, це сприяє деформації вій, їх передчасного випадання.
  • Протягом перших діб виключити водні процедури, відвідування басейну, так як клей підсихає протягом кількох годин.
  • Щоб уникнути випадання, деформації, не рекомендується спати обличчям у подушку, в положенні на животі.
  • Не варто наносити на штучні вії декоративну косметику, завивати, ламінувати.

  Для вмивання рекомендується використовувати кошти з делікатним складом, виключити попадання гарячої води на вії. Найбільш безпечне доглядає косметичний засіб для очищення при нарощених віях — міцелярна вода на безмасляний основі.

  По мірі випадання ворсу і втрати естетики слід відвідати майстра для проведення сеансу корекції.

  Порівняння: до і після

  Нарощування подвійним об’ємом може триматися до 4 тижнів. Лешмейкеры рекомендують проведення корекції через 3 тижні для відновлення об’єму і заповнення пустот, що утворилися, видалення і заміни деформованих елементів. Після повного випадіння штучних вій проводиться повторне нарощування.

  4915f1e53f32df7245fe1d854959630b Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

  Тривалість ефекту залежить від кваліфікації майстра, якості матеріалів і клейового складу. Важливий аспект — тип нарощування, вид ефекту, а також довжина штучних вій. Чим довше, товстіше штучні ворсинки, тим менше буде триматися результат.

  Основні переваги нарощування об’ємом 2Д полягають:

  • у природності результату;
  • у привабливості та естетики;
  • стійкості ефекту;
  • щоденний комфорт;
  • економії часу на створення макіяжу;
  • можливості додання обсягу від природи рідкісним, коротким віям.

  115aaf979f82a23bf181a7794baedac8 Нарощені вії 2D ефект. Фото до і після: лисячий, натуральний, ляльковий, класика. Як доглядати. Ціна

  Після нарощування очі, обрамлені об’ємними ворсинками, набувають яскраву виразність, при цьому свої вії продовжують зростання.

  Сучасна технологія нарощування вій приносить комфорт, економію часу і сил, а також зручність в повсякденному житті. Натуральний 2Д ефект, який видно на фото, вважається універсальною технікою. Вона підходить всім, незалежно від віку. З нарощеними віями жінка в будь-якій ситуації виглядає яскраво, привабливо без щоденних зусиль на макіяж.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про нарощених віях з 2D ефектом

  Сюжет про те, як правильно підібрати вії перед нарощуванням:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради