Прикмета синиця залетіла на балкон — що означає і як нейтралізувати дію забобони

Повір’я про птахів існували вже давно і часто вони вважалися негативними. Існує прикмета, що якщо синиця залетіла на балкон, трапиться нещастя. Яке значення має це повір’я насправді, можна визначити, якщо звернути увагу на день тижня і час доби, коли синиця опинилася на балконі.

Історія виникнення прикмети

У Стародавній Русі існувало повір’я про те, що залетевшая птах в будинок приносила зміни, причому не найкращі. Одні вірили в знак долі і наближення нещастя, інші були впевнені в тому, що птах віщувала новини, не важливо, хороші чи погані. Вірили, що сорока на підвіконні або у дворі приватного будинку пророкувала гостей, ворона завжди з’являлася перед нещастям.

primeta sinica zaletela na balkon  chto oznachaet i kak nejjtralizovat dejjstvie sueveriya Прикмета синиця залетіла на балкон — що означає і як нейтралізувати дію забобониІснувала думка, що душі померлих людей перевтілювалися у голубів та інших пернатих, тому їх поява і вважалось недобрим знаком.

Погані прикмети

Синиця не уважалася лиховісною птахою, проте її поява на балконі тлумачать до нещастя. Багато хто вірили, що вона приносить з собою бідність і збитки.

Ось ще прикмета, до чого синиця залітає на балкон – кохана людина може виявитися невірним. Він може показати своє справжнє обличчя або сам зізнатися в нечесний вчинок.

Втім, біологи тлумачать поява цієї птиці до холодів. Зазвичай перед морозами синиці направляються до балконів у пошуках прожитку і починають сильно чірікать. Тому багато людей прикмети, пов’язані з цим, пояснюють цілком розумно – пташка зголоднів і хоче знайти собі корм. Особливо якщо на балконі розсипані крихти, крупа і те, що може бути їй цікаво. Іноді синиці підбирають ягоди горобини, впали на підлогу або на карниз.

Добрі прикмети

Ось які повір’я пов’язані з появою синиці на підвіконні. Побачити, що птах залетів з правого боку, – до приємних новин. Але якщо синиця з’явилася зліва – не чекайте нічого хорошого. Ви пропустите важливу подію або зіткнетеся з неприємностями.

В який день прилетіла птиця

Має значення і день тижня, в який ви побачили синицю за вікном балкона:

 • Понеділок – синиця передвіщає вам швидке вирішення неприємного питання або нову справу.
 • Вівторок – чекайте отримання новин, які вас не порадують.
 • Синиця, яка прилетіла за ваше вікно у середу, віщує збитки, дрібні клопоти або доручення.
 • Якщо вона з’явилася в четвер, не плануйте багато роботи – навряд чи вона принесе удачу. Не варто братися за нові справи без особливої необхідності.
 • У п’ятницю синиця приходить до розчарування в коханні або зародженню нового почуття. Щоправда, в цей день її поява може попереджати про хворобу або небіжчика в будинку.
 • В суботу це прикмета приниження або неприємних звісток. Ймовірна втрата речі, яка вважалася непотрібною.
 • У неділю ця желтогрудая пташка приходить, щоб попередити про раптовий приїзд одного або гостей в будинку.

Поведінка синиці

Якщо синичка веде себе спокійно, не варто ні про що переживати. Ймовірно, незабаром вам доведеться допомагати родичу або другу. Стрибаюча пташка за склом вікна віщує гостей в будинку і жваву бесіду. Якщо вона влетіла в квартиру і самостійно вилетіла через кватирку, не варто панікувати. Ймовірно, що скоро вам доведеться відправитися на святковий захід, на якому доведеться показати себе з кращого боку.

Якщо птах заплутався занавіски, проявіть пильність – імовірний обман, шахрайство, про який ви пошкодуєте.

Інші прикмети:

 • Кілька синиць почали сваритися із-за їжі на балконі і навіть битися – до пліток. Іноді ця прикмета віщує суперечку чи судову тяжбу.
 • Якщо птахи раптово відлетіли, так само, як і прилетіли, не варто переживати – плітки будуть короткочасними і не позначаться на вашій репутації негативним чином.
 • Синиця, яка стала битися в скло, приносить негативні прикмети. Хтось наполегливо домагається вашої уваги і розташування.
 • Якщо вона влетіла в кімнату і стала вести себе агресивно, впоратися з нав’язливим людиною буде непросто. Ця прикмета принесе вам неприємності. Птицю не слід чіпати, вона сама знайде вихід з приміщення.

primeta sinica zaletela na balkon  chto oznachaet i kak nejjtralizovat dejjstvie sueveriya1 Прикмета синиця залетіла на балкон — що означає і як нейтралізувати дію забобониЯкщо в кімнату незаміжньої дівчини постукала синиця, то скоро наречена знайде своє щастя. Ця прикмета віщує їй радість, поява нареченого, який буде небагатий, але дуже милий.

Для інших людей це небезпечна ознака – в будинку хтось захворіє або може загинути. Особливо якщо пташка залетіла в будинок і стала жертвою домашнього тварини, кішки або собаки.

Як зробити так, щоб погана прикмета не виповнилася

Щоб поява синички не принесло нещастя, важливо дозволити їй вилетіти з вікна самостійно і прочитати молитву, побажати всім членам сім’ї удачі та здоров’я. Тоді нещастя мине будинок, і синиця не принесе нічого поганого в ваше місце проживання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради