Гель-лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайну

Сучасний манікюр став елементом самовираження жінок. Вибір форм і декору дуже широкий — від яскравих, довгих нігтів «стилетів» до ніжних квітів гель-лаку на коротких нігтях форми «м’який овал».

Загальні рекомендації для манікюру в ніжних кольорах

Гель-лак на короткі нігті (ніжні кольори пастельній і нюдовой палітри в тому числі) передбачає обробку нігтя з доданням їй класичної форми.

af7b21d0583247ca9c16ed1ab7174158 Гель лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайнуГель-лак на короткі нігті: ніжні кольори для буденного і святкового манікюру

Варіанти форми нігтьової пластини для короткого манікюру:

 • м’який квадрат;
 • овал;
 • мигдаль;
 • чіткий квадрат;
 • кругла форма.

Сьогодні правила нейл-арту не обмежують застосування будь-якого дизайну довжиною нігтів. Найскладніші техніки багатошарових покриттів застосовуються і на короткі нігті.

Для створення ніжного манікюру виробниками випускаються цілі колекції гель-лаків, які часто мають привабливі найменування, що робить процес вибору кольору захоплюючим заняттям. Наприклад, «полуничний смузі» або «вечірній мохіто», за якими ховаються гель-лаки рожевого і світло-зеленого кольору.

Однак основні принципи моделювання одягу застосовні і для створення дизайнів на коротких нігтях – як можна менше горизонтальних ліній. Якщо розташовувати композицію в дизайні вздовж нігтьової пластини – це візуально подовжує ніготь і робить його тонше і витонченіше, особливо при наявності світлого основного фону.

Техніки і методи манікюру в ніжних кольорах

Жінки справляються зі створенням різних дизайнів самостійно. Для цього необхідно мати мінімальний набір інструментів для манікюру в гелевою системі:

 • ЛІД лампу;
 • базову і фінішну полімерну рідина;
 • праймер;
 • будь спиртовмісну рідину для очищення нігтя, щоб прибрати надлишки лаку і пил після запила;
 • апельсинову паличку або пушер;
 • тонку і об’ємну плоску кисть;
 • набір гель-лаків і декору.

cfea0bfa62f1c2d9af95708ab3363ebb Гель лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайну

Можна зробити звичайний обрізний манікюр і відсунути кутикулу апельсиновою паличкою, не використовуючи фрезер для апаратного манікюру, але можна висушити гель-лак без ЛІД лампи.

Популярні техніки для виконання манікюру

Назва техніки Необхідні матеріали Короткий опис процесу
горизонтальний градієнт пензель для градієнта з тонкими і довгими м’якими ворсинками, два гель лаку (близькі по тону на палітрі кольорів) на просушений шар бази наносяться щільним шаром два кольори. Смуга темного кольору повинна бути в два рази вже смуги світлого тону. Темний колор стягується м’якими рухами кисті на смугу світлого кольору. Ворсинки кисті розтушовують кордон смуг і роблять плавний перехід між кольорами.
вертикальний градієнт віялова кисть, два гель-лаку смуги кольору наносяться встик вздовж нігтьової пластини, проводячи кінчиками ворсу віялової кисті за межі з’єднання кольору, досягають плавного з’єднання двох кольорів. Дизайн виконується на оброблений базою ніготь.
стемпинг пластини, штамп, скребок, фарби для стемпинга, лак для фонового покриття фарбу за допомогою скребка розподіляють по пластині, прибираючи надлишки. Штампом знімають малюнок з гравірування і переносять його на ніготь, який попередньо покривають кольоровим однотонним лаком і просушений в лампі.
слайдери набір слайдер-картинок, ємність з водою, гель-лак для фону обрану картинку вирізують разом з паперовою підкладкою по контуру. Замочують у рідини близько 2 хв. Пінцетом або кінчиками пальців зрушують тонку плівку із зображенням на ніготь. Зверху перекривають двома шарами топового покриття.
акваріумний дизайн прозорий гель, що конструює або рідка база, плоска кисть, декор та фарби для створення фону на ніготь після манікюру і нанесення базового покриття викладають декор – гліттер, камифубики, блискітки і роблять промальовування кольоровими гель-фарбами, зверху дизайн перекривається товстим шаром гелю або бази, створюючи ефект акваріума, коли малюнок видно як би, через товсте скло. Такий дизайн вимагає тривалої просушки в лампі, не менше 2 хв.

Будь-яка з цих технік доповнюється, за бажанням, декоруванням. Без додаткових прикрас такі дизайни виглядають строго і елегантно, а з додаванням нових елементів – набувають урочистий і яскравий зовнішній вигляд. В якості базових кольорів для дизайну використовують неяскраві кольори пастельних або бежевого ряду, які добре поєднуються з білим кольором.

Однотонний манікюр в ніжних кольорах

Простий у виконанні, але елегантний однотонний манікюр. Таке покриття гель-лаком будь-якого ніжного кольору на коротких нігтях зможе виконати навіть новачок. Для цих дизайнів не потрібно вміти нарощувати довжину штучними матеріалами, досить якісно вирівняти нігтьову пластину базою і топом. Чим рівніше буде поверхню нігтя, тим привабливіше буде виглядати манікюр.

Світлі відтінки мають одну неприємну особливість — підкреслювати всі нерівності.

Наносяться світлі тони лаків у 2 або 3 шари. Кожен шар перед просушуванням рекомендується вирівняти. Для цього руку перевертають нігтем вниз (долонею вгору) і тримають кілька секунд перед укладанням в лампу.

Сила земного тяжіння і анатомічна будова нігтя зроблять свою справу — лак стече до центру і вирівняється. Після просушування в лампі 30 секунд, з наступним шаром проробляють ті ж маніпуляції.

Щоб внести різноманітність в однотонний дизайн майстри в салонах використовують спеціальні втирки. З їх допомогою будь-якого кольору можна додати перламутровий або металевий блиск, голографічні або райдужні переливи. У кожного виробника є свої лінійки пудр.

Вони поділяються на 4 великі групи:

 • хром — після нанесення ніготь набуває металевий блиск;
 • аврора — додає покриттю райдужні переливи;
 • голографічні – забезпечують зміну кольору в залежності від попадання сонячних променів;
 • призма — створюється об’ємний 3D ефект.

cc5b650064122cbd46af5bc0b398a38b Гель лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайну

Незважаючи на простоту виконання, такі дизайни відносяться до розряду складних декорів. Вони вимагають ретельного закріплення на нігті, інакше в процесі шкарпетки відшаруються. Фахівці рекомендують втирати пудру в теплий шар топа без липкого шару, відразу після того, як вийняли руку з лампи.

Для нанесення втирок використовують:

 • палець (краще в латексній рукавичці);
 • силіконову кисть;
 • косметичний аплікатор для тіней.

Надлишки скидаються пухнастою пензлем і перекриваються тонким шаром топа. Потім проробляють 2 операції, які забезпечать стійкість дизайну:

 • Пилою обробляють вільний край нігтя, щоб прибрати дрібні частинки з торця.
 • Тонким пензлем по периметру нігтя (біля кутикули та бокових валиків, по краю нігтьової пластини) наноситься безкислотний праймер, який забезпечить надійне зчеплення між двома шарами топа.
 • Завершує дизайн шар фінішного покриття з просушуванням в лампі не менше 1 хв.
 • Сьогодні не існує строгих правил з декорування нігтів. За бажанням на одній руці можна поєднати матовий стиль на мізинці і безіменному пальці, дзеркальну втирку на вказівному і великому, а середній — слайдингу або стемпингом. Досить дотримуватися одного домінуючого кольору і всі ці техніки будуть доречні в рамках одного манікюру.

  Манікюр в різних ніжних відтінках

  Поєднання ніжних світлих тонів дозволяє придумувати і втілювати безліч дизайнів. Для цього необхідно підібрати свою колекцію світлих тонів. Для цього не обов’язково купувати всю лінійку пастельних або нюдовых відтінків у одного виробника. Як правило, один колір у різних фірм виглядає не однаково.

  2c1c819ee345bd1de7e302b54a00404f Гель лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайну

  Для створення складних дизайнів з використанням полутеней, кольоровий лак змішують з білої або чорної гель-фарбою, виходить ціла палітра відтінків на базі одного кольору.

  Популярні дизайни ніжних тонів:

 • Контрастний френч — легко виконати за допомогою трафарету. У цьому дизайні лінія посмішки промальовується не білим кольором, а будь-яким іншим світлим тоном. Наприклад, на бежевому фоні нігтя розташовується рожева або блакитна лінія «усмішки». Такий дизайн виконують на всіх пальцях. Він не потребує додаткового декоруванні і виглядає сміливо і оригінально.
 • Геометрія — з’єднання геометричних фігур різного кольору, обмежених прямими лініями. Межі можна виконати з блискучою самоклеющейся стрічки або за допомогою гелю «павук».
 • Реверсивний стемпинг — коли на поверхні штампа оздоблюється чорний малюнок. Після перенесення зображення на ніготь, кольорова частина йде на задній план і виходить барвиста картинка з чіткими контурами.
 • Абстракція — створюється хаотичним змішуванням різних кольорів, які наносяться на базу для розтікання у вигляді ліній або геометричних фігур. Така техніка називається «малювання по мокрому».
 • Варіанти різнокольорових дизайнів можуть бути виконані як на всіх пальцях рук, так і в поєднанні з однотонним матовим покриттям. Такі дизайни виглядають сміливо завдяки змішування декількох квітів. Красиво виглядає поєднання дизайну в ніжних тонах сірого однорідного покриття з матовим ефектом.

  Матовий манікюр в ніжних кольорах

  Гель-лак на короткі нігті (ніжні кольори і білі елементи особливо) виглядає зовсім інакше при використанні матового завершального шару. Два однакових дизайну в глянцевому або матовому виконанні сприймаються по-різному.

  24e0c383a8cd602f0fc3f93dd2189322 Гель лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайну

  Домогтися матового ефекту в манікюрі просто. Для цього використовується спеціальна полімерна рідина – матове фінішне покриття.

  Послідовність дій при створенні такого дизайну:

  • провести процедуру класичного або апаратного манікюру;
  • нанесіть праймер і базу;
  • покрити ніготь кольоровим гель-лаком;
  • виконати декорування;
  • перекрити всю композицію двома шарами матового фінішу.

  Слід пам’ятати, що деякі елементи декору (пластівці Юки, блискітки, голографічні камифубики та фольга) втрачають свої властивості переливатися і блищати під таким видом покриття.

  Класичним варіантом елегантного манікюру вважається створення матового основного фону з використанням м’яких тонів (беж, рожевий, блакитний), поверх якого встановлюються стрази (без верхнього перекриття топом). Матове фінішне покриття, не залежно від додаткового декору, використовується для повсякденного життя та офісного стилю.

  Варіанти ніжного манікюру з візерунками

  Малюнки на коротких нігтях за допомогою тонкої кисті вдаються тільки професіоналам.

  Для майстрів домашнього манікюру існує кілька простих способів створити складний дизайн з зображенням:

  • стемпинг (мереживний френч або місячний манікюр);
  • слайдери;
  • малюнки дотсом;
  • акварельний розпис;
  • геометрія з допомогою гелю «павук».

  ed3a13fd1b0efc33341d92102549dc70 Гель лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайну

  Деякі техніки були описані вище. Найбільш складною у виконанні вважається акварельний розпис. Для її реалізації необхідно потренуватися в малюванні тонких ліній. Запорука успіху — тонка линеарная пензлик в кілька волосків. Як правило, такі кисті випускають з довгим штучним ворсом.

  Техніка виконання:

 • Нанести фонове покриття м’якого кольору (білого, блакитного, лавандового, м’ятного).
 • Після просушування в лампі 30 секунд, зняти липкий шар.
 • Для малювання рекомендується використовувати спеціальні акварельні лаки, які володіють прозорістю кольору і текучістю. Виробники випускають серії таких матеріалів під назвою «акварельні краплі». Тонким пензлем, різними квітами у вигляді мазків, малюються пелюстки квітів. Вони злегка розтікаються по фону і набувають прозорий зовнішній вигляд. Такий лак сохне на повітрі до 2 хв. Якщо вийшли дефекти в малюнку, їх прибирають пензлем змоченою в ацетоні.
 • Після повного висихання малюнок перекривається тонким шаром топа без липкого шару і сушиться в лампі 30 секунд.
 • Поверх малюнка тонкою кистю пігментованою гель-фарбою прорисовують лінії, які підкреслюють елементи. Не варто малювати контур повністю, достатньо додати дрібні штрихи. Такі промальовування під силу навіть новачкам
 • Якщо гель — фарба з липким шаром, то дизайн зверху перекривається ще одним шаром топа.
 • Дизайни напівпрозорих візерунків виглядають дуже ніжно і вважаються складним і дорогим дизайном.

  Прості геометричні дизайни легко виконати за допомогою ще однієї новинки нігтьової індустрії – гель-лаку «павук». На світлі фони використовують «павук» сріблястого або білого кольору. Структура продукту така, що з його допомогою виходять рівні тонкі смуги. Товщину ліній можна регулювати і з’єднувати їх у цікаві дизайни.

  2e28c7cab664edc21618fefdbf14b29c Гель лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайну

  Декор, за бажанням, доповнюється бульонками або камифубиками. Простір між лініями можна прикрасити різними кольорами пастельної гами, використовуючи для цього тонку кисть для малювання. Вийде цікавий «вітражний » дизайн, який буде привертати до себе увагу оточуючих своєю оригінальністю.

  Декор на ніжному манікюрі

  Для прикраси манікюру в світлих, ніжних тонах використовуються всі існуючі елементи декору — блискітки, стрази, бульонки, камифубики, фольгу, 3D слайдери.

  Виробники товарів для манікюру випускають новий вид декору — об’ємні слайдери на самоклеючій основі. Для закріплення елемента досить зняти його пінцетом з підстави та щільно притиснути до нігтя. Такі прикраси не покриваються зверху топом, щоб не залити штучний обсяг. Фігурки бувають самих різних тематик — флористика, їжа, метелики, мушлі.

  На ніжних пастельних фонах оригінально виглядають білі фігурні троянди чи орхідеї. Такі дизайни доповнюються промальовування білих вензелів і бульонками або дрібними стразами. Декор створюється для урочистих ситуацій, наприклад, манікюр нареченої або випускниці. Він безумовно не підходить для садово-городніх робіт, навіть з використанням рукавичок.

  Об’ємний дизайн доречний у відпускні період, коли на нігті наноситься ніжні блакитні і смарагдові пастельні тони і декоруються фігурками дельфінів або черепашками. Сьогодні такі прикраси, на 1-2 пальцях руки, можуть дозволити собі жінки будь-якого віку.

  12facb521dd5f03656fe880f22ee881f Гель лак на короткі нігті ніжні кольори: рожевий, блакитний, білий, матовий, в пастельних тонах. Фото, ідеї дизайну

  Щоб зберегти ніжність майстра манікюру не рекомендують використовувати великі стрази і об’ємні інкрустації. Пропонуються варіанти установки кристалів і бульонок у вигляді бус, коли з дрібних горошин білого кольору (бульонок) формуються нитки провисаючих бус на нігтьовій пластині. Між ними хаотично кріпляться дрібні стрази або перлини.

  Модні тенденції ніжного манікюру в 2019

  Гель-лак на короткі нігті (ніжні кольори, білий декор, стрази доречні при цьому) продовжує користуватися популярністю в 2019 році. З моди не виходить образ жіночною і витонченою леді. Такий манікюр підходить під будь-який стиль і колір одягу. Короткі нігті, декоровані ніжними природними відтінками, доречні і з чорним вечірньою сукнею і з джинсами.

  Модні варіанти декорування:

  • мереживний французький манікюр, який виконується за допомогою стемпинга або прорісовок дотсом;
  • мінімалізм білих мазків тонкою кистю по ніжному фону;
  • білі акварельні квіти з промальовуванням тонких білих ліній, без додаткового декору.

  Сьогодні жінки отримали право вибирати стиль манікюру залежно від свого характеру, а не оточуючих обставин і одягу. Багато не можуть впоратися з довгими нігтями в побуті. Але ніхто не відмовляється від манікюру. Популярні дизайни переносяться на короткі нігті. Будь-які гель-лаки ніжних квітів з елементами декору добре тримаються на коротких нігтях.

  Відео про місячний манікюр на коротких нігтях

  Як зробити манікюр з блискучими лунками:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради