До чого свербить (горить) ліве, праве вухо (всередині, зовні), мочка вуха – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

870552edfde32e365df3846e1fd8ab63 До чого свербить (горить) ліве, праве вухо (всередині, зовні), мочка вуха – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

У марновірних людей нерідко виникає питання про те, до чого свербить ліве або праве вухо. Подібний свербіж віщує радісні події або попереджати про можливі біди.

У статті будуть розглянуті прикмети, до чого сверблять і горять вуха в залежності від дня тижня або часу доби.

Причини свербіння лівого вуха

Трактування найбільш популярних прикмет, пов’язаних з сверблячкою в лівому вусі:

 • Короста хряща попереджає про швидких фінансових витратах, рекомендується відмовитися від необдуманих покупок і вкладень.
 • Легкий свербіж з зовнішньої сторони вуха нагадує про необхідність повернути борги.
 • Свербіж вушної раковини натякає на швидкі скандали з близькими людьми, які виникнуть з вашої вини. Постарайтеся стримати запал – це вбереже від погіршення відносин з родичами і друзями.
 • Якщо короста помічена безпосередньо за вухом – це вказує на одержання звісток від далеких родичів або швидке поповнення в родині. Дзвін у вусі віщує отримання поганих новин найближчим часом.
 • Якщо свербить внутрішня частина лівого вуха, то це свідчить про неправдивої інформації, яку поширюють про вас знайомі люди. Підготуватися морально, оскільки в найближчому часі належить спростувати брехню.

  Подібна ситуація також має позитивну сторону – вона допоможе виявити і виключити ворогів з близького оточення.

  Крім того, рекомендується уникати сварок і конфліктів, оскільки свербіж лівого вуха нерідко свідчить про можливу бійку, в якій будуть отримані серйозні фізичні каліцтва.

  8c62e30af1dc02ed4e29e090c7ed3bf1 До чого свербить (горить) ліве, праве вухо (всередині, зовні), мочка вуха – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  Пояснення свербіння в лівому вусі по днях тижня

  Щоб точніше зрозуміти до чого засвербіло в лівому вусі, зверніть увагу на день тижня, в який помічений свербіж, і час його виникнення.

  Понеділок

  Чекайте новин, які внесуть зміни в життя. Якщо вухо свербить в ранковий час, то вказує на гарні звістки, вечірня короста вуха предзнаменует неприємних новин.

  Вівторок

  Якщо у представників сильної статі свербить ліве вухо вранці – слід підготуватися до ділової зустрічі з начальником або співробітником. Свербіж у вечірній час вказує на спілкування з людьми протилежної статі.

  Для жінок ранковий свербіж віщує приємне романтичного побачення, вечірній – попереджає про велику ймовірність швидкого конфлікту з коханим або близьким родичем.

  Середа

  Короста з ранку попереджає про пересудах в рядах заздрісників, денний і вечірній свербіж віщує серйозний конфлікт з начальником або родичем. Щоб уникнути сварки, слідкуйте за висловлюваннями під час розмови.

  5ad63794b071610d52650e4e5f8f8c49 До чого свербить (горить) ліве, праве вухо (всередині, зовні), мочка вуха – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  Четвер

  Якщо свербіж виникла вранці в четвер, це означає, що скоро чекає приємна зустріч з друзями. Свербіж вдень і ввечері віщує швидкі сприятливі новини. Велика ймовірність отримання бажаної посади або звісток від старовинного приятеля.

  П’ятниця

  П’ятничний свербіж натякає дівчатам на вечірню зустріч романтичного характеру. Не відкидайте залицяння обранця – цей чоловік наповнить життя щасливими і пам’ятними моментами.

  Для хлопців короста вуха в цей день є добрим знаком – вона означає успіх у всіх починаннях.

  Субота

  Якщо вухо почало свербіти в ранковий або вечірній час – це означає отримання поганих звісток незабаром. Станеться нещасний випадок з вами або родичами, тому варто на якийсь час відмовитися від подорожей і бути уважними на дорозі. А також ця ознака вказує на те, що не можна давати гроші в борг – велика ймовірність, що не повернуть.

  Неділя

  Свербіж в недільний день передвіщає визнання начальством ваших професійних навичок і швидке підвищення заробітної плати. І також свербіж має і негативний повір’я, яке свідчить про швидкої, затяжний сварки з родичами або близькими приятелями.

  729aabab1a445736dc56bfb3327cfc49 До чого свербить (горить) ліве, праве вухо (всередині, зовні), мочка вуха – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  До чого свербить праве вухо

  Виділяють такі прикмети, що пояснюють, до чого свербить праве вухо:

 • Короста хрящика передвіщає успіх у роботі, швидкі хороші новини на любовному фронті.
 • Свербіж в раковині говорить про розмову з родичами, який закінчиться прикрістю. Можливо, дізнаються правду про вас, яка викличе обурення і обурення. Зберігайте спокій – незабаром все стане на місця.
 • Якщо свербить праве вухо у верхній частині – це вказує на отримання несподіваною грошової прибутку.
 • Знайомство з привабливим хлопцем і побудова відносин – головне повір’я, що вказує, до чого свербить у правому вусі у незаміжніх молодих дівчат.

  Якщо ж почуєте дзвін – чекайте позитивних звісток.

  Прикмети, пов’язані з сверблячкою одночасного лівого і правого вуха

  Свербіж одночасно в обох вухах має ряд позначень:

  • Отримання незабаром похвали від керівника щодо виконаної роботи, можливе просування по кар’єрних сходах.
  • Поява в житті старого знайомого, затаившего образу з-за невиконаного вами обіцянки. Щоб уникнути негативних наслідків, загладьте свою провину.
  • Швидкий візит друзів і родичів. Щоб зустріти близьких людей у всеозброєнні, рекомендується заздалегідь поповнити продуктові запаси в будинку.

  Свербіж в обох вухах у людей, народжених влітку, пророкує швидке потепління, у зимових іменинників ця прикмета свідчить про швидке похолодання.

  732ca6bbe10375392eb48dd69652b3e5 До чого свербить (горить) ліве, праве вухо (всередині, зовні), мочка вуха – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  До чого сверблять мочки вух

  Якщо свербить мочка лівого вуха варто очікувати скандалу на роботі чи вдома. У конфлікт ви будете втягнуті в будь-якому випадку незалежно від бажання. Він призведе до нервового зриву, погіршення стосунків з коханою людиною і співробітниками.

  А також свербить мочка вуха перед отриманням небажаних новин про здоров’я родичів або щодо недавніх грошових вкладень.

  Подібний свербіж попереджає і про швидкої неприємної розмови, в якій ви примирите конфліктуючі сторони.

  Мочка правого вуха свербить перед різкими змінами клімату — чекайте сильних опадів. Крім того, подібна короста виникає перед майбутньою сваркою. Щоб вийти з неї переможцем, зосередьтеся на темах першорядної важливості і підберіть вагомі аргументи.

  Якщо сверблять мочки обох вух – це свідчить про народження дитини в родині добрих приятелів.

  30fd3674860e57a1efb76c78ecac32de До чого свербить (горить) ліве, праве вухо (всередині, зовні), мочка вуха – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  До чого горять вуха ввечері

  Важливо вивчити прикмети про те, до чого свербить праве або ліве вухо і ознайомиться з повір’ями, пов’язаними з відчуттям почуття печіння в цій частині тіла.

  Коли горить праве вухо, це означає:

  • Похвалу з боку друзів, родичів або співробітників по роботі. Можливо, старі приятелі згадали про вас в позитивному тоні.
  • Поява незабаром людини, який дуже зацікавлений вами і шукає привід для дзвінка або зустрічі.
  • Відмова від виконання обіцянки і спогад відданою людиною колишніх образ.

  Трактування повір’їв, пов’язаних з тим, що горить ліве вухо:

  • Обговорення за спиною рідними і знайомими подробиць вашого життя.
  • Наклеп з боку співробітників і заздрісників, що призведе до занепаду сил, нездужання і появи відчуття слабкості в тілі.
  • Під час спілкування в компанії про вас згадують знайомі.

  Дівчатам гарячі ввечері вуха вказують на наявність в оточенні суперниць, які поширюють в оточенні негативні плітки про вас. Важливо зберігати спокій – пересуди затихнуть протягом декількох днів. Щоб визначити, хто обговорює, вимовте вголос імена передбачуваних заздрісників – якщо вгадаєте, то вуха припинять горіти.

  Найбільш відома прикмета, коли одночасно свербить і горить вухо – очікування швидких новин, які можуть змінити життя як в кращу, так й в гіршу сторону.

  Нейтралізація негативних прикмет

  Щоб уберегти себе від небажаних наслідків, рекомендується:

 • плюнути на вказівний палець і протерти вухо – це допоможе нейтралізувати негатив і змусить пліткаря припинити розмови про вас;
 • тричі повернутися навколо своєї осі і вимовити «Чур мене» — вважається, що це вбереже вас від дурного ознаки.
 • Не слід гостро реагувати на ознаки, пов’язані з сверблячкою вух. Ознайомтеся з можливими наслідками та морально підготуватися. Головне, не налаштовуйте себе на негативний результат і передчасно не панікуйте – важливо пам’ятати, що вуха можуть свербіти і без таємного сенсу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради