На якому пальці носити кільце, як можна носити значення для жінок, дівчат та чоловіків

Сьогодні свої пальчики прикрашають і жінки, і чоловіки, і підлітки. При цьому вибір аксесуарів більш ніж великий: від порівняно простої, але при цьому яскравої біжутерії, і до виробів з благородних металів. Але з їх носінням не все так просто, як здається на перший погляд. Якості характеру людини можна розпізнати по тому, на якому пальці він воліє носити кільце.

53272d612d08a3f22c44c792a041d9bd На якому пальці носити кільце, як можна носити значення для жінок, дівчат та чоловіків

Що означає кільце на пальцях?

Нерідко можна побачити відразу кілька кілець, розташованих на різних пальцях.

 • Якщо всі вони на правій руці, то їх значення наступне: перед вами людина з великими амбіціями, норовиста особистість, захоплена своєю справою, зупинити яку досить складно.
 • Коли на одному пальці знаходиться відразу два кільця, це говорить про те, що людина схильний до самоаналізу. До себе такі люди ставляться критично і глибоко переживають власні помилки. І разом з тим розташовані на пальцях дівчата таким чином кільця означають, що вона цілісна особистість.
 • Якщо ж відразу два колечка прикрашають мізинець, то це свідчить про дефіцит теплих відносин, душевної близькості, причому справа стосується жіночої дружби.
 • Жінкам дозволяється носити одночасно не більше трьох кілець на одній руці. Це оптимальний максимум, який не буде карикатурним.
 • Що стосується чоловіків, то вони повинні бути консервативними – одне кільце на пальці для них стає оптимальним варіантом, а його значення залежить, звичайно ж, від розташування.

Палець, на якому красується каблучка, може багато розповісти. Причому цей принцип актуальний і для чоловіків, і для жінок.

a801f3baadb87469706100460b4a4c36 На якому пальці носити кільце, як можна носити значення для жінок, дівчат та чоловіків

Великий палець

Цей перст знаходиться під заступництвом Марса. На ньому носять ювелірні прикраси діяльні і емоційні особистості. Їм притаманна прямолінійність, часто вони вперті, запальні, агресивні і навіть войовничі. Це безстрашні авантюристи, з якими не варто сперечатися. В будь-яких ситуаціях вони стоять на своєму і впевнені у своєму рішенні.

Людина знає свої кращі сторони і здатний усвідомлювати власні недоліки. Спілкуючись з оточуючими, він покладається на власну інтуїцію, яка допомагає налагодити взаємини з людьми. Частенько, якщо хтось одягає кільце на великий палець, то це означає, що людина прагне самоствердитися в очах протилежної статі.

Вказівний

Планета – Юпітер. Символ – влада. Людина, що віддає перевагу носити кільце на правому вказівному пальці, має гордий незалежний норов і має здатність управляти людьми. Якщо ж перстень красується на лівій руці – перед вами особистість, схильна до різких перепадів настрою.

Такі люди люблять командувати, і навіть якщо їм не вдалося реалізувати себе в професії, ставши начальником, то прагнення вказувати перекочує в побут і сімейне життя.

Ці люди владні і волелюбні. Як правило, він зайняті великим справою. Нерідко вони горді, зарозумілі, іноді самолюбні, але при цьому розсудливі. Їм можна доручити будь-яку роботу і бути впевненим в тому, що вони доведуть справу до кінця.

Якщо ж людина нерішуча, то йому рекомендується почати носити кільце на вказівному пальці. Це дозволить придбати упевненість в собі і своїх силах, підвищити власну самооцінку. А планета-покровитель допоможе у цьому.

Середній палець

Людина має схильність до самозамилування, він упевнений у своєму безмежному чарівності і перевазі. Але в той же час — це мрійлива особистість, романтична, іноді ранима.

Представниці прекрасної статі нерідко удають слабкими, що допомагає привернути увагу оточуючих і викликати симпатію. Але при цьому лицемірними назвати їх не можна. Такі жінки безмежно добрі, здатні йти на компроміс і не люблять конфліктувати.

Чим більше ювелірний виріб, який красується на середньому пальці, тим сильніше виявлені вищеописані якості. А якщо кільце з каменем, то це також говорить про віру в карму і тісному зв’язку з мудрістю предків. Людина вірить у своє призначення і здатний справлятися з труднощами. І в цьому йому допомагає сила роду.

Вас супроводжують постійні невдачі? Одягайте колечко на середній палець (палець Сатурна). Планета-покровитель допоможе вам потрапити на інші (більш світлі) лінії життя, де ви схопите удачу за хвіст.

75c114fca76bffbd1466739e90e583e5 На якому пальці носити кільце, як можна носити значення для жінок, дівчат та чоловіків

Безіменний

Планета-покровитель – Сонце. Символ – любов. З цієї причини обручку носять на безіменному пальці. Це говорить про чистоту, серцевої прихильності, благополуччя, єднання.

Вважається, що вена, яка проходить через безіменний пальчик, веде до серця.

На безіменному пальці краще носити вироби з золота, так воно є металом Сонця і має здатність зміцнювати любов у шлюбі.

Крім того, людина з ювелірним виробом на безіменному пальці любить розкіш і в більшості випадків показує свою прихильність до мистецтва. Найчастіше це художники, актори, словом, творчі натури. Вони велелюбні, врівноважені, спокійні. Якщо ж перстень великий, то значення протилежне. Такі люди схильні пристрастям і легко можуть зірватися на опонента в розмові.

Мрієте про славу і визнання? Одягайте прикраса з благородних металів на безіменний палець. Сонце подарує вам заряд енергії, який сприяє самовираженню і буде сприяти в досягненні багатства.

Мізинець

Палець Меркурія. Кільце на мізинці подарує гнучкість розуму і допоможе красиво сформулювати мова. Тому носити перстень на цьому пальці рекомендується політикам, бізнесменам, ораторам і творчим особистостям.

Люди, які носять кільце на мізинці, відрізняються здатністю налагоджувати контакт практично з будь-якою людиною. Вони прекрасні дипломати, спритні, завжди готові до неприємностей і спокійно ставляться до витівок недоброзичливців. Часто їх називають пронозливими.

Така людина легкий на підйом і має веселу вдачу. Він випромінює позитив і рідко віддається зневірі. Жінка, яка носить кільце на мізинці, кокетлива, любить фліртувати, іноді непостійна.

8392db5d30bbdc2e9186661baf84897c На якому пальці носити кільце, як можна носити значення для жінок, дівчат та чоловіків

На якому пальці не можна носити кільця?

Якщо говорити про те, на яких пальцях краще не носити кільця, то щоб отримати відповідь, варто звернутися до забобонів. Приміром, тим, хто не перебуває в шлюбі, вкрай не рекомендується надягати перстень на безіменний палець лівої руки. В іншому випадку доля здатна зіграти з вами злий жарт. Подібне розташування наділяє людину поганою енергією – вдовьей.

Також не варто носити відразу два ювелірні вироби на вказівному пальці. Один перстень здатний подарувати вам впевненість в собі, але якщо їх буде більше, то це забере багато енергії.

На яких пальцях краще носити кільця?

Правила прості.

 • Кільце для заручин слід носити на безіменному пальці правої руки. При цьому зовсім не обов’язково воно має бути золотим. В даному випадку перстень може бути простим, тому сміливо вибирайте срібло. А після весілля його вже міняють на більш дороге і солідне виріб.
 • Щоб привернути удачу жінки і чоловіки носять обручки на мізинцях, при цьому саме на фалангах пальців.
 • Матеріальну прибуток приносить носіння перстені на фаланзі вказівного пальця лівої руки.
 • Чоловікові, як вже було сказано вище, рекомендується носити тільки одне кільце. Який палець при цьому вибрати, буде вирішувати, яку інформацію ви готові надати про себе оточуючим.

438288438982e9aa307a9c87b0206245 На якому пальці носити кільце, як можна носити значення для жінок, дівчат та чоловіків

Як правильно носити кільця-обереги на пальцях?

Кільце-оберіг здатний відводити від власника хвороби, пристріт, бідність і інші неприємності. При цьому кожен такий перстень виконує певну функцію. Головна умова в даному випадку – кільце повинне щільно стикатися з тілом.

Церковне

Кільце-оберіг з написом «Спаси і збережи» забезпечує захист тим, хто вірить у його силу. Воно надає сильне енергетичне вплив і можна порівняти за своїм потенціалом зі святою іконою і хрестом. Церковне кільце рекомендується носити на правій руці. Палець – великий, вказівний або середній.

Вінчальне

Вінчальний перстень одягають на безіменний палець правої руки. При цьому обов’язково по закінченні обряду вінчання. В цей час на руці не повинно бути інших кілець. Вінчальний перстень – оберіг. За силою він вважається могутніше обручки.

З рунами та езотеричними знаками

Подібні кільця слід купувати тільки в спеціальних магазинах, де продавець зможе пояснити значення того чи іншого символу. В іншому випадку ви ризикуєте привернути в життя неприємності.

Носити такий перстень можна на будь-якому пальці, але перш, ніж його одягти, слід провести ритуал:

 • розігріти кільце над запаленою свічкою;
 • протерти сіллю;
 • прополоскати у воді;
 • обкурити пахощами.
 • З каменем

  Ювелірні вироби з каменями мають різну силу. А вона залежить від виду камінчика.

  • Сердолік запобігає подружні зради.
  • Смарагд уберігає від горя і усуває печаль.
  • Рубін убезпечує від нерозділеного кохання.
  • Агат, бурштин вбережуть від пристріту і відведуть хвороби.
  • Сардонікс не допустить в життя брехливих, невірних людей.

  c438011c7fa14e8f828ab527b9d3de30 На якому пальці носити кільце, як можна носити значення для жінок, дівчат та чоловіків

  Як носять кільця вдови або вдівці?

  Щодо носіння обручки після смерті чоловіка/дружини є кілька негласних правил.

  • Так як золоті персні мають здатність накопичувати погану енергетику, то дарувати їх вкрай не рекомендується. А передавати у спадок дітям можна тільки після певного ритуалу, так званого енергетичного обряду очищення.
  • Якщо ви зберігаєте пам’ять про померлого чоловіка/дружини, то обручку краще залишити на правій руці.
  • А також в народі радять повісити перстень, ланцюжок і носити як кулон.
  • Чоловікам-вдівцям можна переплавити кільце подружжя, зробивши з нього печатку. При цьому бажано нанести ініціали колишньої дружини.

  Пам’ятайте, що вищеописані правила не є канонами. Але якщо людина постійно носить кільце на одному і тому ж пальці, то в цьому випадку можна дещо дізнатися про його характер. Це допомагає зрозуміти, хто перед вами. В цілому це зручно – не так?

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради