Цвіте алое в домашніх умовах – прикмети

Наявність алое в будинку може вказувати на різні прикмети, а також нерідко допомагає захистити мешканців від хвороб і нещасних випадків. У народі його називають столітник і наділяють магічними та лікувальними властивостями.

Рекомендується звертати увагу на стан рослини в період цвітіння – це подія в домашніх умовах трапляється вкрай рідко і має прихований зміст.

8cc3fe01ed024268c178597a7ed55135 Цвіте алое в домашніх умовах – прикмети

Прикмети

Виділяють найбільш популярні прикмети цвітіння алое в домашніх умовах:

 • поліпшення взаємин між домочадцями;
 • зустріч з другою половинкою;
 • отримання незабаром добрих звісток вами або кимось з мешканців квартири.

Цвітіння також вказує на те, що ваш будинок наповнений потужною позитивною енергетикою, і захищений від впливу злих сил, пристріту або псування.

Розташування алое в будинку

Для наповнення будинку позитивною енергетикою, важливо правильно помістити горщик з рослиною. Вважається, що найкращими місцями є підвіконня в робочому кабінеті, на кухні або в коридорі.

Не рекомендується залишати алое в період цвітіння в дитячій або спальні – його квітки мають яскраво вираженим ароматом і можуть призвести до виникнення головного болю або загального погіршення стану.

Виділяються прикмети про цвітінні алое, пов’язані з його розміщенням:

 • Якщо поставити рослину на вікно, що виходить на східну сторону, це допоможе вирішити фінансові проблеми і налагодити стосунки між мешканцями будинку.
 • Знаходження квітучої рослини на підвіконні з південної сторони допоможе знайти любов і поліпшити взаємини з усіма родичами.
 • Якщо ви регулярно піклуєтеся про стан столітника, але він починає жовтіти або сохнути – це вірний знак, що на вашу обитель обрушився потужний потік негативної енергетики, яку рослина ввібрало в себе. Рекомендується в найкоротші терміни визначити джерело негативу, оскільки під наступний удар можете потрапити ви або хтось з близьких родичів.

  Чудовим оберегом від пристріту послужить пучок висушеного листя алое, повішений перед входом. Крім того, важко хворим людям для відновлення здоров’я рекомендується завжди носити з собою трохи висушеної рослини в мішечку на шиї або в кишені.

  Всі прикмети, пов’язані з цвітінням алое носять позитивний характер, так що, якщо у вашому будинку це рослина розпустило прекрасні квіти, ви можете з упевненістю радіти цій події. Навіть якщо у вашого столітника не з’явилося квіточок, але він регулярно випускає нові пагони і швидко росте – це означає, що в домі панує позитивна атмосфера, а вам і вашим близьким не варто побоюватися лихого ока.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради