Прикмета: втратити гроші, гаманець, до чого, якщо вкрали

Втрата грошей сама по собі не віщує нічого поганого. Вважається, що таким чином можна відкупитися від бід, притягнути удачу. Тому докладно ознайомитися з грошовими забобонами і трактуванням прийме, щоб знати, що до чого.

1ac466eafa13a7ffab241bab36f82960 Прикмета: втратити гроші, гаманець, до чого, якщо вкрали

Прикмети про втрачені гроші

Втрачені гроші – це не тільки випала з кишені дріб’язок або забутий на прилавку гаманець. Сюди входить:

 • крадіжка в автотранспорті, магазині, на ринку;
 • втрата коштовностей;
 • обман продавців, шахраїв;
 • вкрадені кошти з-за злому квартири, електронного гаманця та інше.

Зустріти людину, особливо жінку, яка втратила гроші, нескладно. Прикмету відразу позначають як тривожну, що обіцяє проблему.

Події з втратою, крадіжкою вашого гаманця засмучують, але не мають негативного відтінку.

Через час, людини відпускає, він забуває про минулі неприємності, і не звертає уваги на те, що відбувається навколо. І тим більше, хороший прибуток, нові дорогі придбання не пов’язує з втратою або крадіжкою грошей. Люди, які вірять прикметами, стверджують що:

 • втратити – значить, відкупитися;
 • вкрали або обдурили – отримаєте в два рази більше;
 • розсипали, кинули гроші – підвищення доходів незабаром .

Головне, не злитися і не бажати зла тому, хто обманув, обікрав. Пропажа грошей принесе більше позитивного, ніж здається в момент втрати. Краще сказати: «Дякую, що розплатився грошима, а не життям».

Отримання благ

c7e8933688be692a57d9804c59e1f62e Прикмета: втратити гроші, гаманець, до чого, якщо вкрали

Було помічено:

 • якщо загублений гаманець – чекай отримання грошових сум, подарунків, які в 2 або 3 рази більше втрачених грошей;
 • вкрадених грошей, звичайно, не повернути, але людину чекають благополуччя і достаток;
 • за умови, що гаманець втрачений або вкрадений, а у людини немає достатніх засобів на існування, є інша прикмета. Для таких людей доля надасть шанс поповнити бюджет своєю працею. З’явиться можливість влаштуватися на добре оплачувану роботу;
 • нещодавно закоханих – знак, який підтверджує правильність вибору партнера. Удача, везіння, взаєморозуміння між ними тепер будуть постійно.

Щоб здійснилося призначене везіння, рекомендують допомогти проведенню швидше знайти шлях до того, хто втратив гроші. Для цього вимовляють фразу: «Дзвінкі дружочки, приходьте і приводьте великих друзів».

Не виключено, що прикмета втрати грошей вказує на помста, покарання. Наприклад, що втратив обдурив іншого (термін давності не має значення) на певну суму. А доля просто відновила баланс. До таких випадків можна віднести прислів’я: «На 5 копійок обдурив, в 20 разів більше втратив».

Які сни сняться до заміжжя (одруження)?

Так як людський закон нерідко безсилий там, де стоїть питання елементарної чесності і порядності, карма наздоганяє в вигляді потужного удару по бюджету.

Провісник удачі в справах

Не варто плутати сни і реальність. Значення сновидінь «втратити гроші» і пропажа наяву паперових купюр відрізняються. Побачити сон про крадіжку, втрату грошей – поява неприємностей, серйозних проблем.

У житті такий казус часто стає передвісником удачі в починаннях. Предки вважали, що так людина дає хабар Фортуні, тим самим приваблюючи її на свою сторону. Отримавши такий відкуп, пані Удача буде знаходитися тривалий час.

a1fffad4a6eaeb84e15283aed1bd1c22 Прикмета: втратити гроші, гаманець, до чого, якщо вкрали

Всесвіт посилає попередження

Віросповідання не має значення, коли втрачаєш гроші. Розбудовуються однаково і атеїст, і глибоко віруюча. Так, втрата гаманця з грошима – прикмета двозначна:

 • стався відкуп від неприємностей та бід. Настає нова фаза життя;
 • щоб бажання були почуті, виконані у повній мірі – прохань мало. Всесвіт вимірює готовність до придбань.

Така перевірка на міцність показує справжнє обличчя людей. Одним з головних пунктів для отримання дарів від Всесвіту вважається віра в краще, необхідно усунення негативної енергії. Коли людина втрачає гроші, по його реакції стає очевидно, скільки в ньому негативу і песимізму. Вважається, що чим більш оптимістично людина переживає подібні труднощі, тим більше до нього повернеться.

1fc076e48508dce86697f290a90255b1 Прикмета: втратити гроші, гаманець, до чого, якщо вкрали

Прикмета про вкрадені гроші – покажчик необхідність обмірковувати дії, вчинки. При втраті грошових коштів доля показує свою прихильність до людини, перевіряє на міцність, витримку. Після чого віддячить сторицею.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!