Прикмети та повір'я, що привертають багатство, удачу, благополуччя

primety i poverja privlekajushhie bogatstvo udachu blagopoluchie 8f4a2f6 Прикмети та повір'я, що привертають багатство, удачу, благополуччяПрагнення домогтися стабільного матеріального становища цілком природно: кожен з нас знає, як неприємно влазити в борги і економити на чомусь важливому. Прикмети, які залучають багатство, удачу і благополуччя, існують багато століть. Одні з них пов'язані з веденням будинку, інші вчать правильному поводженню з грошима, треті розповідають про те, яких звичок варто уникати, щоб удача не покинула вас.

Прикмети, які залучають багатство, удачу, благополуччя

Повір'я, пов'язані залученням багатства, присутні у всіх культурах світу. Наприклад, згідно з канонами феншуй, виходячи з дому, потрібно залишати в передпокої біля дзеркала дрібну купюру. Дзеркала грають важливу роль в східній філософії, вони здатні впливати на енергетичні потоки, які проникають всередину житла. Банкнота, що лежить біля дзеркала, немов магніт, привертає в будинок енергію достатку.

По всьому світу поширені різноманітні фінансові талісмани: у буддистів це фігурки певних тварин, в мусульманських країнах користується популярністю оберіг Зульфікар. А на півночі завжди довіряли магічним рун, тому сьогодні у нас є можливість вибирати з безлічі рунічних формул для бізнесу і багатства.

Але сьогодні ми детально розглянемо грошові прикмети, вкорінені на території нашої країни, які передавалися з покоління в покоління. Тому, хто мріє про багатство, не варто нехтувати давніми знаннями предків.

Загальні вірування про фінанси

Люди завжди звертали увагу на те, які дії привертають фінансову удачу, а також намагалися помічати ситуації, яких слід уникати, оскільки вони виснажують грошовий канал.

Прикмети для залучення грошей

primety i poverja privlekajushhie bogatstvo udachu blagopoluchie 8b8ec6e Прикмети та повір'я, що привертають багатство, удачу, благополуччя Якщо вам довелося брати гроші в борг, постарайтеся віддати позичену суму якомога дрібнішими грошовими одиницями. Звичайно, не варто дуже старатися, пропонуючи позичальникові жменю залізної дрібниці. Досить розміняти кілька великих купюр на банкноти поменше, тоді удача довгий час не покине вас.

Отримавши велику суму, не поспішайте пускати її в справу. Якщо обставини дозволяють притримати гроші, нехай вони побудуть вдома хоча б одну ніч: це посилить фінансові потоки всередині житла. Це повір'я діє і відносно банківських карт, на яких знаходяться значні грошові кошти.

Про так званих «легких грошей» теж є прикмети. Якщо вам пощастило отримати в подарунок, виграти або іншим способом отримати гроші, яких ви не заробили, постарайтеся витратити їх на приємні і корисні справи: допоможіть своїм родичам, віддайте частину суми на благодійність, підтримайте потребує.

Зробивши вигідний продаж або отримавши перший дохід від нової справи, збережіть одну велику купюру: вона весь рік буде служити вам особистим грошовим талісманом.

Ще одна відома прикмета на багатство: віддаючи комусь кошеня, цуценя чи іншу живність, візьміть в якості оплати хоча б кілька монет. Наші предки розуміли, наскільки важливо зберігати баланс енергій: розлучаючись з чим-небудь зі свого будинку, потрібно символічно заповнити втрату.

Якщо вас зверху позначила птах – не засмучуйтеся, це до прибутку. Взагалі, багато з прикмет, связаннних з птахами, сприятливі. Наприклад, знайти на вулиці перо синиці вважається великою удачею, яка провіщає збільшення достатку. А почувши голос зозулі, потрібно обов'язково зателефонувати дрібницею в гаманці або в кишені, це нехитре дію допоможе примножити ваші доходи.

Повертаючи власнику позичену кошик, посуд або відерце, покладіть туди яку-небудь дрібничку, на кшталт яблука або цукерки. Це допоможе вам прискорити зростання власного матеріального достатку.

Несприятливі дії і ситуації

Ретельний облік витрат і доходів – один з найважливіших аспектів прийме про гроші. Однак не слід вважати гроші вечорами. Настільки ж несприятливим вважається ситуація, коли виникає необхідність зробити велику покупку або сплатити борг у вечірній час. Якщо відкласти оплату можна, то розплачуйтеся, зігнувши купюри навпіл і віддавайте їх згином вперед.

Уникайте хвалькуватих розмов про своє благополуччя, що не афишируйте вдалі угоди. Грошова енергія не росте в атмосфері загальної заздрості, яка неминуче виникне в оточуючих, якщо ви будете занадто часто демонструвати свій достаток. Крім того, не слід приділяти занадто багато уваги чужим доходам або витрат.

Подаючи милостиню, не віддавайте паперових купюр. Навіть відносно велику суму слід набирати металевими грошима. Не торкайтеся до жебрака рукою, щоб не забрати на себе негативну енергетику бідності, а також не дивитеся йому в очі.

Повір'я для будинку

primety i poverja privlekajushhie bogatstvo udachu blagopoluchie fa32de6 Прикмети та повір'я, що привертають багатство, удачу, благополуччя З домашніх прийме, що залучають удачу і багатство, найважливішою вважається необхідність стежити за порядком. Грошові потоки не люблять безладу, скупчення старих, зламаних речей. Крім того, необхідно стежити за справністю труб та сантехніки: оскільки енергія грошей підпорядковується стихії Води, різні протікання будуть сприяти тому, що гроші будуть «витікати» з вашого будинку. Для збереження достатку слід займатися наведенням чистоти тільки в денний час.

Особлива увага приділяється стану обіднього столу. Забороняється сидіти на столі, кидати на нього сумки або пакети, залишати порожню посуд. Після прийому гостей корисно взяти зі столу скатертину і витрусити її на вулицю: разом з дрібним сміттям господиня викидає негативні розмови, заздрість, тобто, все те, що може послужити причиною фінансового пристріту. Якщо ви хочете надовго зберегти благополуччя, покладіть під скатертину дрібну купюру.

Якщо хтось із гостей забув у вас вдома сумку або іншу дрібну річ, повертаючи її власнику, киньте всередину дрібну монету: це приверне до вас удачу. Також слід чинити з власними сезонними речами, які потрібно прибрати на зберігання: перед тим, як сховати їх в шафу, покладіть в кожну кишеню по монеті.

Ми перерахували грошові прикмети, які допоможуть розбагатіти, якщо застосовувати їх будинку. Але ще більш важливо дотримуватися правила, перебуваючи на вулиці, серед інших людей.

Як вести себе на вулиці

Відправляючись по магазинах, покладіть частину взятої з собою суми до лівої кишені: згідно з повір'ям, ця нехитра виверт запобіжить спокуса зробити зайву покупку. Розраховуючись, не рекомендується віддавати купюри в руки продавцеві, краще покладіть їх на прилавок або спеціальне блюдце. Таким же чином забирайте здачу. Вважається, що віддавати гроші необхідно правою рукою, а забирати лівої.

Впустивши гроші на дорогу, потрібно зібрати їх до останньої монетки, а ось підбирати чужі не слід: на монети часто зводять псування і нещастя.

Деякі прикмети, які залучають гроші, можуть здатися смішними, але тим не менше працюють. Наприклад, для підвищення свого добробуту народні повір'я радять знайти міст, дочекатися, поки по нього проїде транспорт, а потім пройти під мостом, поклавши на голову свій гаманець. Вважається, що цей нескладний ритуал надовго приверне до вас удачу.

Як поводитися з гаманцями і скарбничками

Перш за все поговоримо про те, які купюри не слід тримати в гаманці. М'яті, рвані банкноти не повинні затримуватися в вашому портмоне, їх потрібно витратити якомога швидше. Втім, навіть новенькі банкноти не слід зберігати в гаманці занадто довго, час від часу міняйте їх на нові, щоб фінансова енергетика не застоювалася.

Гроші люблять порядок, тому для примноження багатства паперові гроші потрібно складати по старшинству, лицьовою стороною до себе, не згинаючи і не мнучи. Монети тримають в окремій кишеньці.

Інші прикмети про гроші в гаманці:

 • поруч з монетками корисно тримати в гаманці зернятко рису, який символізує матеріальний достаток
 • щасливу монетку або банкноту тримають окремо від інших грошей
 • хороший змову на новий гаманець допоможе зробити так, щоб гроші ніколи не переводилися
 • не варто зберігати в гаманці старі чеки – це провокує незаплановані витрати
 • гаманець або скарбничка завжди повинні бути цілими і акуратними

Кращими скарбничками вважаються сховища для грошей, виконані у вигляді кішки, білки або свині. Скарбничку слід купувати в молодика або при зростанні Місяця, тоді зростання вашого матеріального добробуту буде підживлюватися зростаючої енергією світила.

Мудрі люди, які знають прикмети на гроші і багатство, ніколи не спустошують гаманець або скарбничку повністю: розплачуючись за покупки, необхідно простежити, щоб усередині залишилося хоча б кілька дрібних монет. В іншому випадку удачі не бачити доти, поки куплена вами річ буде перебувати вдома.

Прикмети по пори року і дням тижня

primety i poverja privlekajushhie bogatstvo udachu blagopoluchie 1deb705 Прикмети та повір'я, що привертають багатство, удачу, благополуччя Для вдалого фінансового року напередодні новорічної ночі потрібно купити новий віник, а стару мітлу викинути. Ялинку прикрашають не тільки яскравими іграшками, але і блискучими, новими монетами, а також солодощами, які служать символом достатку. Для знищення енергії бідності вранці першого січня слід насипати трохи солі під поріг будинку.

На Великдень постарайтеся прийти до Божого храму раніше, потім купите дванадцять свічок і поставте їх перед будь-якими іконами. Виходячи після служби, роздайте милостиню, а потім розкришите шматочок освяченого паски і згодувати божим пташкам. Це вбереже вас від неприємностей, пов'язаних з грошима: крадіжок, штрафів, втрати джерел доходу.

На Чистий четвер необхідно тричі перерахувати всі наявні в будинку заощадження, а також по можливості переставити меблі. Благодійність в цей день вітається, а ось давати в борг або позичати гроші не можна. У Чистий четвер не можна виносити з дому нічого, включаючи сміття, так що викиньте все непотрібне напередодні або залиште до завтра.

Не менш важливо дотримуватися прикмети про гроші по днях тижня:

 • субота – найщасливіший день тижня, який найменше підходить для планування витрат, перерахунку грошей або передачі їх іншій особі
 • субота – це день, що ідеально підходить для виготовлення або покупки фінансового талісмана; а ось позичати гроші по вівторках не слід: велика небезпека заплутатися в боргах
 • понеділок – хороший день для здійснення великих покупок; мудрі господині печуть по середах пироги: це допомагає залучити фінансове благополуччя
 • по четвергах потрібно повертати борги; в цей день корисно прийняти ванну, кинувши на дно кілька монет: вода, заряджена грошової енергією, очистить грошовий канал купається
 • в п'ятницю небажано займатися манікюром або мити волосся, зате останній робочий день тижня прекрасно підходить для продажів
 • по суботах виконують фінансові ритуали, читають замовляння, планують і виконують важливі покупки
 • в неділю розбити чашку – до прибутку; в цей день рекомендується здійснювати дрібні і приємні покупки

Вивчаючи прикмети, які залучають удачу багатство і благополуччя, постарайтеся не забувати головне правило успіху – позитивний настрій. Грошова енергія буквально прилипає до тих, хто впевнений у своїх силах і здатний чекати майбутнього з надією, а не страхом. Будьте щасливі і багаті!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради