До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Образ собаки асоціюється з дружбою, тому поранена тварина, побачене уві сні, нерідко викликає почуття тривоги і вказує на швидкі життєві зміни. Щоб правильно зрозуміти нічне бачення, слід врахувати колір шерсті і поведінку звіра, підлогу сплячої людини, а також максимальну кількість оточуючих деталей.

 До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Поранена собака уві сні – загальне тлумачення

Досить часто поранена домашня або дворова собака в крові сниться як попередження про погіршення здоров’я когось із близьких людей або ж подібний сон сигналізує про прийдешні неприємності. Рекомендується уникати авантюрних операцій, екстремального відпочинку і грошових вкладень.

Також сновидіння з участю пораненого вихованця може попереджати про сварку з другом або родичем через розбіжності поглядів. Під час дискусій не слід сприймати аргументи опонента в багнети і піти на компроміс, щоб уникнути погіршення відносин з цією людиною на довгий час.

Зранене тварина може попереджати про серйозну сварку з членами сім’ї. Щоб уникнути погіршення відносини з родичами, слід приділяти їм більше уваги і проявляти щирий інтерес до його справ. Якщо конфлікт все ж виникне, варто постаратися знайти компромісне рішення, вигідне для всіх.

Зміст нічного бачення можуть кардинально змінити такі деталі, як окрас собаки або її поведінку.

 До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Колір

На трактування сну з участю пораненого пса впливає забарвлення шерсті:

 • чорна – до неприємних вістей або дрібних негараздів, які виникли з вини заздрісників;
 • біла – необдумане і навіжена поведінка сплячої людини може призвести до втрати справжнього друга;
 • сіра – близька людина потребує допомоги сновидця, але боїться в цьому відкрито зізнатися;
 • руда – хтось із друзів сновидця по-справжньому відданий йому і на цю людину можна покластися в будь-якій ситуації.

Якщо уві сні ви самі поранили пса з темною шерстю – в реальності вдасться здобути перемогу над ворогами і завершити з прибутком давні справи.

Поранити білого цуценя – в життя мимоволі образити дитину або іншого невинного, який буде через це страждати тривалий час.

Оборонятися від коричневого пса і поранити його – сильно образити друга з-за непорядну вчинку, який він не скоював.

Поведінка

Звички тварини також змінюють значення сновидіння:

 1. Радісний і ласкавий пес в крові вказує на отримання хороших новин незабаром чи приємне знайомство.
 2. Гавкіт пораненої собаки, навпаки, попереджає про поганих вістях і настанні чорної смуги в житті сплячої людини.
 3. Укус покаліченого тваринного символізує грошові втрати або зниження по кар’єрних сходах. Щоб уникнути подібних неприємностей, слід відмовитися від укладення угод з неперевіреними партнерами і не вкладати гроші у ризиковані проекти.

Спостерігати в сні, як пораненої тварина скиглить від болю – до неприємностей у колі сім’ї.

Собака в крові

Закривавлена собака нерідко є ознакою швидкої зустрічі з давнім знайомим, з яким у сновидця теплі взаємини. Подібний образ також попереджає про необхідність життєвих змін – це допоможе вирішити наявні проблеми і досягти поставлених цілей.

У свою чергу, відсутність прагнень і амбіцій може значно погіршити фінансове становище сплячого і стати причиною розладу відносин в колі сім’ї.

Вмираючий пес в крові попереджає про небезпеку, що нависла над близькими людьми. Рекомендується ретельно придивитися до свого оточення і постаратися виявити людину, яка потребує вашої допомоги.

Інші особливості

Трактування нічного бачення в залежності від розмірів і віку звіра:

 1. Приснилася поранена велика собака – в реальному житті сновидець не може перебороти внутрішній страх, який заважає в кар’єрі або особистого життя.
 2. Побитий і агресивний пес невеликого розміру символізує зраду близької людини – він дасть обіцянку і в потрібний момент не виконає його.
 3. Покалічена собака запряталась в будку – кращий друг постраждає, ставши на захист сновидця в ситуації, що виникла з його вини.
 4. Поранена тварина без слідів крові вказує на незначні проблеми, з якими вийде впоратися без особливих зусиль і сторонньої допомоги. Якщо звір був вражений кулею – в недалекому майбутньому в житті відбудуться неприємні події, які негативно позначаться на його стан здоров’я.
 5. Образ покаліченого, і беззубого старого пса говорить про присутність поруч зрадника, у якого зв’язані руки, тому найближчим часом він не зможе заподіяти шкоди. Важливо своєчасно його обчислити цього – надалі він може спровокувати великі проблеми.
 6. Собака вмирає на руках – сновидець постраждає через витівок співробітників, якщо не виявить своєчасну пильність.
 7. Поранена собака, що сидить на ланцюзі, вказує на наявність заздрісників у ближньому оточенні, слід звернути увагу на кожного близького друга і постаратися відсіяти зрадників.
 8. Забруднитися в крові пораненого пса – до серйозної хвороби або смерті когось із рідних.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаОкровавленная собака в колі щенят вказує на проблеми, що виникли з вини дітей. Не варто дуже хвилюватися – все вирішиться благополучно для вас.

До чого сниться поранена собака

Чоловікові

Побачити образ собаки, шерсть якої перепачкана в крові, для чоловіків добрий знак – цей сон символізує позитивні зміни у всіх сферах життя або незабутній відпочинок в колі близьких людей.

Поранений пес також попереджає про зраду одного, невдалої відрядження або розірвання важливого договору з партнерами.

 До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Жінці, дівчині

 1. Закоханій дівчині сновидіння з участю пораненого пса обіцяє розчарування у відносинах з обранцем.
 2. Жінці, яка складається у відносинах, покалічена собака обіцяє брехня або зраду з боку другої половинки.
 3. Замужній дамі бачити уві сні чужу поранену собаку – до погіршення взаємин з чоловіком. Повернути гармонію допоможе щире спілкування з другою половинкою – не бійтеся висловлювати свої побажання і уважно вислухайте чоловіка.

Тлумачення найпопулярніших сонників

Сонники відомих тлумачів можна знайти наступні пояснення способу пораненої собаки в крові:

 1. Міллер. Образ собаки, зраненої псами або іншими людьми, символізує віроломний і цинічне ставлення до сплячого з боку оточуючих людей. Якщо сновидець буде надавати багато уваги думку оточення і колег, це може призвести до погіршення здоров’я і проблем на роботі. Віра в себе, терпіння і наполегливість допоможе уникнути багатьох неприємностей. Знайти свого пса пораненим – до непередбачених грошовими витратами, спрямованими на лікування члена сім’ї. Собака поранила лапу і кульгає – до погіршення відносин з родичами або колегами.
 2. Фрейд. Поранена собака вказує на неготовність до серйозних стосунків і створення сім’ї. Тривала зміна партнерів може стати причиною серйозного розчарування і призвести до життя в самоті.
 3. Ванга. Поранена чорна собака символізує позбавлення від давньої хвороби або успішне запобігання нещасного випадку. Виходжувати зраненого бездомного пса – в реальному житті участь у благодійності.
 4. Нострадамус. Поранений вихованець попереджає про небезпеку втрати майна або банкрутство. Вмираючий від ран пес символізує невирішені справи – сновидець береться за нові завдання, не довівши до завершення попередні. Щоб не втратити роботу, рекомендується навчитися оцінювати свої сили і не звалювати на себе багато завдань одночасно.
 5. Лофф. Собака, пораненная в бою з іншим псом, для дівчат означає, що в реальному житті її уваги будуть домагатися відразу двоє чоловіків, і їх поведінка по відношенню один до одного може бути занадто агресивним.

Не варто ігнорувати сновидіння з участю тварин – правильне розуміння того, що відбувається уві сні допоможе уникнути погіршення відносин з близькими людьми або своєчасно надати допомогу людині, гостро потребує в ній, але боїться відкрито в цьому зізнатися оточуючим.

Однак деякі нічні видіння можуть не нести ніякої навантаження – вони виникають через надмірну завантаженість на роботі, підсвідомого бажання завести домашнього улюбленця або хвилювання за здоров’я свого вихованця.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради