До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Образ собаки асоціюється з дружбою, тому поранена тварина, побачене уві сні, нерідко викликає почуття тривоги і вказує на швидкі життєві зміни. Щоб правильно зрозуміти нічне бачення, слід врахувати колір шерсті і поведінку звіра, підлогу сплячої людини, а також максимальну кількість оточуючих деталей.

 До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Поранена собака уві сні – загальне тлумачення

Досить часто поранена домашня або дворова собака в крові сниться як попередження про погіршення здоров’я когось із близьких людей або ж подібний сон сигналізує про прийдешні неприємності. Рекомендується уникати авантюрних операцій, екстремального відпочинку і грошових вкладень.

Також сновидіння з участю пораненого вихованця може попереджати про сварку з другом або родичем через розбіжності поглядів. Під час дискусій не слід сприймати аргументи опонента в багнети і піти на компроміс, щоб уникнути погіршення відносин з цією людиною на довгий час.

Зранене тварина може попереджати про серйозну сварку з членами сім’ї. Щоб уникнути погіршення відносини з родичами, слід приділяти їм більше уваги і проявляти щирий інтерес до його справ. Якщо конфлікт все ж виникне, варто постаратися знайти компромісне рішення, вигідне для всіх.

Зміст нічного бачення можуть кардинально змінити такі деталі, як окрас собаки або її поведінку.

 До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Колір

На трактування сну з участю пораненого пса впливає забарвлення шерсті:

 • чорна – до неприємних вістей або дрібних негараздів, які виникли з вини заздрісників;
 • біла – необдумане і навіжена поведінка сплячої людини може призвести до втрати справжнього друга;
 • сіра – близька людина потребує допомоги сновидця, але боїться в цьому відкрито зізнатися;
 • руда – хтось із друзів сновидця по-справжньому відданий йому і на цю людину можна покластися в будь-якій ситуації.

Якщо уві сні ви самі поранили пса з темною шерстю – в реальності вдасться здобути перемогу над ворогами і завершити з прибутком давні справи.

Поранити білого цуценя – в життя мимоволі образити дитину або іншого невинного, який буде через це страждати тривалий час.

Оборонятися від коричневого пса і поранити його – сильно образити друга з-за непорядну вчинку, який він не скоював.

Поведінка

Звички тварини також змінюють значення сновидіння:

 1. Радісний і ласкавий пес в крові вказує на отримання хороших новин незабаром чи приємне знайомство.
 2. Гавкіт пораненої собаки, навпаки, попереджає про поганих вістях і настанні чорної смуги в житті сплячої людини.
 3. Укус покаліченого тваринного символізує грошові втрати або зниження по кар’єрних сходах. Щоб уникнути подібних неприємностей, слід відмовитися від укладення угод з неперевіреними партнерами і не вкладати гроші у ризиковані проекти.

Спостерігати в сні, як пораненої тварина скиглить від болю – до неприємностей у колі сім’ї.

Собака в крові

Закривавлена собака нерідко є ознакою швидкої зустрічі з давнім знайомим, з яким у сновидця теплі взаємини. Подібний образ також попереджає про необхідність життєвих змін – це допоможе вирішити наявні проблеми і досягти поставлених цілей.

У свою чергу, відсутність прагнень і амбіцій може значно погіршити фінансове становище сплячого і стати причиною розладу відносин в колі сім’ї.

Вмираючий пес в крові попереджає про небезпеку, що нависла над близькими людьми. Рекомендується ретельно придивитися до свого оточення і постаратися виявити людину, яка потребує вашої допомоги.

Інші особливості

Трактування нічного бачення в залежності від розмірів і віку звіра:

 1. Приснилася поранена велика собака – в реальному житті сновидець не може перебороти внутрішній страх, який заважає в кар’єрі або особистого життя.
 2. Побитий і агресивний пес невеликого розміру символізує зраду близької людини – він дасть обіцянку і в потрібний момент не виконає його.
 3. Покалічена собака запряталась в будку – кращий друг постраждає, ставши на захист сновидця в ситуації, що виникла з його вини.
 4. Поранена тварина без слідів крові вказує на незначні проблеми, з якими вийде впоратися без особливих зусиль і сторонньої допомоги. Якщо звір був вражений кулею – в недалекому майбутньому в житті відбудуться неприємні події, які негативно позначаться на його стан здоров’я.
 5. Образ покаліченого, і беззубого старого пса говорить про присутність поруч зрадника, у якого зв’язані руки, тому найближчим часом він не зможе заподіяти шкоди. Важливо своєчасно його обчислити цього – надалі він може спровокувати великі проблеми.
 6. Собака вмирає на руках – сновидець постраждає через витівок співробітників, якщо не виявить своєчасну пильність.
 7. Поранена собака, що сидить на ланцюзі, вказує на наявність заздрісників у ближньому оточенні, слід звернути увагу на кожного близького друга і постаратися відсіяти зрадників.
 8. Забруднитися в крові пораненого пса – до серйозної хвороби або смерті когось із рідних.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаОкровавленная собака в колі щенят вказує на проблеми, що виникли з вини дітей. Не варто дуже хвилюватися – все вирішиться благополучно для вас.

До чого сниться поранена собака

Чоловікові

Побачити образ собаки, шерсть якої перепачкана в крові, для чоловіків добрий знак – цей сон символізує позитивні зміни у всіх сферах життя або незабутній відпочинок в колі близьких людей.

Поранений пес також попереджає про зраду одного, невдалої відрядження або розірвання важливого договору з партнерами.

 До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Жінці, дівчині

 1. Закоханій дівчині сновидіння з участю пораненого пса обіцяє розчарування у відносинах з обранцем.
 2. Жінці, яка складається у відносинах, покалічена собака обіцяє брехня або зраду з боку другої половинки.
 3. Замужній дамі бачити уві сні чужу поранену собаку – до погіршення взаємин з чоловіком. Повернути гармонію допоможе щире спілкування з другою половинкою – не бійтеся висловлювати свої побажання і уважно вислухайте чоловіка.

Тлумачення найпопулярніших сонників

Сонники відомих тлумачів можна знайти наступні пояснення способу пораненої собаки в крові:

 1. Міллер. Образ собаки, зраненої псами або іншими людьми, символізує віроломний і цинічне ставлення до сплячого з боку оточуючих людей. Якщо сновидець буде надавати багато уваги думку оточення і колег, це може призвести до погіршення здоров’я і проблем на роботі. Віра в себе, терпіння і наполегливість допоможе уникнути багатьох неприємностей. Знайти свого пса пораненим – до непередбачених грошовими витратами, спрямованими на лікування члена сім’ї. Собака поранила лапу і кульгає – до погіршення відносин з родичами або колегами.
 2. Фрейд. Поранена собака вказує на неготовність до серйозних стосунків і створення сім’ї. Тривала зміна партнерів може стати причиною серйозного розчарування і призвести до життя в самоті.
 3. Ванга. Поранена чорна собака символізує позбавлення від давньої хвороби або успішне запобігання нещасного випадку. Виходжувати зраненого бездомного пса – в реальному житті участь у благодійності.
 4. Нострадамус. Поранений вихованець попереджає про небезпеку втрати майна або банкрутство. Вмираючий від ран пес символізує невирішені справи – сновидець береться за нові завдання, не довівши до завершення попередні. Щоб не втратити роботу, рекомендується навчитися оцінювати свої сили і не звалювати на себе багато завдань одночасно.
 5. Лофф. Собака, пораненная в бою з іншим псом, для дівчат означає, що в реальному житті її уваги будуть домагатися відразу двоє чоловіків, і їх поведінка по відношенню один до одного може бути занадто агресивним.

Не варто ігнорувати сновидіння з участю тварин – правильне розуміння того, що відбувається уві сні допоможе уникнути погіршення відносин з близькими людьми або своєчасно надати допомогу людині, гостро потребує в ній, але боїться відкрито в цьому зізнатися оточуючим.

Однак деякі нічні видіння можуть не нести ніякої навантаження – вони виникають через надмірну завантаженість на роботі, підсвідомого бажання завести домашнього улюбленця або хвилювання за здоров’я свого вихованця.

pinit fg en rect red 28 До чого сниться поранена собака жінкам, чоловікам – сонник

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: