21 приклад гарних слів і фраз, призначених хлопцю, чоловікові, чоловікові

Деякі вважають, що чоловіків не чіпають компліменти, визнання в любові, слова подяки і захоплення. У нашій статті ми розвіємо цей міф і поділимося з читачками милими фразами. Використовуючи їх, ви вскружите голову своєму чоловікові, а надто чутливого хлопця можна навіть довести до сліз. Останнє зовсім необов’язково. Просто залишайтеся дівчиною і жінкою, з якою приємно проводити час разом.

Що сказати красивого коханого чи чоловіка

21 primer krasivykh slov i fraz, prednaznachennykh parnyu, muzhchine, muzhu100 21 приклад гарних слів і фраз, призначених хлопцю, чоловікові, чоловіковіЧоловікові, який вам подобається, буде приємно почути гарні слова, коротко описують його сильні сторони. Наприклад, він:

 1. Дуже сміливий!
 2. Просто геній!
 3. Смішить краще всіх!
 4. Настільки красивий!
 5. Справжній майстер на всі руки!

Якщо ви хочете, щоб слова дійшли прямо до серця, не забувайте, що всі чоловіки відрізняються характером і своїми достоїнствами. І тільки їх жінки зможуть підібрати правильний комплімент, постійно перебуваючи поруч.

Важливо не просто співвіднести приємні слова з реальністю, але й вимовити їх від душі, без недоречного сарказму.

Приклади фраз про кохання в прозі

Якщо ви маєте намір сказати гарні слова коханому хлопцеві в прозі (своїми словами), то вам стане в нагоді наступні заготовки:

 1. Знаєш, якби мене змусили обирати: гроші чи твоя любов, вибір б припав на тебе. Розлука з тобою вбила б мене. Знищила.
 2. Я сьогодні весь день не могла зосередитися на справах. Тільки й думала про тебе, згадувала наші спільні моменти та випробування, через які ми пройшли разом. І знаєш, я ні про що не шкодую, адже будь-яка інша пара не впоралася б з цими труднощами. Але ми впоралися.
 3. Ти для мене – найближча людина. Мені часом здається, що ми з тобою вже знайомі вічність. Може так і є, адже в дитинстві, мріючи про принца на білому коні, я уявляла саме тебе. Мрії втілилися в реальність. Як же я щаслива. Невже мені так пощастило, що поруч завжди знаходиться мій ідеал? Ніжний погляд, ласкавий голос, вогняні дотику, стукіт рідного і коханого серця перетворюють мене в счастливейшую з жінок. Хочу навіки бути з тобою.
 4. Мене раніше відвідували думки, що чоловік – це лише співмешканець, з якими доводиться ділити постіль. Але, зустрівши тебе, до мене дещо дійшло. Чоловік – це, в першу чергу, найкращий друг, якого важливо слухати, затамувавши подих. Ні, не просто слухати, але й чути. Хтось каже, що ваш стать дуже скритний. Але насправді жінки повинні частіше приділяти час ваших розповідей. І я буду це робити, тому що до безумства люблю тебе!
 5. Ти – мій наркотик. Я відчуваю комфорт і спокій, коли ти поруч, коли ти ніжно торкаєшся до мене і цілуєш. Я відчуваю пульсацію твого серця, приємний запах твого парфуму, тепло твого тіла. Це найприємніші моменти в моєму житті. Іноді, в страшному сні, мені здається, що тебе більше немає, і тоді моє серце і легені зупиняються, тіло впадає в тремтіння. І всередині, як грім звучить: «ні, ні, Ні, я дуже люблю тебе. Ти мій назавжди».

21 primer krasivykh slov i fraz, prednaznachennykh parnyu, muzhchine, muzhu101 21 приклад гарних слів і фраз, призначених хлопцю, чоловікові, чоловікові

Дружня порада

Зворушливі слова від дружини

Красиві і зворушливі слова підійдуть, якщо вони говоряться чоловікові дружиною, від усього серця. Ось кілька прикладів гарних слів про кохання хлопця (чоловіка), які можна формулювати своїми словами, з глибоким змістом:

 1. Поступово дорослішаючи і стаючи розумніший, раціональніше, я зрозуміла, що головне у шлюбі – довіра подружжя. У мене ніколи не закрадаються сумніви, що мій чоловік може зрадити, обдурити або вже тим більше змінити. Я знаю, що він не такий, все зовсім навпаки. За ним – як за кам’яною стіною, адже він завжди захистить і врятує мене від усіх поганих думок. Велике йому спасибі за спокій на душі, улюблений чоловічок!
 2. У нас було багато труднощів, але кожна з них закріплювала наші відносини. Кожен наш спільний крок привів нас до цього довгого і щасливого шлюбу. І в мене мимоволі виникає запитання: «Як же я жила до тебе? Невже мене влаштовувала така сіра і нудна життя?» Ну, правда, як так можливо існувати без такого прекрасного чоловіка? Просто знай, що я ціную тебе і завжди буду цінувати.
 3. Багато хто любить говорити, що в нашому віці не до поцілунків, обнімашек, красивих слів коханому чоловікові про кохання та інших сентиментів. Але хіба це правда? Дорожити людиною ніколи не пізно.

Щоб довести людину до сліз

21 primer krasivykh slov i fraz, prednaznachennykh parnyu, muzhchine, muzhu102 21 приклад гарних слів і фраз, призначених хлопцю, чоловікові, чоловіковіЧоловіки рідко плачуть, тому, якщо романтичні фрази видавлять з нього скупу сльозу, він – ваш! Наведемо приклади гарних слів чоловікові своїми словами, які можуть зворушити до сліз:

 1. Початок нашої любові було таким красивим …. Ти прийшов відвідати мене, коли я захворіла…. З величезним пакетом смачненького… Щоб підняти мені настрій. В кімнаті правило справжнісіньке спокій… І сміх, багато сміху… Ти був таким добрим і лагідним. Я ніколи не забуду цей день, як би хто не просив. Можливо, в цьому не було нічого особливого, але для мене це означало багато, адже тоді я зрозуміла, що люблю тебе.
 2. Пам’ятаю твої очі…. Вони так ніжно, з таким трепетом дивилися на мене, ніби боялися, що це останній раз. Я посміхалася «до вух» і відчувала себе, немов потрапила в Рай. Так і було насправді, бо ти – мій Рай. Ми сиділи на траві, слухали вуличних музикантів і дивилися на небо… Ти тримав мене за руки, міркував про кохання і говорив про те, що ми вічно будемо разом. Я тоді не до кінця повірила, думала, що ти просто красиво брешеш. Але, як бачиш, ми з тобою вже багато років живемо разом і обожнюють один одного. Ми щасливі!

Визнання в любові своїми словами

Навіть якщо пара вже давно зустрічається, іноді необхідно зміцнювати відносини красивим освідченням у коханні хлопцю (чоловікові) своїми словами:

 1. Мені складно уявити себе без твоєї уваги, без твоїх дотиків, твого погляду, твоїх обіймів. Ти для мене все, важливіше, ніж життя! Я тебе люблю! Я обожнюю тебе!
 2. Мені часто згадується наша перша зустріч, ніби тоді сама Доля постаралася зібрати всі необхідні обставини воєдино і звести нас. Не виключено, що саме так і повинно було статися. І ніяк інакше. Як же я вдячна цій зустрічі! І я хочу ще раз повторити, що відчуваю до тебе справжню любов. З тієї першої секунди, як побачила тебе.
 3. На моєму шляху жодного разу не зустрічався настільки щирий і близьке серцю людина. Час, проведений з тобою, летить швидше. Мені завжди важко розлучатися з тобою, навіть на пару хвилин. Може нам варто звільнитися з роботи і проводити вічність разом і тільки разом? Я кажу це все, щоб донести до тебе свою любов.

Як написати «сумую» у листуванні на відстані

У наш час технології розвинені достатньо для спілкування по всьому світу. Тому у нас є можливість написати красиве СМС коханому чоловікові своїми словами, навіть перебуваючи на величезній відстані. Дружина може відправити красиві слова чоловікові, щоб висловити, наскільки вона сумує:

 1. Останнім часом я думаю про багатьох речах! Наприклад, про тебе. А іноді – теж про тебе. Хоча, кому я брешу, я весь час думаю тільки про тебе. Вертайся, рідна!
 2. Станіславського колись запитали, що значить любити. Він відповів коротко і ясно: «Хотіти стосуватися». Так от, це про нас. Чекаю не дочекаюся моменту, коли зможу знову вкласти свою долоню в твою.
 3. Навіть секунда без твоєї посмішки здається вічністю. Я зараз не живу, а існую зустрічами з тобою. Як-ніяк я тільки до тебе відчуваю емоції, при яких готова пурхати. Мені тебе дуже не вистачає, сподіваюся, завтра побачимось?

Приємні слова коханому

Будь ласка, дівчата, частіше говорите красиві фрази коханому чоловікові, нехай навіть своїми словами! Їх називають «сильною статтю», але це не синонім бездушності. Вони теж чекають від вас ласки і коли отримують її, стають набагато добрішим!

Не бійтеся експериментувати і пробувати кожен раз нові фрази.

Щоб ваші слова не стали однотипними, нудними і приевшимися, надихайтеся нашими прикладами. Багато з них запропоновані вище, а також у статті за посиланням.

Красиві слова англійською

21 primer krasivykh slov i fraz, prednaznachennykh parnyu, muzhchine, muzhu103 21 приклад гарних слів і фраз, призначених хлопцю, чоловікові, чоловіковіФрази по-англійськи, які доречні в спілкуванні між люблячими одного людьми, виглядає наступний чином:

 • I love you;
 • I miss you;
 • I’ll never forget you;
 • You are my dream;
 • You are perfect.

Проте це далеко не все, чим може похвалитися англійська мова, якщо говорити про красивих словах. Довгі і незвичайні, короткі і звучні, для ників та інших цілей – дізнайтесь із статті за посиланням вище.

Висновок

 1. Говоріть приємні і красиві слова своїм хлопцям і чоловікам. Вони будуть сприяти зміцненню відносин.
 2. Уникайте зайвої солодкуватості, так як зазвичай чоловіки не люблять, коли з ними розмовляють, як з дітьми.
 3. Використовуйте красиві слова дозовано, щоб вони були приємною несподіванкою, а не щоденною банальністю.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради