Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

 Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

Згідно з прогнозами астрологів для Кроликів (Котів) на 2020 рік, він не принесе масштабних неприємностей. Протягом року представники цього знака будуть отримувати заряд позитивних емоцій. Для людей з оптимістичним поглядом на життя майбутній рік відкриє потік сприятливих обставин, які проявляться у вигляді романтичних почуттів або дружньої підтримки.

Миролюбним особистостям в 2020 році буде легко знаходити спільну мову з оточуючими, що дозволить їм бути в центрі уваги. Вони володіють магнетизмом, який притягує людей, викликає захват і захоплення.

Представники знаку цінують достаток і сталість, вони завжди роблять тільки обдумані вчинки. Вони не виявляють спалахи агресії і гніву, вміють визнавати свою неправоту і першими йдуть на компроміс.

Коти є справжніми поціновувачами мистецтва у всіх його проявах, вони вміють використовувати свої таланти і направляти їх у русло, де є можливість прославитися або отримати прибуток.

Чого очікувати в 2020 році

Для цінителів достатку і комфорту, рік Білого Пацюка відкриє можливості поліпшити життєві умови. Поліпшення може проявитися у вигляді купівлі нерухомості, здійснення вигідних вкладів і т. д. М’які за природою натури мають наполегливим і вольовим характером, вони звикли йти до своєї мети до кінця. Астрологи рекомендують Кроликам проявити себе і свій ентузіазм на протязі 2020 року, так як зірки будуть прихильні до всіх починань.

goroskop na 2020 god dlya krolikov kotov135 Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

Кролики – це відкриті люди, які легко розташовують до себе оточуючих. Вони оснащуються зовнішнім добродушністю і вміло поєднують його з хитрістю, що підкорює серця багатьох. Серед близьких і товаришів Котів є люди з різними поглядами та інтересами. Представники знаку вміють заводити вигідні зв’язки, що стане великою перевагою в рік заступництва Білого Пацюка. Звернути увагу на нових знайомих слід ближче до середини літа 2020 року.

Кролики обожнюють фліртувати і роблять це з великим професіоналізмом. Це може стати причиною сімейних сварок. Представники знаку звикли користуватися увагою протилежної статі, тому вони можуть піти на поводу у почуттів і зробити помилку. Коли інтрига на стороні їх більше не цікавить, вони докладають зусиль щоб помиритися зі своїм партнером.

Астрологи рекомендують Кроликам не давати волю емоціям і навчитися цінувати сімейні узи.

Гороскоп для чоловіків

 Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

Чоловіки, народжені в рік Кролика (Кота) відрізняються врівноваженим характером, тому знаходяться в хороших стосунках із співробітниками, сусідами, керівниками і далекими родичами. У разі непорозумінь і конфліктних ситуацій, Кролики виступають у ролі миротворця і отримують підтримку і повагу з усіх боків. В їх оточенні є надійні люди, на яких можна з упевненістю покластися і звернутися з будь-якого приводу. Його готові приймати в будь-який час дня і ночі.

Рік Пацюка відкриє можливості для подорожей, які будуть нести матеріальну вигоду. Кроликам вдасться не лише зберегти свій гаманець в цілісності під час поїздок, а й отримати додатковий прибуток. Чоловіки знаку зможуть втілити свої найсміливіші задуми та ідеї. Весь рік буде наповнений пригодами. Для тих, хто вирішив вступити в шлюбний союз, Білий Пацюк подарує міцну сім’ю.

Чоловіки Кролики легко знаходять союзників і партнерів, з якими можна взятися за здійснення важливих справ. Вони завжди протягнуть руку допомоги тому, хто цього потребує.

Астрологи застерігають Кроликів в 2020 році переоцінювати свої можливості, щоб уникнути розчарувань і невдач. Для оточуючих представники знаку завжди залишаються на висоті.

Гороскоп для жінок на 2020

 Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

Представниці цього знаку дуже люблять незалежність, тому їм складно побудувати правильні сімейні відносини. Ці сильні представниці прекрасної половини, які мають привабливістю, чарівністю і тонким почуттям психології, вміють досягати задуманого, незважаючи на обставини і перешкоди. Жінки Кролики мають непересічною натурою і часто йдуть з крайності в крайність у спробах прийти до золотої середини.

З придбанням життєвого досвіду, представниці знака відрізняється надзвичайною цілеспрямованістю в будь-якій сфері – в роботі, стосунках, бізнесі і т. д.

Для жінок знака дуже важливу роль відіграє динамічний розвиток. Через легких шляхів матеріального збагачення і невміння економити, вони часто виявляють зайву марнотратство. Білий Пацюк не любить розтринькувачів, тому протягом року краще не витрачати гроші даремно.

Із-за частих змін настрою жінки знака схильні до нервових зривів і переживань. Підвищена емоційність може стати причиною розбіжностей з чоловіком. Навіть у разі виникнення неприємних ситуацій зірки не рекомендують приймати поспішних рішень, про які потім можете пошкодувати.

Протягом року Щура слід проявляти холоднокровність і не виходити за рамки дозволеного. Така тактика допоможе уникнути стресів і їх наслідків.

Гороскоп особистого життя і відносин

 Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

Представникам знака, які знаходяться в пошуку своєї половинки, майбутній рік допоможе знайти довгоочікуване щастя. Білий Пацюк і Кролик – це цінителів затишного сімейного гніздечка, дружніх взаємин і гармонії.

Для любителів інтриг і пригод, в 2020 році варто утриматися від короткочасних романів на стороні, так як це негативно позначиться на душевному стані.

Для прийняття правильного рішення зірковий гороскоп рекомендує прислухатися до серцевих почуттів. Кролики володіють рідкісним даром будувати дружні відносини завдяки своїй тонкій натурі і вмінню відчувати настрій співрозмовника.

Представники знаку з легкістю перетворюють звичайну ситуацію в справжнє диво. Вони вміють бачити прекрасне у простих речах. Кролики дуже уважні до своїх друзів, вони вміють слухати і запам’ятовують кожну дрібницю з розповідей співрозмовника.

У 2020 році Кроликам можна визначитися з днем весілля. Шлюби, які відбудуться в період з другої половини весни до кінця року, будуть довговічними і міцними, тому астрологи рекомендують знаку подумати про створення сім’ї.

Кролики не переносять самотності і нерідко переключаються з одного партнера на іншого. Для збереження стосунків, їм необхідно навчитися бути терплячими і гнучкими. Будь-який прояв щирості спричинить хороший результат.

Грошовий гороскоп

 Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

Гроші люблять представників знаку, тому липнуть до них усілякими способами. Достаток Кролів найчастіше знаходиться на бажаному рівні. Вони оточують себе тією обстановкою, яка їм до душі. Представники знака не зазнають невдач і поразок, тому фортуна завжди на їхньому боці.

Навіть в часи нестачі грошей, Кролики не втрачають самовладання і дуже швидко починають крокувати вгору.

2020 рік дасть широкі можливості для кар’єрного росту та фінансової стабільності. Щур відрізняється любов’ю до матеріальних цінностей, тому прихильно поставиться до прагнення Котів збагатитися. Під її заступництвом у представників знаку з’являться нові ідеї та проекти для додаткових джерел доходу.

Астрологи не радять витрачати гроші даремно, так як Щур не терпить розтринькувачів. По можливості можна робити вклади в нерухомість або інше корисне русло. Так само зірки рекомендують уважно поставитися до стану здоров’я і не шкодувати коштів у разі необхідності лікування або відпочинку.

Кар’єра і бізнес

 Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

Кролики не відразу здатні зайняти бажану роль у суспільстві. Вони можуть довго перебувати в пошуках роботи, яка сподобається і принесе хороший прибуток. Ці багатогранні натури відчувають труднощі в пошуках себе і пробують себе у багатьох сферах діяльності.

Тільки з віком представники знака розуміють, чого хочуть. У цей момент починається їх шлях до вершини. Кролики швидко крокують по щаблях кар’єрної драбини завдяки своїй комунікабельності і цілеспрямованості. Вони володіють акторською майстерністю, яке використовують у своїх цілях. Це допомагає їм з легкістю домагатися визнання і поваги.

Цього знака підійдуть такі види діяльності, які тим чи іншим способом пов’язані з мистецтвом: актори, письменники, журналісти, телеведучі, режисери, музиканти, бізнесмени, лікарі, ветеринари і т. д.

Коти цінують перспективний вид діяльності, який принесе не лише моральне задоволення, але і високий статус у суспільстві.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Кроликів Котів

Запорукою здоров’я є, в першу чергу, душевного спокою. Представники знака повинні забезпечити собі комфортні умови для того, щоб обставини грали в їх користь. Цим чутливим натурам завжди потрібно бути напоготові і тримати ситуацію під контролем. Якщо пустити все на самоплив, це може привести до самих несподіваних наслідків.

Користь Кроликам забезпечить наступне:

 • Рух, динаміка, мрії, прогулянки на свіжому повітрі.
 • Правильне харчування.
 • Відвідування лікарів в цілях профілактики.
 • Особливу увагу слід приділити зубів і очей.

Навесні зросте ризик застуд та інфекцій. Щоб уникнути хвороб, потрібно підтримувати імунітет і не допускати переохолоджень. Під час літньої відпустки, не слід нехтувати заходами безпеки.

Відомі особистості, народжені під знаком Кролика (Кота):

 • Джонні Депп
 • Бред Пітт
 • Анджеліна Джолі
 • Едіт Піаф
 • Дрю Беррімор
 • Єва Лонгорія
 • Ельдар Рязанов
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!