Ванька мокрий (бальзамін): прикмети і забобони, можна тримати квітка будинку

Кімнатні рослини впливають на життя людини. З ними пов’язують різні прикмети і забобони. Ванька мокрий покращує клімат в родині, допомагає в кар’єрі.

9fe23e1eef4bb7833ac4814d296dc674 Ванька мокрий (бальзамін): прикмети і забобони, можна тримати квітка будинку

Можна тримати в будинку бальзамін

Квітка Ванька мокрий отримав свою назву із-за однієї особливості: після рясного поливу крапельки води проступають на листках. Бальзамін ще називають Ванькою-встанькой із-за здатності стебла витягуватися до сонця.

Тендітні, быстровысыхающие плоди легко розсипаються від дотику. Тому ще одне побутове назва бальзаміну — «недоторка».

Вважається, що ця рослина наділене чоловічими якостями. Воно сприяє розвитку таких рис:

  • цілеспрямованості;
  • відваги;
  • жорсткості;
  • впевненості.

Приносить він удачу і підвищує імунітет. Разом з цим бальзамін міг наділяти і негативними якостями. Одне з таких – схильність до алкоголізму.

Не можна однозначно сказати, чи можна тримати в будинку бальзамін. Досвідчені люди не радять його ставити в квартирах самотніх жінок. В інших випадках він робить корисний вплив на різні сфери життя.

Прикмети про Ванька мокрому

Власник повинен правильно доглядати за рослиною — це дозволить посилити позитивний вплив. Має значення і його місце розташування. Не варто ставити горщик в кімнату, де буває мало людей, тоді його хороші властивості ослабнуть.

Дім і сім’я

З Ванькою мокрим пов’язані різні прикмети і забобони. Вважається, що якщо він стоїть у хаті сімейних людей — це покращує відносини. Рослина володіє заспокійливим ефектом, що знижує ймовірність появи розбіжностей і сварок.

Ванька мокрий поглинає і нейтралізує негатив. Він очищає простір, пробуджує доброзичливе, добре ставлення до оточуючих. Горщик краще розташувати у вітальні, де часто збирається вся родина.

abf24065e6448a5e44af16c393185b74 Ванька мокрий (бальзамін): прикмети і забобони, можна тримати квітка будинку

Ще позитивні властивості квітки — зміцнення відносин, поліпшення зв’язку поколінь, притягання удачі і щастя.

У дитячій краще ставити бальзамін з білими або рожевими квітками. Це допоможе зберегти казковий світ дитини. Якщо на письмовому столі буде стояти рослина з яскраво-червоними квітами — це буде стимулювати навчання. У школяра розвиваються творчі та інтелектуальні здібності. Про цих дивовижних властивостях Ваньки мокрого кажуть прикмети.

В будинку бальзамін виступає індикатором атмосфери. Якщо рослина сохне, в’яне і гине, то варто переглянути відносини. Ванька мокрий чуйно реагує на сварки, скандали, грубі слова. Він буде рости тільки там, де панує довіра і взаєморозуміння.

Робота і кар’єра

Прикмети з бальзаміном пов’язані різні. Якщо горщик з рослиною стоїть в офісі, то він розряджає негативну атмосферу. Ванька мокрий добре згладжує конфлікти, підвищує взаєморозуміння між колегами.

Під час вирішення робочих питань люди можуть бути категоричними і не приймають чужу думку. Бальзамін позбавляє від цих негативних якостей. Рослина дозволяє розвинути ділову хватку, впевненість, цілеспрямованість — ці властивості квітки приписують прикмети.

Бальзамін потрібно ставити в переговорних, кабінетах керівника. Він підвищить ймовірність позитивних рішень.

При складанні договору обидві сторони намагаються відстояти максимальна кількість вигідних позицій для себе. Квітка створює сприятливу атмосферу, яка дуже важлива в бізнесі при укладанні угод.

Ванька мокрий допомагає людині відкривати в собі нові ресурси. У власника бальзаміну підвищується працездатність. Йому легко вдається досягати цілей за рахунок життєвих сил, енергетичного підйому. Такий настрій допомагає підвищувати професійний ріст.

Особливо бальзамін допомагає творчим людям – музикантам, художникам, письменникам, танцівникам. Він позбавляє від ліні, апатії і підвищує працездатність.

Творчість

Досвідчені езотерики вважають, що Ванька мокрий протегує людям мистецтва. Горщик з цією рослиною в майстерні чи кабінеті дозволяє людині розробляти креативні ідеї, робити нові відкриття.

Бальзамін з ніжними рожевими квіточками допомагає тонким натурам спокійніше сприймати критику. Він дозволяє позбавитися від зайвої категоричності в оцінюванні власної творчості. Всі проблеми і події в житті людина почне сприймати з гумором і оптимізмом.

3525c81484aad0154f04c4208b35ec98 Ванька мокрий (бальзамін): прикмети і забобони, можна тримати квітка будинку

Квітка надихає, стимулює і дозволяє розвивати активну діяльність. Пропадає апатія, синдром відкладання на потім. Творцеві легко досягати поставлених цілей.

Рослина-цілитель

Бальзамін відомий своїми лікувальними властивостями. Його листя просочені флавоноїдами — очищають повітря і насичують його озоном. Ванька мокрий покращує стан людини, підвищує імунітет, позбавляє від втоми і перевтоми.

Власник рослини буде відчувати прилив бадьорості і поліпшення життєвого тонусу. У нього знизиться ризик виникнення депресії, апатії.

Листя бальзаміну використовують для приготування відвару, який використовують в якості:

  • сечогінного;
  • протизапального;
  • заспокійливого.

Рослина добре очищає гнійні рани, знижує рівень цукру в крові, виводить камені з організму. Додавання квіток у ванну покращує тонус шкіри. Регулярні процедури допоможуть зберегти молодість і знизять кількість зморшок.

Вплив на чоловіків

Бальзамін більш прихильний до представників сильної статі:

  1. Він приносить удачу, щастя, підвищує фізичну силу і витривалість. Ванька мокрий сприяє розвитку позитивних якостей.
  2. Горщик з квіткою краще розміщувати в кабінеті або в узголів’ї ліжка. Це допоможе досягти успіху в житті. Чоловік зможе легко досягти поставлених цілей, він подолає будь-які перешкоди, реалізує всі завдання. Бальзамін в спальні благотворно впливає на потенцію.
  3. Іноді рослина допомагає знаходити супутницю життя. Але разом з цим у нього може з’явитися алкоголізм. Тому краще не купувати Ваньку мокрого тим, у кого є схильність до залежностей або в минулому мав подібний досвід. Інакше можливий рецидив.

9475b762c6800e1e7497908ae04f8e07 Ванька мокрий (бальзамін): прикмети і забобони, можна тримати квітка будинку

Вплив на жінок

Бальзамін чоловічий квітка, він не любить представниць слабкої статі. Тому рослину не можна купувати самотнім дівчатам. Інакше в майбутньому вони знайдуть собі ненадійних чоловіків — гравців, алкоголіків, зрадників.

Якщо жінка познайомиться з хлопцем, то їй варто відразу позбутися від Ваньки мокрого. Краще подарувати кому-то рослина — це допоможе знизити ймовірність несприятливого результату.

Сімейним жінкам рослина приносить тільки користь. Корисніше всього попросити держак в іншої людини, поставити у воду і чекати появи коренів. Після чого рослина садять в землю. Якщо вона приживеться, жінці можна чекати появи дитини.

Коли у бальзаміну різко опадають квіти — це вказує на початок складного періоду в житті. Потрібно продовжувати за ним доглядати, і ситуація буде виправлятися на краще. Небезпечніше всього виявити зогнилу кореневу систему — в такому випадку рослина гине. Такий знак віщує велику кількість сліз у жінки.

Де поставити кому подарувати Ваньку мокрого

Кімнатні квіти — хороший варіант презенту. Вони краще букетів, які зів’януть. Бальзамін у вигляді подарунка демонструє увагу і турботу. Його часто дарують на весілля, так як він допомагає вберегти пару від сварок і конфліктів.

Форма пелюсток Ваньки мокрого нагадує серце і тому його вважають покровителем любовних відносин.

Якщо людина отримала бальзамін в подарунок від когось, то йому потрібно уважно спостерігати за станом квітки. Про приховані мотиви будуть говорити мляві засохле листя. Відсутність цвітіння вказує на недобрі думки дарувальника, можливо, він задумав якусь підлість.

Рослину можна дарувати бізнесменам, керівникам фірм, іншим впливовим особам. Горщик краще ставити в кімнати, де буває кілька чоловік за день.

Ванька мокрий володіє великою кількістю позитивних властивостей. Тому його можна ставити як вдома, так і на роботі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради