Це буде новий тренд: як носить сумку Ріанна і чому всі хочуть це повторити

Зовсім нещодавно голлівудська актриса Блейк Лайвлі показала, як носити одночасно дві блейзера. А тепер не менш знаменита співачка і дизайнер Ріанна демонструє, як носити кілька сумок відразу. Зізнайтеся, вам теж знайома ситуація, коли в мініатюрний клатч потрібно запхати консилер, блиск для губ, парфум, серветки і ключі, а влазить тільки айфон. Так і в поясну сумку Gucci поміщається не так вже багато!

Тепер більше не доведеться вибирати між стилем і практичністю. Завдяки новому тренду можна взяти з собою все необхідне, і навіть трохи більше. Але при цьому не відступати від власного іміджу і моди.

 Це буде новий тренд: як носить сумку Ріанна і чому всі хочуть це повторити@badgalriri / Instagram.com

До речі, подібний хід пропонували ще в минулому році Gucci і Алессандро Мікеле. Їх сумки і клатчі забезпечені спеціальними петлями і гачками, щоб можна було чіпляти їх одна за іншу і конструювати нескінченні гірлянди. Погодьтеся, дуже зручно: в одній сумочці телефон, в іншій – помади і блиски, у третій – візитки і блокнот… І не потрібно ритися до нескінченності в бездонної прірви величезного баула, все по місцях і на виду!

Тенденцію підхопив модний дім Dolce & Gabbana. На показі весняно-літньої колекції 2018 моделі вийшли на подіум з двома і навіть трьома яскравими сумочками, перекинутими через плече.

 Це буде новий тренд: як носить сумку Ріанна і чому всі хочуть це повторити@badgalriri / Instagram.com

У червні цього року Ріанна прибула в Париж на показ дебютної колекції Вірджіла Абло для Louis Vuitton. На заході Ри Ри з’явилася в білосніжному комбінезоні (з колекції Louis Vuitton, природно!), гостроносих човниках – і з незліченною кількістю сумок напереваги. Доповнили образ білі стрілки і манікюр.

 Це буде новий тренд: як носить сумку Ріанна і чому всі хочуть це повторити@badgalriri / Instagram.com

Образ настільки сподобався шанувальникам, що на гірлянди сумок і сумочок спочатку ніхто не звернув уваги. Зате потім придивилися – і прийшли в захват! Спасибі тобі, Ріанна, за розуміння дівочих проблем. Хоча на перший погляд новинка сумнівна, напевно вона приживеться серед передбачливих модниць, які люблять, щоб все було під рукою в будь-якій ситуації.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради