Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

Вранці часто не вистачає часу, особливо на довгі складні зачіски. Щоб приходити в школу за кілька хвилин до початку уроку і з красивою укладанням, можна навчитися робити легкі зачіски самій собі, приділяючи цьому всього 5 хвилин.

Як зробити зачіску за 5 хвилин: секрети

 • Щоб зробити зачіску акуратною і менше витрачати часу на розчісування, необхідно підготуватися ввечері. Волосся вранці не будуть занадто скуйовдженим, якщо добре зачесатися перед сном.
 • Якщо волосся пишні і важко збираються в зачіску, допоможе змочування водою або нанесення спеціального засобу для укладання.
 • Зробити зачіску за 5 хвилин не складно, якщо знати точну техніку виконання і вміти застосовувати її. Якщо це нова укладання, яка робиться вперше, то необхідно попередньо потренуватися у вільний час. Після декількох спроб зачіску вийде робити всього за кілька хвилин. Всі необхідні аксесуари, які можуть знадобитися в процесі виконання зачіски слід мати під рукою. Бажано все зберігати в одному місці.
 • Що потрібно, щоб зробити зачіску самій собі

  Щоб зробити зачіску без особливих зусиль, необхідно мати засоби для укладання волосся. Вони допоможуть впоратися з неслухняними волоссям і зробити укладку акуратною.

  До таких засобів належать:

  • гель або віск для укладання волосся;
  • мус для волосся;
  • пінка для волосся;
  • пудра або сухий шампунь;
  • фіксуючий спрей або лак.

   cb05fc4d562181dc480c1f629e038c76 Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волоссяЩоб зробити легку зачіску в школу не обійтися без засобів для укладки

  Також при виконанні зачіски може знадобитися фен, праска, щипці для волосся. Інші аксесуари, які будуть потрібні для зачіски – невидимки, шпильки, гумки. У деяких укладках знадобляться шпильки, обідки, пов’язки.ca0636a1d4df9d8757deb3f481d56a3d Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Робити зачіску самій собі зручніше перед великим дзеркалом, в якому можна побачити, як виглядають волосся з усіх боків. Щоб подивитися вид ззаду, треба взяти друге дзеркало і встати між ними.

  Легкі зачіски зі джгутами

  Легкі зачіски, які зможе зробити практично кожен, це зачіски з джгутами. Формувати джгути просто, треба виділити пасмо волосся і скрутити її.900fc968b0d9c7f60e09bd69413cb761 Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Щоб зробити укладку з 2 джгутами, необхідно виділити від скронь невеликі пасма. Для початку формують джгут з одного боку і закріплюють невидимкою або шпилькою на потилиці, те ж саме повторюють з іншої сторони. Можна об’єднати джгути і зав’язати їх разом або ж зафіксувати окремо по сторонах. При цьому зачіска виглядає охайним, а волосся не падають на обличчя.

  Можна зробити джгути по всій голові. У цьому випадку волосся поділяють на кілька невеликих пасм, які по черзі скручуються в джгути і фіксуються нижче потилиці. Кінчики волосся залишають вільними. З них формують локони або хвіст і закріплюють гумкою.

  Черепашки

  Волосся слід розчесати і змочити, так вони будуть більш податливими і гладкими. Потім потрібно зав’язати хвіст і сформувати джгут. Закрутивши його, кінчики ховають всередині валика, і закріплюють шпильками.

  Зачіску з 2 черепашками робиться всього в три кроки, але виглядати вона буде ефектно. Необхідно розділити волосся на 2 рівні пасма. Спочатку роблять джгут, закручують його в мушлю з лівого боку і фіксують. Потім те ж саме повторюють з правого пасмом волосся.7b0fb5fe529c64345941877c5fdc789a Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Існує багато варіацій зачісок з черепашкою. Укладання може бути гладкою або трохи недбалу. Щоб зробити акуратну мушлю потрібно попередньо випрямити волосся праскою, і нанести засіб для укладання. Для більш об’ємною черепашки волосся можна, навпаки, злегка начесать.

  Гулька

  Гулька відноситься до простим і швидким зачісок, виконується на волосся рівні і кучеряве. Попередньо слід змочити пасма або нанести засіб для фіксації, щоб вони не випадали. Потім їх збирають у хвіст на маківці, нахиливши голову вниз. Хвіст закручується у вільний джгут, який обертається біля основи у гульку. Кінчики фіксуються невидимою або шпилькою.

  При виконанні зачіски слід переконатися, що все волосся зібране і немає випали пасм. Якщо довжина волосся не дозволяє зробити високу гульку, то її можна трохи опустити і сформувати ближче до потиличної частини голови.

  Дві косички

  Зачіски з косичками підходять для всіх і робляться за кілька хвилин. Для цього лише потрібно вивчити техніку плетіння коси.1ecaa4c0bbca28d922f8e67eb02d183a Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Щоб зробити 2 косички, слід виконати посередині рівний проділ і розділити волосся на 2 частини. Потім потрібно зачесатися і почати плетіння коси спереду з першої пасма волосся.

  Після закінчення плетіння зав’язують кінчики пасом гумкою. Потім приступають до формування кіски з іншої половини волосся і також зав’язують кінчики гумкою. Для різноманітності зачіски кінчики правою косички можна прив’язати стрічками під ліву косу, а кінці лівої, навпаки, під праву.

  Колосок або риб’ячий хвіст

  Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин можна зробити, використовуючи плетіння колосок або риб’ячий хвіст.

  Для плетіння колоска волосся треба розділити на 3 пасма. Починається плетіння як проста коса, потім, коли права і ліва пасма сплетені по одному разу, з решти волосся беруться прядки по черзі з обох сторін і накладаються на середню.94800c400f6e913faa7be96ed251270e Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Плести по цій техніці слід до тих пір, поки всі вільні волосся не будуть в косі. Кінчики зав’язують гумкою, а зачіску фіксують за допомогою лаку або спрею.

  Колосок можна урізноманітнити, заплітаючи його не посередині, а на бік. Починається коса у скроневій частині з одного боку і під час плетіння плавно рухається в протилежну сторону. Закінчувати плетіння потрібно вже з іншого боку так, щоб кінчики знаходилися на протилежному плечі. Можна доплести косу до кінця і зав’язати гумкою або зібрати решту волосся у хвіст.

  Риб’ячий хвіст плететься не набагато складніше колоска, але виглядає зовсім по-іншому. Волосся слід розділити на 2 рівні частини. Потім брати тонку пасмо волосся з одного боку і зверху неї накладати пасмо з протилежної частини.

  Щоб волосся не плуталися, потрібно утримувати заплетене пасмо великим пальцем, притискаючи до голови. Кінці зав’язують гумкою або шпилькою. Щоб коса здавалася об’ємніше і пишніше, можна потягнути пасма в сторони. Зачіску у вигляді риб’ячого хвоста краще плести на середні і довгі волосся.

  Французька коса

  Зробити зачіску з французької косою можна зробити швидко, якщо знайома техніка плетіння:

 • Волосся слід розчесати і змочити водою.
 • Потім відокремлюють пасмо посередині від лобової частини голови.
 • Відокремлюють таку ж по ширині пасмо збоку.
 • Накладають її на першу пасмо.
 • Пасмо з іншого боку теж накладають зверху.
 • Продовжують відокремлювати однакові пасма з обох сторін і накладати їх один на одного.
 • Зав’язують хвіст або доплетают косу до кінця і фіксують.
 • Існує багато варіантів зачісок з французької косою, одна з яких називається водоспад. Починається плетіння від скроневої частини голови. Вибирається центральна пасмо і до неї по черзі додаються бокові.6333b385967985eba4bd3b7abc7027cf Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Французька коса плететься, але через кілька плетінь необхідно нижню накласти пасмо на середню і випустити її вниз. Така дія проробляють через кожні 2-3 плетіння, при цьому верхні пасма повинні бути всі зібрані в косу. Завершити плетіння можна у скроневій частині протилежної сторони, або опуститися нижче. Кінчики слід зав’язати тонкої гумкою.

  Мальвинка

  Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин – мальвінкі. В їх створенні не потрібно мати навичок плетіння, так як вони засновані на звичайному хвостику. Необхідно зібрати верхню частину локонів в хвіст і зафіксувати на маківці.3c2c8492b672c27cb7489da6897a3513 Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Інші пасма залишаються вільними, їх можна підкрутити щипцями або випрямити праскою. Укладання не буде виглядати зовсім просто, якщо хвостика зробити пучок. Для цього при зав’язування волосся гумкою, не слід діставати кінчики. Ще можна з хвоста заплести косичку і вийде мальвинка з косою.

  Іншим варіантом мальвінкі може бути ґулька. Для цього також потрібно з’єднати волосся у хвіст і згорнути його в тугий джгут. Потім необхідно обернути джгутик біля коренів волосся і заколоти кінчики невидимкою або шпильками.

  Пучок

  Ідеальна легка зачіска в школу – це пучок, зробити її можна самій собі за 5 хвилин, при цьому волосся акуратно зібране і не потраплять на обличчя.

  Перед тим як зібрати волосся, рекомендується їх ретельно розчесати, потім намочити або нанести засіб для укладання, щоб вони не розсипалися і не сплуталися. Для створення високого пучка можна нахилити голову вниз, так буде зручніше зібрати все волосся.b2cabd89fb3aca2053ac34563ec0f6b7 Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Потім робиться хвіст і зав’язується тонкої гумкою. Волосся скручуються ближче до коріння волосся і кріплять шпильками, а кінці ховаються під пучок і фіксуються невидимкою.

  Для зачіски з низькими пучком волосся з’єднують внизу і зав’язуються в слабкий хвіст. Над гумкою потрібно розсунути трохи пасма і протягнути туди хвіст. Якщо волосся досить довгі, то зробити це потрібно кілька разів. Кінчики закріплюють невидимкою або шпилькою. Прикрасити таку зачіску можна шпильками з прикрасою або шпилькою, закріпивши її посередині пучка.

  Зачіски з крабиками

  Якщо є такий вид аксесуар для волосся як крабик, то можна зробити легку і швидку зачіску.

  Маленькими крабиками акуратно прибирають від обличчя волосся з боків і заколюють. Слід відокремити пасмо з правого боку, закрутити її за годинниковою стрілкою і заколоти ззаду. На цьому можна зупинитися, а можна зібрати пасмо з протилежного боку, скрутити проти годинникової стрілки і заколоти крабиком на тому ж рівні, де і перша.

  Решта волосся залишаються вільними, але при цьому особа відкрито. Таку ж зачіску можна зробити за допомогою одного краба. Для цього волосся збираються вгорі і з боків і закалываются ззаду. По суті, виходить мальвинка з крабиком

  Щоб зібрати все волосся, знадобиться великий краб. Потрібно розчесатися, зібрати хвіст закрутити його в джгут і заколоти крабиком на потилиці. Якщо волосся довге, то можна залишити кінці вільними розподілити їх поверх шпильки.

  Грецька

  Зачіски в грецькому стилі виглядають жіночно, стильно, але при цьому при належній вправності їх можна зробити за 5 хвилин Для класичної грецької укладання знадобиться спеціальна пов’язка з гумкою з одного боку. Потрібно надягти пов’язку поверх волосся так, щоб гумка опинилася позаду.95fe6f43ecdebc7cb2dcd53cb0b95f41 Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся

  Передню частину пов’язки можна опустити на лоб або підняти вище чубчика. Потім починають по черзі накручувати невеликі пасма на гумку і ховати кінчики. Коли все волосся виявляться зібраними, фіксують зачіску лаком.

  Можливий варіант зачіски, коли зібрані не все волосся. Необхідно надіти пов’язку і закрутити тільки верхні пасма на гумку. Нижні пасма залишаються розпущеним, їх можна накрутити на щипці і сформувати легкі локони.

  Грецьку зачіску можна зробити і без додаткових аксесуарів, знадобляться тільки шпильки і невидимки. Потрібно збирати невеликі пасма на потилиці, закручувати їх і фіксувати шпилькою.

  Коси з хвостів

  Щоб зробити косу з хвостів, знадобиться багато маленьких гумок.

  Техніка виконання зачіски:

 • Верхню пасмо волосся відділяють, зав’язують в хвіст і перекидають вперед.
 • Збирають пасмо волосся нижче першого хвоста і зав’язують гумкою.
 • Перший хвіст поділяють на дві рівні частини.
 • Протягують між ними другий хвіст і прибирають наверх.
 • Додають до першого хвоста бічні пасма вільних волосся і зав’язують гумкою.
 • Повторюють техніку, поки все волосся не виявляться зібраними.
 • Завершити плетіння можна косою, не додаючи пасм або зав’язати хвіст решту волосся.e09994884b5e0678b097c227d190e582 Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся
 • Існує ще одна техніка плетіння коси із хвостів:

 • Збирають верхні волосся і слабко зав’язують гумкою.
 • Вище гумки розділяють волосся і вивертають через отвір хвіст.
 • Збирають разом бічні пасма, зав’язують в хвіст і також вивертають.
 • Продовжують такі дії, поки всі пасма не виявляться заплетеними.
 • Решта волосся збирають у хвіст і закріплюють гумкою або шпилькою.
 • Вивернутий хвіст

  Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин необов’язково повинні бути нудними. Щоб зробити вивернутий хвіст, потрібно зібрати волосся на потилиці і зав’язати гумкою. 9abb882f0fac62eab1982b218c9417ba Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волоссяПотім потрібно розсунути волосся над гумкою, щоб утворилося невелике отвір. Вивертають хвіст, протягнувши його між розсунутими пасмами через верх. Розчісують вільні волосся і фіксують зачіску лаком.

  Бант з волосся

  Бант з волосся виглядає оригінально і незвично, а зробити його можна без особливих зусиль, якщо слідувати такій техніці:

 • Зібрати волосся в пучок, залишивши кінчики вгорі.
 • Розділити пучок на 2 рівні частини.ebac3773bf2123e3ec02418e869629c4 Легкі зачіски в школу самій собі за 5 хвилин. Поетапне виконання з фото для початківців на довгі, середні і короткі волосся
 • Приколоти кожну пасмо на 2 сторони невидимками.
 • Кінчики накласти на середину банта і приколоти шпильками.
 • Зафіксувати бант з волосся лаком.
 • Ліхтарики

  Зачіска ліхтарики робиться просто, але краще вона буде виглядати на довгому волоссі. Необхідно зібрати волосся у високий хвіст і зав’язати гумкою. Відступивши трохи від першої гумки, зав’язують другу і так далі. Щоб отримати ліхтарики, потрібно розсунути волосся між гумками в сторони.

  Загорнута коса

  Для виконання загорнутої коси потрібно зібрати волосся в низький хвіст і зав’язати гумкою. З цього хвоста заплітають звичайну косу і закріплюють. Вище верхньої гумки розсовують волосся і протягують між ними косу кілька разів. Закріплюють зачіску шпильками і фіксують лаком або спреєм.

  Існує досить багато легких зачісок, які можна зробити в школу самій собі не більше ніж за 5 хвилин. Головне, знати точну техніку виконання і тоді можливо встигнути красиво укласти волосся і при цьому не запізнитися на уроки.

  Відео: зачіски за 5 хвилин

  9 пучків в школу і на роботу:

  Прості зачіски за пару хвилин на кожен день:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради