Шпалери – кращий варіант оздоблення стін

Якщо ви плануєте зробити ремонт та оновити інтер’єр, насамперед потрібно вирішити, які матеріали будуть при цьому використовуватися. Попри велике різноманіття сучасних варіантів оздоблення, протягом тривалого часу не втрачають своєї популярності шпалери. Технологія їхнього виготовлення постійно вдосконалюється, на український ринок заходять все нові й нові виробники, які конкурують за увагу покупців, використовуючи насичені кольори та нетривіальні дизайнерські розробки. Перед тим як ви приймете рішення щодо необхідності купити шпалери в Києві, варто зважити всі переваги та недоліки цієї ідеї.

1 Шпалери – кращий варіант оздоблення стін

Чому шпалери мають значний попит серед населення

Розглядаючи кілька варіантів декоративного оздоблення стін, можна зробити висновок про те, що жоден із них не є дешевим. Звісно, якщо йдеться про якісні та безпечні матеріали. Проте шпалери, у порівнянні з іншими типами декоративного оздоблення, мають такі переваги:

  • відсутність необхідності в ретельній професійній підготовці стін. Товсті сучасні шпалери здатні приховати дрібні недоліки. Це дозволяє виконати косметичний ремонт самостійно без залучення сторонніх фахівців;
  • витривалість. Існують спеціальні різновиди оздоблювальних матеріалів, призначені для використання в приміщеннях із високою інтенсивністю руху. Деякі з них підлягають вологому чищенню;
  • велика різноманітність дизайнерських підходів та рішень. Асортимент товарів, які виготовляють сучасні виробники, здатний задовольнити потреби прихильників різних стилів та напрямів.

Якісні шпалери дозволяють стінам дихати, пропускаючи надлишок вологи. Через це в приміщенні підтримується здоровий мікроклімат, а під покриттям не утворюється пліснява. На відміну від фабри демонтаж шпалер зазвичай не викликає складнощів. До того ж вони є екологічними, не чинять негативного впливу на здоров’я мешканців дому.

 Шпалери – кращий варіант оздоблення стін

Які шпалери краще купувати

Хоча якісні оздоблювальні матеріали коштують зовсім не дешево, варто враховувати, що якісним ремонтом ви матимете змогу насолоджуватися протягом тривалого часу. З одного боку, це значна перевага, адже надійні матеріали дозволяють заощаджувати фінанси. З іншого – велика відповідальність, оскільки обирати дизайн доведеться дуже ретельно.

Найуніверсальнішим варіантом є білі шпалери та покриття спокійних пастельних відтінків. Такі варіанти пасують до більшості приміщень, здатні наповнювати їх світлом та візуально розширювати простір. Якщо кімната достатньо велика, можна експериментувати з темними насиченими кольорами. Вони допоможуть створити затишок.

На увагу також заслуговують шпалери з різноманітними візерунками. Залежно від стилю, у якому оформлене приміщення, можна обирати варіанти з геометричним, квітковим чи абстрактним малюнком. Окремий різновид – фотошпалери. Вони є повноцінними картинами, котрі прикрашатимуть ваші стіни та можуть стати головним акцентом у будь-якому інтер’єрі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради