До чого свербить ліве око, вії або віки — прикмети на кожен день тижня

af4805c13b7bd72b52d48402d7d4c1f1 До чого свербить ліве око, вії або віки — прикмети на кожен день тижня

Часто люди намагаються знайти пояснення будь-яких змін стану свого здоров’я в прикметах. Зокрема, багато хочуть зрозуміти, до чого інколи свербить ліве око, якщо на це немає ніякої медичної причини.

Чому свербить ліве око?

Тлумачень цього явища досить багато. Прийнято вважати, що якщо свербить саме ліве око, то ця ознака означає — сльози, розчарування і сварки. Разом з тим, вона може передвіщати радісна подія, прибуток, несподівану приємну зустріч. Значить, якщо свербить ліве око, то, швидше за все, це означає:

 • Сльози;
 • Сварки;
 • Випадкові зустрічі;
 • Гроші;
 • Погані або хороші новини;

Якщо свербіж настав ввечері?

Варто також звертати увагу на те, в який час доби зачесався очей. Якщо вранці ви будете лити сльози за серйозної причини. Ближче до вечора найчастіше дію будь-яких візьме слабшає, тому не треба сприймати всерйоз цей знак в післяобідній час. Швидше за все, не буде серйозного приводу для сліз.

Щоб ця прикмета зовсім не збулася, треба закрити очей і почухати його тією ж рукою, примовляючи: «Вбережи мене від напастей і поганих новин». Непогано буде також перехрестити повіки і прочитати про себе будь-яку знайому молитву.

Тлумачення свербежу по днях тижня

Важливу роль відіграє день, коли зачесався ліве око. По днях тижня можна визначити значення прикмети і напевно дізнатися, до чого свербить ліве око.

 • Якщо ліве око зачесався в понеділок, то це віщує сварку, швидше за все, з близькими людьми. Не поспішайте засмучуватися – розбіжностей можна уникнути. Насамперед, намагайтеся не створювати конфліктну ситуацію і не сперечатися з оточуючими. Зрештою, будь-яку сварку можна згладити компромісом. Якщо ви все-таки відчуваєте, що скандал неминучий, потрібно виконати наступне: підійти до вікна, потерти око від зовнішнього куточка до внутрішнього і, вимовляючи слова «смітинка, смітинка, геть з очей, не потрібна мені сварка від пристріту», здути весь негатив з долоньки.
 • А ось у вівторок зачесавшийся очей – провісник радісної події, несподіваної удачі і успіху. Погано, якщо зачесалися обидва ока, – прийде біда. Щоб уберегти себе від нещастя, зімкніть повіки, перехрестіть їх тричі і прочитайте молитву. Після цього вмийтеся проточною водою і будьте впевнені – невдачі обійдуть вас стороною.
 • Якщо ліве око свербить в середу, то вас точно чекає довгоочікувана зустріч або вдале подія. В цей день вам обов’язково пощастить, так що можете не побоюватися провалу – все буде йти за планом. Щоб шанси на удачу зросли, досить просто почухати ліве око правою рукою, а після погладити нею ліве плече. Так ви задобрите свого ангела-хоронителя.
 • У четвер даний знак віщує сльози. Але вони можуть бути і від горя і від радості – все залежить від вас. Постарайтеся взяти ситуацію в свої руки і не дати тим, що відбувається неприємностей зіпсувати ваш настрій. Після того, як зачесався ліве око, перехрестіть повіки і прочитайте молитву – це допоможе відвернути біду.
 • Ліве око, яке свербить у п’ятницю, попереджає вас про можливу зустріч з родичами. Будьте готові.
 • А от в суботу або неділю свербіж свідчить про швидкої грошової прибутку з абсолютно несподіваного джерела. Щоб напевно привернути до себе гроші, потріть ліве око, цією ж рукою візьміть грошову купюру, покладіть в ліву кишеню і залиште її куточок зовні. Щоб привабити багатство, рекомендуємо ознайомитися з прикметами про гроші.

До чого свербить одночасно лівий і правий очей

Якщо зачесалися обидва ока, то, швидше за все, вам доведеться пережити біду і сльози. Не поспішайте засмучуватися, горе можна запобігти. Просто треба почухати ліве око правою рукою і навпаки. Також варто прочитати молитву.

a0a623012b14b0476c6de6a898e922a2 До чого свербить ліве око, вії або віки — прикмети на кожен день тижня

Про що свідчить свербіж на віях і століттях?

Якщо ви відчули, що у вас не сверблять очі, а саме повіки, варто також звернути на це увагу. Праве віко свербить до радощів і зустрічі з коханими, а ось ліве – до нещастя.

Дія прикмети так само по-різному спрацьовує у жінок і чоловіків. Якщо свербить ліве око у представника сильної статі, то це, швидше за все, до біди, а от для жіночої статі – навпаки, до радісної події і гарному настрою. Свербіж в лівому оці також має насторожити молодих мам. Він вказує на те, що варто краще доглядати за своєю дитиною.

Уберегти себе і малюка можна, виправши білизну або сходивши в баню. Цього достатньо, щоб очиститися від негативу.

Народні прикмети не завжди точні, тому не варто вважати свою долю тільки на них. Якщо свербіж в очах турбує вас досить часто, варто задуматися про відвідування лікаря-офтальмолога. Так чи інакше, коли життя посилає нам якісь знаки, треба до них прислухатися і дізнаватися про їх значення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради