До чого горить ліве вухо — тлумачення прикмети в залежності від дня тижня

Усім нам знайоме відчуття печіння в лівому вусі. Здавалося б, нічого не віщувало: ви здорові, не їли чогось, що могло б викликати алергію. Наші предки вірили, що такі відчуття — провісник майбутнього. Якщо правильно розшифрувати таке послання Всесвіту, то можна зрозуміти, до чого свербить вухо, чого чекати і до чого готуватися найближчим часом. Сьогодні ми розглянемо всі тлумачення даної прикмети, а також проаналізуємо всі обставини, що супроводжували появу печіння, щоб звернути всі, навіть самі негативні прогнози, на благо для себе.

До чого горить ліве вухо

Якщо ви несподівано стали відчувати тепло в області лівого вуха, готуйтеся до змін у своєму житті. Ці зміни, ймовірно, будуть позитивні, тому не варто хвилюватися. Але якщо ж відчуття стають нав’язливими і неприємними, а вухо навіть трохи почервоніло — швидше за все, вас засуджують колеги, сусіди або навіть родичі.

02b20e767710ac238ee7daffead8e7fb До чого горить ліве вухо — тлумачення прикмети в залежності від дня тижня

Проте однозначно тлумачити дану прикмету в будь-якій ситуації не можна. На неї, як і на будь-яке інше передбачення, впливає кілька додаткових факторів:

 • день тижня;
 • час доби;
 • підлога;
 • вік.

Цілком можливо, що вас просто згадали в розмові, тому ви і отримали такий фізичний відгук через енергетичне поле Всесвіту.

Якщо червоніє і пече не тільки мочку, але і всі вухо і навіть частину щоки, то це вірний знак поганих думок про вас. Лиходій можливо навіть задумав справити на вас якесь темне магічну дію, тому такий знак залишати без уваги просто небезпечно.

Але перед цим, якщо вухо турбує вже кілька днів поспіль, слід здатися профільного лікаря-отоларинголога або дільничного терапевта. Розкажіть лікарю про свою проблему, можливо, з вами говорить не Всесвіт, а наслідки тривалого часу, проведеного на протязі.

fc5e5445500d9315457a4c739c9dfd44 До чого горить ліве вухо — тлумачення прикмети в залежності від дня тижня

Значення прикмети для дівчини

Якщо ліве вухо горить у дівчини, то зміни будуть стосуватися особистого життя. Але це не знак щастя і благополуччя на особистому фронті, швидше за все, Всесвіт попереджає вас про небезпеку.

Ось кілька тлумачень даної прикмети для жінок:

 1. Якщо поколювання вуха відчуває незаміжня дівчина, то їй варто бути готовою до неприємної зустрічі, знайомства, яке принесе лише розчарування.
 2. Дівчата, які зовсім недавно розірвали стосунки з коханим, все найближчим часом будуть відчувати пригніченість і тугу, серце постійно буде щось турбувати.
 3. Для жінки, яка складається в шлюбі, така прикмета віщує непорозуміння та сварки в родині. Це передбачення варто взяти на замітку і постаратися бути більш чуйною і терплячою.
 4. Для жінки середніх років, яка не перебуває у тривалих відносинах, печіння в області лівого вуха віщує дрібні неприємності, які абсолютно точно зіпсують весь день. Можливі розбіжності з близькими або колегами.
 5. Також дана прикмета може обіцяти невдачі у фінансових справах. У цьому випадку великі покупки і вкладення краще відкласти на наступний тиждень.

Якщо вухо дуже горить весь вечір і ніч, то треба раніше лягти спати, адже наступний день обіцяє бути дуже складним і в моральному, і в фізичному плані. Постарайтеся бути мудрою людиною, відкладіть важливі співбесіди, зустрічі і підписання контрактів на наступний тиждень.

Чорна магія — поширене явище серед жінок. Вухо у вашої приятельки або у вас буквально «горить»? Можливо, хтось бажає отримати від вашого енергетичного поля. Якщо не звертати на це увагу протягом кількох днів, здоров’я жінки може здорово ослабнути.

033fd63e91ea63942a3e6f7fbec09c49 До чого горить ліве вухо — тлумачення прикмети в залежності від дня тижня

Тлумачення прикмети для чоловіка

Для чоловіка дискомфорт в області лівого вуха означає зміни як в особистому житті, так і в кар’єрі, і ці зміни навряд чи будуть позитивними.

Ось, що наші бабусі передбачали в такому випадку:

 1. Одиноким молодим людям «палаюче вухо» обіцяє безглузду зустріч, яка залишить гидке осад на душі. Це може бути ваша колишня дівчина або неприємний незнайомець.
 2. Хлопцям у відносинах дана прикмета пророкує розлад в особистих справах. Постарайтеся почути вашу улюблену і не піддавайтеся емоціям у найближчі дні.
 3. Якщо ви активно займаєтеся бізнесом, то така прикмета обіцяє поява напруженості у відносинах з начальством, інвесторами. Проявіть такт у переговорах і не вступайте в бездумні суперечки.
 4. Одруженому чоловікові печіння в області вуха також не на руку — у найближчому майбутньому очікують проблеми в сім’ї і на роботі. Якщо упустити цю підказку долі, то ситуація може ускладнитися аж до звільнення або розлучення. Постарайтеся в найближчі дні менше говорити і більше думати, бути обачним і мудрим.
 5. Дорослому вільному чоловіку ця прикмета обіцяє помилки при виборі життєвого шляху. Швидше за все, незабаром вас чекає доленосний вибір, тому будьте гранично уважні і акуратні. Якась жінка може сплутати вас, привести на хибну доріжку, яка, в самому гіршому випадку, може привести до краху вашої роботи і відносин з близькими.

Також настирливе тепло в області лівого вуха може бути сигналом того, що у вашому найближчому оточенні завівся «енергетичний вампір». Зверніть увагу, в присутності кого у вас починають «горіти» вуха — швидше за все саме цей чоловік намагається поправити своє здоров’я за ваш рахунок. Якщо пустити все на самоплив, то ви ризикуєте стати постійним відвідувачем лікарень і клінік.

Пророкування по часу доби

Час доби є одним з ключових факторів, що впливають на трактування цієї прикмети. Розберемося, що обіцяє печіння в області лівого вуха в денний і нічний час:

 • Ранок. Починається день буде складним. Постарайтеся особливо виважено поставитися до рішень, які потрібно приймати.
 • День. Ваші сили можуть залишити вас в самий відповідальний момент. У цей день не рекомендується працювати над складними завданнями, краще попрацюйте над простими та повсякденними справами.
 • Вечір. Постарайтеся бути більш чуйним і уважним до близьких і коханій людині, можливі сварки і розлади в сім’ї.
 • Ніч. Зверніть увагу на те, що вчинили протягом минулого дня. Можливо, були допущені помилки, які ще можна виправити, скористайтеся цим шансом.

Передбачення з урахуванням дня тижня

Перед тим як шукати тлумачення печіння в області лівого вуха, зверніть увагу в який день тижня це почалося.

 • Понеділок. Протягом дня може виникнути конфлікт, наслідки якого ще довго будуть відгукуватися вам. Зберігайте спокій і пильність в такому разі ваші опоненти не будуть мати жодного шансу вивести вас на емоції.
 • Вівторок. В цей день прикмета вказує на проблеми в особистому житті. Якщо ви не звернете увагу на свого коханого, не постараєтеся запобігти сварки, то незабаром вас чекає розлука.
 • Середовище. Прикмета обіцяє приємну зустріч, яка стане початком позитивних змін у вашому житті.
 • Четвер. Чекайте хороших новин або подарунка від близьких або навіть незнайомця.
 • П’ятниця. Можливо, хтось думає призначити вам любовне побачення, озирніться навколо, ваша половинка зовсім поруч.
 • Субота. А в цей день прикмета обіцяє новини, від яких доведеться довго оговтуватися. Також можуть впасти плани, які ви довго і копітко будували.
 • Неділя. Доля прихильна до фінансового процвітання. Укладайте контракти, підписуйте важливі папери — все пройде як по маслу.

386dc370f56d0e569f5d30daff600ec8 До чого горить ліве вухо — тлумачення прикмети в залежності від дня тижня

Як захиститися від пристріту, якщо горять вуха

Ми вже згадували, що печіння в області лівого вуха може бути причиною пристріту або псування. Існує кілька способів, щоб убезпечити себе. Навіть якщо ваші підозри туманні, додатковий захист ніколи не буде зайвою.

 1. Маленьке кишенькове дзеркало. Покладіть дзеркало відбиває стороною вгору, як тільки відчуєте неприємні відчуття. Далі поспостерігайте за своїм оточенням — негатив обов’язково повернеться до того, хто провів ритуал.
 2. Захисний амулет. Амулет повинен бути підібраний спеціально для вас, бажано з природних матеріалів: каменю, шкіри, дерева. Важливо щомісяця на повний місяць заряджати талісман спеціальними ритуалами.
 3. Захисні жести. Якщо ви починаєте відчувати негатив в свою сторону, то прийміть захисну позу, яка закриє ваше енергетичне поле. Це можуть бути схрещені кінцівки, з’єднані в кільце великий і вказівний палець. Також ці методи корисно застосовувати в людних місцях: на стадіонах, жвавих вулицях, в торгових центрах.
 4. Уявна захист. Якщо під руками немає ні амулета, ні дзеркальця, постарайтеся поставити уявний блок між собою і недоброзичливцем. Уявіть, що вас розділяє величезне дзеркало, яке відображає весь негатив в сторону того, від кого він походить. Така візуалізація працює також ефективно, як і всі інші практики.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради