Підкова на щастя: як повісити оберіг, зробити своїми руками

Одним з найпопулярніших амулетів на щастя ще з часів Середньовіччя вважається підкова – вона оберігає житло і його мешканців від злих сил. Крім того, цей оберіг захищає будинок від злодіїв, приносячи в нього тільки щастя і процвітання.

Щоб талісман підкова чинив на ваше життя позитивний вплив, рекомендується вивчити значення символу, ознайомитися з правилами його вибору та активації, а також з кращими місцями для розміщення.

4ba6fdb5dbe3282f2d0c1cb1b3cfa6ac Підкова на щастя: як повісити оберіг, зробити своїми руками

Чому підкова стала оберегом

В народі існує повір’я, що будь-яка нечиста сила постійно ходить по колу і якщо хтось з демонів потрапляє на підкову, то опиняється в пастці, тому що змушений нескінченно рухатися від одного кінця до іншого.

Слов’яни пов’язують захисні функції оберегу з конем, який вважається годувальником сім’ї і символізує достаток.

Як вибрати підходящу підкову

Найбільшою потужністю володіє оберіг підкова, яким до цього була підкована кінь – він заряджений силою жеребця і енергією землі. При покупці також рекомендується віддавати перевагу виробам з металу – він краще інших матеріалів накопичує і рівномірно розподіляє отриману енергію.

Металеві талісмани, в залежності від кольору, надають різний вплив:

 • сталевий – оберігають від отримання опіків і шкірних захворювань;
 • золотий – рятують від поганих думок, додають впевненості, допомагають досягти успіху у будь-яких починаннях;
 • мідний – усувають порушення в роботі шлунково-кишкового тракту і симптоми депресії;
 • срібний – захищають від псування і будь-якого чаклунства.

Не можна красти такий оберіг, інакше замість користі він принесе в домівку негативну енергію, хвороби і бідність.

Що означає випадково знайдена підкова

Випадково знайти підкову вважається добрим знаком – незабаром вас чекають зміни на краще у фінансовому положенні, на роботі чи вдома. Такий оберіг є одним з найбільш ефективних для захисту від пристріту і заздрісників.

Якщо у вас на очах підкова відвалилася від кінського копита, слід її підняти і, міцно стиснувши в руці, подумати про найпотаємніше бажання, після чого плюнути на неї, кинути через ліве плече і піти, не оглядаючись.

Як правильно повісити підкову

Кріпити оберіг слід на мотузку чи на один цвях – так господар будинку показує амулету свою силу і значимість. Підкова на щастя вішається в квартирі або будинку над вхідними дверима наступним чином:

 • В Росії. Вниз ріжками – наповнює оселю позитивною енергетикою, допомагає налагодити взаємини між усіма мешканцями.
 • У східних країнах. Ріжками вгору – приносить мешканцям будинку не тільки щастя, але і фінансове благополуччя.
 • У Мексиці. Підкова свято шанується як домашній оберіг – вона вішається як можна вище кінцями догори, які попередньо прикрашаються монетами або образами святих. Гостям заборонено торкатися до талісману, оскільки це сприймається як його осквернення і неповагу до мешканців будинку.
 • Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологМистики вважають, що висить над дверима підкова кінцями вгору притягує космічну енергетику, в той час як з висячого кінцями вниз оберега ця енергія витікає в землю і не приносить ніякої користі господареві будинку або його рідним.

  Тому для залучення успіху і удачі в будинок амулет рекомендується вішати ріжками вгору і всередині житла, щоб захиститися від злих духів або негативної енергетики заздрісників талісман слід розташовувати зовні будинку, кінцями вниз.

  Повісивши оберіг над вікном також можна захистити своє житло від нечистої сили. Якщо когось з мешканців часто турбують нічні кошмари, амулет закріплюється зовні вікна спальні – це допоможе нормалізувати сон і додасть життєвих сил.

  Підкова, повішений над плитою допоможе незаміжньою дівчині в найближчому майбутньому зустріти свою другу половинку.

  Не слід вішати талісман над дверима, що сполучають кімнати – своїми кінцями підкова буде притягувати енергетику мешканців, що може негативно позначитися на здоров’я як людей, так і тварин.

  Сила талісмана, виготовленого своїми руками

  Зробити оберіг підкову для себе чи на подарунок близькій людині можна своїми руками. Символ може бути виготовлений з картону, будь-якого металу, глини та інших матеріалів – головне, під час роботи концентруватися на позитивних емоціях.

  При створенні талісмана потрібно дотримуватися ряду рекомендацій:

  • приступати до роботи з чистими помислами;
  • при виготовленні оберега в подарунок уявляти образ того, кому він призначається;
   не робити амулет для себе – він не буде володіти сильними захисними властивостями, на відміну від принесеного в дар;
  • відмовитися від роботи під час хвороби.

  Зроблений і попередньо заряджений кулон можна повісити в машину, щоб уберегтися від нещасного випадку під час подорожей, або постійно носити на собі для залучення удачі.

  Як активувати оберіг

  Після того як ви зробили підкову на щастя і добробут своїми руками або купили вже готовий оберіг, його необхідно правильно активувати, дотримуючись кількох правил:

  • обряд відбувається на самоті і в повній тиші;
   попередньо потрібно намалювати білою крейдою на столі п’ятикутну зірку, укладену в коло,
  • або нанести цей знак акриловими фарбами на шматок тканини;
  • далі, на кожному кінці символу ставиться свічка, а в центрі ріжками вгору розміщується підкова;
  • після того як будуть запалені свічки, потрібно подумки попросити, щоб талісман приніс в оселю щастя, удачу і вберіг від недоброзичливців.

  Оберіг не слід чіпати до повного згоряння свічок, після чого її можна закріпити в потрібному місці, покласти в гаманець або сумочку. Також рекомендується перед тим, як повісити оберіг дати кожному з мешканців житла потримати його в руках кілька секунд, після чого глава сім’ї повинен обійти три рази весь будинок за годинниковою стрілкою з підковою в руках.

  Підкова символізує успіх і допомагає заповнити брак позитивної енергетики, так що сміливо купуйте для себе або своїх близьких цей незамінний амулет щастя. Головне, щиро вірити в силу оберегу – тільки в такому разі він буде приносити користь.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради